Prehľad plynového ohrievača vody Vaillant MAG OE 11-0 / 0 XZ C +

Gejzír Vaillant MAG OE 11-0 / 0 XZ C + - výhody, nedostatky, vlastnosti

Technické špecifikácie

Technické špecifikácie
Typ ohrievača vodyprietok
Spôsob vykurovaniaplyn, schopnosť pracovať na skvapalnenom plyne
produktivita11 l / min
Menovitý výkon17,4 kW
Typ spaľovacej komoryotvorený
pohodlie
funkcieautomatické zapaľovanie
bezpečnosť
ochranaplynu
rysy
inštaláciavertikálne, spôsob montáže: nástenný
Rozmery (ŠxVxH)310x634x230 mm
Ďalšie informácieDva kroky sily. Piezo zapaľovanie Zabudovaný snímač sklonu. Primárny výmenník tepla je vyrobený z medi so špeciálnym ochranným povlakom SUPRAL. Horák z chrómniklovej ocele.

Recenzia plynového ohrievača vody Vaillant MAG OE 11-0 / 0 XZ C +

dôstojnosť

 • Používame 1 týždeň. Je vhodné nastaviť teplotu (predtým, než bola rovnaká značka stĺpca, vriaca voda bola neustále vylieva z kohútika, zriedená studenou vodou.

nedostatky

 • Prvý deň vyšla iskra v bazéne vody. Svieti asi 10 minút: je tu iskra, ale stojí to za 10-20 sekúnd. uvoľnite regulátor, keď plameň okamžite zhasne. 3 dni fungovali dobre, dnes rovnaký príbeh znova.

komentár
Stĺpec sám nemôže urobiť nič, ale potreba sa dostať von z kúpeľne a stáť po dobu 10 minút sa snaží oživiť stĺpec má veľa nervov.
anya-tkali, 2013-01-29 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Kúpil som si pred niekoľkými rokmi 4600, keď stálo 6300 všade, malé, ľahko ovládateľné, 2 režimy (zima, leto), 2 kohútiky alebo batéria + sprcha bez problémov. Chcem si kúpiť tú istú svokru.

nedostatky

 • Hlučné piezo zapaľovanie, takže nemám vypnúť knôt vôbec.

komentár
PRICE. Spoľahlivosť. QUALITY.
monah1968, 2011-12-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • rozumná cena, takmer žiadne prehriatie vody, sa zapne aj pri slabej analýze

nedostatky

 • hlučný a veľký plameň zapaľovacieho knôtu, keď sú zapnuté dva kohútiky, prúd horúcej vody sa stáva veľmi tenkou

komentár
Predchádzajúci stĺpec tej istej spoločnosti slúžil 12 rokov bez týchto služieb. Raz som vymenil výmenník tepla a miešaciu jednotku. Preto som vzal od rovnakého výrobcu, ale najlacnejšie možnosť, pretože doba vyhorenia výmenníka tepla nezávisí od ceny. A náklady na jeho výmenu - záleží))) Upravil som kúrenie tak, aby sa studená voda vôbec nezapínala. Rovnako ako v predchádzajúcom modeli, na všetkých miestach používame len jeden žeriav. Keď sú zapnuté dva kohútiky, voda zostáva pri rovnakej teplote, ale hrúbka prúdu klesá 2-krát. Ale používame ho bez studenej vody, potom prakticky neexistuje žiadny nepríjemný pocit. Z knotu je počuť slabé píšťalky. Pieztopzheig nefungoval - dal zo starého stĺpca. Ukázalo sa, že nová nebola vyvinutá - prvé uvedenie do činnosti bolo len s veľkým úsilím, potom sa to stalo ľahším (teraz leží na sklade).
Erokhin Igor, 2013-04-28 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Vynikajúca automatizácia, veľmi rýchle vykurovanie, na začiatku práce nelejte vriacu vodu.

nedostatky

 • Na plný výkon dosť hlučný.

komentár
Viac ako pred rokom bol tento stĺpec nainštalovaný v štandarde Chruščov-treshka. Všetky vodovodné potrubia boli vymenené a na vodu bol nainštalovaný vysoko kvalitný umývací filter, takže nový stĺpec nebol upchatý hrdzou a pieskom zo starých vodovodných potrubí. Teraz to funguje ako hodiny, voda je skvelá, automatizácia funguje perfektne.
Odmietnuté pripojenie z certifikovaného centra. Zavolal kompetentného plynára, ktorý pracuje v tom istom centre, všetko mi napojil oveľa lacnejšie. Možno sa stratí záruka, ale nezáleží na mne.
anonim, 2014-06-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Jednoduché ovládanie.
 • Veľmi drahé spojenie v oficiálnom servisnom stredisku zavolajte majiteľovi 650 rubľov bez vašej aplikácie. časti 3000 rubľov. To je za cenu 6600 rubľov stĺpec. To znamená získať záruku na 2 roky, musíte zaplatiť 3650 rubľov. Alebo ako som to urobil! Bol povolaný majstrom na internete (nemajú pripojenie licenciu od vaillant), spojenie bolo úspešné, ale po niekoľkých dňoch používania stĺpca sa ukázalo, že pilot knot odfrkne a zhasne.
 • Zavolal pána z tej istej spoločnosti, vyhodil do poriadku, ale vada nezmizla. Nahradila trysku tryskového zapaľovania a defekt je preč! Vysvetľujúc to tým, že ide o vadu výrobcu, ktorá je otvorom dýzy. Vysvetlím vám, že keď je pripojený reproduktor, master sa nedotýka tohto zariadenia a nemôže ho vypnúť. Toto je jasné manželstvo výrobcu! Preto sa neobťažujte sami ako záruka, inštalujte čo najlacnejšie cez internet a naši majstri nájdu lacné manželstvo vaillantov, aby nás nenarodili za skvelé peniaze.

nedostatky

 • Zlé služby

komentár
Manželstvo výrobcu Výrobca nevybral správne servisné strediská!
anonim, 2012-01-26 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Cena. Vo svojom cenovom rozpätí je ideálny.

nedostatky

 • Hlučný. Hneď po odskrutkovaní na plný výkon sa uvedie Topol-M.

komentár
Žijem sám, moc ho nepoužívam, knot vôbec nevypínam. Nezastavujem rok :) Funguje to skvele, senzory fungujú skvele. Iba hluk, infekcia ...
Ryabinin Nikolay, 2014-03-07 ohodnotenie 4

Loading...