Prehľad radarového detektora Street Storm STR-9530EX

Antiradar Street Storm STR-9530EX - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

prijímač
Rozsah K24,050-24,250 GHz
Rozsah Ka33,400-36,000 GHz
Rozsah X10,525-10,550 GHz
Laserový detektorexistuje 800-1100 nm
Uhol pohľadu laserového detektora360°
Podpora režimovUltra-K, Ultra-Ka, Ultra-X, POP, F-POP, Instant-On
Prijímač signálu (rádiový kanál)superhet
Spracovanie signálu (rádiový kanál)digitálne
DSPtam je
VCOtam je
nastavenie
Režim mestaexistuje počet úrovní - 3
Režim trasytam je
Vypnite jednotlivé rozsahytam je
Počet filtrov4
funkcie
Detekcia radarového typu "Arrow"tam je
Detekcia radarového typu "Robot"tam je
Stanovenie súradnícGPS, základňová stanica radar pridáva falošne pozitívne
Ochrana pred detekciouVG-2, Specter
Elektronický kompastam je
Zobrazenie rýchlosti vozidlatam je
Nastavenia Pamäťtam je
Výstup informácií
Zobrazenie informáciízobrazenie znakov
Nastavenie jasutam je
Ovládanie hlasitostitam je
Hlasové upozornenietam je
nemýtam je
bývanie
kôňna prísavke
rozmery70x115x31 mm
závažia140 g
dodatočne
Spotreba prúdu250 mA
Úspora energietam je
Prevádzková teplota-20 - 70 ° C
Ďalšie informáciePlatforma extrémnej citlivosti (ESP), servisný port USB na aktualizáciu softvéru detektora, OLED displej (zelený) s ovládaním jasu a režimom indikácie frekvencie, režim Arrow-Geiger

Recenzia antiradar Street Storm STR-9530EX

dôstojnosť

 • Pracuje na sto percent, ako je uvedené v opise. Všetky úlovky radaru s ranou

nedostatky

 • neto

komentár
Dobrá cena, v porovnaní s dvoma modelmi 9540 a 9530, nie je žiadny rozdiel, a náklady sú vyššie, 9540 nemá spoločnosť strit búrky blázon ľudí, pridať cenu a zvýšenie ceny. 9530 chytí všetky radary, narazí na video fixáciu, je tu robot režim, vstavaný Gps, na ktoré si môžete dať body. Aktualizovaný softvér dnes, pridal veľa zaujímavých vecí. Všeobecne platí, že model je veľmi dobrý, radím všetkým, veľa šťastia na dary.
Utesov Andrey, 2013-06-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Tenké, minimálne blokujúce kontrolu.
 • Príjemný hmat.
 • Sucker má veľmi vysokú kvalitu.
 • Chytanie šípky.

nedostatky

 • Upevňovacie tlačidlo k držiaku funguje podivne. Je nepochopiteľné, aby sme to tvrdo tlačili, alebo nie, ale je odstránená s nejakým nepríjemným úsilím.
 • Napriek nastavenému rýchlostnému limitu 80 km za hodinu, stále krik, spomaliť a zavesiť na súradnice GPS ARROW. Nehanebne kričí na roboty.
 • Urobiť chybu, keď stál v garáži (vidieckej oblasti) našiel signál v rade K.

komentár
Kontrolované v Moskve av blízkosti Moskovskej oblasti (smer Ryazan).
Veľmi sa mi nepáči, že napriek hraničnej hodnote 80 km / hod, stále neustále kričí. pretože V meste Moskva takmer všade kamery, je to veľmi nepríjemné, nemá zmysel pre preplatky za GPS. Definuje šípky, ale rozsah nebude hovoriť, pretože v meste nie je vždy možné určiť.
Zdá sa, že to zvláda svoju prácu, ale servisné funkcie (pre ktoré bola veľa preplatená) nefungujú. Môžete si kúpiť lacnejšie modely.
anonim, 2014-01-09 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • úlovky všetko a na slušnej vzdialenosti GPS ukazuje radary na 800-1200 metrov, a on začne chytiť je z 1500-2000 metrov súdiac podľa šípov, a veľmi málo rušenie, veľmi, ak ste ešte nastaviť ...)

nedostatky

 • Jedna vec, ale v mojich prípadoch, prvé zariadenie zachytilo manželstvo spadajúce do radu K, vymenené za nové, kým nie je všetko v poriadku, predpokladám, že ten prvý nemal šťastie ...

komentár
stojí za svoje peniaze, predtým, než sa používa cobra ru 865, neporovnávajte ...
Petrov Alexander, 2013-07-29 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pracovné spracovanie, všežravé, GPS, použiteľnosť.

nedostatky

 • Trochu drsný zvuk.

komentár
Kúpené na výlet na juh. Riadil M7, M4, na území Krasnodar pokolesil, Krym. Po dvoch týždňoch cestovania, nie jednej pokuty - z hľadiska rýchlosti sa sústredila len na pojazdové dráhy. Naháňal sa pri maximálnej rýchlosti. Na M4 hlavne veľa radarov, najmä na spoplatnených cestách. Dali radar do informačnej tabule, do osobných automobilov a do opravy ciest. Pred cestou som aktualizoval databázu značiek GPS a neboli žiadne problémy.
Áno, studený štart je asi päť minút, ale pri jazde na dlhé vzdialenosti nie je kritický.
Zabezpečené na predné sklo pod spätným zrkadlom. Vodič k štandardnému zapojeniu, takže zapaľovač cigariet je voľný. Drôt je položený skryto a nič visí. Neodstraňujem pojazdnú dráhu z prílohy, pohľad prakticky nezasahuje. Neprehreje sa a nie je buggy, preto možno preto, že neleží na torpéde, ale v pozastavenom stave. Vedie ním aj rýchlosť, ktorá je zobrazená na displeji - presnejšia ako tachometer. Displej tiež zobrazuje čas a smer pohybu pozdĺž svetových strán (kvôli GPS).
Berie všetok radar: Arrow, Krechet, Robot a tak ďalej. Niektoré a tak, a na GPS. Berie Autodoria, ktorá nevyžaruje, a ukazuje priemernú rýchlosť.
Tam sú lozhniki u čerpacích staníc a nákupných centier (posuvné dvere), ale, ako sa hovorí, je lepšie perebdet ako naddodet. V meste, tak, aby sa neustále nedotklo, môžete nastaviť režim City1 alebo City2 av nastaveniach nastaviť stlmenie pri rýchlosti nižšej ako 50 (ako moja). Spočiatku som sa neobrátil na moje mesto (Nižný Novgorod) - myslel som, že som poznal všetky radary. Doposiaľ nehoda neuznala Avtodoriu, kde vždy jazdil. Teraz nevypínajte, preč od hriechu :)
Nazarov Vladislav, 2014-08-10 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Chytanie všetko, vrátane šípky. Zobrazuje kamery z databázy, ktoré nie sú detegované radarovým detektorom, automatická aktualizácia radarovej databázy a softvéru.

nedostatky

 • Príliš veľa falošných pozitív.

komentár
Aby sme pochopili charakter Street Storm STR-9530EX, v zásade stačilo pár ciest. Na diaľnici sa M4 prejavil dôstojne, Arrows sa začal chytiť za 1200 - 1500 m, keď sa približoval, ukazoval ich z databázy, všetko je jasné. Niekoľkokrát varoval pred statívmi, ale so všetkým to neuniklo ani jedno tankovanie s automatickými dverami. Na Moskovskom okruhu to bolo horšie, neustály hluk, aj keď som tiež našiel všetky kamery. Išiel som po Gorky Highway z Moskovského okruhu do Noginsk, len nočná mora. Keď zapískal na začiatku Balashikhy, prakticky nemlčal. Aj vzhľadom na to, že je tu veľa kamier a našiel ich všetky, ale v areáli je tiež veľa čerpacích staníc a obchodov a všetko to malo za následok nepretržité pískanie radarového detektora. Prepínanie zariadenia do režimu City1 nepomôže, pretože definícia automatických dverí nie je len jedinou aktiváciou pri prechode, ale je fixovaná na slušnej vzdialenosti s postupným zvyšovaním úrovne signálu na stupnici prístroja, niekedy až na maximum. Pred Street Storm použil STR-9530EX už tri roky Whistler Pro 78 SE a nevidí šípky, ale imunita v ňom je rádovo vyššia, čo môže byť spôsobené nižšou citlivosťou. Zdá sa, že ochrana pred hlukom v Street Storm STR-9530EX v zásade chýba, nevšimol som si žiadne inteligentné filtrovanie v práci, funguje to pre všetko. S tým všetkým musíme vzdať hold zariadeniu - nevynechali sme žiadnu kameru, GPS bez akýchkoľvek sťažností, veľa nastavení, ďalšiu aktualizáciu bez návštevy servisných stredísk. V prehľadoch sa už predtým uvádzalo, že počas prevádzky Street Storm STR-9530EX sa v zásade zahrieva, ale nemyslím si, že by to bolo oveľa viac ako tableta s intenzívnym používaním. V zásade nemám ľutovať nákup, ale očakával som, že na tieto peniaze (8900 rubľov) bude o niečo lepšie zariadenie z hľadiska inteligencie.
DDD Dmitry, 2014-02-03 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Detekcia a GPS notifikácia súčasne

nedostatky

 • Nevšimli ste si to

komentár
Pre nuda nuda - skúste chytiť satelit GPS v inom aute, bez tepelného skla a zakryť a prečítať si pracovné podmienky pred zakúpením tohto zariadenia. Prístroj je dobrý, detekuje STARTTER START a ako radarový detektor, a ako informátor GPS vidí na linke vyhradenú linku verejnej dopravy a vidí AUTHORIA (nové kamery), opäť na základni.
Môžete nastaviť prah rýchlosti, keď pracujete, a keď nie - ak má zariadenie najnovšiu verziu s mestom 3 - v Moskve v skutočnosti neexistuje žiadne rušenie. Radím, radarový detektor do budúcnosti
Targin Michail, 2014-04-18 ohodnotenie 5

Loading...