15 najlepších radarových detektorov

Výber najlepšieho radarového detektora

Pri výbere najlepšieho radarového detektora sa odhaduje množstvo parametrov, ktoré určujú, či je tento model vhodný pre vaše úlohy. Rovnako ako u väčšiny elektronických výrobkov, princíp „chcete ísť alebo ísť?“ Je relevantný pre antiradary. Kockovaný - všetky druhy dodatočných servisných funkcií obsiahnutých v každom modeli. Samozrejme, tam je želanie pre dámu, ale v prvom rade - ísť, to je, zistiť, kde zákerný "predajca pruhované palice" s high-tech determinant rýchlosti je na vás čaká.

Najlepšie hodnotenia kupujúcich a expertov radarových detektorov 2018 - začiatok roka 2019 sú zastúpené v našom hodnotení, tentoraz sme opäť pritiahli škrečka a ropucha do zoznamu najlepších antiradarových detektorov. Ak Khomyak obdivuje nové produkty, prečíta technické špecifikácie a sny o inom prístroji, ropucha pilne odrádza od utrácania peňazí.

Hodnotenie najlepšieho antiradára v roku 2018

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepší radar1SilverStone F1 Fuji9.7 / 102 350
2Prestige RD-1018.7 / 101 466
Najlepšie antiradarové stredné cenové rozpätie1SHO-ME G-1000 Podpis9.7 / 106 980
2Inšpektor RD GTS9.6 / 105 680
3Sho-Me G-700STR9.6 / 105 550
4Whistler 558Ru9.5 / 104 499
5Playme QUICK 29.4 / 107 590
6Sho-Me G-800STR9.3 / 106 032
7SUPRA DRS-SG171V9.1 / 105 147
Najlepší antiradarový prémiový segment1Neoline X-COP S30010 / 1026 990
2Neoline X-COP 57009.7 / 109 990
3Whistler Pro-80ST RU9.5 / 1017 780
4Playme ticho9.4 / 109 290
5Radartech Pilot 11RS optimálny9.3 / 108 450

Najlepší radar

SilverStone F1 Fuji
2 350
Pomerne pekný a lacný radarový detektor je viac než hodný svojich peňazí: výrobca by do svojho puzdra nemohol namontovať len slušný superheterodynový prijímač - je tu aj plnohodnotný DSP modul, ktorý poskytuje prístroju dobrú selektivitu. Výsledkom je, že spoločnosť SilverStone dokáže nielen detekovať Strelku, ale aj ručnú kameru z diaľky, ale ani netrpí nervy majiteľa pred jednotlivými automatickými dverami.

Jediný "ale" a hlúpy pri pohľade na pozadie iných výhod - je nedostatočná kontrola hlasitosti na diaľku. Taká pohodlná vec by umožnila, ak by sme si zvykli na registrátora, odhadnúť vzdialenosť k „cestnému prekvapeniu“ uchom, najmä preto, že tu nie je žiadny údaj o vzdialenosti. Bohužiaľ, radarový detektor neustále kričí na rovnakej úrovni nastavenej reguláciou hlasitosti, aspoň na diaľku, dokonca v blízkosti kamery.

Hlavné výhody:
 • Atraktívna cena.
 • Vynikajúci pre svoju cenovú selektivitu rádiového príjmu.
 • Laserový radar s kruhovým vyhľadávaním.
nevýhody:
 • Menšie chyby, viac ako tolerovateľné pre model rozpočtu.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Pre malé množstvo peňazí, je ťažké nájsť najlepší automobilový anti-radar - ale všetko bolo zjavne urobil správne.
Prestige RD-101
1 466
Už pri pohľade na tento antiradar, škrečok odvrátil opovrhujúco - nie je tam žiadny displej ako taký, pár kontrolných LED je takmer nepostrehnuteľný na jasnom slnku. Všetky výstražné funkcie sú implementované iba hlasom - čo v zásade nie je také zlé, pretože antiradar neodvádza pozornosť od cesty.

Pokiaľ ide o kvalitu práce, tento „štátny zamestnanec“ môže argumentovať s drahšími zariadeniami: po uložení na „píšťalky a falzifikáty“ si vývojári zachovali najdôležitejšiu vec - vysokú selektivitu prijímača. Nielen spoľahlivo detekuje signál rádiových meracích systémov, ale tiež sa neobťažuje s falošnými alarmmi.

Čo naozaj obťažuje RD-101 je povinný zoznam jeho podporovaných rozsahov, keď je zapnutý. Prečo sa tvorcovia - nie je známe, ale nervy konať veľmi silno.

Hlavné výhody:
 • Dobrý rádiový prijímač pre túto cenovú kategóriu.
nevýhody:
 • Laserový detektor pracuje len na prednej pologuli.
 • Ergonómia „nie“.
8.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Lacné a dosť nahnevané - dobrý radarový detektor, ktorý naozaj funguje, a to je dôležité.

Najlepšie antiradarové stredné cenové rozpätie

SHO-ME G-1000 Podpis
6 980

Vážne aplikácie od dobre známe (aj keď známy pre väčšinu časti úprimne lacné auto príslušenstvo) výrobcu. Čas nestojí na mieste, a už bývalí obyvatelia dolného segmentu trhu majú pomerne moderné vlastnosti.

Samotný názov tohto modelu poukazuje na jeho hlavný "čip" - pričom už známy model anti-radaru Sho-Me G-1000 STR bol obnovený mikrokontrolérom, ktorý spracováva algoritmy analýzy podpisov. Taktiež aktualizovali laserový prijímač, ktorý má okrem sférickej šošovky vpredu aj dva viacsmerné hranoly na hornej stene skrine. No, toto rozhodnutie sa ukázalo dobre - „vzadu“ nový model zachytáva signály istejšie ako predtým.

Antiradar vykazuje dobrú citlivosť a dokonca aj relatívne čerstvý „Cordons M2“ (ktorý je pre vývojárov antiradaru stále ešte bolesť hlavy) si všimne v mestských podmienkach a upozorní vodiča na „ostré oko“ fotoaparátu.

Výrobca nezabudol na tradičný GPS informátor a pomerne rýchly „studený štart“.

Hlavné výhody:
 • Dobrá hodnota za peniaze
 • Hodná citlivosť na prácu v zadnej časti meradla
nevýhody:
 • Prevádzka podpisu je samostatná, tj v režimoch „Mesto“ alebo „Trasa“, zapnutých zvykom, bežná rádiová trasa funguje bez účasti DSP.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Na fórach som si vybral najlepšie lacné rádiolokátory. Spokojný. Radarový detektor je dobre zostavený, funguje prekvapivo dobre. Neexistujú žiadne falošné poplachy pre čerpacie stanice a nákupné centrá, ako v starom antiradare rovnakej značky.
Inšpektor RD GTS
5 680

Slušný "vagón" s laserovým prijímačom a GPS, ktorý podporuje analýzu podpisov. Funkcie spojené so satelitným geo-polohovaním sú veľmi dobre implementované - napríklad v rozsahu meračov Avtodoria, radarový detektor automaticky začne počítať priemernú rýchlosť v riadiacej oblasti, ako to robí samotný komplex. Nie je teda potrebné hádať, či sa mu podarilo „priemer“ pod prahom príchodu „listov šťastia“ alebo nie.

Výrobca tvrdí, že algoritmus analýzy podpisov je „vyškolený“ na charakteristické znaky všetkých v súčasnosti relevantných mobilných a stacionárnych meračov. A to je až 13 bodov - „Cordons“, „Binars“, „Roboty“ a iné „zverinec“. A antiradar skutočne robí svoju prácu filtrovaním rádia, vytrhnutím poplašných signálov o prítomnosti kamery vpredu.

Podobne ako horný "podpis" Sho-Me, aj tu, režim podpisu sa stal samostatným, v móde mesto / diaľnica je DSP vypnutý. Je škoda, že neexistuje žiadna možnosť nastavenia citlivosti prijímačov pri zachovaní všetkých výhod analýzy podpisov - ale to je, bohužiaľ, úroveň oveľa drahších modelov.

Návšteva z hľadiska pohodlia stojí za to na preťaženej malej obrazovke. Naozaj, prečo existuje elektronický kompas, ktorý je nepohodlný vo vertikálnej polohe, a sám o sebe má malý úžitok?

Hlavné výhody:
 • Široký zoznam podporovaných systémov
 • Účinnosť režimu podpisu
nevýhody:
 • Menšie ergonomické problémy
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Tento anti-radar rozhodne stojí za to, pretože presnosť je občas lepšia ako úprimne lacné modely, ale cena je stále rozumná.
Sho-Me G-700STR
5 550
Rovnako ako mnohé modely z posledných rokov, aj toto zariadenie má zabudovaný GPS a základňu stacionárneho radaru aktualizovanú z webovej stránky výrobcu. Môžete tiež zapamätať súradnice bodov falošných pozitív.

Hlavným znakom, ktorý odlišuje tento model od jeho predchodcov, je algoritmus na detekciu radaru „Amata“. Aj keď tento typ rýchlomeru ešte nie je rozšírený, ale pri cestovaní do Európy nájdete na cestách veľa českých analógov tohto zariadenia.

Hodnotenie Sho-Me G-700STR - 9.6 z 10. Nižší odhad bol spôsobený tým, že zakúpený antiradarový detektor by mal byť najprv preflashovaný - firmvér nenastavuje najlepšie predvolené nastavenia.

Hlavné výhody:
 • Hodná citlivosť a selektivita
nevýhody:
 • Nespoľahlivé zapínanie
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepší lacný radarový detektor s GPS, myslím. K dispozícii je hlasové upozornenie, modul GPS pracuje normálne. Šípka vidí 400-500 metrov v móde city-2, po prečítaní inštrukcií, aktualizácii firmvéru a základni kamier (ako sa hovorí, môže sa aktualizovať každý týždeň).
Whistler 558Ru
4 499
Možno, že to, čo odlišuje tento model od väčšiny ostatných je vynikajúci prísavky, ktorý nespadá ani na veľmi hrboľaté ceste. Vo všetkých ostatných ohľadoch - priemerná kvalita za priemernú cenu. Hlavná vec je, že práca ich zariadenia funguje dobre. Takmer všetky známe typy radarov, vrátane laserových pulzných pištolí, sú detekované, aj keď nie tisíce metrov, ale dostatočne včas na to, aby podnikli kroky.

Systém detekcie ochrany VG-2 zabudovaný do antistaristu Whistler 558Ru sa ukázal ako veľmi dobrý.

V hodnotení získal model hodnotenie 9,5. Pokles je výsledkom prítomnosti troch mestských druhov dopravy. Väčšina používateľov považuje za ťažké určiť, či je to skôr výhoda alebo nevýhoda.

Hlavné výhody:
 • Dobrý pozorovací uhol.
 • Spoľahlivé upevnenie.
nevýhody:
 • Nízky polomer detekcie šípky.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Detekcia na diaľnici v cca 1000-1200 metroch nastáva, v meste je viac rušenia, takže rozdiel je badateľný. Viditeľnosť je dobrá na všetkých 360 stupňov.
Playme QUICK 2
7 590

Model radarového detektora prepustený v roku 2017, hoci nemá úplnú analýzu podpisov, má však významnú výhodu vo forme technológie anti-CAS. To je dôležité v hustom prúde veľkých miest: čím viac áut s aktívnymi systémami monitorovania vzdialenosti, „slepými zónami“ a tak ďalej, tým viac radarových detektorov je jednoduchých. Bez plytvania zdrojmi pri plnohodnotnom spracovaní podpisov vývojári Playme QUICK 2 "udusili" citlivosť rádiovej cesty špecificky na systémy autorádií.

Podpora GPS súradníc nebude ani nadbytočná, najmä preto, že je pomerne rýchlo aktualizovaná. V tomto prípade môže užívateľ nastaviť rýchlostný limit, pred ktorým sa radarový detektor nebude obťažovať alarmmi: naozaj, prečo potrebujete upozornenie na kameru, ak je rýchlosť v rámci pravidiel cesty?

Hlavné výhody:
 • Dobrá stavba
 • Širokouhlý laserový prijímač
 • Dobrá selektivita pre model bez úplnej analýzy podpisu
nevýhody:
 • Pomalý štart za studena
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Antiradar zvyčajne pracuje za svoju cenu. Ottormazhivatsya, ak vôbec niečo, vždy mal čas, a to stále berie do úvahy skutočnosť, že mám atermálny frontál.
Sho-Me G-800STR
6 032
Má vstavaný GPS prijímač a pamäť, v ktorej akumuluje údaje o súradniciach detegovaných radarov. Funkcia, veľmi užitočná pre tých, ktorí žijú v Moskve predmestí. Nikde, okrem prístupov k hlavnému mestu, nie je taký počet stacionárnych meračov rýchlosti so systémami videozáznamu. Okrem toho môžu byť do pamäte pridané falošné body.

Prepínač režimu radarového detektora Sho-Me G-800STR má 2 polohy „City“ s rôznou citlivosťou, 1 pozíciu „Route“ a režim automatického snímania požadovanej citlivosti. Informácie o nebezpečenstve sa zobrazujú na pohodlnom displeji z tekutých kryštálov.

Spätná väzba spotrebiteľov kladie dôraz na jednoduchosť nastavenia a prevádzky tohto antiradaru.

Funkcia pripínania „upevnenie pásu“ pri zapnutí môže byť dosť dráždivá. Zbaviť sa otravného hlasu nemôže ani zmeniť firmware. Ak nedosiahne 10 bodov a deteguje signál Hunters - detektor ho detekuje na 30-40 metrov, keď je príliš neskoro piť Borjomi.

Hlavné výhody:
 • Dobrá citlivosť laserového detektora
nevýhody:
 • Vyskytujú sa problémy so štandardným softvérom: falošné poplachy na vysielačkách CB pásiem, visieť
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepší radar za vaše peniaze. Teraz je cena ešte nižšia. Mnohé nedostatky už boli odstránené a naďalej zlepšujú firmware.
SUPRA DRS-SG171V
5 147

Radarový detektor vstupnej úrovne - to znamená, že nebude argumentovať s plnohodnotnými „podpismi“ triedy vyššie, ale v ťažkých pracovných podmienkach bude stále poskytovať menej falošných pozitívov v porovnaní s modelmi bez integrovaného procesora digitálneho signálu.

Formát trupu je už tradičný, s malou obrazovkou na prednej strane. Jeho pozorovacie uhly sú celkom dobré, aj keď z hľadiska bezpečnosti premávky je lepšie spoliehať sa na zvukové upozornenia.

Bohužiaľ, je potrebné ľutovať, že Supra vo svojom čase zamrzol projekt 177-teho modelu, pričom preferoval cenovo dostupnejšie 171st. Faktom je, že prototyp 177 použil vyhradené FPGA Altera na spracovanie podpisov, ale v produkte 171st, jeden STM32 kontrolér je zodpovedný za „naraz“. Kvôli redukcii dostupného výpočtového zdroja musel byť zjednodušený algoritmus spracovania signálov, a teda zvýšený počet falošných pozitív v porovnaní s pokročilejšími modelmi. Okrem toho, výrobca pokazil svoje počiatočné dojmy z modelu sám, uvoľnenie prvé splátky surového firmware. Problém bol vyriešený dostatočne rýchlo, ale stále ...

Hlavné výhody:
 • Aj keď jednoduché, ale stále podpis analýza dát rádiových ciest a laserový prijímač
 • Podpora GPS
nevýhody:
 • Filtrovanie citlivosti v expertnom režime je zbytočne otupené
 • Falošné alarmy pri maximálnej citlivosti
9.1 / 10
hodnotenie
recenzia
Páči sa mi radarový detektor. Jazda s ním po celej krajine na pol roka, funguje celkom s istotou.

Najlepší antiradarový prémiový segment

Neoline X-COP S300
26 990

V rebríčku najlepších prémiových radarových detektorov vyhráva Neoline X-COP S300. Gadget nevyšiel z rozpočtu, ale z hľadiska výkonu išiel veľmi ďaleko od zvyčajných lacných „boxov“. Výrobca sa rozhodol ušetriť priestor, ktorý antiradar konzumuje v kabíne, a rozdeliť ho na tri bloky, pred ktorými zostane len kompaktný displej s ovládacími tlačidlami. Centrálna jednotka, ku ktorej sú privádzané káble displeja, prijímača a GPS modulu, môže byť ľahko ukrytá pod torpédom a prijímač, tradične pre modulárne systémy, je inštalovaný pod kapotou. To je obzvlášť výhodné, ak ste nainštalovali čelné sklo s vyhrievanými niťami, ktoré značne tienia signál.

V praxi môže S300 demonštrovať vynikajúci "dlhý dosah" a selektivitu, takže tu základňa GPS je príjemnejším doplnkom ako nutnosťou. Údaje GPS sa tu však používajú nielen pre základňu, ale aj pre automatické nastavenie parametrov: keď sa pomaly pohybujete, radarový detektor sa prepne do režimu „City“ a po zrýchlení sa zapne režim „Route“. Súčasne sa prebuduje citlivosť aj algoritmus filtrovania podpisov, čím sa zabezpečí efektívne filtrovanie interferencie.

Hlavné výhody:
 • Minimálne obsadené miesto
 • Vynikajúca citlivosť a odolnosť voči falošným pozitívam
nevýhody:
 • Problémy s inštaláciou
 • Vysoká cena
10 / 10
hodnotenie
recenzia
Večer strávil na inštalácii, ale stálo to za to. Veľmi dobrý anti-radar, žiadne ďalšie cetky v kabíne, kamera na trati a v meste vidí s dobrou rezervou.
Neoline X-COP 5700
9 990
Tento škrečok má rád radarový detektor externe aj podľa jeho vlastností: prijímač má slušnú „dosah“ a selektivitu, čo umožňuje prístroju presne, podľa radosti škrečka, zobrazovať vzdialenosť od zdroja signálu na displeji. Samotný displej je svetlý a čitateľný.

Systém kontroly značiek, ktorý predstavil Neoline, je k dispozícii aj tu. Ak chcete zvuk vypnúť, nemusíte byť rozptyľovaní od cesty, držte ruku pred zariadením. Ďalšou funkciou Neoline je automatický výber priority medzi radarovým detektorom a základňou GPS: ak je pre stacionárne kamery a meracie prístroje zaznamenané v základni, signál je daný, aj keď prijímač nezaznamenáva žiarenie, zariadenie bude reagovať iba na príspevky DPS manuálne vyžarovanie elektromera.

Hlavné výhody:
 • Pohodlné riadenie.
 • Rýchly štart za studena.
nevýhody:
 • Na niektorých autách bliká skosené sklo.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Vynikajúca citlivosť a časté aktualizácie sú dobrým dôvodom na kúpu tohto konkrétneho radarového detektora.
Whistler Pro-80ST RU
17 780

Možno, že stojí za to okamžite obviňovať výrobcu z jedného prípadu na celej línii: je veľmi ľahké si navzájom zameniť rôzne modely. Ak to vezmeme konkrétne, potom nie je ťažké ho odporučiť na nákup - tak z hľadiska „všežravosti“, pokiaľ ide o rozsahy, a pokiaľ ide o „dlhý dosah“, radarový detektor spĺňa moderné požiadavky. Súčasne sa nestane mestom jazdou do večnej hry vynaliezavosti - policajný inšpektor cestnej regulácie sa pred ním schovával, alebo je to ďalšia prekážka od dverí nákupného centra.

To nie je prekvapujúce - koniec koncov, to bola rádiová cesta Whistlera, ktorá sa stala jedným z prvých rozhodnutí takéhoto plánu, ktoré boli skutočne vhodné na praktické využitie. Ak ste vážne ponoriť, potom v súčasnej lacné "čínsky" a použité variácie na obvode radarové detektory Whistler už v roku 1997 modelového roku. Náš „železný“ model je o 20 rokov modernejší. A pre elektroniku je to veľmi vážny čas.

Hlavné výhody:
 • Dobrý rozsah detekcie "šípky" v prednej pologuli
 • Plynulé ovládanie hlasitosti
 • Dobrá selektivita v podmienkach preťaženého pásma Ka
nevýhody:
 • Úprimne neúspešný blázon
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Po dlhú dobu som si vybral najlepší anti-radar pre seba, zvážil výhody a nevýhody, rozhodol na model Whistler Pro-80ST Ru po prečítaní mnohých recenzií. Myslím si, že za dva roky sa antiregulátor už mnohokrát vyplatil. Cestovali do Európy, vypracovali sa jasne.
Playme ticho
9 290
„Zahrajte si pokoj“ - jeden z najdrahších radarových detektorov v našom rebríčku najlepších. Stojí to za jeho cenu?

Analýza rádiofrekvenčného podpisu sľúbená výrobcom sa ukázala ako účinná v praxi, čo sa dá overiť na vašom prístroji: ak sa radarový detektor bez vloženej databázy zmení na úplnú hysterickú odozvu na akýkoľvek rádiový zdroj v blízkosti pásma K, zachovanie obrazu Silent Bob pri všetkých automatických dverách a iných zdrojoch rušenia.

Pridajte k tomu skutočnú radosť škrečka v podobe jasného a informatívneho OLED displeja a získajte na výstupe viac ako hodný antiradar, v "rovných ramenách", ktoré si zaslúžia tvrdenie, že sú lídrom v presnosti eliminácie hluku.

Hlavné výhody:
 • Najvyššia selektivita vďaka analýze softvérového signálu.
nevýhody:
 • Cena je oprávnená len pre veľké mestá, kde je vzduch preťažený rušením.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Spočiatku som si myslel, že anti-radar sa zrútil - zvyk pískania na všetkých čerpacích staniciach a hypermarketoch ovplyvňuje. Ale nie - on jednoducho nereaguje na niečo, čo nie je potrebné ...
Radartech Pilot 11RS optimálny
8 450
Funkčnosť tohto antiradaru - na súčasnej úrovni. Vďaka prítomnosti DSP (signálového procesora) v linke na spracovanie rádiového signálu sa mu podarí skombinovať radarový detekčný rozsah s ochranou pred falošnými poplachmi. Na trati "dosah" presahuje jeden a pol kilometra - to je vynikajúci výsledok.

Výrobca pravidelne aktualizuje databázu GPS, ale teraz musí byť aktualizovaný odstránením radarového detektora a pripojením k počítaču, hoci prístupnejšie zariadenia teraz podporujú OTG a môžu byť aktualizované z smartfónov.

Hlavné výhody:
 • Vynikajúci rozsah.
nevýhody:
 • Cena je príliš vysoká.
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Zatiaľ mám záznam o nájdení Strelky - dva kilometre! Ja sám som bol prekvapený.

Čo by to znamenalo?

Čo znamenajú akékoľvek zvláštne písmená a slová v technických charakteristikách každého radarového detektora? Pri výbere antiradaru v podstate vznikajú otázky práve pri čítaní zoznamu charakteristík:

 • K, Ka, Ku, X - frekvenčné rozsahy, v ktorých pracujú policajné rádiofrekvenčné merače rôznych modelov.
 • Šípka, Robot - moderné merače rýchlosti s fixáciou videa. Súčasne s meraním rýchlosti vášho vozidla tieto systémy snímajú a rozpoznávajú poznávacie značky. Najpokrokovejšie modely tiež robia skvelú fotku vašej fyziognomie za volantom, čo úplne vylučuje možnosť obviňovať porušenie z neznámeho zlodeja automobilov.
 • POP, Instant-On- radary vyžarujúce jeden krátkodobý impulz a zvyšok času na vzduchu nie je "reflexný".
 • laser - schopnosť detektora reagovať na tzv. "laserové zbrane" - najmodernejšie policajné meracie systémy ako LISD.
 • "Avtodor" - merací komplex, kvôli ktorému bolo spálené viac ako jedno sedadlo vodiča: používa dva radary na meracom segmente, ktorý meria priemernú rýchlosť pohybu. Po spomalení pred prvým a opätovným zrýchlením zo zvyku dostanete čoskoro „list šťastia“ - pred prvým radarom komplexu Avtodoria nie je absolútne nič rýchle.

Ktorý radarový detektor je lepšie kúpiť?

Záleží predovšetkým na vašich preferenciách. Cena prístroja je výrazne ovplyvnená prítomnosťou GPS a pamäťou súradníc stacionárnych radarov a bodov falošných poplachov. Ak jazdíte väčšinou počas dňa, nezáleží na tom, či máte tlmené nočné režimy. Ďalším kritickým parametrom je schopnosť zariadenia určiť radary Arrow z diaľky. Táto kvalita je obzvlášť dôležitá pre obyvateľov Moskvy a moskovského regiónu, kde je Strelka doslova plná všetkých ulíc cesty. Vyberte radarový detektor podľa chuti, pozrite sa na jeho vlastnosti a recenzie a až potom - do obchodu.

Loading...