Elektrické holiace strojčeky Panasonic ES-RF31

Elektrický holiaci strojček Panasonic ES-RF31 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Holiaci systémsieťový
Metóda holeniasuché / mokré
Systém napájaniaz batérie
Počet holiacich hlavíc4
Systém opakovania kontúry tvárepohyblivá holiaca jednotka
batérieLi-ion, výdrž batérie 65 min, doba nabíjania 1 h
rysy
Vodotesné puzdrotam je
orezávačtam je
zobraziťnabíjania
napätie100 - 240 V
Blokovanie ciesttam je
Kompletná sadacestovné krytie

Elektrický holiaci strojček Panasonic ES-RF31

dôstojnosť

 • 4 mriežky
 • kvality na úrovni dobrého stroja
 • pohodlné uchopenie
 • informatívny indikátor poplatkov
 • žiadne podráždenie kože

nedostatky

 • by mohol byť lepší

komentár
Kúpil som si prvý elektrický holiaci strojček v mojom živote. Vybral som si dlhý čas, čítal som recenzie a porovnával návrhy spoločnosti Braun.
Predtým všetko stroj na holenie času Mak3 alebo Schick. Problém bol rovnaký - bez podráždenia s novou čepeľou som oholil 1-2 krát. Potom, akonáhle to bolo trochu nudné, objavilo sa strašné podráždenie kože. A zakúpenie kazety 2 krát je veľmi problematické. A nedávno som prešiel na ES-RF31. Kvalita a čistota holiaceho stroja nie je vôbec horšia. Rovnaké pohodlné holenie s penou, jednoduché čistenie pod tečúcou vodou. Rýchlosťou to dopadá rovnako ako stroj - niekde do 15 minút. Ale myslím, že akonáhle budem používať, bude to rýchlejšie.
Presne 1 hodina je infikovaná, ako je napísané v manuáli, pohodlný indikátor vám nedovolí zabudnúť na nabíjanie holiaceho strojčeka.
Veľmi pohodlné držanie v ruke, protišmykové.
Včera som videla video o službe Unboxing, ak moderátori tento odkaz povolia, môžete ho vidieť tu:
i.noname, 2011-05-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kvalita holenia je pozoruhodná, rozdiel v počte sietí je tam stále. Po holení na sucho po ošetrení tváre kolínskou vodou - žiadne brnenie. Kúpil som si čínske zhromaždenie, dlho som ho preskúmal, nenašiel som žiadne chyby, v ruke neboli žiadne pískania, pocit monolitu. Hlava bola ešte japonská. Keď cestujem na služobnej ceste, veľkosť poplatku je pre mňa rozhodujúca. Občas sa oholím v sprche, s hermetickými nabíjacími okuliarmi kompatibilnými s technológiou Philips, ktoré si na služobnej ceste obzvlášť neťaháte. Lítium-iónová batéria s hodinou používania a hodinou nabíjania. Plávajúca hlava, aj keď pre mňa trochu tesná. Kvalita holenia zodpovedá top Brown, ktorý je 2 krát drahší.

nedostatky

 • Zastrihávač príliš malý, naozaj nič nezmenšuje okrem chrámov. Kryt nemohol byť kladený, aby nedošlo k hanbe, rád by som jeden tvrdý ... Je to dosť ťažké sa holiť pod bradou, štetiny tam rastú v rôznych smeroch, mriežka stále rád jeden smer rastu vlasov, musíte si zvyknúť ... Spotrebiteľ (mriežky, nože) pre 2000 rubľov

komentár
Kúpil som si to po zlyhaní rotačnej hlavy lacných Phillipsov, ktorí slúžili 4 roky. Pred ním bol ďalší rotačný Philips a sieť Brown. Pred kúpou týždňa som si prečítal recenzie na holiacich strojčekoch a usadil sa na tomto modeli Panasonic - s dobrou hlavou a bez zbytočných zvončekov a píšťaliek. Najlepšia voľba ceny kvality, rovnako ako pre cestovanie.
dimas0, 2012-05-10 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Jednoduché
 • 2. Moderný dizajn
 • 3. Vyčistite holenie
 • 4. Suché / mokré oholenie
 • 5. Rýchle nabíjanie
 • 6. Batéria je dostatočne dlhá

nedostatky

 • 1. Cestovná taška (ale to nie je významná, nemá to vplyv na kvalitu holenia)

komentár
Nedávno som mi dal holiaci strojček. Toto je môj prvý elektrický holiaci strojček. Naša prvá oboznámenosť s ňou nebola úplne úspešná, nepáčilo sa mi, ako sa oholí a ja som bol sklamaný. Manuál hovorí, že až 1 mesiac si pokožka zvykne na nový spôsob holenia. Ale po týždni moja radosť nepoznala hranice. Holenie je veľmi čisté, na pokožke nie je podráždenie, pri príprave raňajok často používam suché holenie, je vhodné pohybovať sa okolo bytu s ním, holiaci strojček je ľahký, pohodlne sedí v ruke. Pohodlne ju umyte. Vo všeobecnosti som s holiacim strojkom veľmi spokojný. Nemôžem porovnávať s inými výrobcami, ale myslím si, že kombinácia cena / kvalita je 100% adekvátna.
fame83, 2011-08-02 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dokonale sa oholí, podobná kvalita sa dosiahla s vesta s holením proti rastu vlasov, čo viedlo k podráždeniu a zarastaniu vlasov. Oholil sa na suchom, bez podráždenia, ale mierny mierny nepohodlie pokožky je stále prítomný (brnenie, brnenie), s časom, ktorý si myslím, že prejde. Niekoľko chĺpkov vynechalo holiaci strojček, vzhľadom na to, že rastú oddelene, ale v celku to berie strnisko dobre, odstráni ho takmer po niekoľkých pohyboch hore a dole, a potom upravíte určité oblasti, dúfam, že všetko bude fungovať s rastom zručnosti prvýkrát. Podarilo sa mi vyrovnať sa s krkom pomerne rýchlo, myslím, že vďaka zaobleným hlavám. Celkový čas holenia sa zvýšil jeden a pol krát, ale bolo by možné oholiť sa každý deň, a nie tak ako predtým (čakal som, kým sa koža oddýchne a dlhé štetiny sa mi ľahšie oholia).

nedostatky

 • Indikácia nabíjania v režime Low je neinformatívna, nie je jasné, kedy sa batéria presne posadí. Z obalu, ktorý vytiahol a len toto svetlo zažmurklo a holiaci strojček bol ešte 20-30 minút nečinný. Obálka je nenáročná. Spotrebný materiál nie je lacný, ale myslím, že v čase, keď sa musia zmeniť, sa na našom trhu objavia holiace strojčeky s 5 hlavami a spotrebný materiál pre môj holiaci strojček klesne v cene o 1,5-2 krát.

komentár
Pred niekoľkými rokmi som použil lacný rotačný Philips (niekedy tam bolo sčervenanie, podráždenie, ale pleťové vody boli lepšie s týmto alebo menej a kvalita holenia bola všeobecne uspokojivá), nemohla nájsť náhradné čepele, kúpila si vestu pri hľadaní čepelí. Kvalita holenia vesta bola lepšia, podráždenie kože bolo menšie a elektrický holiaci strojček bol opustený. Teraz musí hodiť vestu.
rv.shirokov, 2011-08-25 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľký holiaci strojček. Panas - je to zrejme jazda. Optimálne - cena / kvalita. Toto je môj druhý holiaci strojček Panas.

nedostatky

 • Nie.

komentár
Neponáhľajte sa vyvodiť závery. Maximálny účinok sa dosiahne po týždni používania - brúsenie nožom / sieťkou.
kl26bmw, 2011-07-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • cena a kvalita !!! Jednoduché čistenie ... 15-20 sekúnd !!!!!

nedostatky

 • Nevidel som.

komentár
sa rozhodli písať po 8 mesiacoch používania. Teraz je to môj priateľ na dlhú dobu ... reptám - budem kupovať to isté))) Ako sen, nočná mora život pred rokom ... Použil som mak 3 ... pľuvanie gél, krém ... čepele sa často menil ... ale najhoršie bolo podráždenie ... Bol som mučený po celú dobu. Život sa zlepšil, keď som si kúpil tento poklad ... Prvý mesiac okolo krku bol trochu - ale tak sotva - sotva, potom vo všeobecnosti všetko prešlo. Oholím sa suché a potom trochu smotany ... všetko ideálne ... A nie je tam žiadny ďalší hrozné holenie ... ako si spomínam ... horor. Vybral som si dlhú dobu, zaváhal medzi hnedými ... ale neľutoval som to za minútu ... Tak som sa rozhodol zdieľať so svetom)))) a ... ten istý brat bol vzatý ... šťastný ako slon)) len konečne šťastie prichádza za mesiac ... malá závislosť ... radím všetkým !! !!!!!!!!!!
Belov Vova, 2014-02-19 ohodnotenie 5

Loading...