Prehľad radarového detektora Sho-Me G-800STR

Anti-radar Sho-Me G-800STR - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

prijímač
Rozsah K24050 - 24250 MHz
Rozsah Ka34300 - 34940 MHz
Ku rozsah13400 - 13500
Rozsah X10500 - 10550 MHz
Laserový detektorexistuje 800-1000 nm
Uhol pohľadu laserového detektora360°
Podpora režimovUltra-K, POP
Prijímač signálu (rádiový kanál)superhet
nastavenie
Režim mestaexistuje počet úrovní - 2
Režim trasytam je
Automatický režimtam je
Vypnite jednotlivé rozsahytam je
funkcie
Detekcia radarového typu "Arrow"tam je
Stanovenie súradnícGPS, základňová stanica radar pridáva falošne pozitívne
Ochrana pred detekciouVG-2
Nastavenia Pamäťtam je
Výstup informácií
Zobrazenie informáciíLCD displej
Nastavenie jasutam je
Ovládanie hlasitostitam je
Hlasové upozornenietam je
bývanie
kôňna prísavke
rozmery68x101x28 mm
závažia121 g
dodatočne
Spotreba prúdu250 mA
Prevádzková teplota-20 - 70 ° C
Ďalšie informácieOLED displej

Recenzia radaru Sho-Me G-800STR

dôstojnosť

  • Nie drahé, chytí všetko, čo môžete

nedostatky

  • ešte nebol nájdený

komentár
Kúpené pred cestou do obce. Mám priamo G-800 STR s písmenom N v sériovom čísle.
Aktualizované databázy kamier a ísť.
Uvažoval som o všetkom až do 10000r vrátane, ale keďže sa k Dalnyakovi veľmi nevenujem, rozhodol som sa po prečítaní recenzií vyskúšať tento model, takže ak som v zariadení sklamaný, nestratím veľa peňazí)).
V dôsledku toho, po dobu 2 dní, 1600 km, všetko, čo zariadenie mohlo chytiť v čele a vzadu.
Najprv varuje pred všetkými pevnými kamerami zo základne GPS, približne 1 km už zachytáva signál a detekuje úroveň signálu, keď sa približuje.
Prakticky som nereagoval na čerpaciu stanicu, bolo to niekoľko tréningov, keď som nepochopil, čo to bolo, ale spomalil som to len v prípade.
Smerom k Moskve na M4, po Pavlovsku, boli kamery nainštalované na niekoľkých miestach, také obrovské boxy s dvomi senzormi okolo, priamo na pilieroch naproti čerpacím staniciam, ktoré pravdepodobne trochu zakryli signál)) (porazil tým istým smerom)
O zálohe v zásade varoval vopred. niekoľko posádok si ho všimli pri oboch protijedúcich kamerách a prihrávajúcich.
Chytil vopred len jednu hliadku, ktorá cestovala v rovnakom smere na dlhom úseku s opravárenskými prácami a veľkým rýchlostným limitom.
Tam bolo niekoľko prípadov, ktoré išli asi rovnakou rýchlosťou s niekoľkými vozidlami, potom, čo detektor pracoval, išiel som doprava a znížil rýchlosť, potom som videl, že po 400-500 metrov tieto stroje tiež spomalil a niekedy aj veľmi intenzívne, čo znamená, že moje zariadenie zistené signál je oveľa skôr.
Skutočnosť, že autá boli s radarovými detektormi, som videla sama seba a bludgeoned pozdĺž cesty rovnako ako ja s veľkým prekročením rýchlostných limitov.
Preto odporúčam každému kúpiť!
Nie je to drahé a hlavne pracovné gadget.
Sľubujem, že sa za pár týždňov odhlásim, ak prídu listy šťastia.
P.S teraz 10/3/13 pokuty za cestu neprišiel.
Ekskov Alexander, 2013-10-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • pekný dizajn, nie je oslnenie, nedráždi, displej je jasne viditeľný vo dne iv noci, môžete vypnúť hlas, bol som chytený tichom s bielym displejom, aspoň niekoľko falošných znakov pískal na prípade.

nedostatky

  • Trinogs a birdhouses trvá 200 metrov, rád by som skôr. vzadu asi 50 metrov pri vysokej rýchlosti - Lietanie!

komentár
po mesiaci prevádzky prestala loviť satelity. práve teraz pri oprave záruky na dva týždne. začína chýbať. Myslím, že všetky tieto radary, rekordéry sú veľká čínska lotéria. WELL-NOT WRONG: Najprv som mal šťastie a potom nie veľmi. Všeobecne platí, že dojem je pozitívny, o niečo silnejší je radarová časť ... (tak, že menej fluttering na prísavky, držiak musí byť ohnutý viac, uhol je ostrejší)
anonim, 2014-09-21 ohodnotenie 4


dôstojnosť

nedostatky

komentár
Tu som si prečítala vaše recenzie a som len prekvapená, v porovnaní s inými radarovými detektormi do 8000 r. Falošné alarmy v meste - naučiť materiál! Správne nastavenie detektora odstraňuje falošné jamy.Mám 3 mesiace v metroch 4 v smere jedného písmena šťastia, za čo sú najlepšie radarové detektory! Arény-viziry zlatých orlov soklov a iných policajných pomôcok, a najmä notoricky známych šípov, teraz nemajú rád bicie, berú detektory za 17-25 kilo rubľov, v skutočnosti dávajú len pre značku. emisná cena 150r. Krátka šnúra znamená, že vaše ruky vyrastú zo sedadla a všetko sa dá pripojiť k elektrickému systému vozidla pomocou konektorov.
romanov.roman-73 2013-06-10 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Radar najlepšie pre vaše peniaze, GPS

nedostatky

  • Takmer všetky nedostatky v prehľadoch sú eliminované správnym nastavením radaru.

komentár
Tento model kúpil pred viac ako rokom v Carstereo. Šípky zachytávajú 1 km v zornom poli. Veľmi sa mi páčilo, že vďaka prítomnosti GPS môže byť radar úplne prispôsobený. Prečítajte si pokyny. Upozornenie na kameru môžete vypnúť pri jazde pri nízkej rýchlosti - v dopravných zápchach je veľmi potrebné! Radar vôbec nekričí! Nepotrebné rozsahy môžete vypnúť - počet falošných značiek sa opäť zníži. Body v základni GPS môžete nezávisle pridávať a odstraňovať. Radar je v zásade vždy zariadený, ale posledný aprílový firmware bol obzvlášť potešený. Preto som sa rozhodol napísať túto recenziu. Teraz radar hlási komplexy Avtodoria, ktoré sa teraz začali inštalovať. Radar upozorňuje na priblíženie sa k semaforom, kde sú kamery, ktoré kontrolujú priechod červeného svetla a kontrolujú stopky, železničné priechody, signály o kamerách na cestách pre verejnú dopravu. Teraz môžete jasne vidieť, ktorá kamera je pred vami! a že sa mi to veľmi páčilo, teraz radar varuje pred povolenou rýchlosťou na tejto časti cesty)). Skôr, keď som počul radarový signál, vždy som začal rozprávať o tom, koľko môžete riadiť, 90 alebo 60, atď., Či boli nejaké známky alebo nie. Radím všetkým !!!
A predsa, veľa ľudí píše o zlých stickies, ja som ich ani neskúšal, dal som ich na podložku na torpédo, mimochodom, táto istá spoločnosť Shoumi, a žiadne problémy! Po chvíli, ako prach, moja matná voda, a on sa znova drží tak dobre ako nový.
zvs VVV, 2014-05-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Spoľahlivý, vysoko kvalitný displej, hlasové upozornenie, GPS modul. Docela dobrý prijímač, primeraná cena-kvalita!

nedostatky

  • Neexistuje žiadny skladovací vak, filter od falošne pozitívnych je skôr slabý.

komentár
Najprv som si vzal G900 od samého začiatku, od prvého dňa 700 km som bol s ním spokojný ako slon, tri nohy úlovok nasadený v priebehu pohybu na 350-400 metrov, na druhý deň prestal pracovať, GPS visí, to nevadí v noci alebo počas dňa, som prepísal Vynechal som to, keď som navštívil stránku SHO-ME! Ukázalo sa, že som nebol prvý s takýmto prípadom, tak som to zmenil na 800-ku a nemám ľutovanie. Chlapci, ktorí ho v Rusku neopravili !!! Centrála a podpora pre SHO-ME, len v Moskve !!!
anonim, 2014-07-18 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Nespornou výhodou je cena a hodnota za peniaze. Jednoduché použitie, kompaktné telo, spracovanie, displej (informačný displej) na obrazovke (rýchlosť, úroveň radarového žiarenia, čas). Podľa môjho názoru je vhodné zvoliť si podsvietenie displeja (biela, modrá, červená). Veľmi pohodlné zobrazenie rýchlosti GPS s konštantným pohybom. Výrobca aktualizuje polohy radarov a kamier raz týždenne, poskytuje možnosť nezávislej aktualizácie firmvéru a databáz.

nedostatky

  • Rýchlosť GPS pri jazde pri nízkej rýchlosti je určená s oneskorením. Pri dlhodobom pohybe s jednotnou rýchlosťou (napríklad na trati) je to pohodlné. Ukazovateľ kompasu (šípka) je vo všeobecnosti zbytočný.

komentár
Toto je môj tretí radar, dva predchádzajúce Streetstorms (9010 a 7030 EX). Dlho nepoužívané Sho-me 213 B (takmer nepočítajú). Čo si môžem všimnúť. Cestujem väčšinou na tej istej trase, v jednom alebo dvoch regiónoch, kde je známa väčšina radarov a kamier, s výnimkou mobilných. Prítomnosť GPS je určite veľmi! pohodlnejšie. Pred dosiahnutím nastaveného prahu rýchlosti vás Sho-me G 800 STR upozorní, že existujú kamery, radary iba vizuálne alebo sú úplne tiché. Zvuk nie je rušivý. Arrow si je istý. GPS oznamuje na kilometer, táto vzdialenosť môže byť zmenená v nastaveniach pre 800, 600, 400 metrov. Skontrolované špeciálne, vypnutie GPS - s dôverou chytil šípku na kilometer len s radarovou časťou. Radarové detektory iných značiek, ktoré som predtým používal, zachytili šíp v oveľa kratšej vzdialenosti. Možno, že nasledujúce sa nevzťahuje na chyby, ale položky menu, ako je AOSD alebo niečo také, že ma do depresie. Russified menu, to je určite ľahké Russify všetky položky menu, vrátane skratiek. Môžem s istotou povedať, že som sa trochu viac uistil, že budem riadiť. Nechcem zlomiť, len pokojne jazdiť a všetko. Aktualizácia firmvéru nespôsobuje problémy. Vyberte si medzi oboma - vyššie a vyššie IG-68. Tá bola priťahovaná možnosťou aktualizácie manuálových databáz kamier, iba požadovaným regiónom (novým).
Krasnikov ArTyOM, 2013-11-17 ohodnotenie 5

(Nastavenia)


Loading...