5 najlepších firiem - výrobcov toaletných misiek

WC, ktorá spoločnosť je lepšia? Výhody a nevýhody populárnych výrobcov inštalatérskych prác
Autor: Zalina Cheldiev

Fínčina, švédčina, čínština, turečtina ... Moja hlava sa točí z rôznorodosti toaletných misiek. WC, ktorá spoločnosť je lepšia? Táto otázka je takmer každý deň požiadaný na fórach. Pozrime sa.

A v prvom rade musíme poznamenať, že firma je ďaleko od hlavnej veci. Preskúmajte svoje inštalačné a inštalatérske systémy. Môže to byť tak, že môžete nainštalovať len jednoduché lacné WC ruskej továrne. A že moderný doroguschy model, ktorý sa vám páčil na mieste, má úplne iné vydanie, napríklad. Budeme musieť zmeniť potrubie, kúpiť adaptér ... A je lepšie vedieť o tom vopred, pred zakúpením toalety. Preto si najprv pripomíname:

Prvá vec, ktorú venujeme pri výbere toaletnej misy, sú jej technické vlastnosti. A nie vôbec farbu, tvar a prítomnosť police ... Je potrebné, aby vaše nové WC mohlo byť pripojené na kanalizačné potrubie a na prívod vody. Pozrite sa na dva ukazovatele - vydanie (horizontálne, vertikálne, šikmé) a dodávka (horná, dolná). Moderné WC misy môžu mať univerzálne uvoľnenie a zásobovanie.

Rozhodnite sa podľa typu WC misa (podlaha alebo zavesené), s cenovej kategórie, A teraz sa môžete pozrieť na výrobcu a model, ako aj ďalšie funkcie (dvojité vybíjanie, zdvíhanie, ochrana proti striekaniu atď.).

Rozpočtové modely majú všetky. Ale najobľúbenejšie značky lacných toaletných misiek medzi našimi zákazníkmi sú ruština (Iddis) a španielska Roca.

Vyberte si výrobcu a zistite, ktorá toaleta je lepšia?

miestonázovhodnotenie
1Ido (Fínsko)10 / 10
2Roca (Španielsko - Rusko)9.9 / 10
3Vitra (Turecko)9.0 / 10
4Cersanit (Poľsko - Rumunsko - Rusko)8.5 / 10
5Iddis (Rusko)7.0 / 10
Ido (Fínsko)

Prvé miesto v rebríčku najlepších výrobcov toaletných misiek prijíma IDO Kylpyhuone Oy. Skupina spoločností IDO Kylpyhuone Oy vyrába sanitárne výrobky pod svetoznámou značkou Ido. Celú škálu možno opísať dvoma slovami - kvalitou a sofistikovanosťou. Vedúca pozícia koncernu mu umožňuje udržať si takmer 140 rokov skúseností a prítomnosť vlastného výskumného a vývojového úradu, ale aj kompetentného manažmentu, spolu s prísnou kontrolou všetkých fáz výroby.

Továrne sú „roztrúsené“ prakticky v celej Európskej únii:

 • Vo Švédsku vyrábame sprchovacie kabíny a príslušenstvo;
 • Vo Fínsku tvoria jeden z najlepších kúpeľňového nábytku a sanitárnej keramiky na svete;
 • Dánske a české závody vyrábajú moderné hydromasážne vane, ako aj príslušenstvo a komponenty pre vodoinštalačné práce.

Trhy zahŕňajú aj celú Európu, Rusko, pobaltské krajiny a Severnú Ameriku. Stačí povedať, že od roku 1992 značka Ido pravidelne dostávala rôzne ocenenia na výstavách a získala ceny a od roku 1996 úspešne prešla bezpečnostnými testami, čo viedlo k tomu, že rastliny získali známky zhody s normami EÚ v oblasti životného prostredia.

V sortimente výrobcu viac ako 150 modelov toaletných misiek, vrátane:

 • podlaha;
 • pozastavené;
 • rebríky;
 • roh;
 • Farebný.

Všetky výrobky sa vyznačujú výnimočnou ergonómiou, spoľahlivosťou, trvanlivosťou odlupovania a trhlín. V prípade potreby si môžete kúpiť modely so vstavanými osviežovačmi vzduchu, zosilnenými držiakmi (pre osoby s nadváhou alebo osoby so zdravotným postihnutím), systémami na zmäkčovanie vody (na minimalizáciu tvorby vápna a kameňa). Uvoľnenie je horizontálne a vertikálne, pre šikmé špeciálne "adaptéry".

Hlavné výhody:
 1. Obrovský výber výrobkov z vysoko kvalitného porcelánu.
 2. Dostupnosť komponentov. Na toaletu si môžete zakúpiť inštalačné systémy, sedadlá, kovanie, kúpeľňové doplnky v rovnakom štýle a mnoho ďalšieho.
 3. Jednoduchá inštalácia. Produkty sú navrhnuté tak, aby inštalácia bola čo najjednoduchšia, ale účinná a spoľahlivá. Každá krabica musí obsahovať návod na montáž a inštaláciu.
 4. Trvanlivosť. Záruka - 8-10 rokov na porcelán, duroplastické komponenty - 2 roky.
 5. Dostupnosť produktov z ekonomickej triedy do luxusu. Náklady sa pohybujú od 8 200 do 80 000 rubľov.
 6. Bezchybnosť a jednoduchosť starostlivosti. Povrch je dokonale hladký a špeciálny povlak zaručuje jednoduché čistenie a hygienu. Nevyžadujú sa abrazívne a agresívne chemikálie pre domácnosť.
nevýhody:
 1. Vysoká cena;
 2. Tam sú falzifikáty.
10 / 10
hodnotenie
recenzia
Už 5 rokov mám IDO ANIARA toaletnú misu a som s ňou veľmi spokojný. Pohodlné, ľahko sa udržuje, sedadlo a kryt s mikrovýstupom - nie je potrebné tlieskať, ide hladko. Po mnoho rokov, žiadne úniky alebo poruchy.
Roca (Španielsko - Rusko)

Spoločnosť Roca Group je vlastníkom jednej z vedúcich značiek sanitárnych a sanitárnych zariadení. Takmer pred 100 rokmi to všetko začalo s malým podnikom na predmestí Barcelony, vyrábajúcim liatinové radiátory. Od roku 1929 začala továreň vyrábať kúpele. Tento moment môže byť považovaný za štart na ceste "lezenie Olympus".

V súčasnosti sa v EÚ, Brazílii, USA a dokonca v Rusku otvorilo viac ako 76 závodov koncernu. V roku 2004 bola zaregistrovaná dcérska spoločnosť Roca Rus a od roku 2006 sa začali vyrábať výrobky vyrábané v Tosno (Leningradská oblasť). Najdôležitejšie je, že ruský závod bol vybavený najmodernejším zariadením, vďaka ktorému spoločnosť môže ročne vyrábať až 600 000 kusov výrobkov pod ochrannými známkami Jika, Roca a Laufen.

Roca je nepochybne jedným z najlepších výrobcov toaletných misiek. Spoločnosť vyhrala tendre na dodávku svojich zariadení pre najväčšie objekty svetového významu. Inštalatérstvo Roca vybavené Veľké divadlo v Moskve, slávna Eiffelova veža v Paríži, mnoho hotelov a štadiónov v Španielsku, olympijskej dediny v Pekingu, atď.

Hlavné výhody:
 1. Najširší výber výrobkov pre toalety.
 2. Vysoká spoľahlivosť.
 3. Možnosti „od a do“. Roca pomôže kompletne vybaviť toaletu, od modernej toalety s inštalačným systémom až po bidetovú batériu a poličky na uskladnenie malých predmetov. Okrem toho spoločnosť vyrába, pod tou istou značkou, pohodlné a odolné sedadlá s automatickými koľajnicami, výstuhami a ďalšími nevyhnutnými vecami.
 4. Vážne cenové rozpätie. Každý kupujúci si môže vybrať produkt podľa svojich predstáv a rozpočtu. Náklady na WC misy je od 5 300 do 69 000 rubľov.
 5. Trvanlivosť. Záruka - 5-10 rokov pre keramiku a pre komponenty - 2 roky.
 6. Rozsiahla sieť predajcov a servisných oddelení. Od 8 do 50 takýchto inštitúcií sa účtuje za každý región Ruskej federácie, preto sa čo najskôr uskutoční výmena, oprava škôd, ako aj riešenie sporných otázok.
 7. Prevádzková ľahkosť. Povrchy odlievanej keramiky sú hladké a hladké, takže je ľahké sa o ne postarať.
nevýhody:
 1. Vysoká cena mnohých zbierok;
 2. Príležitostne sa v produktoch ruskej továrne stretávajú modely s malými chybami.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Bol som Roca Victoria už tri roky. Páčilo sa mi nepoškvrnený lesklý povrch, tvar misy a pohodlný dvojaký odtok. A vďaka vertikálnemu nohu sa prach na keramike nehromadí. Po inštalácii, nádrž unikla trochu (poškodené počas prepravy), volal službu, ktoré ponúkli, aby to hneď. Obchodované bez problémov.
Vitra (Turecko)

Tretie miesto v rebríčku najlepších výrobcov toaletných misiek prijíma VitrA. Výrobný podnik Eczacıbaşı zahŕňa 40 rôznych spoločností vrátane tureckej továrne VitrA, ktorá od roku 1942 vyrába sanitárnu keramiku a keramiku pod tou istou značkou. Postupný vývoj, pokrytie nových trhov a trendov viedli k tomu, že od roku 2000 je Vitra zaradená do spoločnosti. Top 10 najlepších výrobcov keramických výrobkov. V roku 2014 bol spustený rozsiahly investičný projekt - výstavba ruského závodu Vitra v meste Serpukhov, ktorý vyrába mnoho sanitárnych výrobkov.

Spoločnosť vyrába najmä toaletné misy pomocou unikátnej technológie vysokotlakového liatia. Zároveň je proces 95% automatizovaný vo všetkých fázach, vrátane kontroly kvality surovín a hotových výrobkov.

Inštalatérstvo Vitra získalo mnoho medzinárodných ocenení v oblasti inovácií a dizajnu, Good Design, Red Dot, Iconic, Design Turkey a ďalších .. Medzi klientmi patria aj vážne objekty ako štadión Wembley, londýnske letisko Heathrow, Flughafen München, výletná loď Queen Maria. hotelového reťazca Hilton a Radisson, ako aj mnohých ďalších.

Vitra je viac ako 30 zbierok v rôznych štýloch. Zahŕňajú štandardné podlahové, zavesené, kompaktné modely a monobloky s horizontálnym, vertikálnym a šikmým uvoľnením. Ale obzvlášť zaujímavé sú moderné bezbodkovye produkty. Na rozdiel od analógov sa tento typ výrobku ľahko udržiava v správnom hygienickom stave z dôvodu neprítomnosti skrytých dutín a vďaka špeciálnemu tvaru deliča prúdenie úplne vymyje misku bez akýchkoľvek známok striekania a tvorby usadenín soli. Táto položka je odnímateľná, ľahko sa čistí.

Nemenej zaujímavé pre kupujúcich sú mini modely pre malé toalety, ako aj kombinované modely, ktoré zároveň vykonávajú funkcie bežnej toalety a bidetu. Je to dobré riešenie pre sanitárne priestory malého priestoru.

Toto však nie je obmedzené. Fantáziu dizajnérov a architektov spoločnosti možno závidieť, pretože už viac ako 10 rokov ponúkajú všetky nové modely neobvyklých toaletných misiek - detské mikromodely ergonomického tvaru vo svetlých, veselých farbách. Nádherné rozhodnutie pre zariadenia starostlivosti o deti a zábavné centrá.

Toalety Vitry sú potešujúce s takými užitočnými doplnkovými možnosťami, ako sú:

 • možnosť výmeny nádrží;
 • rôzne inštalačné systémy;
 • Nádoby na čistenie tekutín a osviežovačov vzduchu;
 • Zosilnená kovová súprava;
 • rôzne sedadlá;
 • možnosť výberu nábytku a kúpeľňových doplnkov v rovnakom štýle;
 • kovania a ďalšie.
Hlavné výhody:
 1. Pôsobivý sortiment bielych a farebných toaletných misiek.
 2. Prítomnosť mnohých užitočných "zariadení".
 3. Značná životnosť Záručná doba sa pohybuje od 5 rokov do skutočného - do 15 rokov.
 4. Rôzne cenové kategórie Náklady na WC sedadlá Vitra závisia od zberu a dostupnosti ďalších komponentov. Šírenie sa pohybuje od 4 900 do 80 000 rubľov.
 5. Rozsiahla sieť predajcov a servisných centier Prakticky vo všetkých regionálnych veľkých mestách sú zastúpenia alebo autorizované servisné strediská. Preto je možné rýchlo a bez problémov zakúpiť náhradné diely a príslušenstvo. Čakacia doba objednávky nepresahuje 1 týždeň.
 6. Dokonalosť v starostlivosti Formy všetkých výrobkov sú dôkladne spracované, nie sú tu žiadne špicaté a hranaté prvky, v ktorých sa môžu hromadiť nečistoty alebo vápenec. Na čistenie môžete použiť akékoľvek domáce chemikálie, vrátane agresívnych.
nevýhody:
 1. Predražené pre niektoré zbierky;
 2. Upevňovacie prostriedky musia byť pravidelne „dotiahnuté“;
 3. Inštalácia systémov zavesenia a inštalácie je zložitá, je potrebná pomoc špecialistu;
 4. Zriedka, ale existujú modely s defektmi v odlievaní, zasklení alebo výstuži.
9.0 / 10
hodnotenie
recenzia
Dlho si vybral to najlepšie WC, zastavil na pozastavenej spoločnosti Sunrise Vitra. Je veľmi pohodlné pri čistení a odchode, misa bez nepohodlných ohybov, podľa toho sa ľahko umyje. A vďaka hladkosti glazúry používame len tekuté detergenty. Mikrovýstup na sedadle je obzvlášť potešený - tichý a praktický. Jediné, čo sa mi nepáči, je plastové dvojité tlačidlo. Ak chcete opláchnuť dobre, musíte stlačiť obidva naraz.
Cersanit (Poľsko - Rumunsko - Rusko)

Názov Cersanit znamená "Ceramika Sanitarna", teda sanitárna keramika. Samotná značka patrí od roku 1998 do holdingovej spoločnosti Rovese SA.

 1. Štyri poľské továrne sa špecializujú na výrobu keramiky, porcelánu a akrylových výrobkov pre kúpeľne.
 2. "Dcéra" - rumunská spoločnosť na výrobu sanitárnej keramiky.
 3. Nemecká spoločnosť Cersanit West GmbH, ktorej hlavným smerom sú keramické výrobky najvyššej kvality. A to je pochopiteľné, pretože závod je takmer 150 rokov - to je najstaršia spoločnosť v Nemecku.
 4. Ukrajinský závod na výrobu obkladačiek a sanitárnej keramiky Cersanit Invest.
 5. Ruský koncern Cersanit RUS, ktorý zahŕňa továrne v mestách Fryanovo, Kuchino a Syzran.

Vďaka týmto vážnym kapacitám je značka Cersanit zastúpená najširším sortimentom produktov:

 • Rôzne keramické dlaždice a porcelánové dlaždice;
 • Kuchynské drezy a drezy;
 • Záchody, pisoáre a bidety;
 • Nábytok do kúpeľne;
 • Sprchové kabíny a príslušenstvo;
 • Kúpele sú štandardné a asymetrické.

V produktovej rade Cersanitu sa nachádzajú tradičné toaletné misy stojanové, kompaktné, monoblokové, ako aj moderné závesné a bezrámové modely. Štýl je rôznorodý, od klasických až po moderné. Farebné výrobky sú zriedkavé, ale vyznačujú sa pokojnými odtieňmi v kombinácii so stručným dizajnom.

Z najnovšieho vývoja zaznamenávame produktovú radu Cersanit Nano. Všetky výrobky boli navrhnuté špeciálne pre malé priestory. Niet divu, že mottom zbierky je fráza "Každý centimeter sa počíta." Zahŕňa krátku toaletu s ekonomicky najvýhodnejším 2/4 litrovým odtokom, mini vaňou, funkčnými umývadlami atď.

Cersanit Compacts sú k dispozícii so všetkými druhmi uvoľnení: horizontálne alebo vertikálne, šikmé. Kupujúci tiež zaznamenávajú najmä nízku hladinu hluku počas odberu vody.

"Vrcholom" produktu je špeciálna kolekcia sanitárnej keramiky a kúpeľňového nábytku. Séria Pure sa vyznačuje antibakteriálnou ochranou keramických povrchov. Kvôli obsahu iónov striebra je rast baktérií výrazne obmedzený a vaša kúpeľňa sa stáva bezpečnou aj pre malé deti.

Séria EASY je určená pre tých, ktorí majú problémy s denným čistením a dezinfekciou (napr. V dôsledku ochorenia kĺbov atď.). Závesné toalety poskytujú ľahký prístup ku všetkým povrchom a špeciálny, inovatívny náter Clean Pro uľahčuje čistenie zaskleného povrchu a znižuje tvorbu vodného kameňa a nečistôt.

Rad závesných a kompaktných toaletných misiek CARINA tiež nie je bez funkcií. Jeho povrch je vytvorený technológiou CleanOn - to je najjednoduchší povrch na čistenie. Nepotrebujete čistiace prostriedky ani špeciálne abrazívne prostriedky. Dosť mäkké obrúsky a pár minút. Neprítomnosť vnútorného ráfika a účinný systém vyprázdňovania vylučuje takýto problém ako ťažko dostupné miesta.

Sada príslušenstva zahŕňa:

 • Vymeniteľné nádrže s variabilným objemom, vystužovacie súpravy;
 • Pohodlné a funkčné inštalačné systémy;
 • Inštalované vo vnútri alebo mimo rôznych nádob na čističe, zmäkčovadlá a osviežovače vzduchu;
 • Rôzne sedadlá s uzávermi áut;
 • Výber modulárneho nábytku, klampiarstva, vaní, spŕch a doplnkov v jednom dizajne alebo farbe.

Toalety Cersanit sú robustné produkty bez známok krehkosti. Kvalita potvrdená:

 • Početné nominácie vrátane ruskej ceny „Národná značka kvality“ (2015);
 • Záručná doba 5 rokov a viac.
Hlavné výhody:
 1. Viac ako 28 zbierok širokej škály toaliet.
 2. Inovatívny vývoj, ktorý uľahčuje proces starostlivosti.
 3. Kompletná sada príslušenstva.
 4. Spoľahlivosť a odolnosť.
 5. Dostupnosť výrobkov všetkých tried - ekonomika, stredná a luxusná Náklady na toaletné misy závisia od línie, konfigurácie, formátu a od 2 500 do 50 000 rubľov.
 6. Ľahko použiteľné WC misy majú ergonomický, dobre tvarovaný tvar a široký rozsah veľkostí vám umožňuje vybrať si tú najlepšiu voľbu pre veľké aj malé priestory. Čistenie sa vykonáva pomocou jemných čistiacich prostriedkov.
nevýhody:
 1. Zlá kvalita plastov v zbierkach ukrajinskej a ruskej továrne;
 2. Lacné sedadlá majú slabé zapínanie;
 3. Niekedy sú výrobky s rebar prúžkom chybné, nekvalitné tesnenia a iné typy defektov.
8.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Kúpili Cersanit EKO, pretože všetci ostatní sa mu výrazne stratili v kvalite a hustote keramiky, ktorá bola viditeľná aj neskúsenému oku. Má slušnú hmotnosť, krásny dizajn, snehobiely odtieň. Ale tu sa tlačidlo na cisterne zaseklo, musel som úplne zmeniť ventil na nový.
Iddis (Rusko)

Ruská ochranná známka Iddis, ako aj Milardo, Berholm, Esperado, vlastní spoločnosť SKL Group LLC (Petrohrad) od roku 2004. Hlavnou oblasťou práce je inštalatérske, sanitárne a kúpeľňové vybavenie. Na rozdiel od konkurentov sa spoločnosť nesmerovala na jednu vec, ale pokúsila sa pokryť celú škálu kúpeľňových výrobkov. zahŕňa:

 • Vane a sprchy;
 • Toalety, bidety a inštalačné systémy;
 • Mixéry, sprchové súpravy a príslušenstvo;
 • Umývadlá a sprchové vaničky;
 • Doplnky a textílie do kúpeľne (rohože, záclony atď.).

Výrobky pod ochrannou známkou Iddis sa predávajú nielen v Rusku, ale aj v krajinách SNŠ (Bielorusko, Kazachstan atď.). Výrobný proces je zameraný na niekoľko tovární v Ruskej federácii, ale jednotlivé komponenty sú objednané v Taliansku, Švédsku a krajinách východnej Ázie. Napriek tomu je každý druh certifikovaný na dodržiavanie bezpečnostných noriem a hygienických a hygienických predpisov Ruskej federácie. Okrem toho spoločnosť považuje prispôsobenie produktov Idis ruským podmienkam prevádzky (úroveň tvrdosti vody, poklesy tlaku v systémoch zásobovania vodou atď.) Za ich osobitnú výhodu.

Produkty Iddis sú dostupné v bielom a klasickom prevedení. Dôraz na takýto štýl nie je náhodný, pretože ruský kupujúci je skôr konzervatívny a preferuje funkčné a ergonomické modely. V produktovej rade:

 • Spodné toalety;
 • Monobloky s minimálnymi vyčnievajúcimi prvkami, na ktorých sa môže usadzovať prach a nečistoty;
 • Závesné zostavy s inštalačným odtokovým systémom a sedadlom vybaveným pohodlným mikrovýstupom.

Kupujúci si môže vybrať modely s horizontálnym, vertikálnym alebo šikmým výbojom. V prípade potreby sa ľahko namontujú vlnité a plastové adaptéry.

Hlavné výhody:
 1. Viac ako 20 modelov ľahko ovládateľných toaletných misiek.
 2. Dostupnosť komponentov a náhradných nádrží V prípade potreby môže kupujúci vymeniť jednotlivé prvky, nainštalovať inštalačný systém alebo namontovať iné armatúry. Všetky položky sú zameniteľné.
 3. Dobrá životnosť Zariadenie poskytuje záruku na svoje výrobky do 2 rokov a približná prevádzková doba je do 10 rokov.
 4. Rozumné náklady Cena WC Iddis začína od 4 300 rubľov. a dosahuje 25 000 rubľov.
 5. Prítomnosť siete servisných centier Zodpovedné zaobchádzanie so záručnými povinnosťami, takže obyvatelia Ruska, Bieloruska a Kazachstanu sa môžu obrátiť na predajné miesta, pobočky alebo autorizované servisné strediská nachádzajúce sa vo veľkých mestách.
 6. Nekomplikovaná údržba Hladké čiary a minimálne ohyby uľahčujú a urýchľujú čistenie toaliet Iddis. Glazovaná povrchová vrstva dokonale odoláva abrazívnym a agresívnym chemikáliám v domácnosti, neabsorbuje pachy a časom žltne.
nevýhody:
 1. predražené;
 2. Upevňovacie prostriedky a otvory pre ne sa nesmú zhodovať;
 3. Drenážne režimy je potrebné ďalej regulovať;
 4. Môžu existovať produkty s manželstvom.
7.0 / 10
hodnotenie
recenzia
Kúpil Iddis Viking WC viac ako 2 roky. Prilákala cenovo dostupnú cenu a pomerne klasický dizajn bez kudrliniek. Pri súbore vody nevydáva charakteristický hluk, je ľahko odstrániteľný. Pracuje správne, ale čas od času striekajúca voda, ktorá spôsobila úpravu intenzity prúdenia.

A napriek tomu ... Ktorá firma je lepšie vybrať si toaletu?

Treba poznamenať osobitne Japonské toaletné misy - nezaradili sme ich do hodnotenia kvôli kozmickej cene a preto, že nie sú veľmi časté v rozsahoch našej vlasti. Sú to japonskí výrobcovia (napríklad TOTO), ktorí vyrábajú najpohodlnejšie, vybavené elektronickými toaletnými miskami - s ohrievanou vodou, niekoľkými režimami prania, hudbou, aromatizáciou vzduchu a niektorými ďalšími veľmi príjemnými funkciami. A ak ste pripravení minúť na pohodlie v priemere 100.000 rubľov - potom vás upozorníme na produkty japonských firiem.

Ako bolo uvedené na začiatku článku, musíte sa najprv pozrieť technické charakteristiky budúcej WC misy. Mal by byť umiestnený na toalete a byť kompatibilný s kanalizačným systémom vo vašom byte. No, a potom určiť, koľko si môžete dovoliť stráviť na záchode. Ak sa rozhodnete pre zavesenie, nezabudnite pridať cenu za inštaláciu WC. Všetky toaletné misy správnej kvality vykonávajú svoju hlavnú, hygienickú, normálnu funkciu. Dokonca aj najlacnejšie. Zvýšenie ceny je ovplyvnené kvalitou spojovacích materiálov a materiálov, slávou značky a ďalšími pohodlnými funkciami (až po ústredňu).

Moment je veľmi dôležitý kontrola WC (v obchode alebo po prijatí, ak je dodávka doručená kuriérom). Skontrolujte všetky povrchy - mali by byť hladké, bez odštiepenia a previsu, položiť toaletu na podlahu - nemala by sa húpať. Ak všetky tieto podmienky - toalety každého výrobcu z nášho hodnotenia vám budú slúžiť mnoho rokov.

Majte dobré nákupy!

Loading...