Prehľad šijacieho stroja Brother LS-2125

Šijací stroj Brother LS-2125 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Typ kontrolyelektromechanické
Tlačidlo Reverztam je
osvetlenietam je
Šijacie operácie
Počet operácií šitia14
Vykonávanie slučkypoloautomatické zariadenie
stehytajné, elastické, elastické, tajné
Kompletná sada
labkyna zips
dizajn
Vyšívacia jednotkažiadny
zobraziťžiadny
Rukávová platformatam je
Priestor pre príslušenstvotam je
vekomäkký

Recenzie šijacieho stroja Brother LS-2125

dôstojnosť

 • Pre začiatočníkov, jednoduché použitie)

nedostatky

 • ešte neviem

komentár
ľudia, ak stroj trhá vlákno preskočí, mal by byť naolejovaný čistým olejom (to je nejaký mierne žltý)
ale nie v každom prípade nie je stroj !!!!!!!!
a ona bude normálne šiť ma prvé problémy s týmto taky!
Ale všeobecne, musíte si prečítať návod, ale nie v tých chvíľach, keď sa rozpadne, aby ste dostali inštrukcie a prečítali si ich! a je potrebné namazať tam, kde je ihlová skrinka nad ňou odskrutkovaná pomocou skrutkovača a mazaná všeobecne v zobrazených pokynoch!
Schastlivtseva Anastasia, 2010-03-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • cena, jednoduchosť použitia, kompaktnosť

komentár
Skvelý stroj pre použitie v domácnosti, niečo, čo lem, šiť, robiť náplasť, atď ... aj na to niekedy, keď chcete poučiť, som šiť Tilda mäkké hračky. On vždy pomáha na farme, berie džínsy v niekoľkých vrstvách veľmi dobre (nešila viac ako 3 vrstvy), ale čo bavlna-ľanové tkaniny je perfektný. Tenké látky ako šifón sa nesnažili šiť, neviem.
Tam je všetko, čo rovnaké veľkosti rovný steh, kľukatý, rôzne vymeniteľné nohy pre rôzne účely. Spočiatku som si kúpil na základe ceny, lacnejšie, tým lepšie, ak by ste len mohli opraviť oblečenie, a nie ísť do handier :)) (chudobný študent, v cudzom meste, rodičia sú veľmi ďaleko), ale nakoniec to ľutovať - ​​stroj bol hodný svojej ceny a verný asistent ešte niekoľko rokov.
Fomina Catherine, 2014-11-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Všetko šijem.

nedostatky

 • Nie.

komentár
Písací stroj 6 rokov, používame spolu s matkou, veľa šijeme, väčšinou šijeme, šijeme, lemujeme. Používam ho hlavne na opravu oblečenia, moja matka šije vnučku veci (sukne, sundresses). Trvá husté tkaniny s ťažkosťami, ale stále šije, aj keď nie sú navrhnuté, pravidelne šiť džínsy a nohavice na môjho manžela, šiť kožené škvrny na džínsy. Najväčším úspechom je oprava športového (hrubého) batohu, šitie popruhov cik-cak tak, že je silnejší, trochu prekročí slučky. veľmi tuku. Opravený batoh nosíme už rok, 3. nádherný stroj, najmä za takú cenu!
Ulanova Lily, 2015-01-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Keď som šiel šiť zimné topánky - doma, mierne povedané, nerozumel !!! Ale stroj s dôstojnosťou prežil a šil koženku + hrubú kožušinu pre 5+.

nedostatky

 • Po dobu 3 rokov sa ihla raz zlomila - myslím, že to bola maličkosť.

komentár
Som so všetkým spokojný. Trvalo asi 3000. Aby som bol úprimný, za takéto peniaze som nečakal takú kvalitu, jednoduchosť a pohodlie.
nastya.d1, 2011-12-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Intuitívne nastavenie, nízka cena, základné šijacie operácie fungujú dobre, najmä ak máte nejaké skúsenosti s šitím.

nedostatky

 • Ihly pre hrubé tkaniny by nebránili zväzku. Všetky štyri ihly pripojené k písaciemu stroju na bavlnené a ľanové tkaniny. Je pravda, že sú to najčastejšie používané ...

komentár
V každom prípade, všetky potrebné ihly, nohy, cievky ... sú predávané, môžete si kúpiť ...
Na vykonávanie malých opráv odevov raz za dva mesiace nie je potrebný drahý stroj s mnohými šijacími operáciami. Takýto - presne tak.
madam.gromov, 2012-08-28 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Pre začiatočníkov - to je nevyhnutné. Medzi zrejmé výhody: jednoduché, jednoduché použitie, lacné, a možno veľa. Často ho používam na opravy. Šije veľmi rovnomerné čiary, oko len dokonalé. Raketoplán nie je statický, ale trochu sa zaplaví. Mnohí to budú považovať za nevýhodu, ale pokiaľ ide o mňa, je to ešte bezpečnejšie, nie sú tam žiadne vibrácie a rachot, funguje to celkom ticho. Tkanina sa chová dobre, snažila sa šiť, lemované džínsy, všetko fungovalo.

nedostatky

 • Väčšina častí je plastová, tradične považovaná za mínus, ale na druhej strane by nebola taká ľahká.

komentár
Z kategórie tých vecí, ktoré vytvárajú nový koníček. Mladšia dcéra nevykazuje obyčajný záujem o šitie, o niečo viac času a myslím si, že môže šiť bez pomoci svojej matky. Pre mňa je to indikátor.
SkvorikA, 2011-12-08 ohodnotenie 5

Pozrite si video: 8 Babies Who Just Got A Really Important Phone Call (Február 2020).

Loading...