Prehľad radarového detektora SilverStone F1 z550st

SilverStone F1 z550st antiradar - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

prijímač
Rozsah Ktam je
Rozsah Katam je
Ku rozsahtam je
Rozsah Xtam je
Laserový detektortam je
Podpora režimovUltra-K, Ultra-X, POP
Prijímač signálu (rádiový kanál)superhet
nastavenie
Režim mestatam je
Režim trasytam je
Vypnite jednotlivé rozsahytam je
funkcie
Detekcia radarového typu "Arrow"tam je
Ochrana pred detekciouVG-2
Nastavenia Pamäťtam je
Výstup informácií
Zobrazenie informáciíLED displej
Ovládanie hlasitostitam je
nemýtam je

SilverStone F1 Anti-Radar Recenzie z550st

dôstojnosť

 • Bez ďalších okolkov, bola a je najlepšia cena-kvalita. Chytiť, ako by to všetko, čo sa používa v Rusku. Slušný rozsah. Odhalil veľa figurín. Samotný zvukový signál sa znižuje. Sláva, že nie je žiadny hlasový informátor, ale vyzeralo by to ako lacné čínske gizmo. 360 stupňov. Tri režimy mestskej komunikácie a tri režimy citlivosti. Nový integrovaný systém proti rušeniu. Žiadny panel s informáciami o frekvencii. Zapínanie dvoch druhov: prísavky a lepkavý suchý zips ako na oblečenie. Aréna úlovky s 500m.

nedostatky

 • Odsávače vyžadujú starostlivú inštaláciu.

komentár
Kto píše, že časopis sa rozbije, táto kampaň toto zariadenie nepoužívala. Predstavte ľudí, ktorí sú mučení pred výberom klamu. Tiež som trpel, po kúpe a prevádzke, príjemne spokojný. V Kratz všetko.
xen.cs, 2014-03-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Primeraná cena! Vzal som si 2160 rubľov. v internetovom obchode. V poli sa uvádza: krajina pôvodu Južná Kórea. Som rád, že nie Čína. Hoci to nie je fakt. Naozaj dobre identifikuje väčšinu radarov.

nedostatky

 • Mesto pípne len neustále, nie je jasné, na čo reaguje. Skúšal som všetky režimy, citlivosť sa zmenila na a tam. Nie je to dobré. Veľmi nervózny tento piskot. Musíme znížiť hlasitosť. Jeden stacionárny radar nechce určiť. Bohužiaľ, nepoznám názov radaru. A možno, že tento radar jednoducho nefunguje. Hoci tam sú štyri kusy, nad každým pruhom. Snažil som sa zmeniť režimy - mesto-1, mesto-2, diaľnica. Stále to neberie.

komentár
Verím, že pre tých motoristov, ktorí jazdia výlučne po meste, toto zariadenie jednoducho nie je potrebné. Vzhľadom k tomu, že vás dostane jeho neustály piskot, o ňom a bez neho. Tu na trati pomáha veľa! A existuje omnoho menej falošných pozitív. Ak na to často musíte jazdiť po diaľnici, vezmite si to, nebudete ľutovať. Ušetrite na pokutách za prebytok. Osobne ľutujem, že som si kúpil túto hračku, pretože cestujem hlavne po meste. A v meste a tak je známe, kde sú nainštalované radary. Možno bolo potrebné vybrať si z kategórie drahších, možno by bolo menej falošných pozitív. Neviem. Myslím, že som nebol ochotný minúť viac peňazí. Možno, že moja recenzia pomôže niekomu vo výbere. Ale toto je len môj osobný názor!
Evgen-329, 2014-07-12 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • - Zachytenie celého radaru (iba môj laser mi nespadol do cesty);
 • - Vynikajúci displej, nič zbytočné;
 • - Plynulé ovládanie hlasitosti s možnosťou rýchleho stlmenia;
 • - Cena !!! (2380 rubľov za máj 2014)
 • - Chytanie a natáčanie radarov vzadu;
 • - Zástrčka s predlžovacím káblom - môžete do nej vložiť telefón alebo sa držať navigátora.
 • - Ľahko vyberať z držiaka a umiestniť na neho, nie rachot pri jazde.

nedostatky

 • Nepreukázal

komentár
To bolo získané N.Novgorod-Mozhaisk-N.Novgorod pred cestou, aj keď Stinger RX-95U-STM bol už tam. Podľa neho sa na internete vyskytlo veľa negatívnych recenzií, ale v ústach sa nepozerali na darčekového koňa a tu SilverStone vyhral v ZR (hoci v mnohých testoch bolo veľa otázok a pochybností a potom sa rozhodol vyskúšať) a cena je porovnateľná s množstvom pokút, ktoré by sa mohli chytiť , Takže detektory pracovali takmer rovnako, ale SilverStone Arrow zistil ešte o niečo skôr, a po jeho prechode ustúpil rýchlejšie ako Stinger. Opäť platí, že hlasové upozornenie nie je pre každého, kto sa páči, dávam prednosť viac trenie s rastúcim / klesajúcim, ako sa blíži / odstránenie záchvaty. Výsledok skúšobnej jazdy nie je jedna pokuta.
Katkov Michael, 2014-06-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Nie je to zlé úlovky Arrow, statív (Arena ako) a smerom k a v diaľke. Hodnota za peniaze je vynikajúca.

nedostatky

 • V meste je naozaj veľa falošných pozitív. Preto som dal štyri.

komentár
Používam jeden a pol roka. Počas tohto obdobia sa nepustil. Plné výhod na diaľnici. Odporúčam. Ale ruka musí byť udržiavaná na pulse. Objavia sa nové radary, a preto bude potrebné včas zvoliť iný radarový detektor.
anonim, 2014-12-13 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Cena, kvalita spracovania, pekný plast.

nedostatky

 • Žiadny koberec na torpéde

komentár
Výlet na M5 v júli, EXCELENT DETECTOR False pozitíva 0. Vrychal viac ako raz Trinogt v mestách na 500 metrov Hlavná vec nie je lietať v nás Para 150. A všetko bude v poriadku, odporúčam, nie jediná pokuta. )))
Semikov Alexander, 2014-07-08 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Chytanie všetkých radarov, Arrow sa z mesta až 4 kilometre. Veľký režim Mesto 2. Berie len šípku a laser

nedostatky

 • Čo by vysoko kvalitné lepidlo na sklo použité lepidlo druhé

komentár
Skvelý stroj, odporúčam všetkým. Používam asi rok. Nie je to jediné písmeno šťastia
Hove Dmitriy, 2014-06-23 ohodnotenie 5

Loading...