5 najlepších batohov pre lov a rybolov

Jeho korisť neťahá

Každý rybár a lovec musí čeliť voľbe batohu. Bude uskladnený ako osobný tovar a zásoby, ako aj náhradné diely výstroja, návnady, doplnkového príslušenstva. Samotná priestrannosť však nestačí na pohodlný odpočinok. Pri výbere najlepšieho batohu pre rybolov alebo poľovnícke výlety venujte pozornosť ďalším parametrom:

 • Rybárske a poľovnícke modely batohov by mali byť vyrobené z nehlučný materiál, Potom, keď sa blíži k okraju vody, ryby sa nebudú báť.
 • Lovci trávia veľa času na svojej ceste, drží batoh za chrbtom. ľahšie tam bude výrobok, majiteľ bude menej unavený. Je lepšie vybrať si batohy zo syntetických materiálov ako polyester alebo nylon.
 • Na rovnomerné rozloženie nákladu musí byť batoh ergonomický. Musí byť prítomný dizajn výrobku systému pozastavenia s možnosťou úpravy.
 • Rybárske a poľovnícke modely sú vyrobené z odolné voči opotrebeniu, odpudzuje vodu a odolný tkanivo. Mnohí výrobcovia používajú materiály s rip-stop tkanivovým systémom.
 • Pokiaľ ide o priestrannosť, potom pre rybárov a poľovníkov vhodný rozsah od 20 do 120 litrov. Ďalšie vrecká budú užitočné, pričom aspoň jedna z nich musí byť vodotesná. V ňom bude možné ukladať dokumenty alebo mobilný telefón.

Naše hodnotenie zahŕňa najlepšie batohy na lov a rybolov (podľa odborníkov a bežných zákazníkov).

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepší rozpočet batoh pre rybolov1Fisherman Minou PRO9.9 / 101 900
Najviac priestranný batoh pre lov a rybolov1Nova Tour Bear 1209.8 / 103 500
Najlepší batoh so stoličkou na rybárčenie1Batoh na stoličku Tatonka Petri9.9 / 107 500
Najpohodlnejší batoh na lov1Tatonka Kings Peak so závesom X Vent Zero Plus9.9 / 1018 900
Najmobilnejší batoh na rybolov1Taška cez rameno SPRO 29.9 / 103 600

Najlepší rozpočet batoh pre rybolov

Fisherman Minou PRO
1 900

Pre bežiaci rybolov bol vytvorený ultraľahký lacný batoh Fisherman "Minou PRO". Váha len 350 gramov vďaka použitiu materiálu Nylon Oxford 420D RipStop. Vo vnútri batohu je dostatok miesta pre niekoľko krabíc s návnadami, ako aj pre termosku alebo ľahkú vetrovku. Čelná časť je vybavená špeciálnym priestorom, ktorý je určený na upevnenie podberáka alebo rybárskeho prútu. Rozmery modelu sú nasledovné: výška - 500 mm, šírka - 255 mm, hrúbka - 130 mm. Batoh má bočné a predné vrecká.

Hlavné výhody:
 • nízka hmotnosť;
 • premyslený dizajn;
 • pohodlné popruhy.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Keď som sa potuloval okolo rybníka s pradením, batoh je lepší ako rybár Minow PRO, nepotrebujem ho. Jednoduché, pohodlné, lacné. Všetko, čo potrebujete pre aktívny rybolov, sa ľahko zmestí do zariadenia.

Najviac priestranný batoh pre lov a rybolov

Nova Tour Bear 120
3 500

Maximálna nosnosť a ergonómia Nova Tour Bear 120 je odlišná, s hmotnosťou 1,5 kg je vnútorný objem 120 litrov. Model má vynikajúcu odolnosť voči vode vďaka špeciálnej impregnácii materiálu. Vo veľkej bočnej a prednej kapse sa pohodlne zmestia rôzne doplnky na rybolov alebo prvky loveckého vybavenia. Dizajn batohu je veľmi úspešný z hľadiska anatómie. Pre spoľahlivú fixáciu na tele sú popruhy, bočné, bedrové a hrudníkové traky. Na zníženie hmotnosti výrobca vybavil model minimálnym počtom zipsov, závesov a pracky. Môžete si vybrať z jednej z dvoch farebných možností ("Khaki" alebo "Shady Khaki").

Hlavné výhody:
 • nízka hmotnosť;
 • kapacita;
 • vodotesnosť
nevýhody:
 • nie tvrdé dno.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Kúpil som si tento rozsiahly batoh na lov v sibírskych lesoch. Má všetky moje batožiny. Pohodlne sa nachádza v aute a lodi, perfektne držané na chrbte. Oblečenie v ňom je vždy suché kvôli odolnosti voči vode.

Najlepší batoh so stoličkou na rybárčenie

Batoh na stoličku Tatonka Petri
7 500
Veľmi dobrá stolička-batoh Tatonka Petri stolička pomáha rybárom rýchlo prejsť z pochodovej pozície do bojovej pozície. Jeho hmotnosť je 1,8 kg a objem - 35 litrov. Konštrukcia batohu zahŕňa top nakladacie veci. Vo veku a na bokoch batohu sú vrecká. Usporiadanie vrecka usporiadané vpredu môže byť rozopnuté, získa sa bederná taška. Model je vybavený systémom "molle", ktorý je určený na upevnenie ďalších rybárskych prvkov. Vďaka hliníkovému rámu je batoh schopný vydržať rybára s hmotnosťou do 100 kg.
Hlavné výhody:
 • pohodlná rukoväť;
 • dostupnosť kľúčového držiteľa;
 • rýchly prechod z cestovania do práce.
nevýhody:
 • vysoká cena.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Rybár je hlavne v rybníkoch a jazerách, takže oceňujem všestrannosť v kresle. Rybárske náčinie, extra oblečenie a doplnky sú vždy po ruke. Má vodoodpudivé vlastnosti, takže vnútro je vždy suché.

Najpohodlnejší batoh na lov

Tatonka Kings Peak so závesom X Vent Zero Plus
18 900

Pri hľadaní šelmy musíte cestovať na dlhé vzdialenosti od rušných ciest, najlepší batoh na takýto lov je Tatonka Kings Peak s odpružením X Vent Zero Plus. Je vybavený vetraným systémom, ktorý zabezpečuje prúdenie vzduchu do zadnej časti. S hmotnosťou 2,1 kg má batoh objem 45 litrov. Model má bočné a hrudné popruhy, pohodlný bedrový pás. Lovecké doplnky je možné umiestniť do bočných alebo horných vreciek. Výrobca zabalil batoh s kapucňou. Hlavná priehradka má priehradku. Do hlavného priestoru sa môžete dostať zboku. Nastaviteľné pásy pomáhajú nastaviť hlasitosť.

Hlavné výhody:
 • dobre navrhnutý vetrací systém;
 • anatomický dizajn;
 • dážď
nevýhody:
 • vysoká cena.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Ak sa chcete dostať k horským zvieratám, musíte prekonať vysoké prihrávky. Ventilačný batoh Kings Peak mi pomáha znižovať únavu. Dizajn je dobre premyslený, všetky lovecké batožiny a vybavenie sa zmestia dovnútra.

Najmobilnejší batoh na rybolov

Taška cez rameno SPRO 2
3 600

Všetky potrebné rybárske výstroje sa zmestia do batožinového vaku SPRO "Ramenná taška 2". Model má veľký hlavný priestor. Bočné vrecko sa ľahko zmení na skladací stôl, na ktorý môžete dať krabicu s návnadami. Batoh je doplnený o 2 boxy, v ktorých je možné uložiť zariadenie priemernej veľkosti. Rýchlo otvárajte a zatvárajte priehradky na boxy, ktoré pomáhajú pri lepení. Karabíny na batohu umožňujú pripevniť náradie a príslušenstvo alebo zavesiť západku. Model sa rýchlo prenáša z jazdnej polohy na pracovnú vďaka širokému ramennému popruhu. Čierny batoh alebo kamufláž je najlepšie pre rybárov.

Hlavné výhody:
 • kompaktnosť;
 • mobility;
 • zmierniť.
nevýhody:
 • malý objem.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Všetky rybárske doplnky uchovávam v batohu SPRO "Ramenná taška 2 Camouflage". Jeden pohyb ho môže odstrániť z ramena, rýchlo sa dostať do pravého priestoru. V aute a na lodi zaberá minimálny priestor a všetko, čo potrebujete, je vždy po ruke.

Každý batoh nájde svojich priaznivcov z veľkej rodiny rybárov a poľovníkov. Pri výbere konkrétneho modelu sa každá osoba riadi určitými kritériami. Vo všeobecnosti by prístup mal byť nasledovný. Čím ďalej od auta alebo domu rybár alebo lovec ide, tým viac je batoh vybraný.

Milovníci lovu kaprov alebo feederov nemusia sa pohybovať ďaleko od tábora. Preto stačí dodať potrebné príslušenstvo pre rybolov na miesto rybolovu. Vďaka malému pohodlnému batohu môžete rýchlo vykonať úpravy, zmeniť vybavenie, pliesť nové inštalácie.

Pre fanúšikov plavenie a pradenie je dôležité nájsť sľubné miesto. Niekedy sa nachádza ďaleko od auta. Preto by v batohu, okrem rybárskeho príslušenstva, mala byť vysoká stolička, pláštenka alebo dáždnik.

Lovci často posielané na vzdialené prechody pre chodcov pri hľadaní trofejnej šelmy. V takýchto prípadoch sa s nimi berú nielen zbrane a náboje, ale aj odevy, obuv, zásoby potravín a nápojov.

Niektorí rybári a poľovníci chodia do prírodných rezervácií. niekoľko dní, Na sebe musíte mať na palube rybársky výstroj a zbrane, oblečenie, stan, spací vak a oveľa viac vybavenia. Všetko, čo potrebujete pre pohodlný život ďaleko od civilizácie, dokáže pojať najväčší batoh.

Vyberte si ten správny model a choďte na prírodu!

Loading...