Recenzia mobilnej klimatizácie Timberk AC TIM 09H P4

Mobilná klimatizácia Timberk AC TIM 09H P4 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typmobilné cukroví bar
Hlavné režimychladenie / kúrenie
Maximálne prúdenie vzduchu6 cu. m / min
Napájanie v režime chladenia2600 wattov
Napájanie v režime vykurovania2600 wattov
Spotreba vykurovacieho výkonu950 W
Spotreba chladiaceho výkonu1100 wattov
Režim čerstvého vzduchužiadny
Ďalšie režimyrežim vetrania (bez chladenia a kúrenia)
Odvodňovací režimdo 20,08 l / h
management
Diaľkové ovládaniežiadny
Časovač zapnutia / vypnutiažiadny
rozmery
Rozdelenie vnútornej jednotky alebo mobilná klimatizácia (ŠxVxH)30x63x45,5 cmn
Vonkajšia jednotka alebo klimatizácia (WxHxD) tžiadne údaje
celkovo
Typ chladivaR 410A
fázyjednej fázy
Jemné vzduchové filtrežiadny
Ďalšie informáciehmotnosť 23 kg

Recenzie mobilných kondicionérov Timberk AC TIM 09H P4

dôstojnosť

 • Rýchlo sa ochladzuje, nerobí hluk, má dva režimy, plus dva režimy bez chladenia, pohodlná a jednoduchá inštalácia, ovládanie je intuitívne, krásny dizajn je úžasný, vo výške je neviditeľný z dôvodu stojaceho lôžka, iba rúry vychádzajú z okna.

nedostatky

 • Krátke zvlnenie, hluk z odchádzajúceho vzduchu, je potrebné pridať 10 na TV.Myslím, že existujú 2 režimy, ktoré by som tiež chcel mať na výber teploty.

komentár
V skutočnosti, táto klimatizácia len chladí pozoruhodne.Ak sa prehreje rýchlo a vypne kompresor, stačí dať späť mriežku, ktorá čiastočne pokrýva výstup studeného vzduchu.Tlak vzduchu nebude meniť, ale prúd horúceho vzduchu z návratu pôjde lepšie. nastaviť ho do bytu s plastovým oknom?) Toto je veľmi jednoduchá metóda.
Budete potrebovať: montáž peny, papierovej pásky, západky okien a tašiek alebo fólie zo slnka, vezmite zvlnenie a vyberte okno, ktoré potrebujeme Otvorte okno len pre seba !!! potrebujeme vziať západku okna a upevniť ju k oknu, potom sa okno neotvorí širšie, potom si vezmeme odrezaný balíček alebo film zo slnka a prilepíme ho na stranu okna, kde máte rukoväť. film späť do bytu a zapnúť rám (v mieste, kde je okno susedí do uzavretej polohy k rámu). Ukázalo sa, že existuje určitý druh oddelenia medzi oknom a rámom vo forme balíka? Potom to urobíme s celým oknom, balenie, škótovanie, balenie Teraz si vezmeme montážnu penu Predtým otvoríme potrubie v spodnej časti okna na boku a upevníme okno so zámkom. pretože ste predlepili spoje okien a rámov paketmi alebo reflexnou fóliou, po hodine pena vyschne a vaše okno je chránené pred hlukom, keď pena zaplnila všetky dutiny vo vreciach medzi rámom. a v Syu pena Je dôležité, aby bez balenia pena naplní vaše celé okno a nebude fungovať na jej zatvorenie v zime.Ak sa rozhodnete vymeniť okno otvorením nie na seba, ale na vrchol, bude ťažké odstrániť penu, pretože okno je už otvorené na maximum. bude to dusno? Nie, potrubie ide von a keď je klimatizácia vypnutá, vzduch vstupuje do miestnosti, veľa šťastia)
Ochkasov Eugene, 2014-05-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • pre módnych chlápkov :), podplatil vzhľad a diaľkové ovládanie vložené ako flash disk, mám problémy s ich ukladaním, dom v tej istej miestnosti je v rade päťky !!! Preto som to okamžite vzal bez rozmýšľania. No, cena je naozaj primeraná. Niečo porovnateľné v dizajne ako Bork je prakticky dvakrát drahšie! Hoci všetci predajcovia hovoria, že je to rovnaká továreň v Číne

nedostatky

 • Hluk, infekcia - aj keď nie presne pre spálňu. Vzal som si prenajatý byt, aby som si ho vzal so sebou. Dokonca som zavolal službu, aby som položil otázku. Vysvetlili mi, že toto je vlastnosť mobilnej kondey, pretože sú niečo kombinované s klasickou klimatizáciou - externá a interná jednotka v jednom je získaná v jednom prípade. Z toho a hluk. Išiel som si prečítať recenzie o iných výrobcov. Ukazuje sa pravda, každý píše pre všetky značky, ktoré robia hluk. Všeobecne platí, že téma pre vily, prenájom bytov, maloobchodné predajne viac. Do bytu vložím rozdelený systém

komentár
Rešpektujte dizajnérov, nehanbite sa doma na prominentnom mieste inštalácie. Chápem, že som nepreplácal a neunikol do koša lacno s prekvapeniami
Vladov Vlad, 2014-05-01 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Najlepšie pre tieto peniaze

nedostatky

 • Klasický - hluk

komentár
Zariadenie používané od poslednej jari, vrátane v zime sa niekedy zapol na vykurovanie, keď prišiel do krajiny. Počul som, že časom klimatizačné zariadenia (najmä mobilné) strácajú silu kvôli opotrebovaniu kompresora. Druhý deň som to zapol, všetko funguje ako to fungovalo minulý rok. Dobre vychladne. Poteší nezvyčajný dizajn v podobe kocky ľadu a tenkej konzoly na type SD karty, vložíte ho priamo do puzdra klimatizácie stlačením a vyberiete ju stlačením.
Pokiaľ ide o hluk. Mobilná klimatizácia je podľa definície hlučná. Ale na radu poradcu pre internetový obchod som nedávno kúpil môj starý otec Electrolux na dolnom poschodí. Sľúbili o pár tichších decibelov. Nakoniec sa zdal byť ešte hlučnejší.
Všeobecne platí, odporúčam timberk každému, kto sa rozhodol kúpiť tento typ klimatizácie. Jeho peniaze stojí za to
anonim, 2014-04-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Jednoduchá.

nedostatky

 • sanie stále pod potrubím by urobil, ako fúkanie - bolo by to skvelé!

komentár
Použité sušička tej istej spoločnosti - veľmi spokojná.
Tento klimatizátor je v podstate odvlhčovač, len so samostatným výstupom horúceho a studeného vzduchu.
Aj keď sú zahrnuté vo forme testu - funguje to dobre.
anonim, 2013-09-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kompaktný a veľmi zaujímavý dizajn! V takýchto zariadeniach som nevidel také hladké línie skrine!) K dispozícii je diaľkové ovládanie a je veľmi vhodné ho veľmi dobre udržiavať v samotnom zariadení - nemusíte montovať vrecká na steny a nič. Dostatočne tichý pre môj vkus, v noci, samozrejme, je počuteľný, ale keď je teplo mimo okno, ale nie je tam žiadna kondeya, potom taká mobilná vec dokonale šetrí) to dobre vychladne - tam je viac než dosť pre obývaciu izbu. To môže tiež pracovať na vykurovanie, nie ako batéria samozrejme, ale teplý vzduch rozhodne rozdáva

nedostatky

komentár
Celkový dojem je pozitívny, to, čo potrebujeme, nie je drahé, efektívne a nevyžaduje inštaláciu.
Zhigunova Catherine, 2014-04-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • chladenie
 • kúrenie
 • vypúšťanie
 • ventilácia
 • Moderný dizajn
 • Zostavte kvalitu
 • cena

nedostatky

 • Rovnako ako všetky mobilné telefóny - hluk.

komentár
Skvelá možnosť dať. V zásade to bolo zakúpené. Môže byť presunutý z miestnosti do miestnosti. Zaujatý dizajnom. Výrobca sa snažil. Chladí - skvelé. Ak sa chcete zahriať, potom len hodiť hadicu na druhú stranu a voila. Slušný stroj. Odporúčam.
Ant AntaziS, 2014-05-07 ohodnotenie 5

Loading...