Prehľad radarového detektora Cobra RU 955CT

Antiradar Cobra RU 955CT - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

prijímač
Rozsah K24000 - 24250 MHz
Rozsah Ka33400 - 36000 MHz
Rozsah X10475 - 10575 MHz
Laserový detektortam je
Uhol pohľadu laserového detektora360°
Podpora režimovPOP
Prijímač signálu (rádiový kanál)superhet
nastavenie
Režim mestaexistuje počet úrovní - 2
Režim trasytam je
funkcie
Detekcia radarového typu "Arrow"tam je
Nastavenia Pamäťtam je
Výstup informácií
Zobrazenie informáciízobrazenie znakov
Nastavenie jasutam je
Ovládanie hlasitostitam je
Hlasové upozornenietam je
nemýtam je
bývanie
kôňna prísavke
dodatočne
Ďalšie informácieÚrovne Geiger 5

Recenzie antiradar Cobra RU 955CT

dôstojnosť

 • Z nového: Geigerovho počítadla na šípke.
 • Povinné: Arrow a Cordon úlovky s dôverou.
 • Zvyšok radaru a kamery - skôr než dôstojnosť a povinnosť.
 • Nakoniec sú zahrnuté aj bežné silikónové prísavky.

nedostatky

 • Existujú otázky týkajúce sa primeranosti merača úrovne signálu (Geiger) na ostatných kamerách rozsahu K okrem šípky. Kordon je obzvlášť dôležitý - K1 je zobrazený dlho pred radarom a s dostatočnou aproximáciou sa dramaticky zvyšuje na K4 alebo K5 (ale hladký nárast signálu k nemu tiež nastane).
 • Stále pravidelne notoricky známy Cordon môže byť zobrazený v rozsahu St alebo Robot. Trifle, ale stále.
 • Krútený silový vodič (prepojený drôtom zo starej Cobry).

komentár
Začiatok distribúcie listov šťastia v N. Novgorode Strelkami a Kordonom od jesene 2013 ma prinútil hľadať náhradu za Cobra 735. Vybral som si medzi Cobra 865 a Stinger 75STM. Znova som šiel nakupovať, aby som sa s predajcami porozprával. Ukázal novinku, povolené protestovať. Vrátené a kúpené.
V poriadku.
Šíp - 600-1500 mv meste (veľmi záleží na teréne); ak je priamka viditeľnosti menšia ako 800 m, nebude presná; na M7 v Pyr (Nizhegor. Región) došlo v roku 1900 k čerpaniu v priamej priamke zraku (skontrolovaná v januári); intenzita 5 vydáva na 300-400 m.
Cordon - 400-1000 mv meste (aj kvôli terénu); v rade zrakových prác od 700 m; na trati ešte nenarazila.
Chris-S - 600-1000 m v meste; na diaľnici vo Vladimíre to dopadlo asi 2,5 km (dlho mi blikajú v chrbte).
Pre zvyšok som sa ešte nestretol, ale myslím si, že nebudú žiadne problémy, pretože neboli v predchádzajúcich modeloch.
Rada. Je lepšie jazdiť v režime stopy, pretože v mestských režimoch, keď je intenzita signálu 1-2, detektor je tichý a zobrazuje informácie iba na displeji (tzv. anti-jamming) a začne pípať od 3 alebo vyššie a až do 3 signálov môže byť zosilňovač dostatočne blízko k fotoaparátu, takže opatrnosť nebude zbytočná. Okrem toho, okolo nákupného centra, to nevykazuje viac ako 1. 2 - buď v zameraní na auto, alebo na rovnaký radar.
Pre rušenie, ako pri predchádzajúcich modeloch, pípne na autodisco (nie viac ako 2), aktívny tempomat a senzory mŕtvych zón (tu a všetkých 5 sa bude nachádzať v blízkosti takéhoto auta).
Všeobecne platí, že s radarovým detektorom. Ak sa vám ľúto za peniaze, vziať 945. - Arrow tiež funguje, len analógový displej, dobre, zdalo sa, že 955 reaguje o niečo menej hluku a dáva menej falošných pozitívov (945-ku boli tiež uvedené na test).
Po šiestich mesiacoch používania pridal komentár a upravil niektoré čísla.
Neviem, čo Cordoni dávajú pre signál, ale Cobra ich niekedy určuje v rozsahu St, potom v rade Robot.
Zoteev Alexey, 2014-02-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Ďaleko radary. Nikdy som nezmeškal.

nedostatky

 • Na trati pípne na kamióny. Podľa mojich pozorovaní to bolo počas rozhovoru v rádiu. Duševné umlčanie je úplný nezmysel. Reguluje sa len otáčkami motora a nie vždy funguje správne.

komentár
To je môj prvý anti-radar, takže nemôžem porovnať s ničím. Ale dostane všetko falošne pozitívne. Dvere supermarkety, vysielačky a to, čo ešte nie je známe. Upokojuje skutočnosť, že tento radar nevynechá. Kým budem používať.
Goncharov Yuri, 2013-10-01 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Kvalitné puzdro, vynikajúce balenie a pokyny

nedostatky

 • Ťažké rozlišovať medzi spúšťaným radarom a viacerými rušeniami

komentár
Vezmete to do svojich rúk - vec zanechá pozitívny dojem, urobený kvalitatívne. Ale v práci: (((Mal som s ním skúsenosti už 2,5 mesiaca a závery sú takmer jedno negatívne: prišiel som k záveru, že v tomto modeli nie je žiadna interferenčná filtrácia, existuje nejaký druh signálu (bez ohľadu na to, čo)), že pípne, ak Nie, niekedy aj plieska, a tak ste jej úplne prestali venovať pozornosť, a potom s hrôzou zistíte, že idete vysokou rýchlosťou okolo trinogu a čakáte na list šťastia (už niekoľko z nich dostal)! Je to príliš neskoro, číslo bolo fotografované a list z už vydané (
Raduzhin Misha, 2014-07-01 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • Pred 5 dňami. Ihneď odišiel do regiónu Jaroslavla. Dlho si vybrali, 2 mesiace, veľa videa, atď. Neľutujem veľmi slušný stroj. Trvá až 1800 m pozdĺž priamej šípky, na okruhu na kilometer a mimo nej. Teraz viem, kde je model a kde to naozaj funguje. Loafers aspoň na diaľnici, 2 krát zavrčal. Kamery pre Sergiev Posad dvakrát (aj keď ich predtým Cobra vzal), signál Ka. Všetko je skvelé. Gaytsov tiež odrezať, a stál za rohom, ani som nevidel, ani oni. Prešla len kamera, zdalo sa, že je pridaná, a znovu našiel signál Ka, odchádzam ... vo všeobecnosti som bol rád.

nedostatky

 • Šnúra je skrútená, v chlade je to veľmi ťahanie radaru zo skla. Niekoľkokrát si vzal šípky na Jaroslavli namontované na blížiaci sa pruh, aj keď to možno pripísať dôstojnosti.

komentár
Zatiaľ čo všetci radi
Po šiestich mesiacoch som sa rozhodol pridať recenziu. Na šípke pracuje všeobecne päť. Ale detekcia signálu Ka mohla byť skôr. Niektoré fotoaparáty merajú sto. Myslím, že to nestačí. Niektoré sú normálne, máte čas brzdiť až 500 metrov. Gaytsov je normálne ako predtým. Lozhnikov málo, ale tam je. Vo všeobecnosti je potrebné si na to zvyknúť a bude v poriadku.
Poletaev Ivan, 2014-08-25 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Krásne telo, pixelová obrazovka, hlas

nedostatky

 • Nie je možné rozlíšiť falošné poplachy od mnohých skutočných.
 • Skrútený krátky drôt silno ťahá zariadenie z panela a deformuje ho
 • otravný pilier, ako keby v aute bola bomba a naliehavo ho musí opustiť)
 • Intellimute nepomôže na tiché auto - trieda Mercedes B.

komentár
Kúpil na výlet do Európy cez Bielorusko na M1. Zdá sa, že je to úplná chyba - na pozadí množstva falošných signálov v K pre 1-2 divízie, na ceste späť sa ukázalo, že rovnaké 2 divízie znamenajú radar v zadnej časti. Na diaľnici je ich veľa. Ukázalo sa to už na ceste späť, keď cestujete v noci, pretože pri prekročení rýchlosti radarová kamera s bleskom odstráni zadnú miestnosť! Keď sa záblesky začali objavovať, uvedomenie prišlo, že výška pokút z tejto cesty prekročí náklady na tento prémiový radar.
V tomto prípade sa zobrazia iba 2 divízie, ktorým sa nevenuje pozornosť. pracujú neustále na kamiónoch a čokoľvek sú. Výsledkom je, že na diaľnici nie je možné jazdiť rýchlo - buď zabrzdiť každú minútu pri každom kýchnutí (2 divízie), alebo chytiť pokuty na rovnakých 2 divíziách.
Teraz si myslím, ako sa ho zbaviť. Je to škoda.
Okrem toho, inteligentné nefunguje správne na Mercedes, tichý motor. Auto-muflovanie tiež nie je dosť, v dôsledku čoho sa rozdrví na šípke ako naštvaná počas celej vzdialenosti k nej, popadá príliš veľa pozornosti a ruší ho.
Rizen Alexey, 2014-08-14 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • Ruský jazyk, tlmenie.

nedostatky

 • Neustále pracujem na blížiacich sa nákladných automobiloch, myslím, že to chytí rádio dalnoboev, alebo to funguje na blížiacom sa antiradare. Pár dní sa zlomil.

komentár
Mám Cobra RU 955CT po prečítaní recenzie, ale samozrejme idete do kamery, hovorí, že fotoaparát vyzerá ako robot, šípka. Nevidel však okamžite kamery, ktoré sú nainštalované v asfalte, nevidí, pípne len vtedy, keď ich prechádzate, funguje to aj na fotoaparátoch supermarketov, po niekoľkých dňoch zomrel, chce pracovať, nechce. záruky, kde ma poslali ďaleko (neopravujeme takéto modely, nie sú tam žiadne náhradné diely) Ukazuje sa, že si kúpite radarový detektor a servisné centrum je len jedno z Balashikha, nadšencov Highway, 1a, office 5. Horror. Prvýkrát v živote píšem recenziu, takže neskúšajte prísne, ale míňanie 10 ton rubľov a ponechanie bez neho je príliš veľa, takže propagujú kobru a to nie je prvý rok v Rusku, ale kontaktujte kanceláriu v Moskve ... je to zábavné ...
Berseneva Nadezhda, 2014-03-24 ohodnotenie 1


Loading...