Elektrický holiaci strojček Braun 340s-4 Series 3

Elektrický holiaci strojček Braun 340s-4 Series 3 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Holiaci systémsieťový
Metóda holeniasuché / mokré
Systém napájaniaz batérie
Počet holiacich hlavíc3
Systém opakovania kontúry tváreplávajúce hlavy, pohyblivá holiaca jednotka
batérieNiMH, výdrž batérie 45 minút, doba nabíjania 1 h
rysy
Rýchle nabíjaniejesť, doba nabíjania 5 min.
Vodotesné puzdrotam je
orezávačtam je
zobraziťnabíjanie, vybíjanie
Kompletná sadaochranný kryt, čistiaca kefa, nabíjačka

Elektrické holiace strojčeky Braun 340s-4 Series 3

dôstojnosť

 • Pohodlná. Nie veľmi drahé. No oholí jeho tvár, skoro ako stroj, ani to nečakal. Prakticky žiadne podráždenie.

nedostatky

 • Zlé oholenie krku. Deň 3 nie je oholený a vlasy na krku musia byť najprv oholené zastrihávačom, potom hlavnou hlavou, ale stále je to možné len zriedka.
 • Spoľahlivosť nie je až par.

komentár
Všeobecne platí, že britva obleky. No holenie krku nie je také dobré.
Presne po roku prestala pracovať. Vzal to v záruke, opravil mesiac (čakal na diely), vzal to raz oholil a opäť prestal pracovať. V záruke si ho vzal znova a mesiac opravil (časti opäť čakali). Teraz pri práci bez sťažností.
ol-ev.yand, 2011-08-23 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Batéria vydrží mesiac, 15-20 cyklov holenia alebo približne 45 minút nepretržitej prevádzky.
 • Výroba - Nemecko, bola čínska - zrútila sa.

nedostatky

 • Veľká veľkosť, chcel som viac kompaktný. Niekedy sa začalo vylepšovať po štyroch mesiacoch používania.

komentár
alifanov56, 2010-03-30 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Dobré ergonomické telo. Pogumované v miestach uchopenia. Zostava má tiež vysokú kvalitu, žiadne plochy a medzery. Všeobecne platí, že keď budete mať kvalitu v ruke, to určite nespôsobuje radosť, ale aj odmietnutie. Holiaci strojček je taký silný stred. Mimochodom, samotný holiaci strojček je zmontovaný v Nemecku, ktoré, hoci nie je indikátorom super kvality, je prekvapujúce, kamkoľvek sa pozriete všade a všade, kde sa montuje v ČĽR.
 • Dobre sa oholí, ale s výhradami. Nie všetci muži majú rovnakú kožu a stuhnutosť štetín. Mám jemné kožné a stuhnuté štetiny. Čo bolo moje prvé holenie. Dvojdňové strnisko, oholiť na suchu, ale predtým umyť a prešiel tvár s peelingom, potom si utrel tvár a vysušil. Líca sa okamžite oholili na nulu. Chin bol ťažší. On sa vyrovnal pod nosom, ale nie od prvého prechodu. Ďalší bol krk. Tu som bol sklamaný, krk sa neoholil tvrdohlavo a ja som išiel holiaci strojček ako horizontálne, tak vertikálne, čo sa týka rastu vlasov a zadnej časti krku sa jednoducho neholil. Aplikoval penu na krk a proces sa zlepšil. Nakoniec sa však krk dokonale neholil. Všeobecne je potrebné prispôsobiť sa holiacemu strojku. Navyše skutočnosť, že takmer mesiac používania, som zabudol na škrty na brade, mám jazvy z hokeja v mojom detstve.
 • Nebudem hovoriť nič o vode odolnosť, v skutočnosti, a to aj pri mokrom holení, pena alebo voda sa nikam nedostane, plus skutočnosť, že sieťovina môže byť umytá pod tečúcou vodou. Batéria sa nabíja rýchlo, s každodenným holením večer, mám dosť na týždeň. Zastrihávač nie je mimochodom pichľavý, skôr príjemný, ale v skutočnosti takmer zbytočný.

nedostatky

 • Prvýkrát to bolo ešte trochu zlosť. Bol som prekvapený, koľko kože zostalo v mriežke. Ale v jednorazových strojoch táto koža všeobecne upcháva čepele.
 • A teraz hlavnou nevýhodou nie je holenie krku. Existuje veľa ocenení od ľudí, ktorí dostali tento holiaci strojček v testovaní. Skutočnosť, že nechutne oholí krk, takmer žiadne slová.
 • Motorový holiaci strojček nie je možné nazvať tichým, ale nie nepríjemným.
 • V tejto konfigurácii nie je žiadna nabíjačka ani kryt. Nemám rád lesklý plast v domácich spotrebičoch pre každodenné použitie, ale tu sú lesklé vložky. Mimochodom, už ma poškriabal. Nepáči sa vám ochranný kryt z priehľadného plastu. Dizajnéri Brown je viac viditeľný, ale z dobrého nepriehľadného plastu by som si prial viac. Ale toto je subjektívne. Manuál nenašiel slovo o tom, ako správne odstrániť ochranný kryt z holiaceho strojčeka, aby nedošlo k jeho rozbitiu alebo nechtom, nakoniec som to sám odhadol: stlačte prstom, na ktorom je žací nôž, a zatlačte ho z hlavného vypínača.
 • Bolo to trápne na začiatku, že keď holiaci strojček pracoval, zelené riziko batérie bliká, prečo je to nevyhnutné, je nepochopiteľné.
 • Tiež zamieňa cenu pravidelne vymeniteľných ok. Ak od januára do februára 15 rokov stojí takmer 2 tr, čo je už polovica nákladov na holiaci strojček, potom koľko to bude stáť za rok a pol, keď príde čas na jeho výmenu, na zásobovanie vopred? Aj keď, ak sa blíži cena vlastníctva: ~ 1800 p. na pásku / 18 mesiacov = 100 p. ))

komentár
Holiaci strojček je normálny, vysokokvalitný, ale kvôli sieťovine, nechutne oholí krk. Určite sa nemôžem oholiť za 5 minút.
Nie každý sa môže tešiť z prvého zážitku z používania, je potrebné ho upraviť. Natiahneme pokožku tváre a krku. Často vlasy na krku začnú rásť zle kvôli nesprávnemu oholeniu klasickými strojmi - to je fakt, zdá sa, že mám rovnakú situáciu.
Ktorý systém je lepší, mriežka alebo rotor, úprimne neviem. Predtým som mnoho rokov používal iba klasické obojstranné lopatky a samozrejme, pre človeka nie sú lepšie stroje, ale ceny kaziet stúpajú, ale ich kvalita klesá, to nie je mýtus, ale fakt.
swalya, 2015-02-02 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • 1. Cena
 • 2. Jednoduchá a kvalitná montáž
 • 3. Schopnosť oholiť sa v sprche

nedostatky

 • 1. Nie je možné nastaviť dĺžku štetín
 • 2. Zlé oholenie, ak mokrá koža a štetiny
 • 3. Ak ste sa neholili 2-3 dni, potom by ste mali holiť veľké vlasy zastrihávačom a potom pracovať so samotným holiacim strojčekom.

komentár
Zabudol som na podráždenie, nevytrháva vlasy => to neublíži holiť.
Ak chcete zachrániť, potom si to a nebudete ľutovať.
Len tá najdôležitejšia vec! Pozrite sa na nemecké zhromaždenie, nie čínske, inak budete pľuvať na veľmi dlhú dobu.
Nikita, 2011-01-09 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Kvalita holenia (prekročené očakávania !!!), holenie pod sprchou so gélom, jednoduché čistenie, dizajn, ergonómia

nedostatky

 • Nemá žiadne chyby =)

komentár
Mám veľmi citlivú pokožku, pričom vždy používam stroj. prvý gilette mac3, potom gilette fúzie proglide v nádeji, že tenké čepele ma nakoniec zachránia pred zbytočnými priechodmi s britvou, ktoré vedú k podráždeniu, z ktorého sa na druhý deň po holení objavilo biele akné. ak to nebolo zvlášť shkryabat, potom sa mohlo vyhnúť podráždeniu, ale potom neboli žiadne oholené chĺpky. moje strnisko nie je hrubé, povedal by som veľmi zriedka na miestach, je nerovnomerne rastúci, ale dosť tvrdý ... nie je načechraný. Nedávno som premýšľal o elektrickom holiacom stroji, pretože je už naozaj nemožné s týmito strojmi vyrovnať, ale asi stále mám predsudky voči týmto zariadeniam, ich podráždenie z nich a to, že elektrický holiaci strojček sa nikdy nebude holiť ako čistý stroj. Myslel som, že na dlhú dobu, pretože nie je kam vziať holiaci strojček a len skúsiť bez nákupu, plus recenzie na internete sú diametrálne proti !! A určil som si toto konkrétne zariadenie pre seba - je väčšia dôvera v Braun, Nemecko je všetko rovnaké, to mi vyhovuje za cenu, a vlastnosti ma zaujali. Okrem toho sa môžete oholiť pod sprchou s penou alebo gélom. a teraz prišla hodina X, išiel som a kúpil som si braun 340s-4 a oholil som sa na suchý štart, ktorý som sa veľmi bál urobiť ... výsledok ma ohromil !!! =) Oholil som všetko čisté! ako stroj! Nevšimol som si žiadny zvláštny rozdiel, ale najdôležitejšie je, že pred holením ani po ňom nebolo žiadne podráždenie. V čase holenia boli štetiny tri dni staré a holenie trvalo o niečo dlhšie, než by to trvalo stroju na holenie, ale to je maličkosť, stále sa veľmi rýchlo holí. Hlavné rady pre tých, ktorí píšu, že zle oholí krk, napríklad, alebo niektoré iné oblasti, alebo sa vôbec neholí - CLAUSE STRONGER (!) Na tvári a učiť sa proti CRASH !!! Samozrejme, niekto môže mať strnisko a neberie elektrický holiaci strojček, ale prišiel na mňa, som šťastný! Nebudete ľutovať! Nebudem písať o dizajne, poviem len, že to vyzerá veľmi silný! Všetky dobré nákupy!
anonim, 2013-08-01 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pohodlná ergonómia. Relatívna čistota holenia.

nedostatky

 • Nedostatok cestného krytu.

komentár
Toto je môj prvý elektrický holiaci strojček. Vo všeobecnosti ma táto práca teší. Oči čistí. (Všetko okrem krku). Na suchu, ako to nie je známe, ale keď sa môžete ponáhľať. Viac ako mokré holenie s penou. Nie je to oveľa pomalšie ako suché, ale je to oveľa čistejšie. Porovnajte so strojom. Tiež hladký. A štetiny rastú oveľa pomalšie. Problémové oblasti však zostávajú v oblasti krku pod lícnymi kosťami (štetina zostáva trochu a pichľavé (() Rovnako ako adderum. Mám dlhé vlasy a trochu väčšiu hrúbku ako zvyšok štetiny. Je veľmi ťažké sa oholiť. proti štetinám a kruhovým pohybom na koži.
Dlho som si zvykla na holiaci strojček, viac ako mesiac. Objavila sa akné. Musím povedať, že teraz sa používa koža. Nie úplne zbaviť podráždenia. Nemôžem sa však vrátiť k strojom. Po mesiaci používania bol moment sklamania. Avšak, novo kúpil Shik Quatro (a pekelné zlosť od neho) prinútil ho vrátiť sa k Brownovi.
stasv23, 2010-09-05 ohodnotenie 4

(Anglicky)


Loading...