12 najlepších predškoliacich komplexov

Motivačný výsledok dnes

Rušný program, tréningová plošina, morálna únava - vážni atléti majú veľa dôvodov, prečo používať predškoliace komplexy. Eminentní kulturisti si navzájom konkurovali, aby propagovali finančné prostriedky svojich sponzorov. Ale ako si vybrať naozaj najlepší pre-tréningový komplex, ktorý nenarazí do vrecka?

Pre-tréningové komplexy sú nevyhnutné pre tých, ktorí chcú získať maximálny efekt z tréningového procesu. Použitie predtraenu pred fyzickou námahou privádza telo k maximálnej vytrvalosti. Budete pociťovať nárast fyzickej sily a cvičenie čo najúčinnejšie. Najmä tí, ktorí chodia do posilňovne po práci, najmä keď nemajú silu ísť na cvičenie, sú obzvlášť potrební.

Po preštudovaní názorov profesionálnych športovcov a recenzií bežných spotrebiteľov Vám predstavujeme prehľad najlepších predvýcvikových športových výživových komplexov v rokoch 2018-2019.

Čo sú predškoliace komplexy a prečo sú potrebné

Komplexy predškolenia alebo predškolenia sú typom športovej výživy, ktorá kombinuje niekoľko alebo viac zložiek, ktoré pomáhajú zvyšovať produktivitu vzdelávania.

Z definície predškolenia je jasné, na čo sú. Ale prečo nie je tréning vždy produktívny? Často sa stáva, že mnohí stážisti majú možnosť hrať šport iba večer, po práci. Alebo naopak - skoro ráno. Na konci dňa telo jednoducho nemá prostriedky na šport. V dopoludňajších hodinách sa telo stále nemusí bdieť.

V takýchto prípadoch, a prísť na záchranné predškolenie komplexy. Poskytujú telu chýbajúci zdroj na vykonávanie práce v hale. A po jeho realizácii pomôcť obnoviť.

Treba poznamenať, že takéto komplexy budú zaujímavé nielen pre tých, ktorí sa zaoberajú kulturistikou, ale aj pre tých, ktorí tak či onak hrajú šport - amatérsky alebo profesionálne.

Druhy predvýcvikových komplexov

Podmienečne je možné rozdeliť pred tréningy normálne a útočný, V každom pretrain sú zložky, ktoré dávajú skutočný zdroj, na ktorom bude telo pracovať, ak mu chýba jeho sila. A stimulujúce zložky. Sú to tí, ktorí vytvárajú wow efekt, ktorý športovci chcú dostať z pred tréningu. Keď veľa energie a len chcete pracovať, pracovať a pracovať.

Komponenty zdrojov komplexov pred tréningom

Patrí medzi ne:

 • kreatín
 • aminokyselín, vrátane BCAA,
 • vitamíny a minerálne látky,
 • elektrolyty.

kreatín - Je to ergogénny prostriedok, ktorý zvyšuje úroveň energie pri výkone ťažkej fyzickej práce. Jednotlivé aminokyseliny, ako je arginín, citrulín, beta alanín, prispievajú k dosiahnutiu rôznych účinkov. Jedná sa o najobľúbenejšie pre-cvičenie aminokyselín doplnky v športovej výžive.

arginín dilatuje krvné cievy, čím vytvára účinok pampas, krvi napĺňajúcej svaly. Človek má pocit, že sval po cvičení praskne. Beta-alanín podporuje rýchle odstránenie kyseliny mliečnej z pracovných svalov, čo pomáha oddialiť nástup svalovej únavy, pretože neoxidované svaly pracujú dlhšie a efektívnejšie. Citrulín (najčastejšie vo forme malátu) sa podieľa na mnohých reakciách, vrátane syntézy arginínu, podporuje rýchle zotavenie po cvičení, ako aj absorpciu BCAA, čo tiež pomáha rýchlo sa zotaviť.

Vitamíny / minerály a elektrolyty častými komponentmi u predškolákov, aj keď nie sú povinné. Elektrolyty sa podieľajú na udržiavaní rovnováhy vody a soli, ktorá je počas cvičenia narušená. A vitamíny a minerály sú nevyhnutné pre normálny priebeh všetkých reakcií v tele.

Stimulujúce zložky komplexov pred tréningom

Najobľúbenejšie stimulanty v pretrasoch sú:

 • kofeín,
 • guarana,
 • yohimbin,
 • ephedra,
 • pelargónie (postupne sa odstraňuje zo všetkých prípravkov na športovú výživu a nahrádza sa oktodrínom (aminoizoheptán)).

Prvé tri stimulanty sú považované za pomerne mäkké, "nie škodlivé". Kofeín a guarana (ktoré v podstate tiež kofeín) ovplyvňujú centrálny nervový systém, zvyšujú koncentráciu a vytrvalosť. Stimulujú tiež uvoľňovanie adrenalínu, čo zasa ovplyvňuje aj centrálny nervový systém. V priemere sa množstvo kofeínu v pretrasoch pohybuje od 200 do 400 mg na jednu porciu, čo zodpovedá približne tromi až štyrom šálkam čiernej kávy.

yohimbinako kofeín - Je to stimulátor rastlinného pôvodu. Väčšinou sa jedná o predškolenie, ktoré sa pridáva celkom dosť, asi 2-5 g. Priemerná dávka pri užívaní yohimbínu sa pohybuje od 20 do 50 g. dlhšie a intenzívnejšie.

A tu pelargónie a ephedra patria medzi silné stimulanty. Pretraining s takými zložkami v kompozícii sa považuje za veľmi agresívny a účinný. Obaja pelargónie a efedra privádzajú nervový systém do stavu silného vzrušenia, zlepšujú náladu a duševné zameranie a zvyšujú účinnosť.

Hodnotenie najlepších predškoliacich komplexov v roku 2019

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie komplexy zdrojov pred tréningom1Platinum Labs Defcon 19.9 / 101 950
2NO-Xplode 3,3 z BSN9.9 / 102 000
3Muscle Pharm Assault9.9 / 101 700
4C4 Originál od Cellucor9.8 / 101 650
5Amino energia z optimálnej výživy9.7 / 101 300
6Jack 3D z USPlabs9.6 / 101 750
Najlepšie agresívne pred tréningové komplexy1Black Annis Gold Star9.9 / 101 300
2Stimul 8 od firmy Finaflex9.8 / 102 000
3Black Spider od Cloma Pharma9.8 / 101 800
4Shizo by Insane Labz9.7 / 102 000
5Psychotické podľa Insane Labz9.7 / 102 100
6Nasaďte Fire by FitaFlex9.6 / 102 300
7Mesomorph (stará verzia s DMAA) od APS9.6 / 102 400

Najlepšie komplexy zdrojov pred tréningom

Platinum Labs Defcon 1
1 950 (plechovka, 30 porcií)

Výkonný komplexný tréning. Mimoriadne zaujímavá je neuro-stimulujúca matrica. Okrem kofeínu obsahuje také rastlinné zložky ako hegenamín a synefrín, ako aj aminokyseliny taurín a tyrozín plus cholín. Výsledkom je, že táto matrica zlepší neuromuskulárne spojenie, a teda výsledok tréningu.

Hlavné výhody:
 • neštandardné zloženie, ktoré podporuje mentálne zameranie počas tréningu,
 • nedostatok silných stimulantov, a teda prepätia centrálneho nervového systému.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Defcon má rád fakt, že nie je násilný, ale skôr dáva jednoduchosť myslenia a veľkú náladu.
NO-Xplode 3,3 z BSN
2 000 (plechovky, 30 porcií)

Zloženie tohto pred tréningu zahŕňa 5 matríc, ako aj komplex vitamín-minerál. Kreatínová matrica pomôže zvýšiť silu, beta-alanín s odolnosťou voči betaínu. Citrulín s extraktom šalvie vytvorí pozitívnu bilanciu dusíka a acetyl-tyrozín s kofeínom pomôže zvýšiť mentálnu koncentráciu. Ďalšou dôležitou zložkou komplexu je DMAE, ktorý pôsobí ako všeobecný tonický prvok.

Hlavné výhody:
 • Hlavné zložky sú posilnené rastlinnými extraktmi a komplexom vitamín-minerál.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Skvelá voľba pre každodenné cvičenie - netrpí nervovou sústavou a srdce od nej nelieta, takže nemám žiadne odpadové produkty z Exploitu.
Muscle Pharm Assault
1 700 (plechovka, 30 porcií)

Slávny a veľmi obľúbený predprenik. Tiež sa skladá z 5 matríc plus komplex vitamín-minerál. Spolu s klasickými zdrojmi obsahuje zloženie matríc cholín, glukuronolaktón, pterostilbén s kofeínom a hyperzín, ktoré zvyšujú neurovodivosť, a tým zlepšujú spojenie centrálneho nervového systému s pracovnými svalmi.

Spýtajte sa akéhokoľvek kulturistu fóra, ktoré si vybrať? A poradíme vám presne Assault.

Hlavné výhody:
 • kombinácia silných látok vrátane rastlinných extraktov, ktoré dopĺňajú a zvyšujú vzájomnú účinnosť, t
 • zvyšuje výkon a vytrvalosť v tréningu.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Nedáva jasnú veselosť, ale sila s vytrvalosťou bude určite vyššia. Pre začiatočníkov bude to správne.
C4 Originál od Cellucor
1 650 (plechovka, 30 porcií)

Klasický zdroj predtren s dobrými dávkami pracovných zložiek. Hlavnou zložkou je beta-alanín pre svalovú odolnosť. Arginín vytvára pampu a kreatín dodáva energiu. Zo stimulancií - dobrý podiel kofeínu v kombinácii s tyrozínom, ktorý zlepšuje koncentráciu. Dobré predškolenie pre začiatočníkov.

Hlavné výhody:
 • klasika žánru medzi predškolskými cvičeniami,
 • bez nadmerného stresu na nervový systém.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Je veľmi cool začať s ním oboznámiť s pre-tréningmi - funguje to jemne a nedáva žiadny odpad. Z výhod - slušná časť beta-alanínu, to je veľký nárast vytrvalosti.
Amino energia z optimálnej výživy
1 300 (plechovka, 30 porcií)
Presne povedané, tento produkt nie je celkom predškolenie. Je to do značnej miery komplex aminokyselín, posilnený kofeínom, ktorý pôsobí ako mierny stimulant.

Skladá sa z mikronizovaných voľných foriem aminokyselín, vrátane BCAA, obzvlášť dôležitých pre budovanie svalov, a dobre známy beta alanín pre svalovú vytrvalosť.

Hlavné výhody:
 • veľmi jednoduchá prednáška pre začínajúcich športovcov.
nevýhody:
 • Aminokyseliny pre 1 diel produktu vychádzajú trochu - len 5 g.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Postupne zvyšovať vytrvalosť a zvyšovať náladu. Často ich pijem ráno namiesto kávy, aby som sa rozveselila.
Jack 3D z USPlabs
1 750 (plechovka, 45 porcií)

Akonáhle to bol veľmi slávny a silný predpren, pretože to zahŕňalo pelargónie. Po zavedení zákazu tohto stimulátora v USA sa zmenilo zloženie Jack3d. Teraz má skôr priemerný účinok, ale bude to zaujímavé aj pre začiatočníkov a pre tých, ktorí nemajú radi tvrdé predstihy.

Hlavné výhody:
 • v kompozícii sú extrakty z citrónovej trávy a rhodioly, ktoré sú veľmi dobrými adaptogénmi.
nevýhody:
 • veľmi mierny účinok.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
S pelargóniou bol samozrejme divoký. Niekedy používam, keď nie je potrebná silná stimulácia.

Najlepšie agresívne pred tréningové komplexy

Black Annis Gold Star
1 300 (plechovka, 25 porcií)

Black Annis (čierna čarodejnica) odkazuje na agresívne predprenikam, pretože v jeho zložení sú 2 stimulanty - pelargónie a kofeín, posilňujúce účinok pelargónie.

Z komponentov zdroja v Black Annis je beta-alanín, arginín s agmatínom, kreatín a acetyl tyrozín.

Hlavné výhody:
 • silný stimulačný účinok
 • dostupnosť esenciálnych aminokyselín na tréning.
nevýhody:
 • sa má užívať s opatrnosťou z dôvodu možného výskytu vedľajších účinkov.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Je lepšie piť tento komplex hodinu pred tréningom. Napil som sa pol hodiny a hlavné zrýchlenie sa stalo niekde za pol hodinu po začiatku tréningu. A tak špendlíky, žiadne otázky.
Stimul 8 od firmy Finaflex
2 000 (plechovky, 40 porcií)
Dobré predškolenie komplexu s neobvyklým zložením. Čip je extrakt z listov guayus, ktorý obsahuje kofeín a antioxidanty. Okrem toho Stimul 8 obsahuje samotný kofeín, teobromín a teokrín, ktoré majú stimulačný účinok podobný kofeínu, ako aj yohimbín.
Hlavné výhody:
 • ďalšia zmes - Irisin XD (zelený čaj + teobromín) - poskytuje silný antioxidačný účinok.
nevýhody:
 • Rovnako ako všetky agresívne predrills, Stimul 8 má vedľajšie účinky vo forme potenia, nespavosti, nevoľnosti.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Pretrain je veľmi dobrý, silný, ale nie je to opodstatnené čiastočne byť lepší, pretože po eufórii prichádza odpad.
Black Spider od Cloma Pharma
1 800 (plechovka, 30 porcií)

Tento pretra má rovnaký názov ako spaľovač tuku Spider rovnakého výrobcu. A v zásade je umiestnený ako 2-v-1 produkt - pre-tréning + spaľovač tuku.

Ako súčasť Black Spider je hlavný zväzok - ECA (ephedra + kofeín + aspirín), doplnený množstvom stimulantov a termogénnych látok. Je to ECA, ktorý spôsobuje taký silný účinok, ktorý urýchľuje nervový systém pri predstihu.

Hlavné výhody:
 • obsahuje tiež komplex na zvýšenie mentálnej fokusácie (DMAE, cholín + inozitol, tyrozín).
nevýhody:
 • vedľajšie účinky sú možné vo forme potenia, horúčky, búšenie srdca a tlaku.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Vysoko kvalitný a veľmi výkonný predhrievací, dobre alebo tukový horák. Pôsobí silne, preto je možné bočné rezanie.
Shizo by Insane Labz
2 000 (plechovky, 30 porcií)

Ďalší pretren v zostave Insane Labz. Rovnako ako v Psychotic, tento komplex obsahuje kreatín a AMPiberry. Neobvyklou zložkou je patentovaná receptúra ​​Oxygold - komplex fulvických a humínových aminokyselín, ktoré spomaľujú proces starnutia buniek.

Hlavné výhody:
 • Komplex obsahuje extrakt ženšenu - silný adaptogén.
nevýhody:
 • Napriek absencii silných stimulantov v kompozícii je lepšie začať s predprénom s polovičným podielom.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
bezpečné zložky, ktoré nezaťažujú centrálny nervový systém, takže othodnyakov so Schizo nebude. Pomáha sústrediť sa čo najviac na každé cvičenie a nepozorovať sa vonkajšími podnetmi.
Psychotické podľa Insane Labz
2 100 (plechovky, 35 porcií)

Samotné meno a vzhľad bánk naznačuje, že tento predchod má silný účinok. Stimulanty sú kofeín s yohimbínom, rovnako ako pýcha.

Hlavný čip je taká exkluzívna zložka ako AMPiberry. Jedná sa o komplex borievkových bobúľ s kvasinkami. Je vynikajúcim antikatabolickým činidlom a má tiež analgetické a antioxidačné vlastnosti.

Hlavné výhody:
 • V kompozícii je DMAE, čo zvyšuje koncentráciu pozornosti počas tréningu.
nevýhody:
 • silný vplyv na psychiku a urýchľuje pulz.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Poskytuje sa pocit eufórie, ale staraj sa o srdce. Často používať ako nootropic pracovať dobre s mozgami.
Nasaďte Fire by FitaFlex
2 300 (plechovky, 25 porcií)

Mesomorph je nahradený novými produktmi. Fit Fire sa teraz predáva ako náprotivok. Zloženie je takmer identické: kreatínová matrica, klasický komplex beta-alanínu, arginínu a citrulínu. Okrem pelargónie obsahuje neurostimulačná matrica glukuronolaktón a kofeín.

Hlavné výhody:
 • silný prettrain s netuhou, ale hmatateľnou stimuláciou.
nevýhody:
 • Prijímanie predprénu odporúča začať s polovičným priemerom kvôli možnej individuálnej neznášanlivosti.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Pre všetkých, ktorí sú nostalgickí pre muškáty, bude táto pretra tou najlepšou voľbou. Zapne prácu jemne, ale výsledok prevyšuje očakávania.
Mesomorph (stará verzia s DMAA) od APS
2 400 (plechovky, 25 porcií)

Rovnako ako v prípade Jack3d, Mesomorph bol dobrý a populárny kvôli prítomnosti pelargónie v ňom. Tento stimulátor v kombinácii s dobrou časťou kreatínových a pre-tréningových aminokyselín dal Mesomorfu väčšiu silu.

Teraz je miesto pelargónie v pretrain obsadené synefrín s kofeínom a glukuronolaktón.

Hlavné výhody:
 • slávny pelargónie prettrain s advokátom v praxi účinnosť.
nevýhody:
 • Nové zloženie, ale pravdepodobne to nie je mínus, ale len okamih, ktorý ešte nebol študovaný.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Je škoda, že som musel odstrániť pelargónie. Mesomorph odviedol vynikajúcu prácu so svojou prácou.

Koľko, ako a kedy si vziať pred tréningové komplexy

Každý výrobca musí uviesť číslo jednej časti svojho pred tréningu v gramoch. A aby spotrebiteľ neprekročil so správnym množstvom, odmerná lyžica dodaná pre samotný komplex, vypočítaná pre presne jednu porciu.

Niektorí výrobcovia odporúčajú začať s predbežným cvičením s polovičnou odmernou lyžičkou. Najčastejšie sa to týka agresívnych predrachov, ktoré majú silný stimulačný účinok.

Požadované množstvo komplexu by sa malo miešať približne v pohári vody a vypiť pred tréningom, približne 30-40 minút pred začiatkom sedenia. Hoci tam sú nuansy. Vzhľadom na individualitu organizmov by niektorí športovci predtraínu mali byť opití takmer 1 hodinu pred tréningom tak, aby všetky zložky komplexu mali čas stráviť. A zistiť tento okamih (správny čas) možno zažiť.

opatrenia

Pretrainingové komplexy majú kontraindikácie.Skôr ako ich začnete používať, vždy sa poraďte s lekárom! Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie a dodržiavajte pokyny výrobcu týkajúce sa dávkovania a pravidiel podávania.

Je lepšie, aby ste sa vo večerných hodinách nezapojili do predrill. Pretože nadmerná excitácia centrálneho nervového systému určite povedie k nespavosti. Navyše, pri častom prijímaní takýchto komplexov sa telo začína zvyknúť na pôsobenie stimulantov. A taký účinok ako pri prvom príjme predrónu je už možný a nie je cítiť.

Preto je potrebné buď striedať predškoliace komplexy s použitím obyčajných a silných. Alebo, všeobecne, pravidelne sa prestávky v recepcii predtrenov.

Pozor, sú kontraindikácie, je nutná konzultácia s odborníkom.

Loading...