Husqvarna 327Rx Benzotrimmer Review

Benzotrimmer Husqvarna 327Rx - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typorezávač
Hladina hluku110 dB
funkčnosť
mulčovaniežiadny
motor
Typ motorabenzín
energie1,20 hp
Umiestnenie motoratop
Pracovný objem25 cm3
Otáčky motora8400
Palivová nádrž0,5 l
dizajn
perovýškovo nastaviteľné
barrovno
Antivibračný systémtam je
kolesáneexistujú žiadne
Ďalšie informácie
Kompletná sadaramenný popruh, navijak, disk / nôž
rozmery
závažia5,4 kg

Recenzie benzínového zastrihovača Husqvarna 327Rx

dôstojnosť

 • Veľmi silný cop. Môžete kosiť trávu (akúkoľvek výšku a tvrdosť). Môžete kosiť (len kosiť) stromy tak husté ako vaša ruka, aj keď budete musieť kúpiť pílový kotúč 1200r. Začína o pol otáčky. Takmer žiadna údržba - po práci sa trela handrou a to je všetko.

nedostatky

 • Spôsobuje v iných nepríjemný pocit závisti.

komentár
Veľmi spokojný s nákupom. Kúpené pre chaty a dediny. Počas dňa bola úplne pokosená záhrada s porastom stromov (40 plástov), ​​môj syn (15 rokov) kosí dachu v priebehu 30-40 minút. Mimochodom, postroj je veľmi pohodlné, je to pre mňa ľahké, aby sa zmestili 60 veľkostí oblečenia na mňa. tak na neho.
Slúchadlá na slúchadlá a okuliare, ktoré som mal v súprave. Predám len vlastnú alebo pokojnú jazdu - nešetrí, stojí za to peniaze.
portmenrulit, 2011-03-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Švédske zhromaždenie. Dobrá ochrana proti vibráciám (na kolieskach nie sú prakticky žiadne vibrácie). Pohodlný postroj, nastavenie rukoväte a pripevnenie k postroju (možno nastaviť na ľubovoľnú výšku a hmotnosť). Súčasťou je aj trávny nôž.

nedostatky

 • Ešte nebol odhalený.

komentár
Potrebovali sme výkonný a spoľahlivý stroj na prevádzku v krajine. Vyberte si z 143r-ii a 327Rx. V obchode som bol odrádzaný od nákupu 143r-ii, vysvetľujúc, že ​​to bol pracovný deň pre prácu každý deň, úroveň vibrácií na ňom bola znateľne vyššia a montáž bola čínska (aj keď navonok kosačka vyzerala dobre). Na úrovni 327 Rx je úroveň vibrácií zreteľne nižšia, švédske zhromaždenie, hmotnosť je nižšia, a dokonca aj na prímestskej oblasti bude stačiť. Jedného dňa ju pokosili, postroje a rukoväte sú dobre regulované. V predchádzajúcich 7 rokoch používal jednorazový zastrihávač Husqvarna, ktorý sa osvedčil veľmi spoľahlivo, po všetky roky, ktoré začal s 1-2 krát, sa motor unavil a objavila sa otázka výmeny. 327Rx kosí trávu veľmi rýchlo (máme hustú trávnatú trávu), len sa podarí húpať doľava a doprava))), jednou rukou sa museli kosiť pomaly kvôli nedostatku energie. Spotreba benzínu Mám 1 nádrž (0,5 litra) za hodinu je asi 10 akrov, myslím, že môžete kosiť viac, ale máme veľa stromov, kríkov a kvetov. V procese kosenia sa na niekoľkokrát zastavil na odpočinok, po tom, čo som sa dostal prvýkrát. Ruky nie sú unavené, pretože Dobrý antivibračný systém je postroj a so slúchadlami je to všetko krásne. Veľmi spokojný s nákupom.
Dodatok po 2 rokoch. Prešiel do tretej sezóny. Škoda nebola. Štartuje a kosí aj stabilne a bez problémov.
Afonin Denis, 2014-06-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • kúpil pred týždňom
 • model patrí k profesionálnemu typu - takéto zariadenia nakupujú verejné služby, služby na využívanie území v podnikoch; kosačka má vyšší zdroj ako domáce modely, je navrhnutá tak, aby pracovala v plnom rozsahu
 • ľahký, namontovaný na opaskoch, necítite jeho hmotnosť
 • vibrácie na volante nie sú viditeľné, je tu antivibračný systém, počas prevádzky môžete vidieť vibrácie motorovej časti (a na volante nič nie je)
 • kosí trávu na nulu
 • z toho, čo som čítal v návode - po 10 spálených tankoch, bude motor bežať, potom, čo je potrebné nastaviť karburátor (tam je popis v návode, som ešte nešiel do detailov)

anonim, 2012-05-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vhodné na použitie (pero)

nedostatky

 • Náklady, môžete si kúpiť o 323 lacnejšie a jednoduchšie.

komentár
Cool spit, nízka spotreba paliva, dobre, všetko je v poriadku
Aniki-v, 2014-06-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Išiel som do obchodu pre STIHLem, ale predávajúci presvedčený kúpiť Husqvarna od (Čína má pokojné zhromaždenie, a tento model má Švédsko) Veľmi pohodlné postroje, kľučky. Minimálne vibrácie na rukách. SUPER ekonomické a výkonné (kosené nielen buriny, ale aj kríky do hrúbky 2 cm)

nedostatky

 • nenašli

komentár
Používam viac ako rok, nákup som nikdy neľutoval, benzocos plne odôvodnil svoju cenu. Po tom som sa rozhodol kosiť u svojho švagra s TEXAS - oh môj bože toto je ten istý trest, toto je REAL WORK. I hravo kosiť všetky trávy, test mi vyskúšať, on jednoducho išiel orechy a hovorí - Poďme zmeniť! Keď sa jeho kosačka rýchlo rozpadla, ako som si kúpil !!!
Vo všeobecnosti dôrazne odporúčam všetkým, aby neľutovali. Skutočne švédska kvalita!
Jacob Altukhov 2014-09-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Ľahké, výkonné, vynikajúce antivibračné, bez viazania drôtu.

nedostatky

 • Nedostatočná ochrana na plný úväzok, veľmi hádže so šťavnatou trávou.
 • Pravda je kompenzovaná týmto nedostatkom, prácou splnených. disk vidieť komentáre. Bežný disk nie je ostrý.

komentár
Po niekoľkých rokoch prevádzky elektrického vyžínača, absencia drôtu výrazne zjednodušila prácu na modernizácii miesta. Pri práci s vlascom hodí veľmi šťavnatú trávu, je potrebné pracovať s ochrannými prostriedkami, najlepšie s maskou, nie s okuliarmi. Ale po zostrihaní bežného disku (nie je naostrený) nie je práca s zarastenou plochou zložitá.
Hádzanie minima, kosenie ako kosy, tráva je kladená valčekmi. Kosenie lopúch, borševik, malé zarastené slivky, nespôsobuje žiadne ťažkosti, prerezávanie malých kríkov v prstoch s hrúbkou vo svetle. Vďaka pohodlnému odpruženiu, proti vibráciám, pravidelnej bočnej ochrane na páse je vhodné pracovať a nie je potrebná žiadna únava. Tam, kde elektrotrimer musel urobiť niekoľko prístupov, s touto kosou bola zrazená naraz, len hravo. Tlmič je vybavený katalyzátorom, takže výfukové plyny nie sú takmer pociťované.
Buskin Vladimir, 2014-06-03 ohodnotenie 5

Pozrite si video: Триммер - мотокоса Husqvarna 323R, обзор бензокосы, как правильно косить триммером (Február 2020).

Loading...