Top 10 sušičiek

Na výmenu lán na sušenie odevov

Význam modernej práčky v dome je ťažké preceňovať. A hoci mnohí to považujú za úplne sebestačné, nemali by sme zabúdať, že aj „najchladnejšie“ odstreďovanie triedy A (1600 ot / min) poskytuje zvyškovú vlhkosť v bielizni približne 45%. A to je ďaleko od "žehlenia". A práve táto skutočnosť je dosť závažným argumentom v prospech získania nie nejakej sady lán s kolíkmi na bielizeň alebo drôtikmi, ale oveľa efektívnejším, funkčnejším a všestranným zariadením - automatickým sušiacim strojom. Pre naše hodnotenie sme si vybrali to najlepšie (podľa zákazníkov a odborníkov) najobľúbenejších sušičiek.

Výhody sušiacich strojov

Uvedomenie si, že dobrá sušička vôbec nie je luxusom, ale veľmi vážnou pomocou v každodennom živote, zatiaľ čo najčastejšie navštevuje tých, ktorí dokázali v praxi vidieť alebo cítiť výsledok svojej práce. A keď to raz vyskúšali, je nepravdepodobné, že by to odmietlo. Dôvody sú mnohé. Tu sú len niektoré z nich:

 • Sušiaci stroj zaberá oveľa menej miestanež obvyklé návrhy na zavesenie. S racionálnym prístupom existuje veľa možností pre inštaláciu, dokonca aj v malej miestnosti: môžete ju nainštalovať pod kuchynskú pracovnú dosku, položiť ju na práčku, vedľa nej, a vo všeobecnosti na akomkoľvek vhodnom mieste, kde je elektrická zásuvka, kondenzát možno odvádzať manuálne.

 • Kvalita sušenia stroja je omnoho lepšia., Spodná bielizeň na výstupe znateľne mäkšia a jemnejšia. Automatizácia procesu a regulácia vlhkosti umožňujú, aby sa textília nepresušila, aby sa zabránilo tvorbe „tvrdých“ záhybov. S riadnym výberom režimov, posteľná bielizeň a niektoré položky oblečenia nemôže byť dokonca žehlené.

 • Filtračný systém umožňuje bojovať s prachom., Ten je vytvorený z najmenších vlákien tkaniny v dôsledku mechanickej interakcie s bubnom alebo prichádza zvonka s oblečením, ktoré chcete obnoviť. Okrem toho bielizeň z auta zostáva čistá a napríklad po vysušení na balkóne už nemôže byť považovaná za takú kvôli nevyhnutnému kontaktu s vonkajším prostredím.

Tam sú niektoré pravdivé cons, Hlavnou vecou sú dodatočné náklady na energiu. Vedúci výrobcovia však neustále pracujú na minimalizovaní strát.

Čo sú sušiace stroje

Ak vezmeme ako základ pre konštrukčné prvky, potom existujú 2 typy: sušiace skrine a bubny. Prvé sú vhodnejšie pre top, každodenné oblečenie, topánky, ale majú značnú nevýhodu - sú príliš objemné. Z tohto dôvodu sa naše preskúmanie nebude brať do úvahy.

Bubnové stroje sa navzájom delia podľa typu sušenia:

 • Vetranie (výfuk), Princíp je jednoduchý - privádzaný vzduch je ohrievaný, nasýtený vlhkosťou odparenou z bielizne a uvoľňovaný von. Takéto odrody si vyžadujú usporiadanie špeciálneho prídelu na vetraciu šachtu alebo priamo na ulicu, v každodennom živote sa takmer nikdy nevyskytujú a vyrábajú sa len pre profesionálne práčovne, čistiarne atď.

 • kondenzácie, Optimalizované pre domáce použitie. Suchý ohriaty vzduch vstupuje do bubna, stáva sa vlhkým, je privádzaný do výmenníka tepla, z ktorého je odvádzaný kondenzát, ktorý zasa vstupuje do špeciálnej nádoby alebo priamo do kanalizácie.

 • Kondenzácia s tepelným čerpadlom, Najefektívnejší, najekonomickejší, ale drahší druh sušičiek. Namiesto tradičného vykurovacieho telesa využíva okruh s cirkulujúcim chladivom, ktorý je podobný princípu práce s chladičom kompresora alebo klimatizáciou. Teplý vzduch sa vstrekuje do bubna, preberá vlhkosť, prechádza cez výparník, kde sa ochladzuje, zbavuje sa vody a vracia sa späť do kondenzora, kde sa opäť zahrieva. A tak ďalej v kruhu, kým program neskončí.

Hodnotenie najlepších bubnových sušičiek 2018 - 2019

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie nízko nákladové sušičky1Candy GrandO 'Vita GVC D1013B-079.7 / 1020 900
2Beko DU 7111 GAW9.4 / 1022 900
Top Classic kondenzačné sušičky1Bosch WTM83260OE9.8 / 1054 900
2Whirlpool DSCX 901209.7 / 1032 900
3Gorenje D 844 BH9.6 / 1029 990
Najvyššie sušičky tepelného čerpadla1Siemens WT45W561OE9.9 / 1079 990
2Miele TDB220WP Aktívny9.8 / 1059 900
3Bosch WTH 85200 OE9.7 / 1059 900
Najlepšie prémiové sušičky1Kuppersbusch TD 1840,0 W9.9 / 10153 650
2Miele TMR640 WP SFinish & Eco XL RU9.8 / 10149 900

Najlepšie nízko nákladové sušičky

Candy GrandO 'Vita GVC D1013B-07
20 900

Otvára naše hodnotenie Sušičky Candy GrandO 'Vita GVC D1013B-07. Prekvapivo, aj veľmi lacné modely bubnových sušičiek môžu mať veľmi cenné vlastnosti, ktoré určite potešia budúcich majiteľov, ktorých rodinný rozpočet nemá vážnu mieru bezpečnosti. Patrí medzi ne kondenzačná sušička od známej talianskej značky.

To, čo okamžite upozorňuje na Candy GrandO 'Vita GVC D1013B-07 je slušné zaťaženie do 10 kg so štandardnými rozmermi (85x59,5x61 cm). Dizajn je celkom pekný s chrómovanými ozdobami dverí. Energetická trieda B. Elektronické riadenie, výber režimov pomocou otočného regulátora.

K dispozícii sú 4 možnosti sušenia vlhkosťou (v skrini, na záves, žehlička, uteráky), 8 v čase (30 až 180 minút), 5 špeciálnych programov, vrátane Quick 40 'a Memory. Pomocou samostatných tlačidiel môžete aktivovať ďalšie funkcie: syntetické / akrylové (zníženie teploty), oneskorenie štartu (až 24 hodín), ochrana proti pokrčeniu.

Hlavné výhody:
 • Cenovo dostupná cenovka;
 • Riadiaca elektronika 3 číslice s odpočítavaním;
 • Vysoko kvalitný bubon s pozinkovaným povlakom Soft Care;
 • Nádoba na zachytávanie kondenzátu umiestnená na dverách;
 • Výroba - Turecko (nejaký druh a Európa).
nevýhody:
 • Nie je to tichá práca - 68 dB;
 • Vyžaduje sa čistenie kondenzora.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Je to zvláštne, ako sme to robili bez sušenia. Nie, existovali pochybnosti ako: kde je to potrebné? Ďakujem priateľom, ktorí vám poradili, hovoria, že ani neváhajte! Naozaj cool. Za tieto peniaze je dvojnásobne ziskové.
Beko DU 7111 GAW
22 900

Tento turecký sušič zodpovedá jeho cene. Typ sušenia - kondenzácia, trieda spotreby energie - B. Dizajn je jednoduchý, ale celkom estetický. Puzdro je vyrobené v bielej farbe, dvere s priehľadným oknom (nezamieňať s DU 7111 PA). Vo všeobecnosti je možné auto charakterizovať výrazom „jednoducho, ale s chuťou“.

Model má však jednu veľmi významnú výhodu, ktorú mnohí ocenia - je to relatívne kompaktný rozmer. V štandardnej výške, šírka - 85 / 59,5 cm, hĺbka karosérie je len 53 cm. Elektronický ovládací panel obsahuje otočný programátor a displej s LED indikátormi. Režimy sušenia sú postačujúce - 15, vrátane rýchlej.

Hlavné výhody:
 • Atraktívna cena;
 • Oneskorený štartovací časovač pre 3, 6, 9 h;
 • Funkcia ochrany detí;
 • Deklarované šumové pozadie - 65 dB;
 • Záruka výrobcu - 24 mesiacov.
nevýhody:
 • Žiadny údaj o zostávajúcom čase;
 • Vertikálna inštalácia na práčke je problematická z dôvodu nedostupnosti značkového príslušenstva.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Naša prvá sušička sa preto ťažko porovnáva s niečím. Ale všeobecne spokojní. Hlavnou vecou je vybrať správny program a riadiť sa odporúčaniami na etiketách oblečenia. V prevádzke nie je model tichý, ale nie kritický.

Top Classic kondenzačné sušičky

Bosch WTM83260OE
54 900

Vynikajúci model od známeho výrobcu. V tom istom prípade, keď sa spotrebič javí ako priamo nedostupný, ale presne vo vzťahu k sušičke, a nie lacnejšie možnosti, je vyjadrenie o najlepšej rovnováhe ceny a kvality pravdivé. A samozrejme, je nemožné nehovoriť o dobrej funkčnosti.

Bosch WTM83260OE zasahuje až do 8 kg bielizne, schne na princípe kondenzácie vzduchu a je jedným z najtichších zariadení vo svojej triede - 64 dB. Sada programov: Bavlna, Syntetika, Vlna, Šport, Zmiešané, Detské, Spodné prádlo, Bundy, Tričká 15 ', Super 40'. Okrem toho sú k dispozícii špeciálne funkcie: sušenie vlhkosťou (v skrini, žehlenie, veľmi suché), časom, ľahké žehlenie, oneskorený štart (až 24 hodín), detský zámok.

Prípad, analogicky s plnohodnotnými práčkami, má protivibračnú konštrukciu bočnej steny. Model je vyrobený v Poľsku, záručná doba je 12 mesiacov.

Hlavné výhody:
 • LED displej s indikáciou zostávajúceho času, nastavenia časovača, naplnenie nádrže na kondenzát, znečistenie filtrom;
 • DUO-Tronic - sušenie dotykovým ovládaním;
 • SoftDry bubon s opatrným postojom k bielizni;
 • Vnútorné osvetlenie;
 • Špeciálny kôš na vlnu.
nevýhody:
 • Energetická trieda - In (norma pre tento typ stroja);
 • Možnosť inštalácie pod stolom je deklarovaná, ale s výškou menšou ako 85 cm predná časť vyčnieva z „masky“ ovládacieho panela.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Vybrali sme najlepší sušič podľa recenzií na fórach a od výrobcu, ktorému dôverujeme. Auto vyzerá veľmi esteticky, nevytvára veľa hluku, výsledky sú pôsobivé. Vyrobené s kvalitou a nejako trvanlivé, alebo tak niečo. Stojí za peniaze.
Whirlpool DSCX 90120
32 900

Štýlový vzhľad a nie tak drahé, napriek francúzskej montáži, sušičke od americkej značky. Z hľadiska dizajnu je plne v súlade s práčkou Whirlpool FSCR 90420, a preto je k dispozícii vytvorenie korporátnej súpravy s inštaláciou v stĺpci alebo vo formáte side-by-side. Samotný princíp sušenia kondenzáciou však neznamená žiadne vážne obmedzenia týkajúce sa umiestnenia.

O vlastnostiach: maximálne zaťaženie - 9 kg, ovládanie - elektronický russified so symbolickým a digitálnym displejom. K dispozícii je 10 hlavných programov sušenia, vrátane špeciálneho režimu osvieženia parou pre suché a čisté ležérne oblečenie. Aby sa to však dalo vykonať, bude potrebné pred naložením látku navlhčiť postrekovačom.

Rozšírte funkčnosť pomôže špeciálne možnosti: zrýchlené, šetrné sušenie, doba schnutia (od 10 do 180 minút), vlhkosť (železo, v skrinke, Extra), Naparovanie, Vzduchovanie, Zachovanie čerstvosti ("otáčanie" po skončení cyklu) ,

Hlavné výhody:
 • Indikácia zaťaženia, programových stupňov, času do konca sušenia, naplnenia nádrže, upchatia filtrov;
 • Oneskorené spustenie časovača až na 23 hodín;
 • 6. technológia SENSE (regulácia teploty a vlhkosti vo vnútri bubna pomocou senzorov);
 • Veľký nakladací otvor s priemerom 38 cm;
 • Ochrana detí.
nevýhody:
 • Trieda energetickej účinnosti B;
 • Nie je to najpohodlnejšia hladina hluku - 69 dB.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Naše nové zariadenie vyzerá skvele! V práci - skvelé. Trochu hlučné, ale nikto nebude v noci sušiť oblečenie. Existuje dostatok programov, je to pohodlné a jednoduché použitie. Kvalita pre výstavbu - Francúzsko.
Gorenje D 844 BH
29 990

Táto kondenzačná sušička, vďaka svojim dobrým vlastnostiam a rozumnej cene, môže byť považovaná za druh prechodnej možnosti - lepšie ako rozpočtové odrody, nie je horšia ako mnohé, ako to bolo, „cool“, a niektoré z nich dokonca prekonávajú funkčnosť.

Model je vyrobený v lakonickom prevedení v bielej farbe. Spodné podložky na inštaláciu na práčku. Manažment - elektronický s digitálnym displejom. Energetická účinnosť je obvyklá pre kondenzačné sušičky triedy B, hladina hluku je 65 dB. 120 l bubon je schopný držať až 8 kg bielizne, zvýraznené vnútri. Podporované reverzné otáčanie.

Programy - 15. Môžete si vybrať: Košele, Mix v šatníku, pod žehličkou, Osvieženie s parou. Pre každý režim sú k dispozícii osobné nastavenia. Pri nízkej teplote je čas sušenia, funkcia SteamTech na vyhladenie vrások parou na konci programu.

Hlavné výhody:
 • SensorIQ technológia na optimalizáciu sušenia pomocou senzorov;
 • FiltráciaVysoký jemný filtračný systém;
 • Detský zámok;
 • Schopnosť automaticky odvádzať kondenzát do odtoku;
 • Záruka výrobcu - 1 + 1 rok.
nevýhody:
 • Nie je kôš na vlnu;
 • Nepriehľadný poklop.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Naša sušička pracovala bez problémov asi 1,5 roka. Spodná bielizeň na výstupe mäkká a príjemná na dotyk. A koľko prachu sa z neho odstráni! Keď si práve kúpili, dokonca sa báli, že sme to všetko predtým vydýchli.

Najvyššie sušičky tepelného čerpadla

Siemens WT45W561OE
79 990

Vysoko účinný, spoľahlivý a multifunkčný sušič iSensoric. Vyrába sa v Poľsku, ale to by nemalo zahanbiť priaznivcov nemeckej technológie, pretože koncerny B / S / H tam vyrábajú takéto zariadenia. Princíp sušenia - kondenzácia s tepelným čerpadlom. Toto okamžite „vyústi“ do vysokej energetickej účinnosti triedy A ++. Zaťaženie bielizne - do 9 kg.

Pôsobivý zoznam programov. Okrem obvyklých (podľa typu tkaniny), tam sú také relevantné ako vankúše chmýří., Obchodné košele, spodná bielizeň, vonkajšie (vrchné oblečenie), Super 40 ', teplo. Existujú aj špeciálne režimy pary: pre bavlnu, syntetiku (vyhladzovanie vrások), osviežujúce každodenné, obchodné oblečenie.

Parametre je možné nastaviť pomocou tlačidiel displeja a touchControl. Dostupné nastavenia pre počet pary, trvanie a stupeň sušenia (v skrini, žehlička), funkcia Antismining 60 'a 120', zníženie teploty, nastavenie pípnutia.

Hlavné výhody:
 • Veľký multifunkčný displej;
 • 24-hodinový časovač budenia a detský zámok;
 • SoftDry bubon s vnútorným LED podsvietením;
 • Vrátane vlneného koša;
 • Samočistiaci kondenzátor.
nevýhody:
 • Vysoká cena;
 • Destilovaná voda sa má naliať do nádoby „osviežovača“.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Uskutočnili sušenie kompletne s práčkou a medzipodlažkou Siemens. Chlapi, toto je naozaj super vec! Žiadne laná, spodná bielizeň mäkká a našuchorená, ako keby boli drahé. Posteľ vôbec nemajú žehličku.
Miele TDB220WP Aktívny
59 900

Toto auto podľa štandardov slávnej značky z Nemecka je relatívne rozpočet. Model by mohol byť na čele kategórie najlepších sušiacich strojov s tepelným čerpadlom, ale mierne horší ako líder z hľadiska charakteristík, menej zastúpený v obchodoch a príkladný funkčný analóg Siemens WT45W561OE od Miele stojí tisíce viac ako 25%.

Teraz v prípade. Práčovňa - od 1 do 7 kg, trieda spotreby energie - A ++. Dizajn: rovný panel, farba - biely lotos, nepriehľadné strešné okno. Inštalácia je možná v stĺpci, v rade (vedľa seba), pod stolom stola (vrchný kryt je úplne odstránený). Zodpovedný za riadenie: otočný ovládač a dotykový 7-segmentový displej. K dispozícii je kódový zámok a oneskorené spustenie.

Programy - 9, vrátane košele, džínsy, vrchné oblečenie, namáčanie, teplý prúd vzduchu. Sada možností: Jemný režim (znížené teplo) a ochrana proti pokrčeniu. TDB220WP Active sa vyrába v Českej republike, záruka - 24 mesiacov.

Hlavné výhody:
 • Technológia EcoDry - ekonomická a efektívna prevádzka počas celého životného cyklu;
 • FragranceDos aromatizačné funkcie (vrátane fľaše);
 • PerfectDry - optimalizácia sušenia v závislosti od vodivosti vody;
 • Bubon s reverznou rotáciou, mäkké hrany vo vnútri a LED osvetlenie;
 • Výmenník tepla bezúdržbový.
nevýhody:
 • Žiadne funkcie pary;
 • Konzervatívny dizajn.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
S nemeckou práčkou Miele nemali žiadne problémy s výberom najlepšej sušičky. Dôležitým argumentom v prospech tohto modelu bola úplne dostupná cenovka. Výsledky sú povzbudzujúce. Odteraz sme fanúšikom značky.
Bosch WTH 85200 OE
59 900

Ekonomicky, efektívne, spoľahlivo - takéto epitetá si zaslúžia túto automatiku sušenia. Pre úplnosť môžeme tiež dodať, že cenovka, aj keď nie tak nízka, ale celkom adekvátna pre model s tepelným čerpadlom od serióznej značky. Spotreba energie sa označuje ako A ++, ale podľa informácií výrobcu je A-50% vo vzťahu k norme. Hladina hluku je nízka - 65 dB, maximálna dostupná nosnosť je 8 kg.

Programy sušenia sú klasické podľa typu tkaniny plus Športové oblečenie, Uteráky, Košele, Jemné, Super 40 ', v čase: teplé a studené. Pre optimalizáciu vybraných režimov na ovládacom paneli je k dispozícii 5 špeciálnych klávesov: výber stupňa, stupeň schnutia, oneskorený štart, ochrana proti pokrčeniu, jemne. K dispozícii je detský zámok.Bosch WTH 85200 OE sa montuje v Poľsku, záruka je štandardne 12 mesiacov.

Hlavné výhody:
 • Jednoduché čistenie kondenzátora;
 • Systém sušenia dotykovým ovládaním;
 • Informatívny multifunkčný LED displej;
 • Bubon SoftDry s jemným prístupom k bielizni;
 • Teleso s antivibračnými vlastnosťami.
nevýhody:
 • Sušenie parou nie je podporované;
 • Žiadne vnútorné osvetlenie.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Už tam bolo lacné sušenie, žil niekoľko rokov, teraz sa rozhodol vziať niečo náhle. Nech je to prémia, ale naše "nové šaty" sú neporovnateľne lepšie ako jeho predchodca. Predovšetkým je tu výrazný rozdiel v kvalite výsledkov a menšom „zaťažení“ na pultu.

Najlepšie prémiové sušičky

Kuppersbusch TD 1840,0 W
153 650

Nádherná špičková sušiareň od veľmi vážneho výrobcu z Nemecka. Kuppersbusch TD 1840.0 W, ktorý nie je najdrahšou značkou značky, má vynikajúce vlastnosti, vyzerá veľmi solídne a vďaka technológii tepelného čerpadla (tepelné čerpadlo) je tiež najekonomickejší.

Ovládané veľkým 4,3-palcovým farebným displejom. Elegantný súbor programov, medzi ktorými sú k dispozícii režimy s možnosťou výberu stupňa sušenia vo formáte „železo“ až „extra suchý“, ako aj džínsy, košele, froté uteráky, vankúše, vankúše, šport, osvieženie atď. svoje obľúbené programy. Bez ďalších funkcií: Antibakterium, Sušenie +, Starostlivá starostlivosť + a Expresia.

Do stroja je možné naložiť až 8 kg bielizne, bubon je osvetlený zvnútra, kôš pre jemné tkaniny a textilnú športovú obuv je súčasťou balenia (samostatný program).

Hlavné výhody:
 • Veľmi tichá prevádzka - až 61 dB;
 • Ochrana pred tvorbou záhybov;
 • Elektronický systém regulácie vlhkosti;
 • Indikácia zaťaženia, priebehu programu, času do ukončenia sušenia, oneskoreného štartu do 7 dní;
 • Znovu zavesený na druhej strane poklopu.
nevýhody:
 • Iba vysoká cena.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Okamžite sme kúpili práčku a sušičku Kuppersbusch. Súprava sa nosí štýlovo, obe zariadenia sú vyrobené veľmi vysoko. Existuje pocit, že železo v dome sa stalo nadbytočným. Samozrejme, nie lacné, ale môžeme si to dovoliť.
Miele TMR640 WP SFinish & Eco XL RU
149 900

Prémiový model známej série T1 White Edition. Princíp sušenia - kondenzácia s tepelným čerpadlom. Navrhnite prísne "nemecké" biele biele lotosové farby, naklápací elektronický ovládací panel s otočným gombíkom a 4-riadkovým TFT displejom. Systém EcoFeedback je podporovaný vizuálnym zobrazením spotreby energie a stavu vlasového filtra.

Programová sada pre všetky príležitosti, vrátane parného vyhladzovania SteamFinish, automatického +, studeného a teplého prúdenia vzduchu, sušenia v koši a mnohých ďalších. Voliteľné režimy: Refresh, Anti-crease, Gentle +, Automatic load control.

Model je vybavený vysoko účinným, výkonným a odolným motorom ProfiEco. V bubne sú: LED interiérové ​​svetlá, mäkké hrany. Podporuje vôňu FragranceDos, vrátane fľaše. Maximálna hodnota zaťaženia (bavlna) je 9 kg.

Hlavné výhody:
 • Dokonalé výsledky sušenia s technológiou Perfect Dry;
 • Trieda energetickej účinnosti A +++;
 • Bezúdržbový výmenník tepla;
 • Nízka hladina hluku - približne 62 dB;
 • Reverzný bubon.
nevýhody:
 • Cena nie je každý si môže dovoliť.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Sušička je naozaj dobrá. A vzhľadom na to, že toto je okrem prestíže Miele, získame dôveru v dlhoročnú, spoľahlivú a efektívnu prácu. Stroj nie je hlučný, plný režimov, je tu para. Posteľ nie je žehlička, okamžite zložená v skrini.

Ktorý sušič je lepšie vybrať?

Ak hovoríte o najlepších výrobcoch sušiacich strojov, najpopulárnejšími sú dnes výrobky nemeckých značiek Bosch-Siemens. Ich modely sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou sušenia, spoľahlivosťou. Medzi samotnými značkami má väčšina modelov funkčné „dvojčatá“, ktoré sa líšia iba dizajnom. Tu je niekto bližšie. Hodný "stredný roľník" Gorenje a Whirlpool. Lacné modely nie sú zlé na Candy a Beko, aj keď môžete zvážiť viac možností s Hotpoint-Ariston. High-class pevne a s istotou reprezentujú nemecké „monštrá“ Kuppersbusch a Miele.

Všeobecne platí, že najčastejšie voľba výrobcu sušiaceho stroja závisí od značky vhodnej veľkosti práčky, ktorá je už na mieste alebo ktorá sa má kúpiť, aby sa vytvorila perfektná súprava. V tomto prípade je výpočet celkového konštrukčného štýlu, servisnej a informačnej podpory, súladu parametrov, prítomnosti značkových spojovacích prvkov plne odôvodnený.

Rovnako dôležitá je zásada sušenia. Najlepšou možnosťou je tepelné čerpadlo. A ako inak s takými výhodami, ako je extrémne nízka spotreba energie, maximálna efektivita, zabraňujúca efektu zmrštenia zložitých vlnených vecí. Áno, okolitý vzduch nie je zahrievaný. Z hľadiska účinnosti sa klasické modely kondenzácie strácajú, odporúča sa ich umiestniť do dobre vetraných priestorov. Ale mnohí si to môžu dovoliť, a to je často rozhodujúcim faktorom.

Tí, ktorí si vyberú sušičku za cenu, môžete poradiť trochu analyzovať situáciu. Jednoduchý príklad: pozrieme sa na špecifikácie nielen pre triedu, ale aj pre priemernú ročnú spotrebu energie drahšieho a cenovo dostupnejšieho modelu. Ďalej, s vedomím našej domácej tarify za 1 kW / h, rýchlo odhadujeme - za aké obdobie sa rozdiel vyplatí? Je možné, že existuje dôvod na preplatenie trochu na začiatku, takže to bude na konci lacnejšie. Hoci existuje možnosť, v ktorej bude trvať veľmi dlho čakať na prínosy a nie je to tak, že hra stojí za sviečku.

Na záver

Záver je jasný, jednoduchý, logický a overený značným počtom užívateľov - automatické sušenie veci pre dom je nevyhnutné, neuveriteľne pohodlné a niekedy len potrebné. Vyberte si, nakupujte, buďte radostní a šťastní!

Pozrite si video: Smart parná práčka so sušičkou LG F94J7FH1W (Október 2019).

Loading...