Recenzia pracieho vysávača Thomas TWIN TT Aquafilter

Umývanie Thomas TWIN TT Vysávač Aquafilter - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

charakteristiky
typobvyklé
čisteniesuché / mokré
Spotreba energie1600 wattov
Sací výkon240 W
Zberač prachuvodný filter s objemom 1 l
Regulátor výkonuna tele
Jemný filtertam je
Zdroj napájaniasieť
rysy
Dĺžka napájacieho kábla6 m
Funkcie a funkcieautomatické navíjanie kábla, nožný spínač zapnutý / vypnutý na telese, vertikálne parkovanie sacieho potrubia na telese vysávača
Rozmery vysávača (ŠxVxH)34x54,5x35,5 cm
závažia9,2 kg
Ďalšie informácie4,7 litra použitej nádrže na vodu; odnímateľná 2,4-litrová nádrž na čistiaci roztok; rozsah 10 m; čerpadlo zabezpečujúce tlakové umývanie roztoku 4 bar
Rúry a dýzy
Sacie potrubieteleskopický
Možnosť pripojenia elektrickej kefytam je
Dodatočné tipypre koberce a tvrdé podlahy; na parkety; na čalúnený nábytok; štrbina; na mokré čistenie kobercov rozprašovacou hadicou; Adaptér na čistenie tvrdých podláh; na mokré čistenie čalúneného nábytku; adaptér na čistenie okien; sprej

Recenzie čistiaceho vysávača Thomas TWIN TT Aquafilter

dôstojnosť

 • Ahoj všetci! Budem krátky:
 • Spoľahlivý! Kedysi som volal na hladinu vody a to bolo už striekajúcej z výfuku, pomyslel som si hneď, že motor sa zastaví! Ale nie, prežil a žije niekoľko rokov.
 • Čo ešte? a pravdepodobne všetko!

nedostatky

 • Budem lokanichen:
 • neprimerane drahé! pre plasty s motorom a kompresorom 12-15t.r. Drahé!
 • Veľmi ťažké! Na druhom poschodí s ním vyliezť nie je dáma skutočná!
 • Plastový vnútorný filter je časom mimoriadne krehký.
 • Filter je veľmi drahý!
 • Kefa na čistenie dlaždíc sa neustále rozpadáva.
 • Kompresor len vylieva vodu, a nie tak, ako je uvedené v reklame, takmer umývanie auta, s vysokým tlakom!))
 • Veľa sa odohráva a nie je agilné.

komentár
Ak máte štúdio, nemám zmysel v akvizícii, a ak je to viac ako 50 štvorcov, potom je to váš asistent. 150sq.m. v sobotu na dve 1,5 hodiny, žula, podlahová doska. Čistý vzduch! a ako si spomínam na tie staré zberače prachu, ktoré nasávajú na jednom mieste a rovnomerne rozprašujú v ostatných miestnostiach, voľba je jasná! Prací prostriedok! A akú značku a značku sa rozhodnete!
Ak čítate recenzie, že umývanie smrdí, potom všetky lži a recenzie lenivých ľudí! Áno, vysávač zachytáva veľa nečistôt a hadicu, samozrejme, zvnútra, všetky pokryté bacilmi! Ale čo zasahuje po čistení, vložte kefku do kúpeľa pod tečúcou čistou vodou, zapnite ho pri plnej kapacite a spustite dve nádrže na vysávače za 2 minúty, aby ste dôkladne umyli celú jednotku zvnútra!
Ak bolo hodnotenie užitočné, potom šťastné!
Nezabudnite na to.
Ďakujem!
IGR-Star, 2014-01-07 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Zanecháva zápach

nedostatky

 • 1. Ťažké
 • 2. Príliš veľký pre obyčajný byt s malými miestnosťami a nábytkom.
 • 3. Umývanie vnútorností trvá rovnako ako samotný proces čistenia.
 • 4. Častá výmena HEPA filtra a hrubých filtrov každých 4-6 mesiacov, pretože absorpcia okamžite klesá
 • 5. Kefa na podlahu a koberec nie je veľmi dobrá.

komentár
V roku 2008, po narodení dieťaťa, sa rozhodli kúpiť vysávač s aqua-filtrom, pretože reklama prisľúbila, že tento vysávač dokonca vyčistí vzduch a starý Samsung sa pri čistení zahreje, pričom zanechá trvalý zápach horiaceho prachu. po vyčistení každej miestnosti, pretože voda v nádobe sa podobala kaši, z vedomia, že aj na duši bolo očistené toľko nečistoty, že sa stala čistejšou, akonáhle celý ten čas skúšali režim umývania, koberce zostali vlhké a rohy neboli čistené. Ale časom, keď sa vysávač musel stále viac a viac snažiť umývať celú jednotku, nebolo potrebné. Bolo načase kúpiť si vysávač s vymeniteľným vreckom na stredné čistenie, a to je príplatok a hľadanie miesta, ktoré je tak malé.
Teraz hľadám silný, manévrovateľný vysávač, ľahko sa čistí, s dobrým filtrom, ktorý zachytáva prach.
Záver: Vysávač je vhodný na nenáročné všeobecné čistenie s veľkým prázdnym priestorom.
nv-mamaeva75, 2012-04-23 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • Spočiatku veľmi silný a krásny.
 • Kým sa čerpadlo nerozpadlo, dobre umylo koberec.

nedostatky

 • Malý vedro s aqua filtrom.
 • Škaredá konfigurácia aqua filtrov.
 • Neistota a bezmyšlienkovaný dizajn.
 • Problém s náhradnými dielmi.
 • Drahé (veľmi drahé) originálne spotrebné materiály.

komentár
Tento zázrak technológie nepriateľa pri použití 5 rokov. Ach áno! Opíšem jej výkon.
Prevádzka.
Takže, keď bol tento produkt nový, bol vynikajúci a šikovne vyčistený. No, pravda sa okamžite rozpačila, že má veľmi malý aqua filter. Iba 1 (jeden!) Liter vody v nádrži. Tu je koreňom všetkého zla.
V dôsledku toho sa čistenie zmení na fascinujúcu aktivitu - vylejte nečistoty, umyte filter, nalejte vodu, vysávač a tak ďalej v kruhu. Na upratovanie dvojizbového apartmánu až 5-krát môžete vymeniť vodu. V opačnom prípade je Hepa raz alebo dvakrát upchatá prachom. Samozrejme, ja som pacient, ale je to dosť nepríjemné, hlavne na to, aby som si umyl tento ošklivý konfiguračný aqua filter.
Vo všeobecnosti ide o samostatnú skladbu, keď počas čistenia a po ňom stále umývate samotný vodný filter, a to ani raz. Ako sa hovorí, chváliť obchodníkov a inzerentov, ktorí cítili tento produkt pre mňa.
Kvôli malému objemu aqua filtra nie je žiadny filter a filter Hepa bude zablokovaný, pretože voda sa zmení na sivú kašu a prach sa poteší na Hepu. Z tohto dôvodu sa musí často meniť dosť často, frekvencia výmeny je približne 3-krát ročne. A cena! Mmm ... Predavačov sen ...
Design.
Po šiestich mesiacoch prevádzky, kolesá spadol na značku kefa, dobre, Boh je s nimi, vysávanie bez nich.
Po roku prevádzky sa čerpadlo rozpadlo (a vysávač sa použil 20-krát viac ako jeden). Toto je vo všeobecnosti obrovský problém s týmto modelom. Vysávač prestal byť detergentom. Das ist eine Überraschung! - Vyvolal som (prekvapenie).
Pri poslednom pokuse o umývanie koberca, keď čerpadlo nefungovalo (ako sa ukázalo), sa roztrhol absolútne nespoľahlivý upínač pre rukoväť prívodu vody na dýze pre sekčnú rúrku.
Samotná rukoväť prívodu vody je k rúrke veľmi zle pripevnená, keď ju stlačíte a práve pri práci s vysávačom sa neustále snaží vypadnúť z montážnej objímky.
Po 5 rokoch sa západka krytu zlomila. V dôsledku toho bol vysávač úplne nefunkčný.
Náhradné diely.
Bývam v Moskve, nie je možné kúpiť náhradné diely pre tento zázrak. Ako ho milujem! ))) Zlí duchovia ošípaných)
amkrasn, 2012-02-15 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • 1. Spoľahlivý
 • 2. Vodný filter
 • 3. Výkonný

nedostatky

 • 1. Po každom čistení je potrebné prať.

komentár
Používam viac ako 8 rokov. Po celú dobu neboli vážne poruchy, opravené sám (objednal som si náhradné diely v SC). V podstate všetky druhy úderov z otrasov alebo pádov sa zlomili.
Pri umývaní podláh nepoužívam vlastný čistiaci prostriedok, do nádoby na čistú vodu pridám lyžicu domestu. V tomto prípade tryska normálne naleje vodu a nie je potrebné ju čistiť.
Čistenie sa skladá z 2 častí:
1. Vysušte s vodným filtrom, potom sa všetko odstráni a umyje.
2. Mokré čistenie.
Pri tomto prístupe nie je filter kontaminovaný a kvalita čistenia je vysoká.
Mimochodom, takýto pokyn sa odporúča v návode. Neodporúča sa umývať podlahy bez predchádzajúceho čistenia.
Spoľahlivosť: Pri objednávaní a inštalácii náhradných dielov som si všimol, že ich kvalita klesla v porovnaní s príbuznými, ktorí boli dlho kupovaní (plast je hrubší, tvrdší, niektoré sú tenšie). Takže je možné, že novšie vysávače už nie sú tak dobré ako tie staré.
anonim, 2012-12-29 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pravdepodobne som nevidel veľa v živote umývania vákuov))) a preto sa mi to páči. S dobrým čistením sa vždy spotrebuje veľa energie a čistenie s Thomasom je veľmi kvalitné - to potvrdil aj môj 6-mesačný syn, keď stratil sot po 2 čisteniach Thomasom.

nedostatky

komentár
Chcem zdieľať riešenie problému s čerpadlom. Ak náhle prestal čerpať - nenechajte sa ponáhľať, aby ste sa rozrušili: otočte Thomas hore dnom, odstráňte spodnú časť (6 skrutiek) - uvidíte, že sa tam takmer nič nedá rozbiť, pozrite sa na pumpu (taký malý červený bachonok), vytiahnite z nej armatúru (odskrutkujte 2 skrutky), odskrutkujte čiernu trysku a uvidíte, že vo vnútri bielej armatúry je čierna guľa (ventil), pružina a korok (na závite), s ktorým je táto pružina stlačená - odskrutkujte LITTLE cez ventil!))) ) a všetko - čerpadlo funguje tak, ako by malo (AK KONEČNE ZNÍŽETE OTE všetko späť)))
anonim, 2011-04-05 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Pozri komentár

nedostatky

 • Veľkosť - ale nič sa nedá urobiť.

komentár
Silný prach a alergie viedli k nákupu tohto vysávača. Veľmi dôkladne študoval recenzie - to znamená, že nákup je viac než zámerný. Takže pre všetky hrôzy, prečítané v recenzii (gravitácie a neohrabanosti, nepríjemnosti v údržbe, strašne ťažké a dlhé montáže-demontáže-umývanie) bolo celkom pripravené. Ako výsledok: vysávač sa zhromažďuje a chápe s ranou. Po prvom použití, napriek nedostatku skúseností s ošetrením a prítomnosti veľkého množstva nečistôt vo vodnom filtri, celý proces čistenia trval maximálne 10 minút. Teraz sa všetko deje oveľa rýchlejšie. Mimochodom, je oveľa viac úsilia opláchnuť handričku a 2-3 náhrady vody v vedre s obvyklým čistením podlahy, než by ste mali umývať vysávač po mokrom čistení. Nehovoriac o skutočnosti, že vysávač umýva iba čistou vodou. Vynikajúci čistí koberec! Áno, pri pohybe v priestore je prístroj na prvý pohľad trochu nepríjemný. Ale vzhľadom k svojej veľkosti - veľmi elegantný. Ťažké, ale nie kritické (s vlastnou hmotnosťou 50 kg sa s tým vyrovnávam bez problémov).
Mínus - v procese sušenia vysávač so všetkými rozloženými drobami pokrýva plochu asi pol štvorcového metra ...
ALE ALE - po niekoľkých mesiacoch používania prachu v dome to bolo naozaj menej !!!
Remezova Karina, 2013-09-21 ohodnotenie 5

Vyskúšajte vysávač

Loading...