14 najlepších vysávačov s nádobami na zachytávanie prachu

Lepšie vákuum pomaly, než rýchlo zametať! Vyberte si moderný vysávač bez vrecka.

Čistenie sa stalo synonymom slova „povinnosť“, ale chcem priniesť čistotu s radosťou a inšpiráciou? Možno je čas kúpiť nový moderný vysávač?

Prečo sú kontajnerové vysávače populárne?

Najprv sa zameriame na výhody vysávačov s kontajnermi - medzi nimi vyberieme 10 najlepších modelov. Všetko je jednoduché - vymeniteľné zberače prachu sú krátkodobé. Termín "životnosť" textilných vriec je obmedzený, hoci sú umiestnené ako trvalé. Okrem toho neposkytujú správnu úroveň filtrácie a proces odstraňovania prachu nie je nazývaný pohodlný. Papierové vrecká sú jednoduchšie, ale potrebujú stály prísun (a to sú dodatočné náklady).
Či už je to plastová nádoba. A navyše nielen v pohodlí čistenia. Dôležitá je cyklónová technológia, ktorá je už sama o sebe účinným filtrom, ktorý oddeľuje prach od vzduchu.
Samozrejme, stále existujú nevýhody. Napríklad zvýšená hladina hluku a zvýšenie rozmerov vysávača v porovnaní s vreckami rovnakého výkonu. To je len pohodlie a jednoduchosť starostlivosti pre spotrebiteľov, aby sa stali významnejšími faktormi. Naše hodnotenie zahŕňa najlepšie vysávače bez vrecka začínajúce v roku 2018 - podľa posudkov odborníkov a bežných zákazníkov.

Hodnotenie najlepších vysávačov s kontajnerom 2017-2018 rok

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie lacné bezvreckové vysávače1LG VK76A02NTL9.8 / 105 470
2Midea VCS43C29.6 / 105 470
3Samsung SC45209.5 / 104 413
Najlepšie cyklónové vysávače so štandardnou sadou trysiek1Bosch BGS2UPWER39.8 / 1013 260
2LG VK74W25H9.7 / 107 300
3Philips FC9351 PowerPro Compact9.7 / 107 300
4Philips FC 87669.5 / 1013 102
5Bosch BGS 625309.3 / 104 413
Najlepšie kontajnerové vysávače pre majiteľov domácich zvierat (s turbo kefou)1Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro9.9 / 1013 102
2Philips FC9352 PowerPro Compact9.7 / 107 980
3LG VK76A09NTCR9.5 / 106 640
Najlepšie bezvreckové vysávače s ultrajemnou filtráciou (pre alergikov) t1Miele SKCR3 Blizzard CX1 Excellence9.9 / 1024 900
2Bosch BGC 4U22309.8 / 1013 682
3LG V-C83204UHAV9.6 / 1018 390

Najlepšie lacné bezvreckové vysávače

LG VK76A02NTL
5 470

Tento kontajnerový vysávač je pozoruhodný nielen pre jeho relatívnu dostupnosť, ale aj pre jeho dobré výkonové charakteristiky: spotreba - 2000, nasávanie - 380 wattov. Okrem toho, LG VK76A02NTL je vyrobený v príjemnom dizajne, kompaktný a ľahký pre tento typ zariadenia, má dobrú ovládateľnosť.

Objem odnímateľnej nádoby - 1,5 litra. Filtračný systém - Ellipse Cyclone, ktorý zabezpečuje účinné oddelenie vzduchu od mikročastíc prachu. Táto schéma je dokonale doplnená ešte viac „tenkým“ výfukom HEPA 11. Výsledkom je vysokokvalitné čistenie, jednoduchá a hygienická údržba a čistý vzduch na výstupe.

Prevádzkový polomer modelu je 8 m. Na puzdre je umiestnené nožné tlačidlo na navíjanie kábla. Najbežnejšia je sada trysiek: kombinovaný koberec / podlaha, štrbina a malá kefa na nábytok. Teleskopická trubica s fixáciou požadovanej dĺžky.

Hlavné výhody:
 • Dobrý výrobca;
 • Primeraná cena;
 • Roztomilý dizajn;
 • 8 úrovní filtrovania;
 • Jednoduché a pohodlné čistenie kontajnerov.
nevýhody:
 • Neexistuje regulátor výkonu;
 • Tradičné pre hlučné práce cyklónu.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Výber padol na vysávač LG po zlej skúsenosti s klasickým lacným "čínsky". Teraz je všetko v poriadku. A prebytok nie je preplatený. Nepracovať žiadne konkrétne sťažnosti. Kábel by bol len dlhší, ale nič nie je normálne.
Midea VCS43C2
5 470

Pre svoju malú cenu, Midea VCS43C2 kontajner vysávač má pôsobivé funkcie a vyzerá celkom moderne. Určitý futuristický dizajn podľa starej čínskej tradície „nenápadne“ pripomína podobu cyklónových vysávačov známejších výrobcov. Je však nepravdepodobné, že by táto skutočnosť narušila alebo zmiala koncového používateľa, ktorého rozpočet nie je pripravený na vážne skúšky.

Deklarovaný výkon motora je 2200 W, príjem je 400. Kontajner je veľmi priestranný - 3 litre, možno ho ľahko odstrániť a vyčistiť jednoduchým stlačením tlačidla, možno ho umyť vodou. Cyklónový filter je sám o sebe dobrý, ale okrem toho je tento model vybavený motorom HEPA 11 a výfukom HEPA 12 (nie je taká zlá za takú cenu).

Dĺžka napájacieho kábla - 5 m, automatické navíjanie. Kolesá - mäkké pogumované. Sada trysiek je skutočne univerzálna: kombinovaná, parketová, štrbinová, 2 v 1, pre nábytok a dokonca mini turbo kefu. Ten pre koberce a podlahu je neefektívny, ale pre čalúnený nábytok.

Hlavné výhody:
 • Primeraná cena;
 • Malá veľkosť s dobrou kapacitou;
 • 12-stupňová filtrácia;
 • Hladký štart motora;
 • Ochrana proti prehriatiu.
nevýhody:
 • Výkon nie je regulovaný;
 • Nie veľmi pohodlná krátka teleskopická trubica.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Vybral som si najlepší lacný vysávač bez tašky na recenzie. Spokojný. Číňania udávali hluk 75 dB - klamú. To je dosť veľa hluku, ale pre "cyklóny" je to norma. Všeobecne platí, že praktický a príjemný model s výkonným motorom.
Samsung SC4520
4 413

Najlepší vysávač bez vrecka pre situácie, v ktorých musíte naliehavo kúpiť niečo lacné. Docela slušný sací výkon (350 W), auto navíjací kábel, trysky pre koberec. Model je praktický, ideálny pre nenáročných ľudí, ktorí potrebujú byť čistí. Nemusí mať funkcie "extra" triedy, ale pre vysávač na 4,5 tisíc rubľov, kvalita je vynikajúca.

nevýhody:
 • Po vyčistení je potrebné filtre umyť.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepší vysávač s nádobou pre svoju cenu. Veľmi výkonný, dobre nasáva čisté filtre, kompaktný, s pohodlnou nádobou na zber prachu. Tí, ktorí potrebujú jednoduchú jednotku na čistenie malého bytu, si myslím, že s týmto vysávačom budú spokojní. Používam tretí rok.

Najlepšie cyklónové vysávače so štandardnou sadou trysiek

Bosch BGS2UPWER3
13 260

Skôr kompaktný dobrý kontajnerový vysávač Easyy'y od slávnej značky. Ľahká (4,7 kg) a manévrovateľná, tiež vyzerá dobre: ​​štýlové lesklé telo vyrobené z vysoko kvalitného čierneho plastu, plus 1,4 litrový priehľadný zberač prachu, ktorý je ľahko odnímateľný, nie je ťažké ho čistiť.

Vďaka špeciálnej technológii SensorBagless ™ potrebuje Bosch BGS2UPWER3 len minimálnu údržbu. Zabudovaný senzor neustále monitoruje úroveň prietoku vzduchu av prípade poklesu produktivity zastaví prevádzku vysávača a automaticky aktivuje samočistenie membránového filtra.

Kľúčové vlastnosti: výkonný motor s výkonom 2500 W, vysoko účinný systém odlučovania prachu, výfukový filter HEPA 13. Toto nielenže robí vzduch v dome výrazne čistším, ale aj veľmi praktickým, pretože je umývateľný a nevyžaduje výmenu s náležitou starostlivosťou.

Hlavné výhody:
 • Elektronické nastavenie výkonu pomocou otočného regulátora (na skrini);
 • Kovová teleskopická trubica;
 • Dosah až 9 m;
 • Indikátor riadenia snímača, ktorý signalizuje proces obnovenia výkonu.
nevýhody:
 • Iba základné príslušenstvo - koberec / podlaha, štrbina, na nábytok;
 • Žiadna kontrola na rukoväti.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepší cyklónový vysávač, podľa môjho názoru. S plnou objednávkou, čistí a koberce a podlahy sú vynikajúce. Vzduch po čistení sa javí sviežejší. Filter HEPA sa čistí vodou a okrem tohto úkonu a vyprázdňovania nádoby z odpadkov nie je potrebné nič viac a nič viac.
LG VK74W25H
7 300

Tento kórejský chlapec nebude mať veľa priestoru počas skladovania, oranžový dizajn vyzerá jasne a pozitívne a zaoblený tvar s veľkými kolesami spolu s veľmi malou hmotnosťou (4,3 kg) prispievajú k vynikajúcej manévrovateľnosti. Prekvapujúce je, že za skromnými rozmermi a do istej miery podobným vzhľadom na hračky existuje pomerne vážne zariadenie, pokiaľ ide o vlastnosti a funkčnosť.

V prvom rade sme spokojní s účinnosťou motora, ktorý s maximálnou spotrebou 1400 W poskytuje slušný sací výkon - až 380 W. Jednoduchá nádoba sa ľahko čistí. Filtračný systém pozostáva z „Ellipse Cyclone“, motorizovaného a viacvrstvového HEPA 13 na výstupe.

Pre kompaktnosť však človek musí platiť s potrebou neustálej údržby prakticky po každom čistení, ale postup je jednoduchý a nespôsobuje veľa nepohodlia. S tryskami je všetko jednoduché a jasné: hlavná, štrbinová, kefa na čalúnený nábytok, prach.

Hlavné výhody:
 • Kompaktný a ľahký;
 • Vysoký výkon;
 • Teleskopická trubica z hliníka;
 • Ovládanie výkonu na rukoväti;
 • Šnúra - 5 m, polomer posunu - 8 m.
nevýhody:
 • Malý zberač prachu - 0,9 l;
 • Predtým, ako sa pred motorový filter dostane veľké množstvo prachu (musíte ho často umývať).
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Pre náš malý apartmán je to najlepší vysávač bez tašky. Dokonale zachytáva prach. Vážny vypínač na rukoväti. Ľahko sa skryje na skladovanie mimo dverí alebo do špajze. Nie je hlučný, ale nie príliš hlasný.
Philips FC9351 PowerPro Compact
7 300

Ďalší dobrý bezsáčkový vysávač s nárokom na kompaktnosť. Nehovoriac, že ​​to je šokujúce s niektorými neuveriteľnými vlastnosťami a schopnosťami, ale je to veľmi praktické, príjemné na vzhľad a vyrobené s vysokou kvalitou a elegantné, napriek tomu, že sa vyrába v známej krajine za veľkou kamennou stenou. Okrem toho, pre serióznu značku, ktorú Philips určite predstavuje, je cenovka celkom primeraná.

Výkon pre vysokokvalitné čistenie je viac než dostatočný: motor spotrebuje 1900 W, čo poskytuje výkon sania až 370 W (vákuum - až 33 kPa). Vlastná technológia PowerCyclone 5 vykazuje vynikajúce výsledky v separácii prachu zo vzduchu, motor je chránený špeciálnym umývateľným filtrom a na výstupe sú najmenšie častice zachytené vlnitou EPA 10.

Vrátane: pohodlnej teleskopickej trubice so západkou pre štrbinovú dýzu, nábytkovej kefky integrovanej do plastovej rukoväte a hlavnej trysky MultiClean pre všetky typy podlahových krytín.

Hlavné výhody:
 • Štýlový dizajn;
 • Jednoduchá údržba;
 • Priestranná nádoba - 1,5 l;
 • 6 m napájací kábel s automatickým vinutím (rozsah - 9 m);
 • Záruka na medzinárodnú značku - 2 roky.
nevýhody:
 • Chýbajúca rukoväť;
 • Nie je to lacný spotrebný materiál.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Tento vysávač s vysávačom na prach sa s čistením vyrovná s ranou. Aby ste si zachovali stabilný výkon, musíte si zapamätať, že je potrebné umývať filtre. Prvýkrát sa môžu rýchlo upchať, ale keď tento vysávač vyčistí starý prach v dome, všetko sa vráti do normálu.
Philips FC 8766
13 102

Sací výkon tohto vysávača s nádobou je 370 wattov. Kolesá pogumované a pohodlne kĺzajú po podlahe. Najdôležitejšou výhodou je sada kefiek pripojených k Philips FC 8766. Sada je naozaj užitočná pre „všetky príležitosti“: kefa na podlahu alebo koberec, jednoduchá kefa, štrbinová štrk, malá na parkety. Okrem toho je vysávač vybavený filtrami HEPA12 - to znamená, že pri čistení nebudú žiadne cudzie pachy.

nevýhody:
 • ťažký;
 • Krehké pripevnenie hadice k rukoväti vysávača nie je veľmi pohodlné.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Bravo Philips. Vybral som najlepší vysávač bez tašky na recenzie na fórach. Neľutujem nákup. Vysávanie je teraz radosť. Uskutočnil experiment. Vyčistil koberec starým vreckovým vysávačom, ktorý sa mi zdal dobre. Potom tento koberec Philips FC 8766 vyčistil. Výsledok: polovica nádoby je naplnená jemným prachom.
Bosch BGS 62530
4 413

Výkonný cyklónový vysávač (sací výkon 550 W), ale zároveň nie je hlučný. K dispozícii je jemný filter, objem zberača prachu 3 litre. Sada trysiek je impozantná - je tu štrbina, parkety a čalúnený nábytok. Vysávač ideálne čistí drobné nečistoty, chlpy zvierat, drobky.

Hlavné výhody:
 • mocný;
 • priestranný zberač prachu (3 l);
 • pomerne tichý.
nevýhody:
 • ťažké na každodenné čistenie (hmotnosť 8,5 kg);
 • podľa prehľadov nie je vhodný na čistenie hladkých podláh (laminát, linoleum);
 • drahý spotrebný materiál.
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepšie vysávač bez vrecka - kúpil v lete, nikdy ľutoval. Moc je úžasná - na maximum nie je možné pohybovať kefou na koberci. Ľahko sa čistí z chladničky na rošt (vzadu). Trochu ťažké. Všetko nasáva. Pri minimálnom výkone je takmer nepočuteľný.

Najlepšie kontajnerové vysávače pre majiteľov domácich zvierat (s turbo kefou)

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro
13 102

Cinetic Big Ball Animal Pro je nový model známej priekopníckej značky cyklónových vysávačov. Cenovka na Dysone je tradične vysoká, ale to je odôvodnené najkvalitnejšími materiálmi, montážou a samozrejme používaním inovatívnych technológií, ktoré poskytujú vynikajúcu kvalitu čistenia.
Vlastnosti modelu:

 • Dyson Cinetic. Vďaka tejto technológii je vysávač schopný zachytiť najmenšie častice prachu (dôležité pre alergikov). Zároveň sa nevyžaduje umývanie a výmena filtrov a čas absorpcie sa nestráca;
 • Technológia Ball. Vďaka originálnemu dizajnu má vysávač vynikajúcu stabilitu a ovládateľnosť a pri nakláňaní sa ľahko vracia do pôvodnej polohy;
 • Zlepšené hygienické čistenie zberača prachu z kontajnerov;
 • Sada Cinetic Big Ball Animal Pro obsahuje - univerzálnu kefku Musclehead, turbo kefu so štetinami z uhlíkových vlákien a mini turbo kefu, trysky na tvrdé povrchy, čalúnený nábytok a kombináciu.
Hlavné výhody:
 • Spoľahlivý výkon;
 • Záruka - 5 rokov;
 • Vysoko kvalitné čistenie.
nevýhody:
 • hluk;
 • Vysoká cena
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Nie je to môj prvý Dyson. A tak neľutoval peniaze a znova kúpil cyklónový vysávač tejto značky (sú najlepšie). Kompaktný "roly-poly" dokonale čistí koberec od šiestich domácich zvierat. Páčilo sa mi, že Dyson počúval názory svojich zákazníkov a zlepšil proces likvidácie odpadu.
Philips FC9352 PowerPro Compact
7 980

Malý, ale celkom výkonný a štýlový vysávač bez tašky. Tento model je v zásade analógom vyššie uvedeného modelu Philips FC9351, ale je vyrobený v inej farbe, ktorú výrobca označil ako „Royal Blue“ (znie krásne) a má vylepšenú konfiguráciu. Vlastne, celá vec v tryskách. Ak je mäkká kefka a mäkká kefa zabudovaná v rukoväti niečo obyčajné, potom si zaslúžia bližšiu pozornosť dve ďalšie

Hlavný MultiClean má špeciálny tvar, poskytuje vysokú saciu silu vďaka pohodlnému uchyteniu na podlahu, efektívne sa vyrovná aj s veľmi jemným prachom na všetkých typoch podláh. Ešte zaujímavejšie je kefa Turbo Brush, ktorá pomôže majiteľom domácich zvierat zbaviť sa vlny na kobercoch, podlahách, čalúnenom nábytku. Čistenie pomocou takejto dýzy bude o 25% efektívnejšie. Príjemným bonusom od spoločnosti Philips je dvojročná medzinárodná záruka.

Hlavné výhody:
 • Nízka hmotnosť - 4,5 kg;
 • Vysoký sací výkon - 370 W (motor spotrebuje 1900 W);
 • Pokročilá technológia vírivej filtrácie PowerCyclone 5;
 • Pohodlný na udržiavanie zberača prachu s objemom 1,5 litra;
 • Výstup filtra EPA 10.
nevýhody:
 • Vlna a vlasy sa prilepia k trubici kvôli "statickým";
 • Žiadne riadenie výkonu.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Používame poradie šiestich mesiacov a ako všetko. Motorový filter sa ľahko čistí. Máme "mačka dom", pretože Turbo tryska je veľmi dôležité. Vysávač dobre zbiera vlnu, ale v procese čistenia je niekedy nutné ju čistiť.
LG VK76A09NTCR
6 640

Roztomilý, funkčný a nie veľmi drahý vysávač s turbo kefou od kórejskej značky. Charakteristiky hodné, pekný dizajn, montáž a materiály dobrej kvality. Systém "Ellipse Cyclone" funguje dobre, ale teraz to nikoho neprekvapuje. Pravdepodobne preto, že LG sa svojím zvyčajným spôsobom rozhodla vyniknúť s niečím iným.

V tomto prípade je "čip" technológia Kompressor, ktorá umožňuje zber v nádobe s objemom 1,5 litra takmer trikrát viac prachu lisovaním motorizovaným nožom. Nie ďaleko od pravdy, však sľubované čisté brikety sľúbené v reklame nie sú vždy získané, mierne povedané.

Vysávač LG VK76A09NTCR je doplnený výfukovým filtrom štandardu HEPA 11. Výkon motora je 2000 wattov. Úroveň šumu pozadia je 78 dB. Dĺžka odvíjacej silovej šnúry je 5 m, celkový polomer pôsobenia je 8. Mimochodom, model váži nie príliš veľa - 5,2 kg.

Hlavné výhody:
 • Dobrý sací výkon - 380 W;
 • Teleskopické trubice a univerzálne trysky;
 • Lisovací systém Kompressor je zaručený 10 rokov;
 • Hygienické vyprázdňovanie nádoby.
nevýhody:
 • Citlivo zahriaty v procese;
 • Výkon nie je regulovaný.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Tento vysávač s nádobou je veľmi dobrý ako v výkone, tak aj v zariadení. Dlhý 6-metrový napájací kábel, praktická nádoba, HEPA, lisovanie prachu. Je pravda, že je ťažké uveriť, že samotný vysávač prežije záruku Kompressor.

Najlepšie bezvreckové vysávače s ultrajemnou filtráciou (pre alergikov) t

Miele SKCR3 Blizzard CX1 Excellence
24 900

Nádherný vysávač bez vrecka, ktorého prémiový stav sa cíti doslova vo všetkom. A vec nie je ani v cene, plne zodpovedá najvyššej kvalite. Oveľa dôležitejšie je, že spoločnosť Miele, dlhoročná a zásadne špecializovaná len na modely s klasickým zberačom prachu, prezentovala svet svojej linke Blizzard až potom, čo do kontajnera priniesla formát.

Ideálna kvalita čistenia je podporovaná technológiou Vortex, ktorá vytvára silný prietok vzduchu rýchlosťou vyššou ako 100 km / h. Prach je jasne rozdelený na hrubé a jemné. V priehľadnej nádobe sa zachytáva viac častíc, „tenké“ sa nachádzajú v špeciálnom priestore filtra Gore® CleanStream®, pre ktorý je k dispozícii režim automatického čistenia.

Značkový HEPA AirClean Životnosť nevytvára šancu alergénom. Pre zberač prachu je k dispozícii funkcia odstraňovania prachu Click2open. Inovatívny vysoko výkonný motor PowerLine spotrebuje len 1100 wattov. Práce Miele SKCR3 Blizzard CX1 Excellence s nízkou hladinou hluku 76 dB. Model je vyrobený priamo v Nemecku, záruka je 24 mesiacov.

Hlavné výhody:
 • 4-stupňová regulácia výkonu s otočným prepínačom;
 • Veľký objem nádoby - 2 litre;
 • Motor s plynulou akceleráciou a tepelnou ochranou;
 • Antistatická doska v rukoväti;
 • Pohodlné navíjanie kábla (6,5 m), len jedným stlačením tlačidla.
nevýhody:
 • Docela cena.

9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Chic, najlepší vysávač s nádobou na zber prachu! Prekvapivo, zvyčajne sa konzervatívnym a pragmatickým Nemcom podarilo uspokojiť aj štýlový dizajn. Použitie vysávača je potešením. Nie je potrebné šetriť na ňom peniaze.
Bosch BGC 4U2230
13 682

Dobrý kontajnerový vysávač, zaradený nemeckou značkou do prvotriednej triedy. Model je kompaktný, ale vyznačuje sa vysokým výkonom, ktorý možno nastaviť na maximálne 2200 wattov. Tu je jednoznačne potrebné objasniť, že výrobca neuvádza notoricky známu saciu silu a 300 W „ťahaných“ mnohými obchodmi je dolná hranica spotreby motora. V skutočnosti je prístroj oveľa silnejší ako mnohí konkurenti, manipulujúc s výškou, ale nikto nepotvrdil čísla.

Model je ideálny pre ľudí trpiacich alergiami, rodinami s malými deťmi z veľmi dobrého dôvodu - je doplnený špičkovým ultra jemným vzduchovým filtrom HEPA 14 (účinnosť 99,995% oproti 99,95 pre HEPA 13). Je schopný zadržať nielen škodlivé mikročastice, ale aj baktérie a dokonca aj vírusy.

Vysávač používa nádobu s jednoduchým systémom likvidácie odpadu EasyClean, ako aj samočistiacu funkciu automatického filtra FilterBagless ™. Bosch BGC 4U2230 váži 5,8 kg. Vyrobené v Poľsku. Sada trysiek je celkom klasická: kombinovaná šírka podlahy / koberca 280 mm, štrbinový a čalúnený nábytok.

Hlavné výhody:
 • Dôstojné množstvo zberača prachu - 1,9 l;
 • Účinná technológia separácie vírením typu cross-flowTM;
 • HEPA 14 filter - trvalo umývateľný;
 • Rozsah je do 10 m;
 • Senzorický systém monitorovania výkonu.
nevýhody:
 • Súprava nemá turbo kefu;
 • Nie je to cenovo najdostupnejšia cenovka.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Vysávač je veľmi silný, ale nie je hlučný. Samozrejme, pokiaľ je to možné pre modely kontajnerov. Stále je potrebná minimálna údržba, aby sa neskôr nestalo, že sa zhorší trakcia. Filtre profitujú bez problémov a nie príliš často.
LG V-C83204UHAV
18 390

Relatívne malý kontajnerový vysávač z kórejskej značky s vysokým sacím výkonom (420 W). Len tieto výhody modelu nie sú obmedzené a nie sú menej atraktívne pre svoju funkčnosť a jasný dizajn. Čo je LG VK89304H dobré a čo je schopné:

 • Kompresorová technológia. Vysávač používa systém na lisovanie prachu pomocou špeciálnej motorizovanej čepele vo vnútri nádoby. V dôsledku toho sa zvyšuje kapacita a proces čistenia sa stáva jednoduchším a hygienickejším;
 • Systém "Turbotsiklon." Poskytuje trvalo vysoký sací výkon a vysoký stupeň filtrácie v dôsledku účinného oddelenia prachu od vzduchu;
 • Vysoko účinné čistenie vzduchu na výstupe z vysávača pomocou jemného filtra HEPA 14;
 • Teleskopická hliníková trubica;
 • Ovládanie úrovne výkonu na rukoväti;
 • Univerzálna sada trysiek: koberec / podlaha, turbo kefa, štrbina, 2 v 1 (pre prach a čalúnený nábytok).
Hlavné výhody:
 • Vysoký výkon;
 • Pekný dizajn;
 • Jednoduchá starostlivosť.
nevýhody:
 • Malý objem nádoby - 1,2 litra;
 • Stratí výkon pri upchaných filtroch.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Naozaj slušná sila. Hlavným komfortom tohto vysávača je jednoduché a ľahké čistenie nádoby. V tomto modeli nie je v súprave žiadny turbo kefka, ale ja by som to chcel (musel som si ho kúpiť samostatne, odoberať rúrku z vysávača so mnou do skladu na montáž).

Aký vysávač bez vrecka je lepšie kúpiť?

Výber vysávača, každý človek má svoje vlastné kritériá pre nákup konkrétneho modelu. Pre rýchle čistenie je vhodný ľahký a kompaktný vysávač s nádobou. Pre majiteľov domácich zvierat potrebujete silný cyklónový vysávač s turbo kefou.

Pri nákupe venujte pozornosť dostupnosti servisných centier vo vašom meste - aby sa v prípade poruchy vyskytlo miesto, kde sa obrátiť. Neprehliadnite náklady na náhradné filtre. Majte na pamäti - kontajner sa bude musieť pravidelne čistiť, zatiaľ čo prach sa môže dostať do vzduchu - preto je najlepšie vyčistiť vysávač na dvore.

Opatrne si vyberte vysávač s nádobou - a potom vám bude dlho slúžiť! Úspešný nákup.

Loading...