Prehľad kondicionéra Electrolux EACS-07HG / N3

Electrolux EACS-07HG / N3 kondicionér - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typsystém rozdelenia steny
Maximálna dĺžka komunikácie15 m
Hlavné režimychladenie / kúrenie
Maximálne prúdenie vzduchu8 cu. m / min
Napájanie v režime chladenia2100 wattov
Napájanie v režime vykurovania2200 wattov
Spotreba vykurovacieho výkonu610 W
Spotreba chladiaceho výkonu655 wattov
Režim čerstvého vzduchužiadny
Ďalšie režimyrežim vetrania (bez chladenia a kúrenia), automatický režim, samodiagnostika porúch
Odvodňovací režimtam je
management
Diaľkové ovládanietam je
Časovač zapnutia / vypnutiatam je
rozmery
Rozdelenie vnútornej jednotky alebo mobilná klimatizácia (ŠxVxH)75x25x19 cmn
Vonkajšia jednotka alebo klimatizácia (WxHxD) t71,5x48,2x24 cmn
celkovo
Úroveň hluku (min / max)32 dB / 37 dB
Typ chladivaR 410A
fázyjednej fázy
Jemné vzduchové filtretam je
Nastavenie rýchlosti ventilátoratam je
Ďalšie funkcie a funkciedeodorizačný filter, plazmový filter, možnosť nastavenia smeru prúdenia vzduchu, systém proti tvorbe ľadu, nastavenia pamäťovej funkcie, teplý štart
Oblasť služieb20 m2. m
Minimálna teplota pre prevádzku klimatizácie v režime vykurovania-7 ° C
Ďalšie informáciemožnosť montáže zimnej súpravy (práca pri vonkajších teplotách do -20 ° C)

Recenzie kondicionér Electrolux EACS-07HG / N3

dôstojnosť

 • Chladí vzduch veľmi dobre, veľmi. Celkom pokojná vnútorná jednotka (WB). Cute (pre amatérske essno) vyzerá ako WB. 3-ročná záruka.

nedostatky

 • Manažment - bez sto ... inštrukcií nemôžete prísť na to, aby ste to povedali mierne, ďaleko od intuitívnosti. Veľmi hlučný externý blok Krátky napájací kábel - ak je vľavo od výstupu WB, potom 75 cm. Inštalatéri povedali, že môžu znížiť a urobiť kábel akejkoľvek dĺžky, ale potom - záruka Khan. Predajcovia slov inštalatéri potvrdili: (.

komentár
V prítomnosti dvoch rokov existuje invertor Panasonic - v porovnaní s ním.
Hladina hluku vnútorných jednotiek je približne rovnaká. Spánok nezasahuje.
Externá jednotka Panasu je takmer nepočuteľná - elektrolux je veľmi hlasný. Na diaľkovom ovládači Panas sa žalúzie nastavujú horizontálne, v prípade elektroluxu sa dajú vyrobiť takmer rovnobežne s podlahou. Začne sa ochladzovať s oneskorením - t. WB je zapnutý, ventilátor pracuje 2 minúty a iba potom sa externá jednotka zapne a chlad začne plynúť.
Pre mňa osobne je celý obraz rozmazaný len hlučnou vonkajšou jednotkou, hoci za zatvorenými oknami nie je počuteľný, ale stále - nejako nepríjemný. Pre spoľahlivosť zariadenia nemôžem nič povedať - nemá týždeň.
clearname clearname, 2013-05-19 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Krásna vnútorná jednotka, lacný model, ktorý dokonale plní svoje priame povinnosti ... dokonale chladí. Externá jednotka za zatvorenými oknami je nepočuteľná (a prečo ich otvárať pri práci kondeya)))) Konzola je pekná, jednoduchá a jasná. Plastová vn.bloka tiež vysoká kvalita.

nedostatky

 • Pre spálňu myslím hlučný vnutr.blok. Aj pri najmenšej rýchlosti ventilátora je dobre počuteľná. Stojím v kuchyni, takže to nie je problém. Opäť platí, že chladenie pri najmenšej rýchlosti ventilátora je dostatočne silné, chcel by som väčší počet rýchlostí.

komentár
Teší ma nákup, pretože dokonale chladí. Lacný a vysoko kvalitný model. Na diaľkovom ovládači sa mi zdá, že teplotný senzor ho nesprávne deteguje. Pretože keď je miestnosť už v pohode, ukazuje, že teplota klesla o 1-2 stupne. Musíte si kúpiť domáci teplomer na kontrolu.
Kalinin Alexey, 2014-06-04 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena ticha

nedostatky

 • Jasné svetlá rušia v noci, sú problémy s vypnutím

komentár
Kondicionér plní peniaze v plnej výške. Dobre vychladne, po niekoľkých minútach sa miestnosť okamžite cíti svieža a chladná. Spracovanie pre 10 tisíc je mäkký plast, ktorý s intenzívnym chladením, kliknutia a praskliny na teplotný rozdiel. Ale nie sú žiadne sťažnosti, na ktoré si kúpili - a dostali to. Vyskytol sa problém s vypnutím podsvietenia, nie je jasné, ako ho úplne vypnúť - na diaľkovom ovládači sa nachádza tlačidlo stmievača, ktoré vypína všetky diódy na vnútornej jednotke. Ale po 5 minútach, byt je vychystávanie, a svetla znova zapnúť. V noci, každých 5 minút, lezenie na diaľku je hlúpe. Tam je režim spánku, ale jeho program je tak-tak: pretože keď zaspíte všetko je čerstvé a chladné, a ráno sa cíti zle v miestnosti, to len fúka vzduch bez chladenia, pretože každé kúzlo meria teplotu a zvyšuje o 1 stupeň, po 8 t hodín sa zchladí.
Externá jednotka, aj keď je otvorené okno, je tichá, mám zvuk pneumatík na asfalte z prechádzajúcich automobilov sú oveľa lepšie počuť ako externá jednotka. A keď je okno zatvorené, tak ticho.
Belolipetsky Dmitry, 2014-08-10 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Vynikajúci chladný, krásny dizajn

nedostatky

 • Vonkajšie a vnútorné bloky sú hlučné, nie je podsvietené

komentár
Kúpil som si za 12 tisíc rubľov. v internetovom obchode [censored] som plánoval kúpiť ďalší model Electrolux EACS-07HL / N3, ale bohužiaľ to nebolo k dispozícii (dva takéto kondeya príbuzní set). Ponúkli to (práve sa predali), súhlasil som. Nainštalovaný (kvalitatívne) sprievodca odporúča internetový obchod, za 9 tisíc rubľov. Celkom: 21 tisíc rubľov. pre chlad))
Všeobecne platí, že tento model zvláda 100% s jeho zodpovednosti, chladí, ohrieva a suší vzduch. Existujú nevýhody v hlučnej vonkajšej jednotke (visí v blízkosti okna a keď sú balíky otvorené, môžete počuť jeho prácu trochu), počas dňa nemôžete počuť interné a externé jednotky, keď sledujete televíziu a rozbočovač z ulice; Zaspím, prebudím sa aj z chladu))))
Neexistuje žiadne diaľkové ovládanie svetla, ktoré nie je vhodné v noci, a konzola sama o sebe nie je príliš premyslený. Tam nie sú zapojené gombíky, niektoré jednoducho nestlačte prstom, nie sú vhodne umiestnené ... Mimochodom, tu na fotografii tejto kondeya s čiernou prednou stranou, stavové indikátory sú maľované modrou farbou, točiť! Všetky farebné, keď zapnuté, žiadne modré ...
Samozrejme, sú tu filtre, ale nie sú tak podobné, ako je naznačené (vyzerajú jednoducho), a je tu uhlie a hepa a mriežky, ale ja som nevidel chladný generátor plazmy, ale ... Zdá sa, že sediaci vnútri je plazmit tichý))
Montáž je dobrá, poteší plast. S touto spoločnosťou som sa nestretol so zlou. Hviezdičky (*) v pokynoch nie sú jasné, hovoria, že niektoré funkcie sú v tomto modeli vypnuté, ale stlačením týchto funkcií na diaľkovom ovládači sú indikátory ich práce, ale nezaznamenali sa žiadne zmeny, ako napríklad: zníženie spotreby energie, tichý režim atď.
Celkovo som spokojný s tým, čo je od neho potrebné, potom to robí ... Zmrzne najmä, barr)))))))
anonim, 2013-07-30 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Dobré pre peniaze - pekné a pre miestnosť 10sq.m. vec je, že ak je miestnosť väčšia, potrebujete väčší výkon. Práve teraz by som si kúpil mocný a zavesil ho na chodbu, a potom to fúka a chladí len jednu izbu))

nedostatky

 • Dlhé zapnutie kúrenia. Na začiatku to bolo považované za rozbité.

komentár
Pokiaľ ide o hluk, môžem povedať, že všetky tieto typy kondei sú hlučné, samozrejme nie vysávač, ale môžete počuť. Môžete použiť, nie hlučnejší ako prašná systémová jednotka.
Zhgunova Lizaveta, 2014-03-01 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Je zima. Teple. Vyzerá to slušne.

nedostatky

 • Vzdialený - len nie. 90% gombíkov je vyrobených presne tak, všetko, čo potrebujete, je teplota a zapnutie / vypnutie veľmi malé.

komentár
Za tieto peniaze nemôže mať konkurentov! Hlavnou vecou nie je strihať kábel, keď ho zavesíte, úhľadne som k nim priviedol drôty a dal ich na vrchol, nepostrehnuteľne a záruka sa nestratila. Len 4 kusy visia, pracujú svoje peniaze na ktorý rok dokonale. Môj filter je raz za sezónu a to je všetko. Akýkoľvek druh sprievodcov služby - rozloženie.
G, 2014-11-20 ohodnotenie 5

Loading...