Recenzia prania LG V-C9551WNT vysávač

Umývací prístroj LG V-C9551WNT - výhody, nedostatky, vlastnosti

Technické špecifikácie

charakteristiky
typobvyklé
čisteniesuché / mokré
Spotreba energie1500 wattov
Sací výkon310 W
Zberač prachu6 l cyklónový filter
Regulátor výkonuna tele
Počet fáz filtrácie4
Jemný filtertam je
Zdroj napájaniasieť
rysy
Hladina hluku85 dB
Dĺžka napájacieho kábla6 m
Rozmery vysávača (ŠxVxH)36,1x49,3x39,8 cm
závažia9,6 kg
Ďalšie informácieRozsah 9 m; vypnutie pri prehrievaní; objem nádrže pre detergent 3L; objem nádrže pre použitú kvapalinu 5l
Rúry a dýzy
Sacie potrubiekomponentov
Dodatočné tipypodlaha / koberec; na umývanie kobercov; na čalúnený nábytok; štrbina; na poprášenie

Recenzie umývacieho vákua LG V-C9551WNT

dôstojnosť

 • Dobrá cena. 5200 + 400 dodanie.
 • Ďalej popíšem absolútny pozitív umývacieho vysávača - nie je čo porovnávať.
 • Predtým zozbieral veľa mokrých obrúskov pre domácnosť a pracoval ich rovno. S umývacím vysávačom je určite rýchlejší. Zvlášť dobré vákuum zvládnuté s rohožami.
 • Úspora času bola vyjadrená v tom, že teraz, ako výsledok, idem do bytu bez papuče. Predtým boli roky v papučiach, pretože nemal dosť času na relatívne kvalitné čistenie.
 • Výsledok potešil.

nedostatky

 • Čo sa nepáčilo (nie je čo porovnávať).
 • Výrobca zrejme nevypočítal výkon - kefka na prach, aj pri zníženom výkone, je ohnutá dovnútra a upchatá.
 • Dalo by sa urobiť viac upínacích prípravkov pre prívodnú hadicu vody - voľná - ruší.
 • Voda rýchlo vytečie.
 • Nie je viditeľná žiadna hladina vody / žiadny senzor, aj keď na konci prvého čistenia, po 6 charakteristických zvukoch čerpadla, zachytíte približne časový interval a naplníte vodu včas.

komentár
Umývacia kefa sa schúlila na polovicu čistenia a vytiahla obsah z nej bola dosť problematická - ukázalo sa, že bola odstránená, ak ste ju stlačili doľava (počas čistenia som hádal).
sergey.a.vdovin, 2011-08-30 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Hodnota za peniaze. Veľmi dobrý sací výkon. Jednoduchá demontáž.

nedostatky

 • * Niekoľko funkčných tipov.
 • * Dodávka roztoku čistiaceho prostriedku nie je dobre premyslená - hadica nie je upevnená vertikálne v nádrži - preto hadica nestačí na dno a často je potrebné naplniť roztok čistiaceho prostriedku.
 • * Hladina hluku je vysoká.
 • * Pokyny kutsa.
 • * Rúry nechcú odpojiť, sotva majú dosť sily na ich oddelenie.

komentár
Napriek tomu som s nákupom spokojný. Vzhľadom k tomu, že dostala turbo kefu a čistenie je oveľa jednoduchšie. Mám našuchorenú mačku, takže vlna všade slušne. Zvlášť na koberci. Starý vysávač musel koberec čistiť samostatne, vysávať samostatne. Teraz všetko naraz + po umytí podláh.
Tipy:
* Nádobku v nádrži upevnite čistiacim roztokom! Gumovú guľku otočte tak, aby bola hadica čo najviac zvislá. V tomto prípade bude kvapalina stúpať takmer zdola a nie tak často musí počúvať hrozný hluk
* Preto sme počuli hluk - pridali sme čistiaci roztok! Hluk znamená vzduch vstupujúci do hadice. Ak chcete vypnúť vzduch pri ďalšom zapnutí, krátko stlačte vypínač a zapnite ho.
* Pri čistení podláh odporúčam odstrániť kefku z trysky, presunie sa nabok. Potom je kontakt s povrchom omnoho lepší a na podlahe nebudú žiadne kaluže alebo pruhy.
* Prerušovane zatlačte na brúsku na roztok. Predpokladajme, že v jednom smere navlhčíte pás podlahy roztokom, ktorý vedie v opačnom smere - pozbierajte zvyšnú vodu.
anonim, 2012-05-26 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • vzhľad
 • jednoduchosť montáže / demontáže
 • žiadne vrecko
 • spätný prach

nedostatky

 • Hodnotenie kvality sa znižuje pre kvalitu plastov a hluk, ale pre niektoré ďalšie parametre môže byť dôležité:
 • veľké veľkosti
 • hlučný
 • ťažký
 • nezrozumiteľná inštrukcia
 • kvalita plastov
 • operácia fuzzy tlačidla
 • únik kvapaliny počas prevádzky

komentár
Takže, v poriadku.
Vyberte si dlhé a bolestivé. Zastavený na tomto princípe menších peňazí.
Suché vysávače boli okamžite odstránené, pretože spätný prach je zaručený 100%. Z tohto dôvodu bolo okamžite pripravené, že vysávač bude ťažký a objemný.
Umývacie vysávače, ak sú menšie, budú nútené častejšie sa zapájať do vypúšťania znečistenej vody. Vzhľadom k tomu, že je tu veľký prijímací vedro tu, môžete ho len na konci jeho použitia.
Príručka obsahuje položky montáže / demontáže, ale neobsahuje položku zákazky. Odtiaľ všetky neponyatki, ktoré vznikajú od majiteľov.
Princíp činnosti je nasledovný. Nalejte vodu do malého (spotrebného) vedra. Podľa môjho názoru je to 5 litrov. Bez premývacích kvapalín. Potom sa pridá asi 10 ml kvapaliny na umývanie podláh. Je veľmi penivý, takže pridávame len malú, asi 1 cm čiapku alebo lyžicu, pretože je to pre niekoho vhodnejšie. Môžete experimentovať s nárastom, ale to bolo dosť pre mňa.
POZOR! TOTO JE DÔLEŽITÉ!
Nalievame vodu do veľkého (recepčného) vedra s vodou alebo ju nalijeme len na zatvorenie dna. Toto je na mokré čistenie. Pri čistení za sucha ho môžete naliať až po krok, dokonca aj pod ním (lyžica je tvarovaná s krokom, aby sa obišli vnútorné časti vysávača).
Všetky problémy s prevádzkou súvisia so skutočnosťou, že majitelia nalievajú vodu do zberného vedra až po značku Max. To je v podstate nesprávne. Ja sám som na ňu padol prvý deň.
Nie je to ani slovo v tomto návode.
Výsledkom je, že voda z prívodného vedra je pridaná k tejto vode, ktorá začína naplniť filter dôkladne a vzduch ide okolo, núti ventil uzavrieť. Toto je ochrana pred motorom Perzského zálivu.
Prvýkrát, čo som urobil túto chybu a voda prešla motorom a začala kvapkať z dierovacieho otvoru. Je pod závesným závesom. Tento otvor môže byť použitý na striekanie kvapalín, ak je tam pripojená hadica.
Ako tu píšu. že problém s ovládaním je vyriešený pohybom ventilu hore nohami. On sa neodvažuje. Snažil som sa. Nedáva nič.
Pokračovanie ...
hr03102012, 2014-04-03 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • pri použití v najťažších podmienkach nie je zlomený

nedostatky

 • Nič sa nedá porovnať. iba toto bolo. Dám 5 hviezd, tk. objektívne na vine.

komentár
Povedzme vysávač - bez šťastia) prišiel do môjho laboratória. divné, že je stále nažive)
K predchádzajúcemu príspevku ... nečítal som návod, ale tiež som nepochopil, prečo bol vysávač vypnutý.
1. Nádrž s čistou vodou musí byť naplnená na požadovanú úroveň.
2. Nádrž so znečistenou vodou (v mojom prípade aj s kameňmi, splnená. Čipy, skrutky atď.) By sa nemali plniť nad určitú úroveň.
mozg4d, 2011-08-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vzal som prvý umývací vysávač v (Cenzúra stránky) pre 5300 cez trh.
 • Prach nasáva veľmi chladný, viac energie nie je podľa môjho názoru potrebné, inak koberec bude držať, prvé čistenie a prvý šok, koľko prachu musel byť naliaty do toalety tejto kaše napriek tomu, že predtým, že starý vysávač a vyčistil zmizne, tam bol obvyklý vysávač s vreckom s takým množstvom prachu, a potom aqua filter s cyklónovým filtrom, ako som to pochopil z gumy, ktorú som ľahko umyla, ani nevysušila (prečo ak je voda v vedre dole alebo stále nasávate vlhkosť) a dáte ju späť, trikrát prechádzali a po celú dobu bolo v sáčku veľa prachu e tsena.Nu rovnako ako skutočnosť, že je tiež upratovanie a navyše.

nedostatky

 • Pre tento druh peňazí si ho môžete zobrať, ale hneď urobím rezerváciu, nebudem si predstaviť funkciu umývania, je stále lepšie si ju umyť rukami. JE ODSTRÁNENÝ JEDNODUCHÝM ZAPNUTÍM ZO KRYTU A UMÝVANÝ V ZÁKAZNOM SYSTÉME BEZ KRYTU !!

komentár
Podľa pripomienok sa ľudia sťažujú, že hadica unikala, tiež som vytekala, len som zdvihla a sprísnila a zastavila všetko, opýtajte sa mužov. Hlučné, áno súhlasím s hlukom, ale nevadí mi to, moc je dobrá .. Ťažká, aj taká je, ale na to si nalejete vodu kvôli tejto váhe, ale aj hromady nečistôt vo vnútri, potom ušetriť na vreckách, ktoré sa lejú a znova čistia, kilogramy prachu ľahko cíti sa, keď sa stratí energia. Hadica je zmätená, ale nejako subjektívne sa ma vôbec nedotkla, viazala hadicu na pranie strunami alebo remeňovými klipmi.
Nechcem idealizovať funkciu umývania, súhlasím s tým, že nádrž je malá, ale nalejem čistú vodu do fľaše a len nalejem všetko, aby som nebehol, ak je koberec špinavý, odstráňte kefu z umývacej trysky, inak to bude mokré a nečistoty sa budú držať na nej Ak chcete trieť, kefa sa ľahko odstráni, plast zostáva jednoducho a omýva sa lepšie a nie sú žiadne nečistoty.
V tejto konfigurácii, bohužiaľ, len jedna čistiaca kefa, jedno obyčajné zariadenie na koberec a iné jemné trysky
Nahradenie kefy z bežného na umývanie jeden a späť nie je naozaj veľmi pohodlné, je potrebné rozobrať rúru do 2 častí, aby ste odstránili svorky, ale to je záležitosť zvyku, v iných to nie je lepšie
A tak, podľa môjho názoru, vysávač je veľmi jednoduchý, čo je ťažké tam, niektorí nemajú dosť trubíc v nádrži, len vyberte klipy, aj keď to tiež dosiahne spodnej časti klipu, prirodzene, ak ho umývate, nalejte 3 litre vody menej do hlavnej nádrže tak, aby voda nasávala dostatok priestoru v hlavnej nádrži (aquafilter, kde padá). Dieťa tiež pochopí tento vysávač, neviem, prečo to nie je ľuďom jasné, za peniaze je to najviac. Samozrejme, že je lepšie umyť si ruky kobercami, takže ak potrebujete len zbierať vlhkosť, vezmite vysávač len s aqua filtrom. Ale niekedy musím rýchlo odstrániť a trochu vlhkosti ísť cez podlahu, takže voda v nádrži a nádrž na rozvod šampónu som vždy pripravený. Pre veľmi špinavé čistenie aj len prach vďaka veľkej nádobe s vodným filtrom, vreckové vysávače nebudú ťahať
anonim, 2012-12-21 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • kvalitné čistenie

nedostatky

 • malá nádrž na vodu, musíte neustále naliať, hlučné, ťažké

komentár
Kúpili sme tento zázrak Yudo pred mesiacom, chceli sme kúpiť za 13 000, ale konzultanti v obchode nás ubezpečili, že nie je potrebné preplatiť, nebol rozdiel a že by sme ho mohli vrátiť do týždňa, ak by nám niečo nevyhovovalo (v poslednom sme určite neurobili verili), ale každý týždeň som ho mučil každý deň - snažil som sa a trpel sám, bezpečnostný ventil neustále pracoval a vysávač prestal sania vo vode, ale len striekal, musel som čistiť vodu s handrou, čistiaci prostriedok zmrazil tak, že vyšplhal zo všetkých prasklín, potom sedel na internete, vážení, šikovní ľudia naučili ma odstrániť žltý pohár, to znamená ten istý bezpečnostný ventil, ktorý vždy zasiahol, odstránil som ho, teraz je to ďalšia vec, moje koberce, linoleum, dlaždice - každý druhý deň, pretože malé dieťa mi veľmi dobre pomáha Nepoužívam umývanie alebo len kvapku, aby som nevytvárala silnú penu, teraz som šťastná, stojí za to peniaze, ale myslím si, pretože tento ventil je na niečo potrebný a ako dlho bude vysávač pracovať bez neho? nič, pretože sa nevzdáva, a bez miesta, kde by sa mohlo brať, príliš veľa tuku))
Bogomolova Yana, 2013-09-28 ohodnotenie 4

(Demonštrácia k hudbe LG V-C9551WNT)

Loading...