Recenzia Panasonic SD-2501WTS chlieb stroj

Stroj na výrobu chleba Panasonic SD-2501WTS - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
energie550 wattov
Maximálna váha na pečenie1250 g
Nastavenie hmotnosti pečeniatam je
Forma na pečeniebochník
Výber farby krustytam je
časomeračaž 13 hodín
relácie
Počet programov na pečenie12
Hnetenie cestatam je
Rýchle pečenietam je
Celozrnný chliebtam je
džemtam je
Bezlepkové pečivotam je
Pšeničný chliebtam je
tortatam je
Žitný chliebtam je
Sladké pečivotam je
Ďalšie informácie
Počet hnetačov1
automattam je
Pamäťová rezerva v prípade výpadku napájania10 min
Materiál telaplastický
rysygumené nožičky
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (ŠxVxH)256x382x389 mm
závažia7 kg

Recenzie zariadenia na výrobu chleba Panasonic SD-2501WTS

dôstojnosť

 • Veľké kachle. Peči chlieb, miesi cesto a varí džem. Môj asistent v kuchyni! Chlieb sa ukázal ako perfektný od prvej chvíle. No, žiadne ráno nezačína bez čerstvého chleba. Aj hostia uprednostňujú náš chlieb pred čajom namiesto ukladania cookies. Kvôli svojmu zdraviu, nemôžem miesiť cesto rukami, ale v mojej rodine všetci milujú pečené, takže tento sporák je len spása - cesto je hnetenie vynikajúce, dve hodiny a cesto na koláče je pripravené, dokonale hnetené a vystúpené do požadovaného stavu, a na cesto na ravioli a Knedle dokonca hovoria, že to nestojí za to - je to super! A jam! Len super! Vyskúšali sme všetky recepty, ktoré boli pripojené k rúre, okrem pudingového žitného chleba, pretože Slad nemôže kúpiť v našom meste. Tam sú milovaní, ako sú francúzske a hrozienka. A takú tortu sme nikdy nejedli. Ak chlieb, potom len Panasonic. Najlepšia rúra na lepší chlieb.

nedostatky

 • žiadny

komentár
Vybral som sporák podľa recenzií na trhu Yandex. A nikdy neľutoval. Už dva roky som v obchode nikdy nekupoval chlieb, buchty a dokonca aj sušienky. Pečeme chlieb každý deň. A robíme aj cesto, robíme džem. Stáva sa, že niečo nie je tak, ako by malo, ale nikdy to nebola chyba pece, to sa stáva buď tým, že si kúpili nesprávnu múku, alebo droždie (múka, používam, lokálne vyrábané a droždie - Pakmaya). Ležíme výrobky tak, ako sú napísané v návode, nezmeniame nič: droždie + múka + cukor + soľ + maslo a nakoniec pridáme vodu, nastavím časovač na 5-6 hodín a 10 hodín oneskorenia - to isté, chlieb bol vynikajúci! Hlavnou vecou je presne zmerať výrobky, najmä múku (váhy, I, elektronické, najjednoduchšie pre 300r.). Všetci, ktorí píšu negatívne recenzie, len nečítali inštrukcie, ale všetko je jasne napísané a nie je potrebné vymýšľať nič (hovoria, že zlému tanečníkovi sa vždy dá niečo zabrániť ...). Postupujte podľa pokynov a budete úspešní! Všetky recepty sú nádherné, zatiaľ ich používame. Od seba pridávam do bieleho chleba lyžicu otrúb. A pre tých, ktorí chcú kôru viac farebnú, poradil by som vám, aby ste si obliekli asi pol času viac cukru. A vychutnajte si lahodný, voňavý a 100% prírodný chlieb! Bon appetit! Bude to veľmi pekné, ak moja recenzia bude užitočná pre niekoho :)
Medvedeva Tatyana, 2013-10-08 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Lahodný chlieb, výborné vzdušné droždie, vhodný program na výrobu džemu, pohodlný dávkovač na hrozienka a orechy, misku na pečenie diamantom-fluoridu.

nedostatky

 • Takže nie je háčik na extrakciu lopatky z hotového chleba.

komentár
Skúsenosti s jeho používaním som písal viac ako rok, pretože predtým som mal pekárňu SD-255, ktorá bola odlišná od tejto potiahnutej formy. Používal ju viac ako 6 rokov, až do žľazy prišiel k zničeniu. Nezmení sa samostatne, takže by bolo potrebné zmeniť buď samotnú formu (3500 rubľov), alebo blok upevňovacieho hriadeľa (asi 2000 rubľov), takže som sa rozhodol vziať novú rúru. A je to panasonic, pretože produkuje najchutnejší chlieb (v porovnaní s chlebom priateľov a rodičov, ktorí majú pece iných značiek). Pečieme chlieb každý deň a nikdy nezanechali žiadnu múku na dne. A ja by som nezmenil poradie výrobkov záložky, ako mnohí tu poradia, pretože to, že žľaza nebude slúžiť vám po veľmi dlhú dobu (kontrolované, ale nie mňa). Chlieb vždy pečiem v noci, takže používam odklad, úplne zavriem kvasinky s múkou, a preto sa nemiešajú s vodou, nevidím žiadny dôvod na preplácanie nového modelu s dávkovačom kvasiniek. Mnohí ľudia tu píšu, že chlieb z ražnej múky nerastie dobre, ale toto nie je mínus chlebového stroja, to je vlastnosť ražnej múky (ako aj celého zrna) - v ňom nie je takmer žiadny glutén. Preto by nemala stúpať (ale kvôli tomu nestráca svoje zdravé a chuťové vlastnosti). Často pečiem rôzne muffiny a koláče, ale ja používam svoje recepty, testované, nie z pokynov, všetko sa ukáže veľmi chutné, dávkovač je obzvlášť pohodlné, vľavo, všetko bolo zamiešané, pridané nutlets-raisins, keď je to potrebné, a tu máte pripravené chutné pečivo! Cesto na koláče, biele, pizza sa ukáže veľmi vzdušné a chutné. A všeobecne, môžete variť podľa vašich starých receptov, hlavná vec je sledovať poradie produktov odporúčaných výrobcom (a nemiešajte veľmi strmé cesto). Každý, kto pochybuje o Panasonic alebo inej rúre, je to Panasonic a tento konkrétny model!
geluska, 2013-02-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Hlavnou výhodou je potreba ísť do obchodu s chlebom. Teraz vždy chutné, mäkké, domáce chlieb! Je tiež veľmi vhodné pripraviť cesto na ravioli, knedle alebo pizzu. Snažili sme sa tiež urobiť džem a ovocie v sirupe - ukázalo sa, že je to veľmi chutné.

nedostatky

 • Po celú dobu používania neboli zistené žiadne chyby. Je to, že v knihe receptov sú malé chyby, kvôli nim nebolo možné okamžite piecť ražný chlieb.

komentár
Snažte sa dať menej kvasníc do prípravy obyčajného bieleho chleba, odporúčam znížiť sumu o polovicu. Ak použijete recept z knihy, chlieb sa ukáže byť príliš mäkký.
Skúste pečenie kukuričného chleba - je to len jedlo bohov! Recept je napísaný na zväzku kukuričnej kukurice.
Pravdepodobne nebudete môcť prvýkrát získať ražný chlieb, ale hlavná vec nie je zúfalstvo a skúste to znova, zmeňte proporcie zložiek.
Uistite sa, že sa snažia variť broskyne v sirupe podľa receptu z knihy - veľmi chutné!
sazonov.mike, 2012-12-31 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vždy čerstvé pečivo doma, a všimnite si - to nie je pleseň pri skladovaní (sklad musel byť uložený v chladničke)!
 • Chuť je úplne iná ako chuť zakúpenej.
 • (nemýliť chuť chleba a chleba)
 • Funkcia oneskorenia štartu úplne uvoľní čakanie a potrebu ovládať proces varenia. Voila - a ráno je pripravený čerstvý chlieb alebo koláč! A čo sa vôňa zároveň šíri okolo bytu !!! MMM !!! A budete si pamätať svoje zlaté detstvo a koláče vašej babičky a ďalšiu pekáreň ...

nedostatky

 • V noci som sa zobudil len raz (a potom tu píšu, že to zasahuje do spánku) - keď sa klapka dávkovača zatvárala a potom skôr z nezvyklého. A tak všeobecne, sporák nemôže počuť! (dvere do kuchyne by mali byť zatvorené :-)))
 • No, a ďalší kábel, samozrejme trochu krátky, ale to možno vyriešiť kúpou pilota.

komentár
Najprv som sa rozhodol vyskúšať dietetické s hrozienkami, bál som sa, že to nebude fungovať (všetko som tu čítal), ale všetko sa ukázalo len z úžasného! :-) Dieťa len polovica bochník okamžite neshltol!
Kolegovia boli tiež potešení. (Bežali kúpiť si vlastnú pekáreň) Všeobecne platí, že bochník skončil večer a ráno.
Chlieb je teraz pečený 3 krát týždenne, v obchode, samozrejme, nekupujem (a vôbec nie z ekonomiky, ale kvôli chuti).
Pozorne si prečítajte návod, hovorí, čo, ako av akom poradí by ste mali naliať a používať! A samozrejme, všetky ingrediencie by mali byť vyliate opatrnejšie, a nie jedna veľká hromada!
Áno, váhy sú potrebné (hlavne pre múku), ale nie nevyhnutne elektronické.
A najdôležitejšia vec je, že hnetací nôž nezasekne v hotovom chlebe, pred vložením surovín ho namažte slnečnicovým olejom!
Samozrejme, odporúčam túto značku všetkým !!!
Spočiatku som uvažoval o možnostiach nákupu lacného modelu, ale po prečítaní, rozprávaní a premýšľaní som sa rozhodol, že nebudem šetriť. V tomto modeli je všetko premyslené do najmenšieho detailu,
Dokonca aj kniha receptov nepotrebuje úpravu, keď, podobne ako lacné ekvivalenty, musí byť múdre dávkovanie, atď.
Vrelo odporúčam všetkým !!!
Maslík-57RUS, 2012-08-12 ohodnotenie 5


dôstojnosť

nedostatky

komentár
Nepríjemný zápach pri používaní pochádza z nálepky - dokonca sa v nej hovorí, že by sa mal odstrániť.
Hnetenie prebieha v niekoľkých etapách a je pomerne dlhé. Čepeľ sa otáča pulzovaním cesta cez steny, takže v rohu nie je žiadna múka. Skúšal som meškanie 5-6 hodín - všetko bolo hotové.
Celkom tichý pri hnetení, v noci nikto neprebudí. Naviac gumené nožičky tlmia vibrácie. Zvuk pripravenosti je tiež tichý - budík nebude fungovať ráno)
Hliníková miska s nepriľnavým povlakom. Chystáte sa umývať a elementárne.
Obsahuje 2 kovové miešadlá s nepriľnavým povlakom (pre bežné a ražné cesto).
Bochník formulára ide načas. Nie je nutné vyberať špachtľu, ak ju mierne pohnete mechanizmom.
Pri pečení je telo horúce, ale dieťa nehorí.
~ 75cm napájací kábel - dosť pre mňa.
Pre chlieb:
Pred nákupom sa nezaoberal chlieb. Ale chlieb nie je ani raz pokazený. Spočiatku bolo všetko merané váhami presne podľa receptu. Potom začal mierne posunúť proporcie a už nalial na oko. Výsledok sa moc nezmenil, vždy váha, pečie a nespáli.
Použite rôzne múky, určite preosiať.
Kvasinky s použitím dr.oetker. Od SAF zostáva kyslá chuť.
Nepoužívam sušené mlieko, nahrádzam ho zvyčajným. S poklesom množstva vody: 1 polievková lyžica sušeného mlieka = + 40 ml mlieka, - 50 ml vody.
Postup plnenia je hlavnou vecou, ​​že kvasinky neprichádzajú do styku s vodou (mliekom), cukrom a soľou pred miesením.
Po upečení naraz (5-10 min.) Je potrebné, aby ste dostali bochník a položili ho na gril, aby ste ochladili a prebytočnú vlhkosť opustili 20-30 min.
Zvyčajne používame program 6 a mierne upravený recept na tortu - ukazuje sa, že ide o výbornú buchtu. Všetky bon appetit.
Neznáme Nemo, 2014-04-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Celé kachle sú dôstojné, používame asi týždeň, alebo ešte menej, pečené 4-5 bochníky a ... všetko fungovalo! a jednoduchý chlieb a mliečne výrobky s džúsom a dokonca aj cibuľu (z receptu na internete - takmer prvý) - nie jediný bod! Vybrali sme si od 2500 a 2501 - to isté platí aj pre dávkovač, ale rozhodujúcim kritériom bola prítomnosť lopatky na žitný chlieb, stále máme radi malý čierny chlieb, ktorý nie je menší ako biely!

nedostatky

 • Ešte som nenašiel - krásny, upiecť, ľahko umývať!

komentár
Vezmite si to a nebudete ľutovať, ako som pochopil, aby ste sa vyhli chybám, musíte jednoducho dodržiavať presný recept - vážim všetko na e-mail. váhy a nepozerajte sa do kachlí pri zdvíhaní cesta! úspešné nakupovanie pre všetkých!
Ekaterina Savicheva, 2012-12-30 ohodnotenie 5

Chlieb v pekárni Panasonic SD-2501WTS:

Košíček v pekárni Panasonic SD-2501WTS:

Pozrite si video: Хлебопечки Panasonic SD-2501WTS и Moulinex OW110E31 (Február 2020).

Loading...