15 najlepších vlasových masiek

Nechajte svoje vlasy nažive!

Krásne, žiarivé zdravie vlasov, ako vzácna dekorácia, dopĺňajú ženský obraz a robia ho ešte krajším. Je pravda, že nie všetky dievčatá sa môžu pochváliť luxusnými kaderami, darovanými prírodou, ale kompetentný prístup a dobre zvolené postupy starostlivosti pracujú zázraky - a len nedávno sa škaredo vyzerajúce vlasy doslova zhrubnú pred vašimi očami a trblietajú sa ako čínske hodváb! A prvým asistentom v ťažkej úlohe starostlivosti o ne je maska.

Ako si vybrať dobrú masku na vlasy: znalecký posudok

Louis Faria, absolvent parížskej školy kaderníctva, stylista a manažér v jednom zo salónov Jeana Louisa Davida, vie všetko o svojich vlasoch a verí, že hlavnou vecou je vybrať si masku individuálne. Takže dobrá maska ​​na farbené a odfarbené vlasy by mala byť vyživujúca a zabrániť vyblednutiu farieb. Pre kučeravé a suché vlasy, mali by ste zvoliť hydratačné masky na báze keratínu, a pre mastné vlasy, Louis odporúča masku so zeleným ílom.

Je však dôležité nielen kúpiť správnu masku, ale aj použiť ju šikovne. Napríklad, ak sú vlasy tenké, zmes sa ponechá len niekoľko minút, inak maska ​​váži vlasy a bude pre nich ťažké pridať objem. Ak sú vlasy pri korene náchylné na tuk, pri použití masky je potrebné sa tejto oblasti vyhnúť. A v každom prípade by mala byť venovaná zvláštna pozornosť tipom, pretože to je zvyčajne najviac pre-sušené časti vlasov.

Rada Ľudovíta Faria: aby sa zvýšila efektivita masky, musíte v čase svojho pôsobenia zabaliť hlavu do vyhrievaného uteráka - potom aktívne zložky zmesi ľahšie preniknú do vlasov a prinesú maximálny úžitok.

A aby sme sa rozhodli pre najlepšiu masku na vlasy, ktorá dokáže vyriešiť konkrétny problém s vlasmi, naše hodnotenie vám pomôže na základe názorov profesionálov a recenzií bežných používateľov. Vybrali sme to najlepšie z najobľúbenejších masiek, široko zastúpených v predaji.

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšia maska ​​na rast vlasov1Kompliment Naturalis 3 v 1 s korením9.8 / 10165
Najlepšia maska ​​na vypadávanie vlasov1Belita-Viteks bahno proti strate9.9 / 10140
2Planeta Organica Silný čierny marocký proti spadu9.9 / 10260
3Aasha Ajurvedic posilniť vlasy a lupiny9.8 / 10210
Najlepšie masky na obnovu vlasov1Belita-Vitex Arganový olej + tekuté hodváb pre slabé, poškodené vlasy9.9 / 10129
2Natura Siberica Rakytník riečny. Hlboká regenerácia pre ťažko poškodené vlasy9.8 / 10440
3L'Oreal Professionnel Absolut opravuje lipidium9.8 / 101 485
Najlepšie masky na vlasy lesk1La'dor Eco Hydro LPP úprava10 / 10350
2Brelil Numero pre lesk s drahými olejmi9.9 / 10850
3Shiseido Tsubaki Damage Care9.7 / 10780
Najlepšie masky na farebné vlasy1Indola Oprava opláchnutia10 / 10470
2Estel Curex Therapy intenzívne na poškodené vlasy10 / 10540
Najlepšie profesionálne vlasové masky1Kapous Keratin Restructuring "Magic Keratin"10 / 10431
2Ollin Megapolis Black Rice9.9 / 10880
3Kaaral Royal Jelly Cream rekonštruuje s materskou kašou9.8 / 10850

Najlepšia maska ​​na rast vlasov

Kompliment Naturalis 3 v 1 s korením
165 (500 ml)

Ruská maska ​​Compliment Naturalis sľubuje trojnásobné pôsobenie: posilnenie vlasov, urýchlenie ich rastu a zabránenie vypadávaniu vlasov. Jeho hlavná zložka, feferónka, stimuluje prietok krvi do spiacich žiaroviek a aktivuje ich prebudenie. Bezpočet recenzií dievčat naznačuje, že pri pravidelnom používaní tejto masky za mesiac vám umožní zvýšiť dĺžku vlasov o 2-3 cm.

Textúra nástroja je pohodlná, jogurt. Maska sa aplikuje na vlhké vlasové korene, ľahko sa rozloží na častice, ale musíte sa pripraviť na to, že časom zmes začne znateľne zahrievať pokožku hlavy. Použite ho lepšie v rukaviciach a opláchnite studenou vodou. Objem nádoby je 500 ml.

Hlavné výhody:
 • trojitý efekt;
 • ekonomická spotreba;
 • veľký objem;
 • rozpočtová cena.
nevýhody:
 • postup môže spôsobiť nepohodlie vo forme pocitu pálenia;
 • Neodporúča sa pre tých, ktorí majú problémy s krvným obehom.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Kým som sa stretol s najlepšou zakúpenou maskou pre husté vlasy. V priebehu mesiaca a pol som videl, že nové krátke vlasy rastú a tie existujúce sa stávajú mäkšími a oveľa dlhšie! Zo srdca odporúčam!

Najlepšia maska ​​na vypadávanie vlasov

Belita-Viteks bahno proti strate
140 (450 ml)

Bieloruská maska ​​s bahnom a soľami Mŕtveho mora a výťažky z liečivých bylín a niekoľkých druhov rias boli vytvorené na aktívne posilnenie vlasov, zlepšenie krvného obehu, urýchlenie metabolických procesov, zvýšenie pružnosti a pevnosti vlasov a spomalenie ich straty.

Textúra nástroja kyslej smotany, stredne hustá. Maska vôbec nevykrmuje vlasy, nekradne pompézne, vyhladzuje. Okamžite sa javí mäkkosť a lesk a po niekoľkých procedúrach počet vypadnutí vlasov výrazne klesá. Výrobok sa dodáva v 450 ml plechovke av 200 ml skúmavke.

Hlavné výhody:
 • lacné;
 • hospodárne;
 • má kumulatívny účinok;
 • K dispozícii v dvoch zväzkoch.
nevýhody:
 • keď maska ​​zostane malá, je ťažké ju dostať cez úzky krk.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepšia maska ​​na vlasy z hľadiska ceny a kvality! Obrovská banka pre smiešne peniaze, veľký efekt - v skutočnosti, nič viac si neželáte, odporúčam.
Planeta Organica Silný čierny marocký proti spadu
260 (300 ml)

Maska na posilnenie vlasov domácej značky Planeta Organica obsahuje niekoľko prírodných olejov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyživovali a hydratovali oslabené vlasy až do úplného konca, dodávali im pružnosť a posilňovali korene a postupne zastavovali stratu. Stovky fanúšikov to nazývajú jedným z najlepších medzi lacnými vlasovými maskami.

Textúra nástroja je pomerne hrubá, mastná, mierne nerovnomerná. Maska sa nedá ľahko aplikovať, ale nepreteká a rýchlo sa vymyje. Nevyvažuje a nedrží si vlasy, robí ich drobivejšie. Po zákroku sa stávajú mäkšie a ľahko sa rozčesávajú. Objem nádoby je 300 ml.

Hlavné výhody:
 • dobré zloženie;
 • prijateľné náklady;
 • mierna spotreba.
nevýhody:
 • nie každý má rád intenzívnu chuť.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Po narodení sa moje vlasy začali strašne obávať a bola to práve táto maska, ktorá ich zachránila. V posledných mesiacoch je táto vlasová maska ​​pre mňa najlepšia a jediná! Ideálne pre suché, vypadávajúce a rozrezané konce.
Aasha Ajurvedic posilniť vlasy a lupiny
210 (80 g)

V srdci indickej masky značky Aasha je bezfarebná henna, prírodný prostriedok, ktorý posilňuje vlasy a robí ju väčšou. Maska tiež vďaka iným aktívnym zložkám v zložení dodáva vlasom oslnivý lesk a živý vzhľad, odstraňuje lupiny a odstraňuje príčiny jej vzhľadu. Avšak, vzhľadom na jeho schopnosť dať vlasy červenej vlasy tento produkt je nepravdepodobné, aby vyhovoval blondínky.

Textúra nástroja je suchá, voľná, jemná. Maska by mala byť zmiešaná s teplou vodou do stavu pasty, potom bude ľahko aplikovateľná a nebude prúdiť. Proces môže pokožku ochlpieť alebo ochladiť. Celý kurz liečby vlasov je šesťkrát týždenne. Hmotnosť jedného balenia s práškom je 80 g.

Hlavné výhody:
 • prírodné zloženie;
 • primeranú cenu;
 • predaný kusom.
nevýhody:
 • potrebujú nádobu a lyžicu na chov masky;
 • môže dať blond vlasy načervenalý odtieň.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Maska trochu zmení farbu vlasov, ale nový odtieň sa mi veľmi páčila! A jej práca je dokonalá - dlhé roky mi vlasy nesvietili tak dobre a nevyzerali tak zdravo! Pevné päť.

Najlepšie masky na obnovu vlasov

Belita-Vitex Arganový olej + tekuté hodváb pre slabé, poškodené vlasy
129 (200 ml)

Dvojminútová maska ​​bieloruskej spoločnosti Belita-Vitex dostala stovky nadšených recenzií od dievčat našej krajiny - mnohí s dôverou nazývajú to najlepšie medzi lacnými maskami na obnovu vlasov. Výrobok bol vytvorený najmä pre oslabené a poškodené vlasy, ktoré napomáhajú regenerovať cenné arganové a marhuľové oleje a betaín v kompozícii.

Textúra masky je mäkká, hodvábna, nie príliš hrubá. Výrobok absorbuje trochu do vlasov, okamžite mu dodáva zdravý lesk, živý a dobre upravený vzhľad, hladkosť bez váženia, vyživujúci a upokojujúci. Objem skúmavky - 200 ml.

Hlavné výhody:
 • nízka cena;
 • rýchly výsledok;
 • výdavkov.
nevýhody:
 • žiadny kumulatívny účinok.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Odporúčam túto masku pre nadýchané, pokousané, porézne a len pre suché vlasy. Dokonale mi padla a dala taký živý lesk, že som nemohla uveriť svojim očiam!
Natura Siberica Rakytník riečny. Hlboká regenerácia pre ťažko poškodené vlasy
440 (300 ml)

Maska z rakytníka rakúskej značky Natura Siberica s množstvom prírodných olejov, hodvábnych bielkovín a keratínu je vhodná na suché, farbené, odfarbené, nepoddajné, poškodené a krehké vlasy. Vyživuje ich hodnotnými látkami, robí ich hladšími, pružnejšími a pružnejšími, dodáva zdravý lesk a zároveň chráni pred horením počas horúceho štýlu.

Textúra nástroja je príjemná, posuvná, ako keby šľahala. Maska sa aplikuje ľahko, dokonale zjemňuje a hydratuje vlasy po celej dĺžke, nezvyšuje ich, zachováva si bohatstvo. Napriek jasnej farbe, nedáva tieň. Objem nádoby je 300 ml.

Hlavné výhody:
 • dobré zloženie;
 • mierne výdavky.
nevýhody:
 • nemusia zapadnúť do veľmi tenkých vlasov.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
V mojej kúpeľni je niekoľko vlasových masiek, ale toto bolo lepšie ako ostatné - kučery potom, čo sú drobivé, tečúce, žiariace. Len zázrak pre bielené vlasy.
L'Oreal Professionnel Absolut opravuje lipidium
1 485 (200 ml)

Výrobca sľubuje, že vďaka exkluzívnemu lipidovému komplexu s ceramidmi a fytokeratínom, maska ​​na poškodené vlasy od L'Oreal vyživuje a rekonštruuje každý vlas, obnovuje jeho vnútornú štruktúru a chráni pred agresívnymi vonkajšími vplyvmi. Výsledkom je, že vlasy budú omnoho mäkšie, silnejšie a lesklejšie.

Textúra masky je veľmi hustá, ale poddajná, topiaca sa. Zmes sa rovnomerne aplikuje na celú dĺžku, dobre sa vymyje, nezmieňa vlasy, odstraňuje načechranosť, dodáva lesk a príjemnú váhu. Čiastočne absorbovaný počas procedúry. Maska sa predáva v nádobách na 500 a 200 ml.

Hlavné výhody:
 • ekonomická spotreba;
 • kumulatívny účinok;
 • v dvoch zväzkoch.
nevýhody:
 • slušnú hodnotu.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Maska je skvelá! Moje porézne suché vlasy sú doslova zjedené a požiadané o viac! Používam ho dlhú dobu a všimol som si, že vlasy sú lesklejšie a zdravé. V súčasnej dobe, najlepšia maska ​​na vlasy zo všetkého, čo som sa snažil.

Najlepšie masky na vlasy lesk

La'dor Eco Hydro LPP úprava
350 (150 ml)

Kórejská maska ​​s hydrolyzovaným kolagénom, keratínom a prírodnými olejmi od profesionálnej značky La'dor je vhodná pre suché, matné a farebné vlasy. To im dodá elegantný vzhľad, vráti sa dúhovým leskom, opticky pridá okázalosť, zvlhčí, uzdraví a vytvorí ochranu. Odporúča sa použiť s termocap.

Textúra masky krém, plast. Potom, čo sa jej vlasy stanú pružnejšie, drobivé, svetlé a dobre upravené, je príjemné sa ich dotknúť. Dostupné v injekčnej liekovke s 530 ml dávkovačom a v 150 ml skúmavke, ako aj v jednorazových sondách.

Hlavné výhody:
 • v dvoch množstvách;
 • sú testeri, ktorí sú vhodní na cestovanie;
 • mierne spotrebované;
 • má kumulatívny účinok.
10 / 10
hodnotenie
recenzia
Nemal som lepšiu masku na vlasy - ľutoval som, že som si vzal menší objem, musel som okamžite kúpiť veľkú fľašu. Vlasy svietia a vyzerajú zdravé a silné! Musím mať.
Brelil Numero pre lesk s drahými olejmi
850 (1000 ml)

Výživná maska ​​Numero talianskej značky Brelil s olejmi z makarónov, makadamových a arganových olejov dodáva bezdrevým, bieleným, poškodeným vlasom oslnivú žiarivosť, pružnosť a silu, hydratuje a vyživuje ich po celej dĺžke a poskytuje hodvábnu jemnosť.

Textúra média je mierne hustá, kĺzavá. Zmes sa ľahko rozdeľuje cez vlasy, ktoré sa po zákroku zmäknú, pružné, lesklé a hladké, ale zároveň nie sú hladké. Masku je možné zakúpiť v 1000 ml plechovke av 300 ml skúmavke.

9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Skúšal som všetky vlasové masky z tejto série, a to bola maska ​​pre lesk, ktorá sa mi zdala najlepšia. Keď ho používam, cítim sa niekde v kúpeľoch, pretože vôňa je úžasná! Som so všetkým spokojný.
Shiseido Tsubaki Damage Care
780 (180 g)

Japonská maska ​​s olejom kamélie od Shiseido je vhodná pre poškodené, porézne, nadmerne vysušené vlasy. Obnovuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti, robí vlasy drobivými a tečúcimi, dodáva im zdravý lesk, hodvábnu hladkosť a vitalitu. V tejto sérii je aj ďalšia maska ​​zameraná na dodanie lesku a žiarenia - Shiseido Tsubaki Shining v červenom obale.

Textúra gélovej masky. Mal by sa držať na vlasoch len päť minút. Vlasy sa stávajú mäkkými, dobre upravenými, lesklými, nie zmätenými a ľahko hrebeňovými. Výrobca odporúča použiť masku spárovanú s rovnakým šampónom. Objem nádoby - 180 g

Hlavné výhody:
 • mierna spotreba;
 • okamžitý efekt.
nevýhody:
 • značné náklady;
 • skromný objem.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Nepoužívam prvú fľašu tejto masky - pre matné, nie veľmi zdravé vlasy si nemôžete vymyslieť nič lepšie! Premení ich na sálavé plátno, aj keď s pomocou silikónov v kompozícii, ale výsledok ma robí šťastným.

Najlepšie masky na farebné vlasy

Indola Oprava opláchnutia
470 (200 ml)

Maska s vitamínmi, proteínmi a aminokyselinami z nemeckej spoločnosti Indola robí vlasy elegantnými a učenými, obnovuje ich po vysušení, vyhorení alebo poškodení agresívnymi farbami, chráni, dodáva prirodzený lesk a zdravú silu. Veľa krásnych bloggerov a kaderníkov chváli túto masku a sú nazývaní najlepšími pre farebné vlasy v cenovej kategórii rozpočtu.

Textúra nástroja je mierne mastná, hustá. Maska je čiastočne absorbovaná vlasmi, nerobí z nich ťažšie, nevytvára pocit tuku. Odstraňuje mäkkosť, dodáva lesk a hladkosť. Výrobca neodporúča používať masku viac ako raz týždenne. Predáva sa vo veľkom litrovom balení a v nádobe s objemom 200 ml.

Hlavné výhody:
 • ponúkané v dvoch zväzkoch;
 • veľmi hospodárne.
10 / 10
hodnotenie
recenzia
Maska mi doslova zachránila vlasy po odpočinku v Egypte - pri príchode bola vysušená soľou, spálená slnkom a podobala sa vleku. Ale ona ich obnovila! Najlepšia voľba pre pohotovostnú starostlivosť o vlasy.
Estel Curex Therapy intenzívne na poškodené vlasy
540 (500 ml)

Výživná maska ​​domácej značky Estel s jojobovým olejom a betainom bude ako farbená, bielená, suchá, rozštiepená, krehká, slabá srsť. Zvlhčuje a prispieva k zachovaniu prírodnej vodnej rovnováhy, nasýti hodnotnými látkami, dodáva pružnosť, dodáva vlasom dobre upravený vzhľad a krásny lesk.

Textúra masky je dosť hustá, ale ľahká. Nástroj by mal byť aplikovaný na celú dĺžku, okrem koreňov. Vlasy sa stávajú živými a prúdiacimi, oveľa zdravšie, nasýtené. Treba však chápať, že takýto účinok sa prejaví len na poškodených vlasoch - takýto výsledok by ste nemali očakávať na normálnych. Objem nádoby je 500 ml.

Hlavné výhody:
 • veľký objem;
 • veľmi hospodárna spotreba;
 • Vhodné na použitie v salóne.
10 / 10
hodnotenie
recenzia
Táto maska ​​viac ako raz zachránila blond vlasy po neúspešnom farbení, kúpanie v slanej vode, po použití žehlenia a sušiča vlasov. Vrelo odporúčam!

Najlepšie profesionálne vlasové masky

Kapous Keratin Restructuring "Magic Keratin"
431 (500 ml)

Maska Kapous s bielkovinami keratínu a pšenice je najvhodnejšia pre oslabené suché a mastné vlasy. Výrobca radí majiteľovi suchého výrobku, aby výrobok umiestnil na všetky vlasy, od koreňov až po konce, a majiteľov tukov len na dĺžku, aby sa zabránilo koreňovej zóne.Nástroj kompenzuje nedostatok výživy, zvyšuje ochranu vlasov, znižuje stupeň ich poškodenia a zvyšuje elasticitu.

Textúra masky je krémová. Maska uľahčuje hrebeň, dobre vyhladzuje vlasy, robí hroty dobre upravenými a hárok vlasov - kompaktnejší, mäkší a žiarivejší. Objem nádoby je 500 ml.

Hlavné výhody:
 • veľký objem;
 • nedostatok vôní;
 • ekonomická spotreba.
10 / 10
hodnotenie
recenzia
S nákupom tejto masky, som ľahko opustil spreje a non-umývateľné vlasy - to nahrádza všetky! Ukázalo sa, že je to naozaj najlepšie: robí vlasy hodvábne, zmäkčuje a hydratuje.
Ollin Megapolis Black Rice
880 (500 ml)

Ruská maska ​​zo série Oglin Megapolis s čiernym extraktom ryže a hydrolyzovaným keratínom je vhodná pre suché, dehydrované, neživé, unavené, matné vlasy. Zvlhčuje a vyživuje, dodáva pevnosť a hustotu, dodáva pružnosť a pružnosť, robí vlasy silnejšími, chráni ich pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi. Odporúča sa na použitie, vrátane citlivej pokožky hlavy.

Textúra nástroja je ľahká, pohodlná. Maska sa rýchlo distribuuje, nepreteká. Robí vlasy pružnejšie, hladšie a dobre upravované, nepreťažuje ich a nedostáva tuk. K dispozícii v 500 ml plechovke av 250 ml skúmavke.

Hlavné výhody:
 • dostupné v dvoch zväzkoch;
 • má kumulatívny účinok;
 • ekonomicky využívané.
nevýhody:
 • vysoké náklady.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Vynikajúca hydratačná vlasová maska! Moje očakávania sú naplnené a nádherná vôňa sa stala dodatočným bonusom. Samozrejme, radím.
Kaaral Royal Jelly Cream rekonštruuje s materskou kašou
850 (500 ml)

Uznávaná maska ​​talianskej značky Kaaral, ktorá obsahuje viac ako sto účinných látok, je ideálna pre poškodené vlasy, ako aj pre farbenie a vystavenie chemickým poveternostným vplyvom. Nástroj im umožní oživiť, urobiť ich poslušnejšími, saténovými, žiarivými a dobre upravenými.

Textúra masky je krémová, mäkká. Výrazne zvyšuje hustotu vlasov, dáva im zrkadlový lesk a mení sa na krásne plynulé plátno. Výrobca však neodporúča používanie takejto intenzívnej starostlivosti viac ako raz týždenne! Objem nádoby je 500 ml.

Hlavné výhody:
 • veľký objem;
 • veľmi úsporné.
nevýhody:
 • impozantná cena;
 • nie každý má rád vôňu.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Možno, že maska ​​nie je najprirodzenejšia kompozícia, ale pre mňa je dôležité, aby to fungovalo! Vlasy sú mäkké a žiarivé s dúhovým leskom, špičky sú zvlhčené - vždy som si pochválil!

Dúfame, že teraz bude pre vás oveľa jednoduchšie vybrať najlepšiu masku na vlasy!

Dávajte pozor! Ak sa rozhodnete pre jednu z masiek so silikónmi (v zozname zložiek sú to zvyčajne látky končiace "-kon"), pamätajte, že v priebehu času majú tendenciu sa hromadiť.

Preto, aby sa zabránilo nudné vlasy a frustrácie s maskou po niekoľkých týždňoch používania, mali by ste sa pravidelne uchýliť k hlbokému čistiacemu šampónu, ktorý dokáže zbaviť pokožku hlavy a vlasy výsledného silikónového filmu. A potom vás maska ​​poteší výkonom a vlasmi luxusným lesklým leskom.

Majte pekné nakupovanie!

Loading...