Prehľad šijacích strojov Janome DC 4030

Šijací stroj Janome DC 4030 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Typ kontrolyelektronický
Nastavenie tlaku nohy na tkaninetam je
Elektronický stabilizátor prederaveniatam je
Nastavenie rýchlosti šitiahladký
Maximálna rýchlosť šitia820 St / min
Vypnutie handričky podávačatam je
Tlačidlo Reverztam je
Systém merania veľkosti tlačidlatam je
osvetlenietam je
Šijacie operácie
Počet operácií šitia30
Vykonávanie slučkyautomatické, 6 typov slučiek
stehyobmetochny, tajné, elastické, elastické tajomstvo
Maximálna dĺžka stehu5 mm
Maximálna šírka stehu7 mm
Kompletná sada
labkyna prešívanie, na šitie na zips, obmetochny
dizajn
Vyšívacia jednotkažiadny
zobraziťtam je
Rukávová platformatam je
navliekačtam je
Priestor pre príslušenstvotam je
Prepínač polohy ihly (hore / dole)tam je
závažia8,3 kg
rysy
Ďalšie informácietlačidlo štart / stop

Názory na šijací stroj Janome DC 4030

dôstojnosť

  • necestuje okolo stola, je multifunkčný, ľahko ovládateľný

nedostatky

  • nie je súčasťou stojana pre veľkú cievku

komentár
Mnoho rokov som šil na čajku a na jednom mieste som naozaj chcel niečo nové, nepamätám si, ako som sa stal majiteľom takého šijacieho stroja a som veľmi rád. Šije ľubovoľnú hrúbku tkaniny, šité džínsy v 4 dodatkoch a hodvábne tkaniny, bavlny a pleteniny rovnako dobre. Vytvára automatické slučky. Tam je šev-cikcak podobný overlog, ak ste šiť pre seba, potom je dosť dosť, nemôžete kúpiť overlog. Dostatočné množstvo dekoratívnych línií. Môžete šiť s pedálom a bez, je vhodné, aby sa línia späť, ale existuje veľa riadkov s rôznymi spôsobmi upevnenia závitu. Keď šijete bez pedálu, rýchlosť je jemne nastaviteľná od veľmi pomalého po maximálne možné, čo vám umožňuje šiť ako začiatočníka, tak aj majstra. A tiež sa mi páči vstavaný systém navlečenia ihly, najmä ak sú problémy s videním.
Neverova Mária, 2013-12-25 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Na takomto stroji šiji 2 roky. Stroj je veľmi spoľahlivý, odoberá všetky látky od šifónu až po hrubý sendvič z rúna na topánky z pláštenky. Veľmi pohodlné použitie. Je príjemné, že možnosti realizácie ich myšlienok sú takmer nekonečné. Už 2 roky, šitie môjho obľúbeného koníčka je to, že šijem takmer všetko pre moju rodinu a najmä pre dieťa. Teraz má moja dcéra 1,5 roka, psychicky si pamätám a chápem, že som prakticky nič nekupovala z oblečenia - všetko som šila !!!!!!! Predtým som nemohol ani snívať, že moja matka čajka bude vykonávať aj základné operácie. Treba však poznamenať, že prvé úspechy v šití som zálohoval ďalšou pozoruhodnou akvizíciou Overlock Genome 714.

nedostatky

  • Krajčírstvo na takom nádhernom poddajnom stroji som chcel viac ozdobných stehov, na zdobenie oblečenia. Aj keď je možné efektívne využívať tie, ktoré využívajú funkciu vytláčania, napríklad vyšívam snehové vločky a kvety na detské oblečenie. ísť len obrubníky, všeobecne malý počet dekoratívnych línií nie je nevýhodou, len pre túto cenu v aute veľmi opatrne dať len potrebné a pohodlné funkcie, veľké množstvo slučiek, dobré pracovné linky, a čo je najdôležitejšie sa starať o ergonómiu, prevádzka je veľmi jednoduché vybrať.

komentár
Pred 3 mesiacmi ma moja sestra požiadala, aby som jej pomohol vybrať šijací stroj, rozhodol som sa hľadať niečo tak pohodlné a spoľahlivé ako môj 4030, ale s veľkým objemom dekoratívnych línií som si myslel, že to je 3050, je to DS50, alebo 3600, ale nie V roku 3050 nie je vhodné pracovať po mojej kráse, oba modely nemajú regulátor tlaku na tkanine, čo znamená, že je ťažké šiť, napríklad pletené výrobky, mnohé stroje sú jednoducho šijacie (brazer nx 30, 50, 70) jenome 2160, 3160 atď. Genome 5200-spočiatku sa mi zdalo, čo potrebuje, ale podľa recenzií nie je tak krásna a tieto najviac dekoratívne línie, prečo platiť viac? Možno, že nx 600 alebo 650 brazer by spĺňal moje požiadavky, ale nebolo možné ho otestovať a v našom meste to stálo 23 tisíc rubľov, čo je presne 2 krát drahšie ako Genome 4030. V dôsledku toho som po preskúmaní mnohých modelov prišiel k záveru, že v cenovom rozpätí až 20 tisíc rubľov kúpiť ako nie náladový, schopný šiť akúkoľvek tkaninu a ako ľahko pracovať ako 4030, ale s veľkým množstvom dekoratívnych efektov nie je možné. Ako výsledok bolestivé voľby - sestra kúpila Genome 4030 taky !!!!!!!!!! Mimochodom, ona je veľmi potešená.
anntarasenko, 2012-03-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Tichý, dostatočne silný; s intuitívnym menu a skvelými inštrukciami. Vynikajúca funkčnosť a veľmi pekné vybavenie. Šije všetko od organzy po vrstvené džínsy a kožu.
  • Veľmi spokojný s hladkým nastavením rýchlosti, dĺžky a šírky stehov.
  • A aké slučky robí! :) Toto je len pieseň!

nedostatky

  • V súčasnosti, ak sa niečo objavilo, je to pravdepodobne problém mojich neskúsených ručných kriviek ako tento stroj. Aspoň, všetky húfy boli ľahko vyliečené opatrným čítaním pokynov.

komentár
Neviem prečo, ale túto možnosť som vôbec nebral do úvahy, keď som si vybral moderný šijací stroj po mojej vzácnej knihe, čítal som recenzie a recenzie na internete. Ale keď som prišiel do obchodu, pozrel som sa, skúsil som to ... zamiloval som sa na prvý pohľad! Testovanie, všetko som šila - a záclony z organzy a tam, bez toho, aby som menila nohy, ihly a nite - 8-vrstvové džínsy a kožu. Stroj berie všetko bez rozmýšľania.
A vždy som si myslel, že po každej veci som šil alebo opravil veci, chcem viac a viac šiť :)
maksatova, 2012-10-31 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • O písacom stroji možno povedať len dobre, ako v predchádzajúcich pochvalných recenzií. Vynikajúci model, to šije nehovorí tak úplne ticho, ale nie porovnať so starými raritami, samozrejme. Je pekné, že krabica ako bonus dostala krabicu s ďalšími cievkami.

nedostatky

  • Podľa môjho názoru nie je dostatok informatívneho sprievodcu. Niekde podrobne, niekde nula informácií. O elektrónovej stabilizácii ihly sa nenašli ani o napätí spodnej nite. Hovoria, že je ako. Predtým, ako koleso nastaví prítlačnú pätku na tkanine, sa dostane na páku. Obrázok ukazuje, čo to je a kde je, neuviedol. Je šitie tlačidiel dokonale, ale stále sa musíte naučiť, ako to urobiť. Manuál nejako nudný o tom je napísaný. Všeobecne platí, že v procese učenia ihly ohnuté.

komentár
anonim, 2012-04-29 ohodnotenie 4


dôstojnosť

  • Vysoko kvalitná montáž, jednoduché ovládanie, intuitívne funkcie. Heavy - to je plus: kovový rám a plnka, nevibruje, nie je veľmi hlučný pri vysokej rýchlosti. 2-ročná záruka (pre iné spoločnosti, napríklad Brazers a Bernin - rok). Šiť pekné a pohodlné. Hodný BALÍK.

nedostatky

  • Neidentifikované.

komentár
Stroj bol zakúpený ako darček svojej žene. Je veľmi potešená, stále som fušovala pri štúdiu a nočnom a dennom čase letí nepozorovane za ňou. Cena je primeraná prítomnosti funkcií a kvalite výkonu. Dizajn je pekný. Elektronika pomáha, ale nezasahuje. Odporúčam.
témy-ch, 2009-12-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Tichý, nevibruje, pohodlné umiestnenie všetkých tlačidiel na puzdre, prítomnosť veľmi užitočných liniek. Plynulé nastavenie rýchlosti šitia a schopnosť šiť bez pedálu. Kvalitné slučky (automaticky vytiahne aj niekoľko typov). Šijací úplet je celkom tolerantný (pre mňa je to dôležité)! Je šitý z hrubých až pomerne tenkých tkanín, aj keď som samozrejme neskúšal džínsoviny v niekoľkých prísadách a hrubých tkaninách (nepotrebujem to). Veľmi slušná sada nôh pre všetky príležitosti. Možnosť kúpiť model s tvrdým prípadom a bez (mám tvrdý).

nedostatky

  • Nepohodlné umiestnenie odkladacej priehradky na príslušenstvo a páky na nastavenie tlaku pätky, to je všetko ergonómia, na ktorú si rýchlo zvyknete. Držiak bitov pre hornú cievku a nie je tam žiadny ďalší držiak pre druhú cievku. Zatiaľ neboli identifikované žiadne ďalšie chyby.

komentár
Dala prednosť pred drahším Juki K85, hoci spočiatku išla do obchodu pre Juki. Napriek nižšiemu výkonu v porovnaní s tým sú čiary oveľa plynulejšie, priebeh je omnoho tichší a hladší. A samozrejme veľmi pekný dizajn (mám biely lem v ružovej farbe s kvetmi :)) dievčenskú. Okrem štandardnej sady cievok v krabici so strojom (5 ks.), V obchode tiež dal súbor značkových ružové cievky v kontajneri (tam je 25 z nich tam!). Možno, samozrejme, je to len v tomto obchode, že taká štedrosť :) Vo všeobecnosti nemám ľúto moju voľbu, hoci skúsenosť s jej používaním je stále malá. Len v tomto cenovom segmente si myslím, že je to veľmi slušné auto! A cena je celkom opodstatnená. Ako povedal obchodný poradca, auto je veľmi dobré a nároky na kvalitu vyplývajú len z toho. že ruky tam nerastú :))))))
PS: pridať o tajnom blesku. Osobne som šil tajný zips v šatách s pomocou zvyčajnej nohy na zips, ktorá prichádza do súpravy, bez akéhokoľvek úsilia vôbec! Aj keď som mal problémy so starými autami. Pravdepodobne predtým sledovaný video workshop na YouTube z BurdaStyle. Preto už s určitými skúsenosťami s prácou s týmto strojom môžem s veľkou istotou potvrdiť slová obchodného konzultanta. V skutočnosti, ľudia, ak vaše ruky odtiaľ nerastú, potom nemusíte viniť za písací stroj! Musíte sa učiť, hľadať informácie kdekoľvek a získať skúsenosti. A všetko dopadne.
Každopádne všetkým záujemcom poviem, že som stále v štýle šteniatka.
Krásna Elena, 2015-03-06 ohodnotenie 5Loading...