15 najlepších smartfónov s dobrou batériou

2018 hodnotenie: vyberte si smartphone s najlepšou batériou

Smartphone často nie je spokojný so svojimi schopnosťami, pokiaľ ide o životnosť batérie. Už si začíname zvykať na to, že prístroj by mal byť nabíjaný takmer každú noc. Našťastie existujú výnimky. Najlepší smartphony s výkonnou batériou sú v našom rebríčku.

Aké sú kritériá na výber smartfónu s dobrou batériou?

Veľká kapacita batérie - Toto je dôležitá, ale nie jediná definujúca vlastnosť smartfónu s dlhou životnosťou. Ak nakreslíme analógiu s automobilovou technológiou, pri jednom tankovaní plynovej nádrže bude pokračovať model s nižšou spotrebou paliva. V našom prípade je úloha motora vykonávaná čipom (jednočipový systém) a plyn „pomáha“ energia, ktorú spotrebuje všetky hlavné komponenty smartfónu. Analógie sú vždy podmienené, ale v tomto prípade je príklad celkom zrejmý.

"motor„S porovnateľným výkonom sú najlepšie výsledky demonštrované motormi, ktoré sú„ čerstvejšie “. Pre elektronické zariadenia je potrebné tento pojem chápať ako technologické štandardy používané na výrobu čipov. Najnovšie modely iPhone, Samsung, Sony a ďalších vlajkových lodí a autonómne indikátory týchto smartfónov sú rezom nad zodpovedajúcimi charakteristikami predchádzajúcich generácií „topov“. Ďalšia vec je, že pre uvedenú kategóriu smartfónov Práca na jednom náboji nie je hlavnou "buchta" a nesnaží sa ju zvyšovať na úkor všetkého ostatného, ​​stredná a rozpočtová trieda je stále spokojná s hardvérovými platformami vyrobenými podľa štandardov 14 a 28 nanometrov a spotreba energie v druhom prípade závisí od optimalizácie. firmware.

zobraziť, Čím väčšia je veľkosť, tým vyššie rozlíšenie a čím dlhšie je zahrnuté, tým výraznejší je jeho prínos k celkovej „chuti“. Musíte zvážiť povahu zobrazovaného obsahu a súvisiace náklady na energiu. Jedna vec je e-kniha, ďalšia je aktívny obsah internetových stránok, tretia je dekódovanie videoklipov a štvrtá je pomerne náročná herná grafika. V dôsledku toho výber "dlhotrvajúceho" smartfónu s dobrou batériou spočíva na scenári jeho budúceho použitia a skutočne je rozdiel.

Naše odporúčania týkajúce sa výberu smartfónu s dobrou batériou sú založené na výsledkoch štúdie autonómie dostupnej na takýchto autoritatívnych sieťových zdrojoch ako GSMArena, PhoneArena a iChip. Zároveň sme sa snažili zohľadniť úspechy žiadateľov v iných "disciplínach". Pokiaľ ide o cenový rámec, situácia je nasledovná. v vlajková loď kategórie sa môžu riadiť osobnými preferenciami so zameraním na modely s najnovším SoC (10 nanometrov). Záznamy o autonómii, ktoré nie sú uvedené, ale zodpovedajúce ukazovatele sú jasne lepšie ako ich predchodcovia. Frank "rozpočet"Možnosti potenciálnych kupujúcich so super-mega-kapacitnými batériami, ktoré sú však s nimi spojené, zvyčajne obsahujú ďalšie komponenty lacnejšie a nie optimalizovaný firmvér. V najlepšom prípade vlastník takéhoto zariadenia dostane zariadenie so slušným čakacím časom. Ale v priemerná cenová kategória slušné možnosti.

Rebríček najlepších smartfónov z roku 2018 s výkonnou batériou - TOP 15

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie smartphony s dobrou batériou sú drahšie ako 20 0001Xiaomi Mi Note 2 64 GB9.6 / 1017 650
2Blackberry keyone9.3 / 1027 999
Najlepšie smartphony s dobrou batériou až 20 0001OUKITEL K109.5 / 1020 173
2Blackview P10000 Pro9.4 / 1014 490
3ASUS ZenFone Max Pro ZB602KL9.4 / 1014 480
Najlepšie smartphony s dobrou batériou až 150001Xiaomi Redmi Poznámka 59.6 / 1012 690
2Motorola Moto Z Play9.6 / 1022 590
3Xiaomi Mi Max 2 64 GB9.6 / 1012 890
4ZTE Blade A610 Plus9.4 / 1012 890
5ASUS ZenFone 4 Max ZC554KL 2/16 GB9.2 / 1012 890
6Meizu M5 Note 32 GB9.1 / 1010 516
Najlepšie smartphony s dobrou batériou až 10.0001Philips S3869.4 / 107 490
2Motorola Moto E4 Plus9.0 / 109 390
3Alcatel PIXI 4 Plus Power8.8 / 105 188
4BQ BQ-5206L Zostatok8.6 / 107 490

Najlepšie smartphony s dobrou batériou sú drahšie ako 20 000

Xiaomi Mi Note 2 64 GB
17 650

Ihneď vás upozorníme na skutočnosť, že tretia generácia Mi Note je v podstate odlišným smartfónom s inou hardvérovou platformou, kamerou, dizajnom a všetkým ostatným. Presne uvažujeme o „dvoch“, v ktorých takmer každá zložka môže slúžiť ako dôvod pýchy. Nie je možné nazvať najvýkonnejší Snapdragon 821 energeticky efektívny, ale priestranná batéria šetrí situáciu a smartfón Mi Note 2 vykazuje relatívne vysokú autonómiu (92 hodín). Najlepšie je mať telefón s konverzačným "žánrom" a horšie - s surfovaním. Srdcom zadnej kamery je senzor IMX318 (22,5 Mp). Hoci hovoria, že šťastie nie je v pixeloch, ale úroveň kvality fotografií / videí zhotovených s pomocou odporúčaného smartfónu je naozaj impozantná. Stačí pochopiť, že pixel je malý a s nedostatkom svetla bude výsledok vhodný. Ale sú tu časové oneskorenia a pomalý pohyb. A tento smartphone je ideálny pre selfies, vrátane skupinových.

Hlavné výhody:
 • veľmi silná "nádcha";
 • "Pokročilá" časť komory;
 • dôstojná autonómia;
 • veľkolepý dizajn.
nevýhody:
 • neschopnosť rozšíriť množstvo dostupnej pamäte;
 • nepodporuje zápis v nekomprimovanom formáte;
 • kvalita streľby silne závisí od úrovne osvetlenia;
 • nemôže pracovať s kapelou 20.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepší smartphone s výkonnou batériou a dobrým fotoaparátom. S neustálym sedením v spoločenstve. siete, korešpondencia, navigácia, prezeranie YouTube atď., smartphone ticho žije do večera. Pri priemernom zaťažení jedného náboja stačí 2 dni.
Blackberry keyone
27 999

Prítomnosť podmienene plnohodnotnej klávesnice umožňuje majiteľovi KeyOne nielen okamžite vystúpiť z užívania „klasických“ smartfónov, ale slúži aj na realizáciu praktickejších vecí. Napríklad pre každý fyzický kľúč tohto stroja je možné priradiť ľubovoľné aplikácie alebo vykonávať krátke a dlhé akcie. Viac ako 80 možností rýchleho volania si dokážete predstaviť! Okrem toho, s jeho pomocou, analógový optický joystick je jednoducho emulovaný. Je pravda, že hra na obrazovke s uhlopriečkou 4,5 palca a pomer strán 3: 2 je stále zábavná, ale môžu existovať aj iné ciele. Keď už hovoríme o veľkostiach, s výnimkou väčšej hrúbky, zariadenie je veľmi blízko veľkosti Samsung S7 Edge. Áno, a batéria má najmenej sto "ťahov". A pokiaľ je displej smartfónu jedným z hlavných spotrebiteľov energie, výsledok je celkom prirodzený - 81 hodín autonómie.

Hlavné výhody:
 • plná mechanická klávesnica;
 • obrovský zdroj pre organizovanie rýchlych hovorov;
 • dobrá autonómia;
 • podporu pre väčšinu značkových služieb BlackBerry.
nevýhody:
 • Veľmi vysoká cena;
 • malá obrazovka neštandardných rozmerov;
 • hardvérová upchávka stredná trieda;
 • Iba jedna SIM karta.
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Pre tých, ktorí milujú QWERTY a tlačí veľa - tento telefón je dobrá voľba - klávesnica je na pokraji sci-fi, batérie je silný. Pre všetkých ostatných - plytvanie peniazmi.

Najlepšie smartphony s dobrou batériou až 20 000

OUKITEL K10
20 173

Prítomnosť obzvlášť priestrannej batérie automaticky prekladá akýkoľvek smartphone do kategórie heavyweights. A odkloniť pozornosť od nadváhy a rozmerov zariadenia je najjednoduchší spôsob, ako ho zmeniť na veľkolepý dizajn. V prípade OUKITEL K10 sa výrobca stal aj veľkorysým na zadnej strane zadného panelu s pravou telovou kožou. Nezabudnite, že výkonná batéria sa nabíja buď dlho, alebo s veľkým prúdom. Prirodzene, druhá možnosť zahŕňa aj viditeľné teplo, ktoré má prefíkané schematické riešenie znížiť. Nevýhodou je, že adaptéry tretích strán pre rýchle nabíjanie K10 sa nehodia a kábel musí mať rozšírenú zástrčku a podporovať požadovaný štandard USB. Oficiálne stránky sľubujú týždeň práce na jeden poplatok s miernym použitím. V zásade previerky vlastníkov tvrdia, vysoká autonómia smartphone potvrdiť - v priemere šesť dní od zásuvky alebo až dní aktívneho obrazovky.

Hlavné výhody:
 • približne 10 tisíc skutočných kapacít;
 • prekvapivo slušná plnka;
 • veľa pamäte;
 • veľkolepý vzhľad.
nevýhody:
 • kamery sú primerane odstránené len v dobrom svetle;
 • žiadny zvukový konektor;
 • combo tray.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Satelity chytiť za 2-3 sekundy, aplikácie, ktoré potrebujem lietať, pamäť je veľká a tak ďalej. Áno, je to ťažké, tak čo? Ale s intenzívnym používaním videa - tri dni bez nabíjania. NFC funguje skvele.
Blackview P10000 Pro
14 490

Ďalšia "ťažká váha" nášho rebríčka najlepších smartfónov s výkonnou batériou, o niečo lepšie vyvážená z hľadiska RAM. Výhody ďalších dvoch gigabajtov (pre OUKITEL K10) pre zariadenia na platforme Helio P23 sú zanedbateľné a môžete ušetriť ďalších tisíc alebo dve. Ďalšia vec je podpora technológie NFC, ktorú odporúčaný P10000 Pro tiež nemá. Ale v smartfóne Blackview ergonomicky umiestnenom skeneri odtlačkov prstov - na boku. A vo všeobecnosti funguje spoľahlivejšie ako hlavný konkurenčný daktyloskop. Skener P10000 Pro dokáže rozpoznať aj niektoré gestá. Kapacita batérie a autonómia sú porovnateľné. Aj keď na webových stránkach Blackview sme sľúbili nemožné - až 50 dní bez dobíjania. V skutočnosti telefón umožňuje sledovať video na jeden deň, môže vydržať intenzívne používanie na dva alebo tri dni a je schopný trvať týždeň s miernym zaťažením.

Hlavné výhody:
 • veľmi solídna autonómia;
 • pohodlný skener odtlačkov prstov na boku;
 • bohaté vybavenie.
nevýhody:
 • bezkontaktná platobná technológia nepodporuje;
 • zbytočné prídavné kamery;
 • nie 3,5 mm audio jack;
 • bežný nabíjací kábel USB nie je vhodný;
 • Hybridný slot pre pamäťovú kartu / druhú kartu SIM.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Dojmy sú len pozitívne. Telefón pracuje z jednej batérie s aktívnym zaťažením 3 dni.
ASUS ZenFone Max Pro ZB602KL
14,480 (pre model s pamäťou 4/64 GB)

Jeden z mála smartfónov s výkonnou batériou a čipom Snapdragon a "čerstvý". Nie je žiadnym tajomstvom, že táto hardvérová platforma je ekonomickejšia ako všetky ostatné, ak hodnotíme iba zariadenia so systémom Android. Mimochodom, mnohí používatelia dávajú prednosť "čistému" operačnému systému a ZB602KL je zvýraznený nedostatkom proprietárneho shellu. Ak zvážime telefón v kontexte nášho preskúmania, je to skôr jeho nevýhoda, pretože ZenUI vám umožňuje veľmi flexibilne prispôsobiť režimy šetrenia energie.

Smartphone sa môže pochváliť plnohodnotným NFC modulom, vysoko kvalitnou zvukovou cestou, ktorá využíva „inteligentný“ NXP zosilňovač a reproduktor s piatimi magnetmi, zásobník s tromi sedadlami pre SIM kartu a pamäťovú kartu, ako aj spoľahlivý snímač odtlačkov prstov. Mokré odtlačky prstov ho v istom zmysle nedávajú do slepej uličky. Z nepríjemných funkcií - neschopnosť Wi-Fi pracovať v pásme 5 GHz.

Hlavné výhody:
 • vysoká autonómia;
 • dôstojný výkon;
 • inteligentný snímač odtlačkov prstov;
 • vysokokvalitný zvuk hlavného reproduktora;
 • samostatný slot pre pamäťovú kartu.
nevýhody:
 • žiadne pokročilé nastavenia úspory energie;
 • žiadna stabilizácia pri snímaní videa;
 • Jednopásmové Wi-Fi pripojenie.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Batérie smartphone trvá dva dni aktívneho používania (surfovanie, hovory, korešpondencia). Nabíja sa pomerne rýchlo z obvyklého portu USB v počítači.

Najlepšie smartphony s dobrou batériou až 15000

Xiaomi Redmi Poznámka 5
12 690 (pre model s úložnou kapacitou 4/64 GB)

Priestranná batéria je len jednou súčasťou dobrej autonómie smartfónu. Ak je výkonná batéria doplnená energeticky účinnou čipovou súpravou a úspešne optimalizovaným firmvérom, smartphone určite poteší svojho majiteľa nepretržitou prevádzkou v rôznych režimoch. Odporúčaná poznámka 5 Redmi je jedna z tých, ktorá je nepriamo potvrdená 104 hodinami autonómie získanými v laboratóriu GSMArena. Avšak, takéto talenty sú takmer obyčajná vec pre produkty Xiaomi, ale zručnosť lacného smartfónu je skvelá na natáčanie - ešte nie. Prístroj však v tejto disciplíne uspel a dobrý herný potenciál len zvyšuje atraktivitu ďalšieho hitu „populárnej“ značky.

Samozrejme, bez nuansy Číňanov nemôže robiť. Máme na mysli náhodnosť konfigurácie, vrátane batérie, ako aj existenciu rôznych verzií z hľadiska podpory 4G pásiem.

Hlavné výhody:
 • veľmi slušná autonómia;
 • slušnú úroveň (a vysoký potenciál) komory;
 • dobrý výkon pri plnení;
 • najnovąie verzie bezdrôtových rozhraní.
nevýhody:
 • nepodporuje bezkontaktnú platobnú technológiu;
 • kombo slot
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Batéria denne alebo dva dobré zaťaženie udržuje dobre. Kamera a predná a zadná časť na úrovni zásobníkov na mydlo. Železo je veľmi silný, nemohol som nájsť jambs v softvéri. Na dobre známom zdroji so štyrmi si ani nemôžu vymyslieť niečo, na čo by sa mohli sťažovať, sú prevrátení maličkosťami.
Motorola Moto Z Play
22 590

Motorola Moto Z Play - smartphone s pripojenou batériou. Dokonca s jeho kompletnou 3510 mAh batériou, Moto Z Play získava (podľa GSMArena) 100 hodín životnosti batérie. Nie je to rekord, ale veľmi slušne. Vzhľadom na dostupnosť efektívneho modulárneho návrhu má tento ukazovateľ vážny potenciál rastu. Poznáme aspoň päť režimov od rôznych výrobcov a každý z nich je zaujímavý svojím vlastným spôsobom. Napríklad batéria TUMI Wireless Charging tiež nabíja pomocou bezdrôtovej technológie Qi a umožňuje ukladať energiu pomocou štandardnej batérie smartfónu. Opäť určitá univerzálnosť modov. Sú vhodné aspoň tie súčasné pre ostatné modely Moto a neexistujú žiadne objektívne predpoklady pre odmietnutie spoločnosti z takejto konštrukcie.

Zaujímavé je aj samotné Moto Z Play: obrazovka AMOLED, všetky potrebné 4G kapely sú podporované, vysoko kvalitná zvuková cesta, celkom slušné fotoaparáty, žiadne problémy s rozširovaním pamäte. Ale bez negatívnych aspektov nie je hotovo. A možno najdôležitejšie z nich je zjavne predražené.

Hlavné výhody:
 • veľká autonómia (potenciálne);
 • dobrá časť fotoaparátu a slušný zvuk (aj bez špeciálnych modulov);
 • Pracuje na všetkých súčasných LTE pásmach;
 • vysokorýchlostné Wi-Fi;
 • samostatný slot pre pamäťovú kartu.
nevýhody:
 • existuje modul NFC, ale nemôže pracovať s transportnými kartami;
 • v prítomnosti "predného" skenera odtlačkov prstov, virtuálneho tlačidla Doma;
 • indiscreet cenovka.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Smartphone s naozaj dobrou batériou - dva dni bez dobíjania s aktívnym použitím. Gesta sú super, nerozumiem, ako som bez nich žil. Normálne kamery, predný dokonca má blesk.
Xiaomi Mi Max 2 64 GB
12 890

Sotva by niekto tvrdil, že na väčšom plátne je film pohodlnejší. A ak príslušný smartphone má tiež výkonnú batériu a pôsobivé trvanie práce na jedno nabitie, jeho popularita je zaistená. Aspoň v určitej, ale nie tak malej časti používateľov. V tomto prípade hovoríme o smartfóne s uhlopriečkou 6,44 palca a batériou 5300 mAh. Čo je ešte krajšie, Mi Max 2 má čas na zvyšok "predmetov" (konečné skóre je 126 hodín autonómie), takže to môže byť tvrdenie, že je hodné miesto v rebríčku najlepších smartfónov s výkonnou batériou medzi modelmi v hodnote až 20 000 rubľov. V skutočnosti, relatívne nízke hodnotenie telefónu kvôli jeho ne-ergonomické. Čokoľvek poviete, a nie v každom vrecku takého zariadenia, bude sa hodiť voľne, je problematické dosiahnuť snímač odtlačkov prstov a spôsob, ako prepnúť do režimu s jednou rukou, si nezaslúži pochvalu. Neexistuje však žiadna iná, tak cenovo dostupná tabletka s ostrým "plnením" a priestrannou batériou.

Hlavné výhody:
 • veľká obrazovka;
 • vynikajúcu autonómiu pre smartphone s takou uhlopriečkou.
nevýhody:
 • ďaleko od najlepšej ergonómie;
 • nefunguje na všetkých súčasných LTE pásmach;
 • nepodporuje bezkontaktné platobné systémy;
 • Univerzálny zásobník "druhá karta SIM / pamäťová karta".
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Smartphone je rýchly, dlhodobo sa nabíja, je vhodný pre ľudí so zlým zrakom.Pre fanúšikov, aby sa pozerali na video, je vhodnejšie túto možnosť nájsť.
ZTE Blade A610 Plus
12 890

Low-cost MTK čipy nikdy neboli známe svojou dobrou ekonomikou, ale keď sú spárované s priestrannou batériou as trochou optimalizovaného firmvéru, stále dokážu poskytnúť relatívne dobrú autonómiu. Čo vidíme na príklade modelu Blade A610 Plus. Smartphone je vybavený batériou 5000 mAh a je pripravený na spustenie videa po dobu najmenej 13 hodín. Niektoré zdroje označujú hodnotu ešte polovičnú, ale všetko závisí od sprievodných faktorov: jas obrazovky, úroveň hlasitosti, formát kompresie prúdu. Optimalizácia s dôrazom na efektívnosť poskytuje solídnu funkčnosť výkonového regulátora, čo vám umožňuje konfigurovať celý systém a jednotlivé aplikácie, a to v širokom rozsahu. Z ďalších funkcií zariadenia stojí za zmienku možnosť rozšíreného ovládania pomocou tlačidla "Super Button".

Hlavné výhody:
 • výkonná batéria;
 • dostatok príležitostí na nastavenie úsporných režimov;
 • praktická klávesová skratka s integrovaným snímačom odtlačkov prstov;
 • Podporuje všetky hlavné 4G pásma.
nevýhody:
 • nedostatok pamäte;
 • nie je schopný prehrávať 4K štandardné klipy;
 • priemerná zvuková cesta;
 • žiadne rýchle nabíjanie.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Batéria vydrží približne dva dni. Ak neustále používate internet (sledujem na ňom televízne programy), sedí rýchlejšie, ale stále trvá deň.
ASUS ZenFone 4 Max ZC554KL 2/16 GB
12 890

Potrebujete smartphone s dlhým čakaním? V zásade je recept na takýto model pomerne jednoduchý. Potrebujeme, aby sa čip viac slabo, pridať jednoduchšie zobrazenie na to, mix to silnejšie s batériou a naliať firmware "filtrované" pre všetko zbytočné a sekundárne. Voila - záznam o čakacej dobe pripravený. Ak už nemáte žiadne požiadavky na smartfón, dostanete vyliate Philips S386. Lacné a nahnevané. Pre tých, ktorí sa nechcú obmedziť na minimálnu funkčnosť, odporúčame pozrieť sa na ďalšie „Max“ od spoločnosti ASUS. Zdá sa, že všetko je podľa zoznamu, ale ... 4G siete sú v ňom podporované, grafika je „chladnejšia“, rozumejú pamäťovým kartám až 256 GB (a nie je to dosť 32 GB), ale je už nepohodlné spomenúť dvojitý hlavný fotoaparát. Rovnako ako čerešňa na torte - špeciálne "detské" a "zjednodušené" mušle. Prvý je zrozumiteľný podľa mena a druhý je pre tých, ktorí nie sú veľmi priateľskí s komplexnou technológiou. Stručne povedané, dlhotrvajúci smartphone pre všetky príležitosti.

Hlavné výhody:
 • veľmi slušná autonómia;
 • niekoľko užitočných "čipov";
 • tandem bežných a širokoúhlých kamier;
 • dobrý predný fotoaparát s bleskom;
 • samostatný slot pre pamäťovú kartu;
 • Pracuje na všetkých súčasných LTE pásmach.
nevýhody:
 • tlačidlá podsvietenia dotykom nemajú;
 • žiadny modul NFC;
 • je ťažké nájsť verziu 3/32.
9.2 / 10
hodnotenie
recenzia
Ak nie je možnosť putovať z jednej zásuvky do druhej a chcete sledovať video a hrať sa trochu a počúvať hudbu, je to najlepší lacný smartphone s veľkou batériou.
Meizu M5 Note 32 GB
10 516

Predchodca piateho "laptopu" od Meizu bol skutočným darčekom pre hovorcov. Webové stránky GSMArena to v každom prípade tvrdia, podľa ktorého tento model udržiaval dva dni nepretržitej hlasovej komunikácie. Pochopiteľne, za ideálnych komunikačných podmienok 3G, ale faktom je miesto, kde sa nachádzate. Mimochodom, poznámka M3 je stále v predaji. Námi odporúčaný smartfón je vybavený o niečo menej priestrannou batériou (4000 mAh) as ohľadom na „môžete hovoriť?“ Je omnoho skromnejší, hoci zaberá druhú pozíciu v tom istom zozname. Celkové hodnotenie smartfónu je 98 hodín nezávislosti, ale pre časté prezeranie videa je lepšie hľadať alternatívy. Všimnite si, že skutoční používatelia zaznamenali abnormálnu obťažnosť jedného zo systémových procesov zariadenia za určitých podmienok. Metóda boja sa už našla, ale jej realizácia si vyžaduje "priame" ruky. Okrem dobrej batérie patrí medzi výhody smartfónu M5 Note aj podpora technológie rýchleho nabíjania a najpohodlnejšieho multifunkčného tlačidla so vstavaným snímačom odtlačkov prstov mTouch.

Hlavné výhody:
 • vysoká autonómia (nie vo všetkých druhoch dopravy);
 • podpora rýchleho nabíjania;
 • celokovové telo;
 • pohodlná riadiaca jednotka a navigácia.
nevýhody:
 • môže byť potrebné blikanie;
 • fotoaparát dôkladne odstraňuje iba v dobrom svetle;
 • slot pre hybridnú kartu.
9.1 / 10
hodnotenie
recenzia
Smartphone s dobrou batériou pre tých, ktorí majú záujem o rozprávanie s firmvérom (alebo s chybami). Kto nepotrebuje hry a super snímky, ale vyžaduje dobrý volajúci, sociálne siete a prehliadanie.

Najlepšie smartphony s dobrou batériou až 10.000

Philips S386
7 490

Na trhu so smartfónmi je spoločnosť Philips už dlho pevne vnímaná ako výrobca špecializovaný na výklenok, v strede ktorého je maximálna životnosť zariadení na jedno nabitie. Konkrétne, tento model je schopný vydržať 5-6 dní v režime šetrného používania alebo vydávať približne 18 hodín nepretržitého zobrazenia. Philips S386 svojho majiteľa poteší prekvapivo vysoko kvalitný mikrofón a schopnosť nahrávať telefonické rozhovory, ktoré sa nazývajú „mimo krabice“. Medzi výhody modelu patrí aj prídavný zadný kryt a základné rozšírenie dostupnej pamäte. Na fotografiách inteligentného tohto momentu sa neuchytí oko, ale sloty pre druhú SIM a pamäťové karty sú umiestnené nad sebou. Mimochodom, vlastné fotoaparáty Philips S386 nie sú v spoločnosti niečo, čím by sa mohli pochváliť. Medzi ďalšie nedostatky: slabý výkon "nádcha" a nedostatok 4G.

Hlavné výhody:
 • veľmi vysoká autonómia;
 • vysoko kvalitný rečový modul;
 • samostatný slot pre pamäťovú kartu.
nevýhody:
 • nefunguje na pásmach LTE;
 • nízka produktivita;
 • žiadne kamery.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Priláka lacnú cenu, autonómiu a nový android. Myslím, že tento smartfón s veľkou batériou bude vhodný pre ľudí staršieho veku, ktorí sa nestarajú o rýchlosť mobilného internetu.
Motorola Moto E4 Plus
9 390 (pre model s pamäťou 3/16 GB)

Pokračujeme v hodnotení najlepších smartfónov s výkonným batériovým atypickým rozpočtom dlhým životom od spoločnosti Lenovo. Proti všeobecnému pozadiu, prítomnosť NFC a Android Pay, rovnako ako dobré množstvo pamäte RAM, vyniká. Vstavaný nestačí, ale je to na našom trhu - verzia Moto E4 Plus pre USA a Kanadu robí zo severoamerických vlastníkov zariadenia radosť s 32 GB (okrem toho všeobecne funguje na platforme Qualcomm a podporuje rýchle nabíjanie). Našťastie existuje samostatná zásuvka pre pamäťovú kartu, takže by nemali byť žiadne problémy s nedostatkom miesta pre aplikácie alebo multimediálny obsah. Neodporúčame nový produkt tejto rodiny (Moto E5 Plus), pretože je jednohodnotový. Aspoň zariadenie, ktoré sa už dostalo do výkladov. Zo zvláštnych vlastností kvarteta stojí za zmienku skener odtlačkov prstov pod obrazovkou, ktorý nie je kombinovaný s tlačidlom Domov. Zároveň ho môžete použiť na ovládanie smartfónu pomocou gest.

Hlavné výhody:
 • podporuje bezkontaktnú platobnú technológiu;
 • pohodlné množstvo pamäte RAM;
 • Na inštaláciu pamäťovej karty nemusíte obetovať druhú kartu SIM.
nevýhody:
 • priemerná autonómia pre takúto batériu;
 • proces pomalého nabíjania;
 • nízky maximálny jas;
 • Snímač odtlačkov prstov nerozpoznáva mokré prsty.
9.0 / 10
hodnotenie
recenzia
Zvyčajne účtujem svoj smartfón raz za 2-3 dni, aj keď veľa využívam.
Alcatel PIXI 4 Plus Power
5 188

Najlacnejší model v našom rebríčku smartfónov s dobrou batériou. Nepríjemnou vlastnosťou tohto ultrabudgetary je prítomnosť dvoch verzií. Jeden s hybridným a druhý s oddelenými sloty pre pamäťovú kartu a druhú SIM. Buďte pozorní. Zostávajúce "nevýhody" sú typické pre zariadenia tejto cenovej kategórie: zastaraná nízkoenergetická náplň, veľmi minimálne RAM, priemerné kamery. Nielenže je tu nadmerná interpolácia natívneho rozlíšenia, ale aj agresívny šum výsledných obrazov je navyše umývaný. Konečne, multimediálny reproduktorový slot sa ľahko prekrýva v polohe na chrbte, v kabelke, vo vreckách ťažkého oblečenia a tak ďalej.

A batéria je naozaj skvelá. Ak sa zariadenie používa výlučne na telefonovanie, jeho nabíjanie bude trvať dlhšie ako týždeň. Aktívne skripty vám pomôžu pristaviť batériu PIXI 4 Plus Power za dva až tri dni. V režime nepretržitého prezerania videa bude smartphone trvať jeden deň.

Hlavné výhody:
 • vysoká autonómia;
 • úplné OTG;
 • K dispozícii je verzia so samostatným slotom pre pamäťovú kartu;
 • zaujímavý vzhľad.
nevýhody:
 • nedostatok pamäte RAM;
 • hlavný reproduktor v zadnej časti;
 • 4G nefunguje.
8.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Snažil som sa zneškodniť, zapol čas obrazovky (30% jas) na "nikdy." Zostal s 54% (z obchodu) takmer 17 hodín. Myslím, že na 100%, no, presne viac ako 25 bude. Ďalšia pekná vec je, že existuje aspoň nejaký rýchly poplatok.
BQ BQ-5206L Zostatok
7 490

Nástupca vedenia Strike Power, ktorý spojil všetky silné stránky príslušných modelov. Presnejšie povedané, takmer všetko, pokiaľ BQ-5206L nemá snímač odtlačkov prstov a zásobník na karty je hybridný. Ale veko prístroja je neodstrániteľné, čo má pozitívny vplyv na celkovú pevnosť jeho puzdra, hlavný reproduktor je umiestnený v spodnej časti, takže nemôžete blokovať zvuk náhodne a je tu viac pamäte. Je pravda, že druhé BQ smartphony nepomôžu moc kvôli slabej optimalizácii firmvéru. Kvalita komunikácie je zvyčajne kritizovaná. Napriek solídnym údajom a prítomnosti elektronickej stabilizácie nie je komorná časť bilancie pôsobivá. Akceptovateľná kvalita obrazu je dosiahnuteľná len s dobrým osvetlením a prirodzeným svetlom.

Batéria je naozaj potešená schopnosťou poskytnúť smartphone s výkonom niekoľko dní (v režime mierneho zaťaženia).

Hlavné výhody:
 • priestranná nabíjateľná batéria;
 • displej bez vzduchovej medzery;
 • pevné puzdro;
 • reproduktor na spodku;
 • úplné OTG;
 • Pracuje na všetkých hlavných pásmach LTE.
nevýhody:
 • spoločný slot pre pamäťovú kartu / SIM kartu;
 • slabé vyhliadky na ďalšiu podporu výrobcu.
8.6 / 10
hodnotenie

Kritériá pre primeranú dostatočnosť majú svoje vlastné. Komu, a 28 tisíc "ťahov" LandRover XP 7800 nestačí, a kto štyri súhlasia. Zvlášť, ak smartphone, nie je hrubý a masívny, bude žiť na nich niekoľko dní s miernym zaťažením. Čokoľvek poviete, ale hlavne objemné batérie sú celkovo, čo ovplyvňuje zariadenia, ktoré vybavujú. Snažili sme sa však plne prezentovať rôzne smartphony s dobrou batériou a voľba, ako vždy, je vaša!

Loading...