Prehľad šijacieho stroja Brother INNOV-'IS 10

Šijací stroj Brother INNOV-

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Typ kontrolyelektronický
Nastavenie tlaku nohy na tkaninetam je
Elektronický stabilizátor prederaveniatam je
Nastavenie rýchlosti šitiahladký
Vypnutie prívodu látkytam je
Tlačidlo Reverztam je
osvetlenietam je
Šijacie operácie
Počet operácií šitia16
Vykonávanie slučkyautomatické, 3 typy slučiek
stehytajné, elastické
Maximálna dĺžka stehu5 mm
Maximálna šírka stehu7 mm
dizajn
Vyšívacia jednotkažiadny
zobraziťtam je
Rukávová platformatam je
navliekačtam je
vekomäkký
Prepínač polohy ihly (hore / dole)tam je
rysy
Ďalšie informáciedvojité šitie ihly

Recenzia šijacieho stroja Brother INNOV-'IS 10

dôstojnosť

  • Veľmi jednoduché a pohodlné použitie.Mohol som to za 15 minút, bez toho, aby som si prečítal pokyny, a 14 minút z 15 zvládol navliekač ihly nemohol pochopiť, ako niť na háčik, ukázalo sa, že to bolo potrebné začať vlákno, ako by sa zdola, podarilo a všetko šlo ako hodinky. Úžasne bije slučky priamo šampióna v tejto forme.Je veľmi vhodné vložiť cievku, automatické upevnenie na začiatku linky a manuálne z tlačidla na konci, jednoduchá výmena nôh pomocou tlačidla, pohodlná voľba linky. odpojenie ma anizma zásobovanie tkaniva, veľmi pohodlné šiť záplaty, a pri určitej zručnosti i vyšívanie.

nedostatky

  • Hlúpy ako plstené topánky, ihly v sade, okamžite som vyhodil a kúpil normálnych Nemcov a začal šiť džínsy v ôsmich vrstvách, ani som nezlomil štyri vrstvy bavlny zo starých.

komentár
Pri výbere stroja som sa spoliehal hlavne na recenzie na trhu a nemýlil som sa, stroj sa stretol so všetkými nádejami a ešte viac, pri výbere to bolo založené na princípe, jednoduchšie, spoľahlivejšie, posunul sa medzi 10. a 20. modelom, ako 40 riadkov, lepší ako 16, ale začínajúci Pochopil som, že šiť, že aj od 16 riadkov používam maximálne 10, tak prečo by som mal preplácať za zbytočné možnosti. Úprimne povedané, musel som si zvyknúť na labky, sú širšie ako naše, a keď šijem, orientujem látku pozdĺž okraja nohy, najprv to bolo nepohodlné, a potom som si na to zvykla, to šije so všetkými vláknami, so starým sovietom as polyesterom. ) kvalita línií všeobecne v očiach očí.Vo všetkom ostatnom, písací stroj svieti!
akmibo, 2012-11-21 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Z výhod - ľahko sa učiť, rôzne typy liniek, vrátane spracovania slučiek, užívateľsky prívetivý displej, je podsvietenie.

nedostatky

komentár
Ideálne pre začiatočníkov. Jednoduchá, spoľahlivá, celkom bez kudrlinky model. S jeho úlohu ako prvý písací stroj, robí to s ranou. Keď som sa pozerala na rôzne modely, zastavila som sa na Innovom seriáli - mnohí to radili a vyskúšali rôzne možnosti. Vybral som si najjednoduchšiu linku, pretože moja sestra nevedela vôbec šiť a myslím si, že čím menej zvončekov a píšťaliek v technike, tým menej chýb bude v budúcnosti (a nie zle). Teraz už nemajú problémy s malými každodennými potrebami, ako sú gombíky, ktoré nie sú šité alebo skrátené nohavice. Aj ona ovláda múdrosť šitia na počúvaní - prvé obliečky na vankúše, zástery, teraz sú jednoduché modely vyrobené z šitých a celkom ako slon.
diana.rew, 2011-12-12 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Jednoduchosť a pohodlie - prvá vec, ktorú chcem spomenúť. Je veľmi pohodlné ovládať všeobecný regulátor, bez prídavných tlačidiel. Dobrá úroveň osvetlenia - pracujem bez prídavných svietidiel a iných vecí, je to veľmi pohodlné. Displej jasne a jasne viditeľné znaky, oveľa krajšie vidieť aktuálne nastavenia naraz, skôr než odkazovať na pozície niekoľkých tlačidiel.

nedostatky

  • Mohlo to byť trochu viac funkcií, ale tento model je dobrý - nedostatok všetkého, čo nie je nevyhnutne užitočné, a bez ktorého môžete ľahko urobiť.

komentár
Aby nahradil starú starú miláčku, kúpil tento model, aby bolo pre ňu ľahšie ovládať a pracovať príjemnejšie, bez nejasností v rôznych režimoch a funkciách. Kvalita švov je veľmi dobrá, slučky sú hladké, bez skreslení. Všeobecne platí, že každý je šťastný a pre tých, ktorí hľadajú niečo jednoduché a zároveň čakajú na kvalitný výsledok, môžem bezpečne poradiť, takýto stroj sa ukázal v samotnej práci.
yqwet, 2012-01-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Pohodlný a jednoduchý na prácu s týmto strojom, vďaka prepínaču a displeju na výber požadovanej linky je jednoduché. Po prečítaní návodu vo všeobecnosti nevznikajú žiadne otázky.

nedostatky

komentár
Toto je moja obľúbená domáca pomoc! Môj manžel a ja máme tri deti - rodina je veľká, takže malé opravy odevov sú neustále potrebné. Keď si ho kúpili, myslel som si, že sa budem venovať iba menším zmenám. Ale veľmi rýchlo som si na to zvykol a nakoniec som začal šiť tie najjednoduchšie modely sám, hoci som predtým nemal také skúsenosti. Pomaly mi predstavujem aj deti - sami si opravujú svoje domáce oblečenie a majú z neho veľa radosti. Myslím, že každá z týchto zručností sa v budúcnosti hodí.
Sayit, 2012-01-07 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Cena, podsvietenie, displej, všetko sa nastavuje automaticky, bez pedálu, ktorý môžete šiť, závitovanie je všeobecne trieda všade, kde sa pri inštalácii cievky orezáva.

nedostatky

  • žiadny tvrdý prípad

komentár
Nedávno som si ho kúpil, vyskúšal, je to len trieda, po čajke som nemohol uveriť, že by to mohlo byť, na tomto stroji vždy chcem šiť a čmárať niečo, pohodlné, nehlučné a skutočne očarujúce, radím každému.
USSA5242, 2012-03-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Ľahké, dobré osvetlenie, tiché, plynulé nastavenie rýchlosti, môžete pracovať bez pedálu, bije slučky v stroji, zaujímavé línie

nedostatky

  • Jemná, nemá rád hrúbku (6 slov. Džínsy), na tenkých tkaninách, široký cik-cak sa zbiera, nie je tam žiadna úprava prilepenej fólie (aj keď o tom píšu)

komentár
igor.voronovitch, 2010-10-30 ohodnotenie 4

Loading...