Makita ELM4110 kontrola kosačky

Makita ELM4110 kosačky na trávu - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typkosačka na trávu
Šírka rezu41 cm
Odporúčaná oblasť rezu800 m2
travosborniktam je, mäkký, objem 50 l
funkčnosť
mulčovanietam je
Výška kosenia20-75 mm
Nastavenie výšky koseniaexistuje, manuálne, počet úrovní - 5
Tráva uvoľneniev zbernom boxe
Možnosť inštaláciemulčovacia dýza
motor
Typ motoraelektrický
Prevádzka batériežiadny
energie1600 wattov
Otáčky motora2900
dizajn
perovýškovo nastaviteľné
Materiál telaoceľ
Počet koliesštyri kolesá
Priemer predného kolesa17,8 cm
Priemer zadných kolies20,3 cm
Materiál kolesaplastický
Ďalšie informácie
Kompletná sadakolektorový disk / nôž
rozmery
závažia23 kg

Recenzia kosačka na trávu Makita ELM4110

dôstojnosť

 • Z hľadiska dizajnu a implementácie sa podarilo celkom dobre. Výkon 1600 W pri 42 cm šírke noža stačí na to, aby sa spomalil v dostatočne vysokej tráve. Kolesá na ložiskách sú jednoznačným plusom, pretože kosačka skáče na trávnik, ak nie je v rovine, a s hmotnosťou kosačky 26 kg na puzdrách nebude trvať dlho.

nedostatky

 • Plastové náboje zadnej nápravy sa okamžite zrútili do dvoch polovíc, ktoré ovládajú mechanizmus na nastavenie výšky. Rukávy ešte nevypadli, os nie je zavesená - preto nie je kritické, aj keď to nestačí.
 • Skriňa motora, najmä v horúcom počasí, má tendenciu výrazne sa zohriať - to je notoricky známe. chladenie obežného kolesa nie je zvlášť účinné
 • Ložiská sú otvorené, ale nie sú vôbec kontaminované.
 • Zberný box nie je okamžite uvoľnený, pravdepodobne preto, že konštrukcia má priečku. Ale to je tiež malá nevýhoda.
 • Hmotnosť 26 kg + tráva nedovolí slabej žene pracovať so kosačkou

komentár
Vo všeobecnosti je kosačka stále veľmi spokojná: napriek tomu, že je ťažká, ľahko sa valí vďaka ložiskám. Plnenie zberného boxu môže byť posudzované podľa zvuku - ako keby sa obežné koleso niečoho dotklo. Všeobecne platí, že ak kosíte nízku trávu - nie viac ako 15 cm, kosačka si ho vôbec nevšimne.
Dlho som si vybrala z lacných elektrických kosačiek širokých 41 cm, a to ako s plastom, tak so železným telom. Myslím si, že je to jedna z najlepších možností (plast možno odmietnuť vôbec, nie je jasné, prečo sú vôbec potrebné za tie isté peniaze)
anonim, 2012-05-29 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • výkon, spoľahlivosť, jednoduchosť použitia

nedostatky

 • neboli odhalené

komentár
Dlho ste vybrali kosačku na trávu. Pozemok má elektrinu, ale pozemok je pomerne veľký. Napriek tomu sme si mysleli a kúpili si elektrickú, vybrali sme si podľa nasledujúcich parametrov: kovový obal, zber trávy do zberného boxu, centrálne nastavenie výšky kosenia, veľkú veľkosť kolesa, viac či menej známeho výrobcu, takže v prípade poruchy by bolo možné nájsť diely. Kosačka na trávu bola veľmi dobrá! Je možné kosiť trávu, aj keď je mokrá dobre, je dosť energie. Kosíme asi 10 akrov, bez problémov. Hlavná vec je kúpiť šnúru 50 ma šťastie je zaručené. Pre mňa osobne nezasahuje do práce, už je na to zvyknutý. Nôž sa ľahko vyberie a ostrie, keď sa tupí, nie sú s ním žiadne problémy. Hlavná vec pri použití kosačiek: behať do žliaz a obrovské kamene, takže by ste mali odstrániť všetko pred prvým kosením. Stručne povedané, radím každému, aby tento model, proste nestrácajú. Skúsenosti: 3 ročné obdobia
anonim, 2014-03-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • kovové telo a spoľahlivé uchytenie rukoväte na kosačku (
 • kovový nôž
 • budovať kvalitu

nedostatky

 • vyrezať plast na rukáve noža na remenicu
 • ťažké nájsť súčiastky

komentár
zrejme kvôli kameňom, konáre, atď dostať pod nôž na rukávu vyrežte plast, ktorým je nôž naskrutkovaný na remenicu. Objednám si náhradný diel, aj keď to nie je jednoduché
Vo všeobecnosti považujem prácu za tri roky viac ako si zaslúži. Používame raz týždenne v letnom období 8 hektárov kosí dokonale!
D, 2013-08-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Myšlienkové kovové puzdro

nedostatky

 • Veľmi ťažký, nespoľahlivý motor, nie opraviteľný

komentár
Kúpili sme 2 kúsky pre seba a príbuzných na chalupách. Prvá horí v príbuzných. Išiel na opravu - povedali, že je potrebné počkať na detaily mesiaca a pol. Potom sa motor zasekol na druhej kópii - pri opravách bolo viac šťastia, okamžite ho opravili. Oprava sa zvýšila na 2500 r za cenu kosačky potom asi 7000 r. Pracoval ďalšiu sezónu a nakoniec spálil s dymom a smrad. Trávnik normálne, nie dokonalé, ale nie beží. Kosenie raz týždenne alebo raz za 2 týždne, nebola tam ani vysoká tráva, ani tvrdé buriny. Kovové puzdro nie je potrebné - je ťažké prevrátiť nepravidelnosti, tlačiť trávnik. Iba 10 kg hmotnosti. Motor je neúspešný - pri štarte je potrebné ho zdvihnúť tak, aby sa odvíjalo, inak sa zasekne v tráve. Vo všeobecnosti nahradili Gardenu a bolo to jednoduché a pohodlné. Predtým, než bol makita Bosch - motor je dobrý, ale dizajn puzdra, upevnenie rukoväte, váha je hrozná. Všeobecne platí, že Makita ako technik padol veľmi veľa v kvalite - puncher, kúpil pred 12 rokmi, prežil 3 opravy a je stále nažive, a skrutkovač, kúpil pred rokom, nemá poplatok a niektoré režimy sú už zlomené, aj keď nefungovali veľa. Predchádzajúci skrutkovač žil dlhšie s užšou prevádzkou.
Ukhovskaya Catherine, 2014-06-09 ohodnotenie 1


dôstojnosť

 • slušnej značky a vzhľadu

nedostatky

 • na jeden rok prevádzky. Všetok zvyšok kosačky na trávu musel byť vyhodený ako zbytočný. Na opravy bolo prezentovaných 4 500. Zo všetkých mojich kosačiek na trávu tento zomrel najrýchlejšie.

komentár
Sergey Lupolenko, 2014-08-14 ohodnotenie 1


dôstojnosť

 • 1. Lacné
 • 2. Odolná kovová konštrukcia
 • 3. Jednoduché nastavenie polohy nožov

nedostatky

 • 1.Net

komentár
Koshu len tam, kde je plochá plocha. Pre všetky ostatné miesta zastrihávač, tiež elektrický. Silné trávy šilhá v 2 prechádza, najprv s vysokým nožom, potom nízky. Kovové teleso dodáva kosačke hmotnosť, nie je to však nevýhoda.
Anton Gusev, 2014-11-25 ohodnotenie 5

Pozrite si video: Kosiarka elektryczna 1800W RYOBI RLM18E40H (November 2019).

Loading...