10 najlepších slúchadiel do uší

Hodnotenie 2019: najlepšie slúchadlá do uší pre recenzie zákazníkov a odborníkov.

Podobne ako mnohé iné veci, slúchadlá by sa mali vyberať na základe podmienok, v ktorých sa budú používať. Keďže slúchadlá do uší majú otvorený typ tela, bolo by divné očakávať od nich silné basy, najmä vzhľadom na kompaktnosť samotných zariadení.

Slúchadlá do uší sú zakúpené v dvoch prípadoch: v prípade potreby udržiavať periférnu kontrolu az dôvodov pohodlie dlhé počúvanie, Ignorovanie cudzích zvukov je prípustné, zatiaľ čo doma v pohodlnom kresle, ale nie na nohe v rušnej ulici. Pokiaľ ide o druhý bod - všetko je tu veľmi individuálne, ale zvýšená únava po počúvaní hudby pomocou slúchadiel do uší je pomerne bežným javom.

Najlepšie slúchadlá do uší 2018 - začiatok roku 2019

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie nízko nákladové slúchadlá do uší1Pioneer SE-CE5119.6 / 10985
2Sennheiser MX 1709.3 / 10415
3JVC HA-F1609.2 / 10269
4Panasonic RP-HV0949.0 / 10253
Najlepšie slúchadlá do uší pre šport1Koss KPH149.5 / 10990
2JVC HA-EN109.4 / 10415
3Pioneer SE-E5119.2 / 10899
4Philips SHQ1400 ActionFit9.0 / 101 199
Najlepšie slúchadlá do uší s mikrofónom11MORE Single Driver EO3209.8 / 101 790
2Apple EarPods MD827ZM / A9.5 / 102 210
3Sennheiser PMX 684i9.4 / 1031 490

Najlepšie nízko nákladové slúchadlá do uší

Pioneer SE-CE511
985

Tento model je dobrým kompromisom medzi cenou slúchadiel a kvalitou zvuku, ktorý poskytujú. Majitelia CE511 si všimli vynikajúcu zrozumiteľnosť reči a spevu, čistotu stredných a vysokých frekvencií, pomerne plnú basu. Samozrejme, každý má svoju vlastnú predstavu o tom, ako by ho mali mať dobré slúchadlá, ale vzhľadom na ich dizajn typu „slúchadlá“ je tu dôležitá hustota basov. Pozlátené konektory a vodiče z medi bez obsahu kyslíka robia model ešte atraktívnejším. Nie je vylúčené, že vysoký detail zvuku je spojený práve s poklesom úrovne jeho tlmenia v dôsledku použitia vysoko čistého kovu pri výrobe kábla. Mimochodom, ten má mäkkú izoláciu, ktorá ho nevychladí.

Hlavné výhody:
 • jasný a čitateľný zvuk;
 • dobré basy;
 • pozlátený konektor;
 • medený kábel s vysokou čistotou.
nevýhody:
 • nie je veľmi výhodná forma.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Vynikajúce slúchadlá s mäkkými a odolnými vodičmi. Za takéto peniaze medzi lodiarmi je ťažké nájsť najlepšiu možnosť.
Sennheiser MX 170
415

Očakávajte krištáľovo čisté a hlboké zvukové detaily z rozpočtových slúchadiel by boli príliš optimistické, avšak kvalita prehrávania modelu MX 170 je na veľmi slušnej úrovni. Amplitúdovo-frekvenčná odozva, ktorá sa očakáva, sa posunie smerom k vysokým frekvenciám, ale pozorujú sa aj niektoré basy. To je len pri maximálnej hlasitosti, slúchadlá sú lepšie nepoužívať - ​​basy začnú znateľne zamknúť. Hlavné tvrdenia týkajúce sa týchto vložiek vyplývajú z detailov dizajnu. V súprave sú vankúšiky na uši, ale prakticky neexistuje zvuková izolácia. Kábel je tenký a za studena sa stáva tvrdým. V tom istom čase sa výrobca rozhodol ušetriť na takých drobnostiach ako gumové kryty v mieste, kde drôt vystúpil z puzdra.

Hlavné výhody:
 • dostatočnú kvalitu zvuku;
 • rozumnú cenu.
nevýhody:
 • šnúra sa schladí v chlade;
 • v mieste výstupu z puzdra nie je ochrana kábla;
 • Existujú obmedzenia maximálneho výkonu.
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Úplne odlišné "uši" sú určené pre jemných znalcov klasiky a fanúšikov tvrdých hudobných štýlov. To isté - poskytuje slušnú kvalitu za veľmi skromné ​​množstvo, a napriek tomu nevadí, že prehrá.
JVC HA-F160
269

Nepochybne, dizajn týchto slúchadiel je do značnej miery úspešný: s citlivosťou 108 dB, majú odpor 16 ohmov, takže dokážu poskytnúť slušnú hlasitosť aj na zjavne slabých zariadeniach, ktoré by nedokázali zvládnuť 32-ohmové slúchadlá. Špeciálna konštrukcia „mušle“, zvuku, z ktorého sa prenáša do ucha, nie inak, s pomocou nejakej „šikovnej čarodejnice“, výrazne zvyšuje hustotu basov, takže milovníci hudby z dubstepového kanóna zo Saints Row nebudú mať nič zvláštne na to, aby našli chybu. ,

Rovnaký dizajn sa však odrazil na vrchole zvuku, a ak ich tlmenie môže byť čiastočne kompenzované nastaveniami ekvalizéra, potom sa milovníci hudby nebudú sťažovať na značnú mieru otupenosti. Takže máme pred sebou dosť dobré slúchadlá, ale slúchadlá sú dosť úzke, čo sa týka hudby, čo by sme mali mať na pamäti pri výbere.

Ak si ich chcete kúpiť, musíte splniť dve požiadavky - odlíšiť WUBWUBWUB od WOBWOBWOB a mať veľké uši. Druhá požiadavka je ešte dôležitejšia: škrupiny vložiek sú potiahnuté gumou tenkou vrstvou, nezdajú sa byť pohodlné pre každého.

Hlavné výhody:
 • Vysoká citlivosť
 • Slušné basy
nevýhody:
 • Špecifické problémy s RF spektrom
 • Niektoré ergonomické chybné výpočty
9.2 / 10
hodnotenie
recenzia
Jednoznačne najlepšie lacné slúchadlá do uší pre milovníkov silných basov, ktoré sú "vždy s vami".
Panasonic RP-HV094
253

Vyrobené v klasických tvarových vložkách - jeden z najobľúbenejších modelov v rade Panasonic. Tento lacný model slúchadiel do uší je skutočne veľmi úspešný: výrobca bol schopný dosiahnuť prijateľnú šírku „stráviteľnej“ časti amplitúdovo-frekvenčnej charakteristiky s nezaznamenanou, ale slušnou citlivosťou 104 dB / mW. Bas sa neotrasie silou, ale vyžaduje ju z lacných vložiek s priemerom difuzéra 14,8 mm a nestojí za to. Stred a vrch sú dobre detailne - malá zotrvačnosť difuzéra ovplyvňuje. Najvyššia časť vysokofrekvenčného spektra je tu amatér, a záležitosť nie je ani v hudobných preferenciách, ale vo funkciách počutia: napríklad, ak máte ucho, ktoré ticho odlišuje zvuky s frekvenciou až 19-20 kHz, potom sa slúchadlá budú zdať zbytočne plastické a "hopping". Na druhej strane, pre mnoho ľudí je vypočutie čisto fyzicky obmedzené na frekvencie rádovo 16 kHz, a len vtedy sa nič nepotvrdí proti Panasonic.

Hlavným nesprávnym výpočtom konštruktérov je zbytočne tenký drôt, ktorý, ako sa hodí ku káblovým slúchadlám, je okamžite zmätený a sotva sa rozpadol a nie je tak ťažké ho odtrhnúť. Avšak za takú cenu, aj to môže byť ignorované: mnoho RP-HV094 vlastníci nie sú prvý pár nosiť, nákup ďalšie jeden výmenou za rozbité jeden.

Hlavné výhody:
 • Rozpočtová cena
 • Znel pre dokonalý zvuk sluchu
nevýhody:
 • Tenké vodiče
9.0 / 10
hodnotenie
recenzia
Za tieto peniaze, ucho je docela zvuk, čitateľný, bez veľa nečistôt. Pre metro a vlak zostúpiť dole.

Najlepšie slúchadlá do uší pre šport

Koss KPH14
990

Najpohodlnejšie a najpraktickejšie pre šport sú slúchadlá do uší s čelenkou, ako napríklad model KPH14 značky Koss. Ich vlastnosťou je nútené potlačenie zvukov s frekvenciou nižšou ako 100 Hz. Opatrenie je nútené a zamerané na ich vlastnú bezpečnosť, aj keď za to musia obetovať „basu“. Ďalšou výhodou modelu je vzduchotesné puzdro, ktoré chráni prístroj pred vlhkosťou, či už je to dažďové kvapky alebo pot.

Hlavné výhody:
 • vysoký stupeň ochrany proti vlhkosti;
 • výškovo nastaviteľná čelenka;
 • niekoľko farebných možností.
nevýhody:
 • neprepínateľné potlačenie basov;
 • Iba vertikálna poloha čelenky.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepšie slúchadlá do uší pre aeróbne cvičenie, ako aj iné rytmické gymnastiky alebo fitness. Uši sú pohodlné s tým, čo sa deje okolo počuteľného, ​​nespadá z hlavy.
JVC HA-EN10
415

Na úteku budú mať všetky slúchadlá tendenciu vypadnúť z uší, takže dizajn silikónových "rámových" vložiek JVC sa priblížil so všetkou starostlivosťou, čím sa dosiahla spoľahlivá, ale zároveň nesťažná fixácia. Pre ergonómiu dávame slúchadlám pevnú vrchnú päťku, najmä vzhľadom na prítomnosť druhého páru vankúšikov do uší.

Budeme sa podrobne zaoberať ich podobou: v tomto modeli kombinovali dizajn vložiek a slúchadiel do uší, pretože charakteristické „rohy“ vankúšikov do uší sú zvláštnymi zvukovými sprievodcami, ktoré sú súčasťou balenia slúchadiel do zvukovodu a „uzamknutia“. To je dôvod, prečo zviazané a ísť ušné vankúšiky rôznych veľkostí vybrať si pre seba najpohodlnejšie možnosť. Výsledkom je vynikajúca ochrana proti žiareniu (a hlavným nepriateľom športových slúchadiel nie je vlhkosť vzduchu, ale pot), husté a silné basy, s ktorými má väčšina vložiek na slúchadlá zjavné problémy.

Prečo sa teda obmedzujeme na tento bod hodnotenia? Faktom je, že, JVC, vyvinula presne pohodlné športové slúchadlá, a to je to, čo dominuje dizajnu. Ale majú zvuk ... Nie, slúchadlá nespôsobujú túžbu roztrhať ich a potom ich vyhodiť, ale napriek tomu je taká bezvýznamná, ako to môže byť akceptované, a poslucháč vyjadrí tento názor bez ohľadu na ich hudobné preferencie. Hlavnou úlohou JVC je vytvoriť zázemie počas tréningu, nestojí za to, aby si užívali hudbu.

Hlavné výhody:
 • Ergonomický dizajn s možnosťou prispôsobenia
 • Dobré basy
nevýhody:
 • Zvuk nie je určený pre milovníkov hudby
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Slúchadlá sú pohodlné, dosť hlasné. Neodrezávajú ich zvonku - pri jazde po uliciach je pre vašu bezpečnosť tiež veľmi dôležité.
Pioneer SE-E511
899

Ak je potrebné vložky, ktoré sa dobre držia v ušiach aj pri náhlom pohybe, a dizajn čelenky z nejakého dôvodu nevyhovuje náhlavnej súprave - dávajte pozor na športové modely s klipmi. Napríklad na modeli SE-E511 od spoločnosti Pioneer. Spoľahlivé prispôsobenie sa tu zabezpečuje opakovaním anatomického tvaru ucha a pohodlie pri nosení sa dosahuje použitím špeciálneho elastoméru pri výrobe oblúkov. Výrobca umiestňuje tento model ako slúchadlá pre športových fanúšikov, ale z nejakého dôvodu neuvádza pre nich takú povinnú podmienku ako ochranu pred vlhkosťou. Okrem toho frekvenčný rozsah vložiek nie je obmedzený na dno, hoci sa nemôžu pochváliť špeciálnymi basmi. To sú len dobré slúchadlá pre aktívnych ľudí.

Hlavné výhody:
 • pohodlné spony z mäkkého materiálu;
 • medený kábel bez obsahu kyslíka;
 • pozlátená zástrčka.
nevýhody:
 • bez tlaku.
9.2 / 10
hodnotenie
recenzia
Ľahké, dobre držané v ušiach, keď beží a ohýba hlavu. Basov nestačí, ale môžete počuť, čo sa deje okolo vás. Pre tréning je to najlepšie slúchadlá do uší.
Philips SHQ1400 ActionFit
1 199

V zostave je ActionFit „najmladším“ modelom, ktorý ovplyvňuje frekvenčné pásmo aj citlivosť. Pri 16 ohmoch však impedancia a 100 dB nespôsobí problémy s väčšinou zariadení. Zariadenie ich však zmení na skutočný transformátor: zmenou podšívky môžete namontovať slúchadlá mimo ušnice a použiť kompaktné dorazy a premeniť ich na obyčajné vložky. Všetky podložky sú vyrobené z elastického materiálu a pohodlne sa nosia, čo je z hľadiska ergonómie optimálne. Bohužiaľ, s nimi je zvuk najzreteľnejším zo všetkých možností. Pri inštalácii "chvostov" sa zvuk zlepší, ale nie príliš príjemný pocit prítomnosti cudzieho predmetu v uchu sa môže začať sledovať. Optimálne pre zvuk je obloženie klasických vložiek ... ale v ich ušiach, samozrejme, držia to najhoršie.

To je dôvod, prečo “Phillips”, hoci priťahuje pozornosť v okne, kvôli kombinácii vlastností, nemôžu tvrdiť vysoké skóre v hodnotení športových slúchadiel. Koniec koncov, chceme, aby v tom istom čase zneli a držali v ušiach, nie oddelene, nie?

Hlavné výhody:
 • Vrátane troch typov montáže
 • Odolný kevlarový drôt
nevýhody:
 • Buď počujete basy, alebo dáte háčiky na uši. Jedna z dvoch vecí.
9.0 / 10
hodnotenie
recenzia
"Uši" sú zaujímavé, pretože sa dajú spoľahlivo upevniť na behanie a pri bežných vankúšoch na uši sa dajú umiestniť pod obľúbené stopy na ceste k doprave. Je pravda, že zmeniť ich neustále je vec pre amatéra.

Najlepšie slúchadlá do uší s mikrofónom

1MORE Single Driver EO320
1 790

Ak bol dvojdverový model slúchadiel od 1More ešte stále „vecou sám o sebe“, aj keď nie bez určitých výhod, potom klasické vložky pre jedného vodiča od tej istej spoločnosti sú nielen krásne, ale aj veľmi kvalitné. Mimochodom, aby sme sa dostali k strate estetov zo sveta audia, dajte im vedieť, že tieto slúchadlá sú „čistokrvná Čína“, pretože značka 1More nie je nič iné ako „najbližší príbuzný“ známeho Xiaomi.

A znie to rovnako! Štýlové slúchadlá v rovnakom čase podávajú hustý "spodný" a čitateľný "vrch". Prirodzene, pre to musí byť zdroj zvuku vhodný - zo smartfónu zakúpeného v blízkej kabíne pre 4000, Moshe Rabane nedostane vysoko kvalitný zvuk, oi-wei. Zvlášť všimnite si, že odpor tu je 32 ohmov.

Okrem zvuku a dizajnu je hodné nasledujúce vybavenie: kovové puzdro, 3 páry vymeniteľných ušných vankúšikov rôznych typov. Odolná tkanina pletená kábel je ďalší argument, ktorý nám umožňuje dať teraz 1Viac vavríny prvenstvo v našom hodnotení.

Hlavné výhody:
 • Kvalitná montáž, vyvážený zvuk
 • Vysoká citlivosť (107 dB)
 • Kompletné športové vložky do uší
 • Kompatibilný s iPhone (tie modely, ktoré ešte mali jack 3,5)
nevýhody:
 • No, až na to, že je to rovná, nie šikmá zástrčka
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepšie slúchadlá do uší s mikrofónom z hľadiska zvuku, kvality montáže tých, ktoré som kedy použil.
Apple EarPods MD827ZM / A
2 210

Slúchadlá majú rozpoznateľný ergonomický tvar, ktorý im poskytuje pohodlné zapadnutie do zvukovodu. Mimochodom, Apple to hovorí. V skutočnosti, to stojí za to overiť si to osobne pred nákupom, pretože všetky ušnice sú individuálne ako v tvare a veľkosti. S výnimkou tohto bodu slúchadlá predstavujú ukážku kvality medzi návrhmi otvoreného typu. Výkonný priestorový zvuk s vynikajúcimi detailmi, dobre vyváženou frekvenčnou odozvou a bohatými basmi nenechá ľahostajných hudobných fanúšikov. Nepochybnou výhodou tohto headsetu je ovládací panel, ktorý je kompatibilný nielen so všetkými zariadeniami Apple, ale aj s mnohými zariadeniami od iných výrobcov.

Hlavné výhody:
 • veľmi kvalitný zvuk;
 • štýlový dizajn;
 • Diaľkové ovládanie zariadenia Apple.
nevýhody:
 • spoľahlivosť výsadby závisí od tvaru ušnice;
 • rovná zástrčka;
 • cena.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Ak narazíte na falošné slúchadlá, najlepšie slúchadlá s mikrofónom. Znie to naozaj dobre a ani s mnohými hodinami počúvania ne pneumatikuje.
Sennheiser PMX 684i
31 490

Z "Sennheiser" nedobrovoľne očakávať, že v blízkosti ideálny zvuk, najmä preto, že cena týchto slúchadiel do uší nie je najnižšia. Okrem toho, citlivosť deklarovaná výrobcom, možno považovať za záznam medzi slúchadlami tohto typu - 117 dB!

V skutočnosti však model vyšiel celkom kontroverzne. Skutočnosť, že slúchadlá boli vyvinuté pre tento šport, je okamžite zrejmá, ale vzhľadom na nízku ochranu pred vlhkosťou zanecháme toto vyhlásenie na svedomí výrobcu a dohodneme sa na tom, že PMX 684i bude pravidelným headsetom, od ktorého očakávame predovšetkým dobrý zvuk. Bohužiaľ, ucho tvrdohlavo odmieta pochopiť, čo viac ako tri tisíce budú musieť zaplatiť tu: so všetkými túžbami, nemôže získať vedenie v hodnotení Sennheiser, pokiaľ ide o cenu / kvalitu / zvuk sú atraktívnejšie modely. Ale pre priaznivcov značky alebo milovníkov kvalitných značiek je model nepochybne zaujímavý.

Hlavné výhody:
 • Ergonómia, kvalita spracovania
 • Dobrý mikrofón
nevýhody:
 • predraženiu
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Vložky hladko znejú bez plastickej a viditeľnej nelinearity frekvenčnej charakteristiky. Aj keď je zvuk trochu nudný, povedal by som to.

Na záver by som chcel spomenúť ešte jeden charakteristický znak vložiek. Majú otvorený dizajn trupu zle izoluje externé zvukyprostredníctvom takýchto slúchadlá hudba je počuteľný pre ostatných, Dokonca aj dvaja milovníci hudby v rovnakom minibuse sa môžu stať nepríjemným faktorom obrovskej aktívnej sily, ak uprednostňujú takéto rozhodnutia. Buďte vzájomne zdvorilí a nakupujte správne.

Loading...