Prehľad radarového detektora Cobra RU 945CT

Antiradar Cobra RU 945CT - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

prijímač
Rozsah K24000 - 24250 MHz
Rozsah Ka33400 - 36000 MHz
Rozsah X10475 - 10575 MHz
Laserový detektortam je
Uhol pohľadu laserového detektora360°
Podpora režimovPOP
Prijímač signálu (rádiový kanál)superhet
nastavenie
Režim mestaexistuje počet úrovní - 2
Režim trasytam je
funkcie
Detekcia radarového typu "Arrow"tam je
Nastavenia Pamäťtam je
Výstup informácií
Zobrazenie informáciíLED displej
Nastavenie jasutam je
Ovládanie hlasitostitam je
Hlasové upozornenietam je
nemýtam je
bývanie
kôňna prísavke

Recenzie antiradar Cobra RU 945CT

dôstojnosť

  • Stará značka

nedostatky

  • Vyrobené v Číne, veľa cudzích vŕzganie

komentár
Som pripravený odpustiť skutočnosť, že teraz sa kobry zhromažďujú v Číne, ktorá v Číne stále nevyrába, dokonca aj iPhone tam niečo robí. Bohužiaľ, model má vážnejšie nedostatky a ja už začínam ľutovať, že som si vzal tento detektor pre seba. Snažil som sa dať rôzne režimy, ale nemôžem sa vyrovnať s rušením. Tento model pracuje normálne na radaroch, dokonca určuje šípku, ale môže pracovať na šípke av otvorenom poli. Ako sa ukázalo, stále nerozumiem. Situácia je rovnaká ako u jednoduchého radu K, neustále pípne takmer: (dobre, je to aj na radare, takže zariadenie nevenujem pozornosť, pípam a pípam, pravdepodobne ho čoskoro vypnem.
Vertinov Ilya, 2014-05-25 ohodnotenie 2


dôstojnosť

  • Definuje šípku na 500 metrov

nedostatky

  • Kričali ako kúsok na všetko, čo sa pohybuje, prišli pokuty z radaru Krechet a Robot

komentár
V máji som ho dal do auta, od tej doby som už jazdil asi 5000 km (práca súvisiaca s cestovaním), môžem s istotou povedať, že vyhlásenia o Cobra 945 nie sú presne prijaté! Dôkazom toho sú pokuty, ktoré som dostal od moderného radaru Krecheta (fotografia prednej miestnosti), Robota (fotografia zadnej časti zadnej miestnosti). Detektor zrejme pri prechode zlyhal alebo varoval. Šíp, ktorý má, môžem v priemere potvrdiť 400 - 500 metrov. Na paliciach je to veľmi hlučné, ale na diaľnici si na to môžete zvyknúť. Pre seba, radšej opäť spomaľujem, aj keď o tom prípade nezvrečí 2 krát z 3 približne. Moje hodnotenie je 2+, veľmi priemerné, ak nie horšie.
Yeremichev Roma, 2014-07-30 ohodnotenie 2


dôstojnosť

  • Nenašiel som veľa, pretože to považujem za zjavne preplatené

nedostatky

  • nereaguje na Binar

komentár
Zmenil som svoj Shomi 530 za túto kobru, za zásluhy môžem povedať len jednu vec, detektor začal brať šípku (za ktorú bola kúpená). Ale! Už sa dostal do Binaru, detektor na to nijakým spôsobom nereagoval. Musel som dať 1000 rubľov. V Shomi mi geiger bol jasnejší, na kobre to nejako podivne funguje a nezáleží na veci. Je mi ľúto, že som si toto zariadenie kúpil.
Dmitriev Andrey, 2014-07-07 ohodnotenie 1


dôstojnosť

nedostatky

komentár
Dobrý deň, milí šťastní, ktorí sa stali vlastníkmi tohto zbytočného zariadenia !!! Vo februári, po opakovanom prijímaní listov šťastia, som premýšľal o protiopatreniach proti rýchlostným kamerám ... Po preskúmaní viac ako jedného testovacieho súboru detektorov som sa rozhodol zastaviť na RU-955 STOVA a veľmi ľutoval moju voľbu ... No, funguje to v kine, ale nie V reálnych podmienkach som to vzal väčšinou proti KRIS-P ... A čo výsledok ??? Beh na týchto kamier je nechutné. K stretnutiu s vašim autom je to stále tak ... trvá 100-150 metrov začať pracovať v 1 heimer a len 50 metrov odišiel urobiť veľa hluku.Ale po prejdení tohto statívu, to nie je vypnutý 300-400 metrov. Čo sa týka CRISE, ktorý vás natáča v zadnej časti auta, je to len smiech - je to ticho až do zastávky a len sa rovná - okamžite plný výkon ... Môžete čakať na ďalší list. A nechcem hovoriť vôbec o falošných pozitívach ... Takže pre tých, ktorí si chcú kúpiť niečo hodné za dobré peniaze, tento model neodporúčam .. BELTRONIKS je tá vec ... Lacnejšie ako COBRA, ale 5 bodov z toho istého KRIS, sa nachádza za betónovým stellom, odstraňuje vás v chvoste a začína sa hlásiť 800-900 metrov do kamery a končí prejdením 900-1000 po prejdení kamerou (samozrejme na rovine). Takže si myslíte, čo vziať Vážení!
Makhalov Vladislav, 2014-07-01 ohodnotenie 3


dôstojnosť

  • jednoduché použitie

nedostatky

  • vždy bije

komentár
kúpil zázrak zariadenia a okamžite išiel z Saratov do Penza v meste takmer nezastavil, mysleli sme, že ísť na trať, bude ukázať svoje schopnosti v diaľke. Ale na diaľnici nezastavil na 260 km
Našiel som 30 strelcov, 6 robotov, a to všetko bolo nahradené režimom K, bez zastavenia !!! predtým, než sa objavil SHOW-MI STR 535, neboli žiadne problémy (rozsah príjmu je presne rovnaký, len pípne, keď je to potrebné) !!! Je mi veľmi ľúto za vynaložené peniaze !!! pravda cez VŠETKO má jednu trojnožku, ktorú si vzal
1200 m čistá trať osobne !!!
anonim, 2014-03-06 ohodnotenie 2


dôstojnosť

  • mlčanlivý

nedostatky

  • A čo je najdôležitejšie - žiadna dôvera

komentár
Pred tromi mesiacmi získal radar Cobra 945 CT. O práci tohto ZCH zanechal zvláštny dojem. Môj názor je produkt nedokončený. Na radar je zvláštna reakcia: niekedy dobre reaguje, niekde nad 500 metrov a niekedy neslušne blízko 50 metrov. Niekedy rôzne signály idú do tej istej kamery: najprv Robot, potom Signal-K.
Niekedy všeobecne reaguje so zvukom na úrovni 1 a na úrovni 5 je tichý.
V niektorých prípadoch ukazuje úroveň 1 ticho, až kým nezjedete veľmi blízko k radaru, po prejdení pod kamerou sa objaví ostrý zvuk - ale už je neskoro. Jediné plus je, že je takmer vždy ticho.
Jazdil som po diaľnici neďaleko Maikopu, G ma zastavil ... DDshnik s radarom na prekročenie rýchlosti a moja Cobra 945 CT vôbec nereagovala.
Neustále varuje pred niečím v neprítomnosti radaru so zmenou rozsahu.
Bolo by možné ho použiť na trati, ak by vždy radar chytil normálne, ale v skutočnosti idete a viete, že je radar s kamerou a začne pracovať, keď rýchlosť nie je možné vynulovať, preto ešte nie je dôvera.
Po dobu troch mesiacov vlastnenia radarového detektora Cobra 945 CT zaplatili tri pokuty.
Sergey Kuzminov, 2014-04-03 ohodnotenie 1

(Test)

Loading...