Prehľad kapoty Samsung HDC6A90UX

Kapota Samsung HDC6A90UX - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
inštaláciastena komína
Šírka kapoty60 cm
Vloženie šírky60 cm
materiáltelo: kovové
farbaprípad: striebro
Číslo motora1
Funkčnosť, riadenie
Prevádzkové režimyvypúšťanie / cirkulácia
produktivita861 cu. m / h
Počet rýchlostí4
managementelektronický, dotyk
Intenzívny režimtam je
časomeračtam je
osvetleniehalogénová žiarovka, 20 W x 2
rysy
filtertuk, indikátor znečistenia
Spätný ventiltam je

Recenzie kapoty Samsung HDC6A90UX

dôstojnosť

 • Produktívny - 950 metrov kubických, relatívne tichý (pre svoj výkon), dotykový panel, časovač vypnutia, režim vetrania. Súčasťou balenia je uhlíkový filter (ale je potrebný len pre tých, ktorí nemajú ventiláciu v kuchyni). Cena.

nedostatky

 • Výfuk má výkon 145 mm a nie je k dispozícii adaptér pre menšie potrubie, ale to sa dá ľahko vyriešiť zakúpením adaptéra v obchode. Okraj kapoty je mierne prehnutý. Ak si vezmete adaptér, majte na pamäti, že musíte kúpiť kus potrubia 145 mm. (asi 50 mm dlhé.), aby sa vytvorila dištančná vložka medzi kapotou a adaptérom, inak sa spätný ventil opiera o adaptér a úplne sa neotvorí (aj keď som nevložil spätnú klapku, pretože z ventilácie nič nevyteká).

komentár
Plná kópia kapoty Korting KHC 6770 X, ale 2 tr. lacnejšie a od popredného výrobcu. Dotykový panel je pohodlný, pretože nečistoty sa nikde neupchávajú - ľahko sa čistia. Časovač je tiež užitočná vec - po varení sa po N-minútach vypne. K dispozícii je tiež časovač ventilácie - to je, keď sa raz za hodinu zapne odsávač pár na 10 minút.
Všeobecne platí, že jeho 8500 hood náklady.
boicoff, 2013-04-01


dôstojnosť

 • Dotyk, časovač, vetranie, krásne, veľmi dobré osvetlenie.

nedostatky

 • Hlučné, tenké filtre

komentár
Používam druhý týždeň. V porovnaní s predchádzajúcimi bzučiakmi Bosch ako lietadlo. Čo nie je prekvapujúce, s takýmto výkonom. Zahrnuté sú uhlíkové filtre na recykláciu, s nimi trochu tichšie. V skutočnosti bola stará pracovná kukla, ale s polovičnou kapacitou, nahradená len pre potreby kreslenia. A splnila očakávania. Fúkanie, už fúka záclony z okien. Okná sú plastové, dve dvere s tesnením, všetko je tesné, staré sotva ťahané aj pri tretej rýchlosti. Toto spravuje prvé. Otvoril niekoľko okien pre mikro-vetranie a dostatočne prítok. Dobrý výfuk.
andreas jansen 2013-11-10


dôstojnosť

 • dizajn, nedostatok analógových tlačidiel, vysoký výkon

nedostatky

 • predný panel značky

komentár
Kapucňa sa dobre tiahne. Odporúčam vám, aby ste sa spojili cez veľkú vlnu a pyramídu - takže zvuk práce bude mäkší. Objem výfukových plynov je priemerný (je to spôsobené výkonom). Ale na druhú stranu, aj 1 rýchlosť vytiahne z každého otvoreného okna v byte - týmto spôsobom ho môžete vysať
Pohodlná funkcia - auto-on kapucňa po dobu 10 minút každú hodinu, je dôležité, ak je zlé vetranie alebo vlhkosť, pleseň
Gerfalcon Andrew, 2013-11-16


dôstojnosť

 • Dizajn, dobre ťahá, časovač, vetranie, svetlá

nedostatky

 • 1) Veľmi, veľmi hlučné, dokonca aj pri prvej rýchlosti. Skutočný zvukový výkon od 73 do 80 dBA je hlasitosť porovnateľná s objemom televízora (smart) na 20. Odkiaľ pochádza takáto presnosť? Vzal som si zvukomer pri práci, špeciálne som ho zmeral, chcel som ho vrátiť ako neštandardný - nefungovalo to: (
 • Všeobecne platí, že tie skutočné. pozri špecifikácie tu: //www.samsung.com/sk/support/model/HDC6A90UX/EUR
 • 2) Po 5 mesiacoch prevádzky bliká indikátor znečistenia tukového filtra. To je za predpokladu, že prakticky nepoužívame kachle a samotný filter je najčistejší. Vlastne triedenie tohto problému a prilepené na trh, som videl päťhviezdičkové recenzie a trochu prilepené)

komentár
Kúpené za odnushki, kde v kuchyni - to je druhá miestnosť. Viem, že teraz by som si kúpil ďalšiu, to je isté, možno s menšou silou, ale menej hlučné.
Stručne povedané, neodporúčam vziať model neúspešný!
Zaitsev Alexander, 2014-10-21


dôstojnosť

 • Vzhľad, výkon, 4 rýchlosti, príjemné osvetlenie

komentár
Veľmi krásna kapucňa s dobrým výkonom. Poteší funkciu vetrania. Dotykové tlačidlá sú pohodlné a očakávajú najhoršie. Nižšie sa píšu o pripojení k potrubiu 145, ešte som ho nepripojil, ale 150 sa uvádza v dokumentácii, ktorá je štandardná.
Sanles Ivan, 2013-12-12


dôstojnosť

 • dobre vťahuje do ventilačného kanála, výkonný, krásny, dobre zapadá do interiéru, pohodlné dotykové tlačidlá

nedostatky

 • z krabice sú nesprávne inštalačné pokyny. Dlho som premýšľal, kde pripevniť panel s napájaním. Fotografie v pokynoch boli zrejme na interkomu. spätný ventil dovoľuje zápach

komentár
Používam asi rok. šťastný so všetkým. vzala ju za 8 tisíc. Považujem to za primeranú akvizíciu za peniaze. Pracuje pre mňa bez filtrov, okamžite k ventilačnému kanálu. Dúfal som, že kontrolný ventil bude chrániť pred zápachom zo susedných bytov, ale stále som musel cítiť cudziu polievku a boršč, musel som zapnúť časovač alebo len prvú rýchlosť, aby som sa vyrovnal so susednými vôňami. pripomína potrebu umývať filter na pracovnom čase a nie na jeho kontaminácii.
Medvedev Andrey, 2014-10-21

Pozrite si video: Volvo V60 D4 test - Alex ŠTEFUCA (Február 2020).

Loading...