6 najlepších voskov na vlasy

Ideálne pre textúrovanie účesov

Krása priemyslu ponúka dievčatá úžasné množstvo stylingových výrobkov, ale vosk je jedným z najlepších produktov pre štruktúrovanie styling a zvýraznenie jeho jednotlivých prvkov, pre zdôraznenie vlny a kučery.

Vosková láska pre skutočnosť, že je všestranná a mimoriadne ekonomická, ideálna na vytváranie nedbanlivosti na vlasových poruchách, dáva im lesk a poskytuje bezpečné uchytenie, ale zároveň zachováva pohyblivosť a pružnosť prameňov. Úspešne ich používajú ženy s krátkymi vlasmi a dlhými vlasmi, rovnako ako muži.

Ako správne používať vosk

Mnoho ľudí sa často sťažuje, že vosk robí mastné vlasy. Tomuto efektu sa dá ľahko vyhnúť, ak je výrobok správne dávkovaný: na styling je potrebný len veľmi málo, doslova na koncoch prstov. Potom je ľahko zem, aby sa zahriala a zjemnila a pokračovala v modelovaní účesov.

Je lepšie odstrániť vosk prameňom nie česaním, ale praním. Odporúča sa tiež aplikovať na umyté vlasy, na mokré alebo suché - pretože je to pre niekoho vhodnejšie.

A vybrať najlepší vosk na pokládku vám pomôže naše hodnotenie, zostavené s prihliadnutím na názory odborníkov a recenzie bežných užívateľov.

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie vosky na vlasy1Schwarzkopf Styliste Ultime Crystal Shine9.9 / 10420
2Holika Holika Biotin Damage Care Essence vosk9.9 / 10685
3Manipulátor hlavice Tigi9.8 / 10940
Najlepšie vosky na účesy na vlasy1Kapous lesk10 / 10340
2Taft Glitter Gel vosk10 / 10280
3Estel Airex pre modelovanie, normálnu fixáciu9.9 / 10300

Najlepšie vosky na vlasy

Schwarzkopf Styliste Ultime Crystal Shine
420

Lesklý vosk z nemeckej značky Schwarzkopf s tekutými kryštálmi a antistatickým účinkom poskytne vlasom vynikajúcu fixáciu bez lepenia prameňov, ako aj hladkosť a krásny zdravý lesk. Zvlášť dobre sa hodí na nepoddajné, porézne a poškodené vlasy. Tento vosk sa stal jedným z majiteľov ocenenia Best of Beauty Award od časopisu Glamour. Objem nádoby je 100 ml.

Textúra média je stredne hustá, gélová, priesvitná. Vosk pomáha vyrovnať sa s nadmerným nadýchaním chlpov, dáva styling finálnym dotykom, zvýrazní kučery, zatiaľ čo vlasy zostanú živé a elastické. Nedrží sa a neváži prameň, je vyplavený bez námahy.

Hlavné výhody:
 • minimálna spotreba;
 • dobrý objem.
nevýhody:
 • pomerne veľké náklady.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Nikdy som nepoužil vosk predtým, ale tu som bol neúspešne odľahčený a spálil som si vlasy. Teraz tenké chĺpky vyčnievajú vo všetkých smeroch a len tento vosk mi pomáha vyrovnať sa s nimi - je to najlepšie!
Holika Holika Biotin Damage Care Essence vosk
685 (Holika Holika vosk Biotin Damage Care Essence Wax)

Kórejský esenciálny vosk na poškodené vlasy značky Holika Holika obsahuje prírodné oleje, medový extrakt a biotín, vďaka čomu produkt nielenže fixuje vlákna, ale aj ich chráni pred slnkom, hydratuje, vyživuje, zjemňuje a obnovuje, dodáva im žiarivý lesk. Objem skúmavky - 120 ml.

Textúra vosku je ľahká, pohodlná. Je odolný voči vetru a vlhkosti a umožňuje styling zostať krásny po celý deň. Je dobre distribuovaný, odstraňuje statickú elektrinu a výrazne urýchľuje proces stylingu, vďaka čomu sú vlasy ušľachtilejšie a elegantnejšie.

Hlavné výhody:
 • ekonomická spotreba;
 • kvality starostlivosti;
 • veľký objem;
 • UV ochrana.
nevýhody:
 • slušnú cenu.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Myslím, že tento vosk je najlepší, pretože nemá konkrétne vlasy! S ním, moje kadere vždy vyzerajú pružne a živé, lesk a všeobecne vyzerajú dobre-upravený, a čas strávený na kladenie trvá minimum.
Manipulátor hlavice Tigi
940

Vosk strednej fixácie od britskej spoločnosti Tigi výrobca sám volá ľahkú textúrovaciu pastu. Nástroj je navrhnutý tak, aby vlasy vyhladili, dodali im textúru a objem. To tiež umožňuje styling zostať nedotknuté za každého počasia. Objem nádoby je 57 ml, je tu tiež 30 ml darčeková mini verzia.

Textúra pasty je mierne hrubá, mierne lepkavá a lakomá. Vosk je vhodný pre všetky typy vlasov, dodáva im pružnosť, umožňuje upokojiť povstalecké pramene a položiť ich správnym smerom. Pomáha, aby sa mobilný a prírodný účes, ľahko zmyť.

Hlavné výhody:
 • ekonomicky využívané;
 • dostupné v dvoch zväzkoch;
 • vhodné vziať so sebou.
nevýhody:
 • vážne náklady;
 • Zdá sa, že vôňa je príliš zahmlená.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Vosk, samozrejme, drahé, ale pre moje multi-level ostrihanie bolo najlepšie zo všetkých! Fixuje dobre a nepozorovane, vonia lahodne, drží po dlhú dobu, a svetlý štýlový pohár je príjemný na pohľad. Stojí za svoje peniaze, radím.

Najlepšie vosky na účesy na vlasy

Kapous lesk
340

Krémový vosk bežnej fixácie profesionálnou ruskou spoločnosťou Kapous je vhodný pre všetky typy stylingov - pre hladké účesy, vytvára efekt mokrých vlasov a zvýrazňuje jednotlivé akcenty účesu. Vizuálne dotiahne textúru vlasov, dodáva mu pružnosť a mäkký lesk. Objem nádoby je 100 ml.

Štruktúra nástroja je pomerne hrubá, jemná a príjemná. Vosk umožňuje styling, aby sa jeho tvar nádherne a vyzerať prirodzene a mobilne, vytrvale vydržať veterné a vlhké počasie. Nevykrmujte vlasy a robte ich oveľa poslušnejšími.

Hlavné výhody:
 • malá spotreba;
 • primeranú cenu;
 • veľký objem;
 • Vhodné na použitie v salóne.
10 / 10
hodnotenie
recenzia
Som pripravený nazvať tento vosk najlepším len pre jeho fantastickú arómu a vynikajúce prísne balenie! Ale okrem toho je to tiež veľmi vysoká kvalita, a to je celkom lacné - všeobecne, číre výhody!
Taft Glitter Gel vosk
280

Nemecký gélový vosk na styling značky Taft od Schwarzkopf sľubuje stabilnú fixáciu za každého počasia po dobu 24 hodín, účinok laminácie a zrkadlový lesk prameňov. Vďaka svojej jemnej textúre a pantenolu v zložení vlasov si zachováva svoju prirodzenú elasticitu a bude chránený pred vysychaním.

Vosk sa nelepí na ruky, nezanecháva škvrny a neprilepí vlasy, pomáha upokojiť neposlušné a vyčnievajúce pramene, aby im dodal hladkosť a žiarivý lesk. Odstraňuje elektrifikáciu. Je však lepšie použiť trochu ustupujúce z koreňov, aby nedošlo k náhodnému vytvoreniu mastných vlasov. Objem nádoby - 75 ml.

Hlavné výhody:
 • malá spotreba;
 • prijateľné náklady.
10 / 10
hodnotenie
recenzia
Prvýkrát som si všimol tento vosk u kaderníka a keď som si všimol jeho účinok na moje vlasy, zamiloval som si ho a kúpil som ho v ten istý deň! To je najlepší vosk pre tenké a nepoddajné vlasy všetkého, čo poznám.
Estel Airex pre modelovanie, normálnu fixáciu
300

Modelingový vosk s prírodnými olejmi domácej značky Estel vám umožní zdôrazniť textúru vlasov, vytvoriť elastické kučery, vytvoriť textúrovaný štýl alebo zvýrazniť niektoré časti vlasov, vhodné na pletenie. Výrobca tvrdí, že tento nástroj dá aj prameňom krásny bohatý lesk.

Vosk dobre zachytáva aj krátke aj dlhé vlasy, pomáha zbaviť sa nadmerného nadýchania, drží pramene na mieste aj vo vlhkom počasí, dokonale vyhladzuje lepivé vlasy. Ak to nepreháňate s množstvom, nelepte spolu a nevykrmujte. Objem nádoby - 75 ml.

Hlavné výhody:
 • primeranú cenu;
 • minimálna spotreba.
nevýhody:

veľmi tesné, nepohodlné odstrániť z nádoby.

9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Keď som zdvihol rany, tento vosk sa stal mojím najlepším štýlovým nástrojom. Nepotreboval žiadne čelenky ani špendlíky, dal ich na jednu stranu a celý deň zabudol na problém! Odporúčam vám to vyskúšať, nebudete ľutovať.

Prajeme Vám, aby ste našli vosk na úpravu požadovanej konzistencie a kvality, a potom vaše vlasy kedykoľvek počas dňa budú vyzerať krásne a dobre upravené - pripravte sa na pochvalu!

Loading...