10 najlepších poppers

Najlepšie poppers pre šťuku, ostrieža, zherekh - podľa skúsených rybárov

Jeden z chytľavých návnad pre pradenie rybárčenie sa stal popper. Tento typ woblera sa vyznačuje charakteristickým vlámaním počas vysielania. Zvukový efekt sa dosahuje dutinou v hlave návnady. Veľa výrobcov umiestňuje rôzne guľôčky do návnady. Umožňujú vážiť popper na zvýšenie vzdialenosti odlievania. Okrem toho, gule, pohybujúce sa ako popper sa pohybuje, aby zvuky.

Poppers sú určené na povrchový rybolov dravých rýb. Vyberte si najlepší módny návnada by mala byť pod každým konkrétnym predátorom.

šťuka v lete sa schováva v tráve alebo v burine. Popper je schopný svojej agresívnej hry nalákať dravca na povrch. Najlepšie pre dravcov veľkých zubov sú vhodné veľké modely, ktoré odrežú uštipnutie malých blinkrov. Pri výbere farieb je lepšie dávať prednosť modelom, ktoré majú podobný vzhľad ako prírodná korisť.

Podobne, chytil v lete a ostriež, Avšak cielený lov pre pruhovaného dravca vyžaduje malé a niekedy miniatúrne modely. Pre začiatočníkov spinningists, je lepšie zvoliť návnady, ktoré hrajú dobre s jednoduchým zapojením.

klamať okuliarnik iba skúsenými spinningistami. Táto ryba sa vyznačuje opatrne, nedovolí, aby sa rybár priblížil k nemu. Preto je dlhý dosah a presnosť považovaný za jedno z dôležitých kritérií pre asp bait. Väčšinu času, dravec loví na povrchu. So silným úderom chvosta omráči maličkosť, ktorá vyskočí z vody a stráca koncentráciu. Popper by mal vydávať zvuky podobné výbuchom prchajúceho poteru.

Najlepší poppers pre šťuku, ostrieža a asp boli v našom hodnotení. Modely sú vyberané na základe recenzií profesionálov a milovníkov spinningu.

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie univerzálne popper na šťuku, ostrieža a asp1Yo-Zuri EBA Popper 50mm9.9 / 10560
Najlepšie štiky poppers1Megabass Pop-X9.9 / 101 300
2Fishycat Popcat 85F9.9 / 10560
3VLASTNÍK Cultiva Gobo Popper 60F9.8 / 10700
Najlepšie poppers na bidélko1Lucky Craft Bevy Popper9.9 / 10696
2Halco nočný chodec nano9.9 / 10370
3Pontoon 21 beatbull9.9 / 10410
Najlepšie poppers na asp1Kosadaka Takao 70F9.9 / 10380
2Salmo spittin rover9.9 / 10377
3Yo-Zuri Hydro Popper R5119.9 / 10420

Najlepšie univerzálne popper na šťuku, ostrieža a asp

Yo-Zuri EBA Popper 50mm
560

Yo-Zuri EBA Popper 50mm povrchový wobler je určený na lov dravcov v plytkých vodách. Popper plávajúci typ má jedinečný kríž. Tam, kde sa zvyšné návnady držia na tráve, EBA Popper s istotou prechádza cez podmorské húštiny. Počas trhania, návnada robí zvuky, ktoré sú atraktívne pre šťuku, ostrieža a asp. Výrobca vybavil popper dvoma ostrými odpaliskami, zadný háčik je ozdobený predným zrakom od Lurexu a peria. Wobler má dĺžku 50 mm s hmotnosťou 4 g. Často predátor útočí na návnadu na prvý postroj, najmä pri pomalých rýchlostiach. Počas dlhej pauzy stačí trochu pohnúť woblerom, aby ho dravec chytil.

Hlavné výhody:
 • jedinečná priepustnosť;
 • atraktívna hra;
 • ostré odpaliská.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Už dva roky som používal Yo-Zuri EBA Popper popper. V úlovku najčastejšie je malá šťuka a ostriež. Dokonca zahnutý pár asps. Myslím, že najlepšou oblasťou použitia je vyhrievané plytčiny.

Najlepšie štiky poppers

Megabass Pop-X
1 300

Najpopulárnejší popper na štike je Megabass Pop-X. Megabass Pop-X séria woblerov bola predstavená rybárom v roku 1996. Ale až dodnes tento popper dominuje na americkom a japonskom trhu. Domáci spinningisti tiež dokázali oceniť všetky výhody tejto návnady. Jednou z hlavných trumfových kariet popperu je patentovaný systém vyvažovania krížom. Je to špeciálny dutý kanál v tele, v ktorom je umiestnená pohyblivá oceľová guľa. Počas vedenia sa voda dostane do woblera a potom prechádza otvormi po stranách. Vďaka tomuto dizajnu, okrem bublajúceho zvuku, stále existujú vibrácie napodobňujúce kŕmnu rybu. Dĺžka modelu 64 mm, hmotnosť - 7 g.

Hlavné výhody:
 • atraktívne zvuky a vibrácie;
 • dobré letové vlastnosti;
 • vysokej kvality.
nevýhody:
 • vysoká cena.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Popper Megabass Pop-X dĺžka 65 mm sa stala zachráncom pri zachovaní pasívnej štiky. Keď iné návnady nespôsobujú zubatý apetít, tento akustický vynález spôsobí, že štika zaútočí.
Fishycat Popcat 85F
560

V zbierke woblerov spoločnosti Fishycat sa nachádza popper, ktorý dostal meno „hudobný nástroj“ od rybárov. Popcat 85F vytvára jasný zvuk, ktorý priťahuje pozornosť predátora z veľkej vzdialenosti. Preto, návnada nemusí nutne hodiť pod nosom šťuku. Často počas vysielania na popper sa objavia naraz dvaja predátori. Veľká veľkosť návnady 85 mm zabraňuje plytkému uhryznutiu. Hmotnosť modelu je 9,2 g. Telo je pokryté holografickým sfarbením s malými zárezmi. Popper má úzky a podlhovastý tvar ako střevle. Výrobca vybavil wobler s ostrými odpalmi od firmy Owner. Séria má 15 klasických farieb, čo vám umožní nájsť chytľavé návnady pre akékoľvek telo vody. Najlepšie plávajúce šťuka popper.

Hlavné výhody:
 • hlasné expresívne zvuky;
 • holografický náter;
 • dobrá hra s rôznymi možnosťami zášklby.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Fishycat Popcat 85F popper som dostal minulý rok v prirodzených farbách. Návnada perfektne letí a keď je zapojenie vodotesné. Nemohol chodiť okolo poppera niekoľko závesov rôznych veľkostí.
VLASTNÍK Cultiva Gobo Popper 60F
700

Popper plávajúci typ OWNER Cultiva Gobo Popper 60F má vysoké letové vlastnosti. To je možné vďaka kombinácii kompaktnosti a prítomnosti guľôčok vo vnútri tela. Model s dĺžkou 60 mm váži 6,3 g. V čase vysielania wobler vydáva zvuk, ktorý napodobňuje kŕmenie ostrieža. V tých vodách, kde sú námorníci hlavnou korisťou pre šťuky, je popper pri každom obsadení napadnutý. Okrem zubatého dravca v úlovku sú tiež veľké hrbáče. Usmernený tvar telesa a nastavená poloha guličiek mali pozitívny vplyv na vyváženie návnady. Ani protiveter, ani bočný vietor neovplyvňujú presnosť a rozsah odlievania. Wobler má objemné oči a mäkký chvost. Najlepší dlhotrvajúci popper na šťuke.

Hlavné výhody:
 • vysoká vzdialenosť odlievania;
 • realistické zvuky;
 • ostré odpaliská.
nevýhody:
 • tam sú háčiky prekrytie pre rybárske vlasce.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Nemal som chytiť poppers, kým kamarát dal OWNER Cultiva Gobo Popper 60F farbu 13. Bol som ohromený ostrosťou háčikov, niekoľko závesov sa začalo zbavovať, keď napadli.

Najlepšie poppers na bidélko

Lucky Craft Bevy Popper
696

Séria poppers Bevy Popper zo spoločnosti Lucky Craft odkazuje na chytľavú vodu. V zručných rukách sa návnada stáva skutočným vrahom basy a malej štiky. Aby popper, aby sa bublající zvuky, musíte zručne meniť zášklby vedenia. Okrem príťažlivého zvuku, wobler vytvára mikrovlny vo vode vďaka opečeniu na chvostovom odpalisku. Model má dĺžku 48,5 mm a hmotnosť 4,2 g. Popperovo telo je pokryté odolným inovatívnym náterom, ktorý sa nebojí zubov štiky. Plávajúca návnada funguje najlepšie v plytkých vodách, kde sa nachádzajú kamene, záhyby alebo zarastená tráva. Najlepší popper na bidélko pre profesionálov.

Hlavné výhody:
 • realistické výbuchy a zvuky;
 • pokrytie kvality;
 • ostré odpaliská.
nevýhody:
 • vlastniť rôzne elektroinštalácie.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Vyskúšal som Lucky Craft Bevy Popper popper v rôznych podmienkach. To funguje najlepšie na ostrieža v kľudnom počasí. Ak je v rybníku veľa šťuky, odporúčam vám dať krátke kovové vodítko.
Halco nočný chodec nano
370

Unikátnou návnadou pre ultraľahký rybolov je wobler nano nočný Walker nano. Zakrivené telo sa podobá hmyzu. Počas vysielania, chodec s návyky popper robí hlasné zvuky a tvorí skutočnú fontánu spreja. To je spôsobené vidlicou čepeľou, ktorá napodobňuje veľké ústa. Miniatúrne veľkosti 36 mm a malá hmotnosť 3,5 g môžu zaujímať nielen pestrý okoun, ale aj takých pokojných obyvateľov, ako je rudd. Najlepšie lure funguje v lete. Pre animáciu je potrebná klasická technika. Návnada vám umožňuje loviť v noci, ak predobjavíte woblera s baterkou alebo svetlomety. Najlepší ultralehký popper na bidélko.

Hlavné výhody:
 • vysoká chytrosť;
 • tvorba hluku a spreja;
 • možnosť nočného použitia.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Prvá skúška wobler-popper Halco Night Walker nano sa uskutočnila v noci. Po krátkom dobití blesku sa návnada poslala do vody, kde ju napadol agresívny námorník.
Pontoon 21 beatbull
410

Ak chcete chytiť malý predátor, Pontoon 21 vytvoril návnadu BeatBull. To je najlepšie v našom rebríčku popper na bidélko pre začiatočníkov spinningists, dokonale kombinuje výhody chodca a popper. Miniatúrny wobler má dĺžku 55 mm a hmotnosť 4,1 g. Charakteristickými vlastnosťami BeatBull sú dobré vyváženie, vysoká stabilita a aktívna hra. Návnadu môžete animovať rôznymi spôsobmi, čo je dôležité najmä pre začiatočníkov pri pradení. S rovnomerným navíjaním líni okolo. A so šikovným zášklbom robí atraktívny hluk. V zostave BeatBull si môžete vyzdvihnúť návnadu s vhodnými farbami. Model je vybavený silnými a ostrými odpaliskami Majiteľ ST-36BC, ktorý nedáva predátorovi šancu dostať sa z háku.

Hlavné výhody:
 • stabilná hra;
 • veľký výber transakcií;
 • kvalitné odpaliská.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Pre športový rybolov malý predátor kúpil malý popper Pontoon 21 BeatBull. Zviesť okouna na sústo môže byť najjednoduchší typ animácie. Niekedy naraz naraz 2 predátori.

Najlepšie poppers na asp

Kosadaka Takao 70F
380

Slávny výrobca rybárskych návnad Kosadaka vydal sériu Takao. Popper dokonale prekonáva oblasti nádrže s hustými podmorskými húštinami. Teleso má kompaktný, zjednodušený tvar a sú umiestnené vnútorné vážiace gule. Vďaka perfektnému vyváženiu letí popper veľmi ďaleko, prekonáva protivetre alebo bočný vietor. S dĺžkou 70 mm a hmotnosťou 10,5 g je návnada zaujímavá pre veľký popol a šťuku. Vo wobleri sa použil inteligentný drenážny systém kanálov. S týmto dizajnom sa model pohybuje ako krídlové krídlo. Na nakládku sa používajú guľôčky rôznych priemerov, preto sa počas elektroinštalácie vytvárajú zvuky rôznej tonality. Najlepší popper pre popol pre pobrežný rybolov.

Hlavné výhody:
 • vysoký letový výkon;
 • vytvorenie rôznych zvukov na výšku;
 • silné odpaliská.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Mám Kosadaka Takao 70F asi pred 4 rokmi. Návnada mlčala niekoľko sezón. Ale keď som sa dostal do boja, popper pracoval celé dni. V úlovku boli jedinci s hmotnosťou 1,5-2,0 kg.
Salmo spittin rover
377

Zákerný trik používali vývojári Salmo, ktorí vybavili model Spittin Rover vrtuľou v chvostovej časti. Návnada je veľmi zaujímavá pre takých predátorov, ako je popol a veľké ostrieža. Teleso má dĺžku 70 mm s váhovým indexom 11 g. Charakteristickým znakom popperu je stabilná hra s rôznymi technikami zapojenia. Pomerne dobrý účinok je pozorovaný z rovnomerného vedenia v priemernom alebo rýchlom tempe s periodickými trhnutiami. Vďaka tomu sa popper ponorí do vody s charakteristickým bublajúcim zvukom. Návnada je vybavená červeno-horúcimi odpaliskami. Výrobca ponúka 5 možností pre dlhotrvajúce farby. Najlepší popper na aktívnom asp.

Hlavné výhody:
 • realistický vzhľad;
 • dobrý letový výkon;
 • dodatočné vibrácie z vrtule.
nevýhody:
 • nebol zistený.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Vyberiem Salmo Spittin Rover z boxu, keď sa asp začne aktívne „biť“. Presné hodiť do "kotla" oblasti, a potom rýchle vedenie s trhne. Mimochodom, aby sa získali zvuky, vyžaduje sa točenie s rýchlym formovaním.
Yo-Zuri Hydro Popper R511
420

Povrchový wobler Yo-Zuri Hydro Popper R511 je určený na chytanie popola a šťuky. S dĺžkou karosérie 90 mm váži návnada 25 g. Z rôznych farieb je obzvlášť obľúbený model sheresper s červeným nosom. Dobre odporúčaná trhaná technika, vykonávaná priemerným tempom. Vďaka vynikajúcemu vyváženiu popperu ďaleko a presne letí. Ostrý trvanlivý odpalisko okamžite prepichne ústa dravca, čím sa znižuje počet zhromaždení. V hlavovej časti sú výrazné oči. Pohybujúci sa v povrchovej vrstve, wobler vytvára zvuky, ktoré predátor berie na pád prchajúceho poteru. Najlepší popper na asp pre rybolov z lode.

Hlavné výhody:
 • dobré letové vlastnosti;
 • svetlý atraktívny vzhľad;
 • realistické hry.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Chystám sa pre Volhu asp, som získal niekoľko poppers Yo-Zuri Hydro Popper. Model R511 PRH priniesol najviac riečnych koní. Stačilo sa dostať do kotla a pri prvých trhnutiach nastal silný úder.

Tak, že najviac chytľavé popper nesklame majiteľa s nedostatkom uhryznutí, je potrebné venovať pozornosť niekoľkým ďalším aspektom spinning rybárčenie.

Popper priťahuje predátora len počas jazdy. Preto musí rybár správne zostaviť spinning riešiť, Prvým krokom je výber tyče s rýchlou tvorbou. Na tyč bola čo najcitlivejšia, je lepšie ju vybaviť pleteným vlascom. Aby sa zabránilo strate vášho obľúbeného popperu kvôli uhryznutiu šťuky pomôže kovové vodítko.

Správanie sa návnady vo vode ovplyvňuje správnu voľbu animácie, Rybár musí ovládať tieto techniky:

 • Klasické jerk vedenie sa skladá z konštantného a rytmického otáčania rukoväte cievky. Zároveň je potrebné urobiť krátke, ale systematické trhnutie so špičkou tyče. Zatiaľ čo popper je vo veľkej vzdialenosti, môže sa otáčať špička. Keď sa návnada približuje k rybárovi, hrot by sa mal presunúť do dolnej polohy. Táto technika je vhodná pri chytaní aktívneho predátora. Vyššia rýchlosť je potrebná na zvádzanie opatrného asp.
 • Keď je predátor nezbedný, rýchlosť vedenia by sa mala znížiť. Medzi trhne pauzy zvýšenie. V tomto prípade musí byť vedenie napnuté. Inhibícia popperu nevyváži skrytú šťuku a pasívny ostriež.
 • Ak ryby nereagujú na správne zapojenie, môžete zapnúť trochu chaosu. Na začiatok, séria častých intenzívnych trhnutí je hotovo. Potom sa návnada zastaví asi na 4 s. Chaotické vedenie často pomáha v jesennej sezóne, napodobňovať bezmocné ryby.

Poppery sa najčastejšie používajú v teplej sezóne od mája do polovice jesene. Vyberte si popper, berte do úvahy potravinový základ predátora, jeho aktivitu a poveternostné podmienky. Úspechy pri rybolove!

Loading...