5 najlepších zherlits

Prehľad najlepších chytľavých zherlitov - podľa rybárov

Každý rok sú dravé ryby opatrnejšie a podozrievavejšie. Keď je nemožné chytiť šťuku alebo šťuku na umelé návnady, zherlitsy prísť na záchranu. Tieto ozubené kolesá majú niekoľko výhod, ktoré rybár potrebuje používať.

 • Po prvé, živá ryba je kladená na háčik akéhokoľvek zherlitsa. To spôsobuje menšie podozrenie z predátora, preto úlovok stavekeepera je lepší ako pri spinningistoch a trblietkach.
 • Zároveň môžete loviť niekoľko zherlits. Ich maximálny počet je obmedzený len pravidlami amatérskeho rybolovu. Po nainštalovaní viacerých remienkov si môžete vychutnať prírodu, príležitostne prehliadať umiestnené rybárske prúty.
 • Zherlitsa vo vybavenom stave je lacná, preto si každý rybár môže kúpiť požadovaný počet modelov.
 • Keď je zložený, sada zherlits zaberá minimum miesta v rybárskom boxe alebo batohu. Avšak, s zherlichniku ​​musieť vziať nejaké ďalšie príslušenstvo.

V súčasnej dobe môžete nájsť mnoho rôznych návrhov, z ktorých každý nájde svojich prívržencov. Najobľúbenejšie modely, ktoré oceňujú skúsení rybári, sa dostali do hodnotenia najlepších ženských postáv.

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najodolnejšie zherlitsy1Nastavte zherlits GROWTH9.8 / 101 000
Najjednoduchšie zherlitsa1Zherlitsa "Tri veľryby"9.9 / 10900
Najkompaktnejší otvor1Sada zherlits Apiko-Fish9.7 / 10800
Najlepšie univerzálne zherlitsa1Zherlitsa zimné leto "Cool"9.8 / 10300
Najlepšie High Zherlitsa1Zherlitsa zima "Pier EKO"9.8 / 10170

Najodolnejšie zherlitsy

Nastavte zherlits GROWTH
1 000 (10 kusov)

Zherlitsy GROWTH sa líšia kompaktnými a odolnými voči ľadu. Základové koleso je vyrobené z mrazuvzdorného plastu, takže montáž v studenom stave nastane v priebehu niekoľkých sekúnd. Regál je vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu. Charakteristickým znakom modelu je prítomnosť zátky, ktorá umožňuje nastaviť otáčanie cievky. V transportnej polohe táto zátka blokuje rybársky háčik. Súčasťou balenia je taška, ktorá obsahuje sadu rozložených zariadení. Dĺžka skusového alarmu je 200 mm, čo vám umožňuje vidieť moment uhryznutia z diaľky. Plastová cievka má priemer 63 mm. Hmotnosť výrobku na balenie - 800 g.

Hlavné výhody:
 • odolnosť voči ľadu;
 • dobrá reakcia na uhryznutie;
 • viditeľnosť na pozadí ľadu.
nevýhody:
 • keď vyletia vlajky z hôr.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Minulú zimu som vyskúšala sadu ZERlits GROWTH. Páčila sa mi kompaktnosť výstroja, pohodlná taška a dobrá stabilita na ľade. Pod dnom diery nezmrzne na dlhú dobu.

Najjednoduchšie zherlitsa

Zherlitsa "Tri veľryby"
900 (10 ks)

Najjednoduchšie v našom rebríčku najlepších sú Traja veľryby. Je vyrobený z plastovej základne s kruhovým tvarom a rohovým stojanom. Vďaka tomuto dizajnu je navijak s vlascom presne nad otvorom. Priemer základne je 19,5 cm, čo vám umožní úplne uzavrieť otvor. Charakteristickým znakom modelu je cievka s veľkým priemerom 90 mm. S ostrým uhryznutím je počet prekrývaní riadkov minimalizovaný. Sada výrobcov zherlits dokončila cievky rôznych farieb. Prítomnosť vrecka vám umožňuje bezpečne prepravovať súpravu prevodov. Zaškrtávacie políčko je namontované na dlhom pružnom stojane z pružinovej ocele. Hmotnosť nebalená 10 zl je 1250 g.

Hlavné výhody:
 • jednoduchosť montáže a demontáže;
 • prítomnosť vrecka;
 • jednoduchosť dizajnu.
nevýhody:
 • neboli odhalené.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Zherlitsy "Tri veľryby" Páči sa mi jeho jednoduchosť. Dokonca aj začiatočník staker bez problémov bude zbierať riešenie. Počas zimy sa mu podarilo chytiť viac ako tucet veľkých závesov v limite (1-3 kg).

Najkompaktnejší otvor

Sada zherlits Apiko-Fish
800 (6 ks)

Zimné Aerita Zherlitsa Apiko-Fish má jedinečný dizajn. Kvôli nedostatku navijaku sa zásoba vlasca s príslušenstvom skladuje na hromadnom plastovom kotúči. Na ľade je jasne viditeľné veľké varovné zariadenie. Stojan a podstavec majú vylepšený dizajn. Vzhľadom k priamke priamky, a to aj pri kousaní rýb, susedné závity sa nespájajú. Zherlitsy vybavený kompaktným puzdrom. Na upevnenie háku v prepravnej polohe sú k dispozícii špeciálne drážky v cievke. Vybavená verzia má 0,3 mm mono-chvost s dĺžkou 15 m, kovový vodič 0,20-0,25 m a ostré odpalisko č. 6 od majiteľa firmy.

Hlavné výhody:
 • originálny dizajn;
 • jasný alarm;
 • kompaktnosť.
nevýhody:
 • dochádza k spontánnemu poklesu;
 • zherlitsa low umiestnený.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Začnem hneď s nedostatkami vetrania Aelita. Linka sa často posúva z kotúča, čo je niekedy nepríjemné. Ale 6 pomôcok je vždy po ruke. Zvyčajne som umiestnil strnisko blízko miesta nasadenia.

Najlepšie univerzálne zherlitsa

Zherlitsa zimné leto "Cool"
300 (4 ks)

Dobrá ropucha na lov dravcov v zime av lete bola vzorom "Cool". Vďaka guľatej základni s priemerom 25 cm zostáva na ľade aj na vode rovnako stabilný, cievka je pripevnená k základni konzolou. Zaškrtávacie políčko je namontované na pružinovom drôte, ktorý súčasne plní úlohu držiaka po vybavení náradia. Zherlitsa bude slúžiť majiteľovi na dlhú dobu, pretože všetky časti sú potiahnuté práškovou farbou. V zime, zherlitsa nezmrzne na povrchu ľadu, a to ani v silnom mrazu. Nízke ťažisko zabraňuje zaradeniu prevodu pri silnom vetre. V transportnej polohe sa ústa vyznačujú kompaktnosťou a nízkou hmotnosťou.

Hlavné výhody:
 • môže byť použitý v zime av lete;
 • nezmrzne na ľade;
 • vylúčené nevyužité čerpania.
nevýhody:
 • nízka poloha na ľade.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Konečne našiel najlepší univerzálny zherlitsu, s ktorým môžete chytiť šťuku po celý rok. Rýchlo nainštalovaný, jasne označený pri kousnutí. Prvé trofeje už boli chytené. Jedna kópia utiahla 5,2 kg.

Najlepšie High Zherlitsa

Zherlitsa zima "Pier EKO"
170

Zherlitsa-statív je už dlho v dopyte medzi fanúšikmi lovu dravých ľadovcov. Výhodou tohto dizajnu je vysoká poloha na ľade, takže rybár môže vidieť uhryznutie z diaľky. Originálny skladací statív z mrazuvzdorného polypropylénu ponúka spoločnosti "Pier". Je veľmi rýchlo a jednoducho nainštalovaný na ľade. Zariadenie nie je potrebné rozoberať a montovať zakaždým. Zherlitsa má nastavenie voľného otáčania cievky. Podstavec je vyrobený z polymérneho materiálu a vlajka je vyrobená z oceľovej úzkej dosky.

Hlavné výhody:
 • vysoká poloha;
 • rýchla inštalácia a demontáž;
 • nízka hmotnosť
nevýhody:
 • so silným vetrom sa posúva na ľade.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Som priebojník "Pierce IVF" spokojný vo všetkom. Sú jasne viditeľné z diaľky v blizzarde, pod prevodovkou môžete jemne vyčistiť otvor z ľadu. Po uhryznutí je ľahké odložiť strnulú stranu a zapojiť sa do kreslenia rýb.

V našom preskúmaní sa zvažujú rôzne typy mált. Každá z nich má svoje výhody a nevýhody.

Mnohí skúsení rybári sú zvyknutí na modely. na vysokých nohách, Predtým boli problémy s inštaláciou jednoručných mečov. Dnes si môžete kúpiť pohodlné statívy, ktoré sú rýchlo nainštalované a viditeľné z diaľky.

V silnom mrazu sa v diere často vytvára hustý ľad. Keď hryzenie čiary zlomí, alebo je nemožné vytiahnuť veľkú korisť z ľadu. Rybári majú dlhý sneh s dierou. Momentálne k dispozícii kruhové pätky, Úplne zakrývajú dieru, čím zabraňujú nahromadeniu ľadu.

Čím jednoduchší je dizajn stubby, tým ľahšie je s ním pracovať v zime. Podľa tohto pravidla, výrobcovia cievky bez cievok, Rybársky vlasec je navinutý na cievke, ktorá pri kousaní klesá. V tomto bode vlajka signalizuje sústo. Táto konštrukcia zabraňuje vytváraniu prekrytia vlasca, ktorý vzniká z ostrého predátorského uhryznutia.

Pri výbere zherlitsy by sa malo zvážiť a prítomnosť vrecka alebo krytu, Vďaka tomuto balíku, háčik nie je náhodou hák nikomu na zábavu výlet domov po dobrom rybárskom výlete.

Univerzálny zherlitsy Bude vyhovovať rybárom, ktorí aktívne lovia predátora v zime aj v lete. Ak ich používate správne, budete môcť ušetriť na nákupe.

Vyberte si chytľavé zherlitsy a choďte na ryby. Dobré sústo!

Loading...