10 najlepších kúpeľov na nohy

miesto

názov

Hodnotenie funkcie

Najlepšie lacné footbaths: rozpočet až 2000 rubľov.

Umiestnenie: 1MEDISANA FS 883Optimálna kombinácia cenovo dostupných cien a vynikajúcej funkčnosti. Princíp činnosti - 3v1
Umiestnenie: 2SCARLETT SC-FM20101Stabilný kúpeľ so zvýšenou bezpečnosťou. Najlepšia voľba pre starších ľudí
Umiestnenie: 3Atlanta ATH-6411Mini vírivka vo vašej domácnosti. Relaxačný účinok pre unavené nohy

Horné podnosy s mechanickým ovládaním

Umiestnenie: 1ROWENTA TS 8051Najlepší dizajn. Profesionálna SPA masáž + svetelná terapia
Umiestnenie: 2Bosch PMF2232Skvelé vybavenie pre domácu pedikúru
Umiestnenie: 3VITEK VT-1381Jednoduchý a spoľahlivý dizajn. Odporučiť väčšine používateľov

Najlepšie nástroje s elektronickým ovládaním

Umiestnenie: 1HANSUN HS-888ANajlepšia kvalita. Kompletná škála funkcií pre relaxačné a liečebné masáže.
Umiestnenie: 2Beurer FB50Najlepšia voľba pre aromatické masáže. Kompaktný a pohodlný model
Umiestnenie: 3VES DH 75 LNajväčší počet dýz. Jednoduchá manipulácia a vynikajúce výsledky.
Umiestnenie: 4HoMedics FB-350-EUNajlacnejší kúpeľ svojej triedy. Pohodlie skladovania a prepravy

Kúpele nôh ako spôsob, ako stratiť únavu nahromadenú počas dňa používali ľudia viac ako sto rokov a vždy viedli k želanému výsledku. Tento jednoduchý a príjemný zákrok priaznivo pôsobí nielen na stav pokožky nôh, ale má aj všeobecný liečivý účinok, odstraňuje opuchy, tonizuje a obnovuje normálny krvný obeh v dolných končatinách. Dnes existuje mnoho modelov špeciálnych masážnych podnosov pre domáce použitie. Toto cenovo dostupné a funkčné zariadenie môže byť úplnou náhradou drahého SPA a umožní vám udržiavať zdravie vašich nôh kedykoľvek je to pre vás vhodné.

Moderné masážne nožičky sú plastové nádoby, vybavené rôznymi doplnkami a doplnkami, ktoré uľahčujú proces masáže. Ak chcete vybrať najlepší kúpeľ, musíte sa rozhodnúť pre účel jeho použitia. Podľa tohto účelu možno túto techniku ​​rozdeliť do 4 kategórií:

  • Liečba - vybavená špeciálnymi masážnymi valcami a niekoľkými režimami pre rôzne druhy hydromasáž. Schopný mať nielen relaxačný, ale aj liečivý účinok. Sú neoddeliteľnou súčasťou preventívnej fyzioterapie pri mnohých chorobách organizmu.
  • Toning - používa sa na zlepšenie celkového zdravia. Výborný relax po náročnom dni, uvoľňuje svalové napätie a zabraňuje vzniku kŕčov. Konštrukcia takýchto zariadení zahŕňa použitie pomocných látok, ktoré zvyšujú účinok - aromatické a éterické oleje, bylinné odvar, morská soľ alebo iné prísady.
  • Kontrast - vybavený funkciou striedavého prívodu vody s rôznymi stupňami vykurovania. Pod vplyvom chladných a teplých prúdov tekutín sa zosilňujú steny ciev, normalizuje sa krvný obeh a znižuje sa riziko kŕčových žíl dolných končatín. Znižuje opuchy a prispieva k celkovému spevneniu tela.
  • Čistenie - vykonávať kozmetické funkcie. Vybavené zariadeniami, ktoré pomáhajú pripraviť nohy na pedikúru a plne vykonávajú hygienické postupy, odstraňujúc všetky stopy kontaminácie. Kefy, brúsny plavák, päty, pemza atď.

Urobili sme hodnotenie masážnych vaní, berúc do úvahy také kritériá, ako je počet prevádzkových režimov, výkon, konštrukčné prvky, jednoduchosť použitia doma, cenová kategória a samozrejme skutočná spätná väzba užívateľov. Oboznámte sa s naším hodnotením a určite si vyberiete najlepší model, ktorý vyhovuje všetkým vašim požiadavkám.

Masážna vaňa na nohy - stojí to za kúpu?

Najlepšie lacné footbaths: rozpočet až 2000 rubľov.

Náklady na horúce vane pre domáce použitie sa môžu líšiť od tisíc do niekoľkých desiatok tisíc rubľov. Taký veľký rozdiel je vysvetlený nielen počtom zabudovaných volieb a rozmerov produktu, ale aj spôsobom ovládania a prítomnosťou takých detailov, ako je ovládací panel, teplotný indikátor alebo LCD displej. V tejto časti sme urobili popis najjednoduchších masážnych prístrojov, ktoré vám môžu poskytnúť vynikajúci výsledok za prijateľnú cenu.

Umiestnenie: 3. Atlanta ATH-6411

Mini vírivka vo vašej domácnosti. Relaxačný účinok pre unavené nohy
Krajina: Spojené štáty americké
Priemerná cena: 1 538 rub.
Hodnotenie (2019): 4.8

Charakteristickým znakom tohto modelu je vysoká výkonnosť kompresora pre vodnú bublinkovú masáž, vďaka ktorej vaňa Atlanta ATH-6411 poskytuje vírivý efekt pre vaše nohy. Prístroj má typ mechanického riadenia (otočný prepínač), je vybavený 3 režimami prevádzky a je vybavený rôznymi tryskami v množstve 7 ks. Konštrukcia kúpeľa poskytuje dvojitý systém ochrany pred únikom, pohodlný odtok vody a príslušenstvo. Za zmienku stojí aj prítomnosť špeciálnych akupunktúrnych dna a serpentínových vezikúl ako ďalšieho stimulačného zariadenia. Rovnako ako väčšina produktov spoločnosti Atlanta, aj tento model možno pripísať rozpočtovému segmentu domácich spotrebičov. Vyznačuje sa však nielen nízkou cenou (o niečo viac ako 1500 rubľov), ale aj dobrou kvalitou, funkčnosťou a trvanlivosťou.

Umiestnenie: 2. SCARLETT SC-FM20101

Stabilný kúpeľ so zvýšenou bezpečnosťou. Najlepšia voľba pre starších ľudí
Krajina: Rusko-Čína
Priemerná cena: 1 880 rub.
Hodnotenie (2019): 4.9

Kúpeľ populárnej značky domácich spotrebičov SCARLETT spĺňa všetky požiadavky na domáce masážne zariadenia. Praktický tvar dostatočnej hĺbky, ochranný kryt proti striekajúcej vode a stabilné gumené protišmykové nohy pomáhajú maximalizovať používanie zariadenia. Jednoduchý, intuitívny ovládač a ergonomický dizajn robia tento model optimálne vhodným pre starších ľudí. Dno vane je vybavené špeciálnymi „prstami“ na masírovanie biologicky aktívnych bodov chodidla. Taktiež je zabezpečený nárazom vzduchových bublín cez 36 otvorov. Nevýhodou modelu je nízky výkon - 45 W, ale pre krátke stretnutia dennej relaxačnej masáže je celkom vhodný SCARLETT SC-FM20101.


1 MEDISANA FS 883

Optimálna kombinácia cenovo dostupných cien a vynikajúcej funkčnosti. Princíp činnosti - 3v1
Krajina: Nemecko
Priemerná cena: 1 960 rub.
Hodnotenie (2019): 5,0

Vynikajúca kombinácia cenovo dostupných nákladov a všestrannosti nám umožňuje oceniť tento model na prvom mieste medzi kúpeľmi na kúpanie. Prístroj pracuje na princípe tri-v-jednom, to znamená, že vykonáva tri druhy masáží (bublina, hydromasáž a kombinované) a má tiež funkciu vykurovacej vody. To znamená, že aj pri absencii teplej vody sa môžete efektívne a efektívne starať o nohy. Kúpeľ sama ohrieva vodu na optimálnu teplotu a zachováva ju po celý čas. Okrem toho je MEDISANA FS 883 vybavená infračerveným žiaričom, ktorý umožňuje použitie zariadenia ako kompletného zdravotníckeho zariadenia. Keď IR efekt na nohách zlepšuje prietok krvi, aktivuje metabolické procesy a aktivuje ochranné mechanizmy nášho tela a lampu môžete zapnúť aj v prázdnej nádobe. Vďaka cenovo dostupnej cene (od 1960 rubľov) a jednoduchému používaniu sa kúpeľ MEDISANA FS 883 môže vo svojej kategórii označiť za najlepšiu možnosť.

Horné podnosy s mechanickým ovládaním

Hlavnou výhodou mechanicky riadených hydromasážnych vaní je jednoduchosť a spoľahlivosť dizajnu, čím sa zabezpečuje dlhšia prevádzková doba. Na rozdiel od modifikovanejších modelov majú mechanické zariadenia prijateľnú cenu. Kombinácia týchto vlastností robí toto zariadenie populárnym a obľúbeným u väčšiny domácich kupujúcich.

Umiestnenie: 3. VITEK VT-1381

Jednoduchý a spoľahlivý dizajn. Odporučiť väčšine používateľov
Krajina: Rusko
Priemerná cena: 2 799 rub.
Hodnotenie (2019): 4.8

Jednoduchý, spoľahlivý a lacný dizajn, ktorý kvalitatívne plní všetky funkcie deklarované výrobcom. Dva druhy masáží vám pomôžu zmierniť napätie v nohách a obnoviť vašu pracovnú kapacitu pomocou VITEK VT-1381 - vibračné a bublinkové, môžete tiež kombinovať režimy. Model poskytuje ohrievanú vodu, čo je celkom dobré pre takúto možnosť rozpočtu. Môžete si tiež všimnúť prítomnosť takejto užitočnej možnosti ako vyhrievané dno. Masér je možné použiť bez vody - vibračné hroty umiestnené v spodnej časti a špeciálny valec podporujú relaxáciu a účinne pôsobia na akupunktúrne body na nohe. Podľa majiteľov na nevýhody patrí hlasný zvuk počas prevádzky. Zvyšok zariadenia nemá žiadne sťažnosti. Maximálny príkon - 62 W, ​​hmotnosť zariadenia bez vody - 2,04 kg

Umiestnenie: 2. Bosch PMF2232

Skvelé vybavenie pre domácu pedikúru
Krajina: Nemecko
Priemerná cena: 3 869 rub.
Hodnotenie (2019): 4.9

Hydromasážny kúpeľ nôh Bosch PMF2232 od nemeckého výrobcu má všetky potrebné vlastnosti na liečenie a relaxáciu nôh. Okrem štandardných možností expozície vo forme dvoch masážnych programov (bublinová a vibračná masáž) môže prístroj nahradiť služby profesionálneho pedikúru pedikúry. Balík Bosch PMF2232 obsahuje motorizované centrum pedikúry s 3 tryskami - kefou, pemzou a masážnymi valcami. Vzhľad dizajnu sa líši od väčšiny modelov od iných výrobcov. Kúpeľ má predĺžený tvar a vysoké strany, čím chráni okolitý povrch pred postriekaním. Klasická kombinácia tmavomodrých a bielych odtieňov robí masér extrémne reprezentatívnym a elegantným. Odporúčaná doba nepretržitého používania zariadenia je 10 minút, výkon 65 W, cena začína od 3869 rubľov.

1 ROWENTA TS 8051

Najlepší dizajn. Profesionálna SPA masáž + svetelná terapia
Krajina: Francúzsko
Priemerná cena: 11 399 rub.
Hodnotenie (2019): 5,0

Masážny prístroj so skvelým dizajnom ozdobí akúkoľvek, dokonca aj najnáročnejšiu kúpeľňu. Dizajnu dominujú biele a zlaté farby, elegantný vzor je aplikovaný na priehľadný striekací zorník. Estetická príťažlivosť však nie je hlavnou výhodou spoločnosti ROWENTA TS 8051, ktorá nám umožnila udeliť tomuto modelu prvé miesto v kategórii. Vývojári poskytli zariadenie s nezvyčajnou funkciou svetelnej terapie, v ktorej sa farba vody mení v závislosti od použitého režimu, upokojuje a priaznivo ovplyvňuje celkový stav tela. Okrem tejto zaujímavej inovácie má model 3 režimy prevádzky, 5 ďalších trysiek (z ktorých sa jeden môže otáčať automaticky) a je tu funkcia na udržanie konštantnej teploty vody. Ovládanie sa vykonáva otočným prepínačom, špeciálne pre manipuláciu sú na bokoch integrované špeciálne rukoväte. Model ROWENTA TS 8051 získal v hodnotení domácich užívateľov absolútnu väčšinu pozitívnych hodnotení. Tento model je ideálny pre relaxačné procedúry, ako aj pre tonikum.


Najlepšie nástroje s elektronickým ovládaním

Väčšinu hydromasážnych vaní s elektronickým ovládaním možno bezpečne priradiť prémiovým produktom. Takéto výrobky poskytujú zvýšenú presnosť nastavenia, majú mnoho ďalších funkcií a príslušenstva, a tiež sa často líšia v ich rozmeroch, ktoré nemôžu ovplyvniť výrobné náklady. Ale to potešenie a prospech, že takéto domáce zariadenie môže priniesť vám rýchlo prestať ľutovať za vynaložené peniaze.

Umiestnenie: 4. HoMedics FB-350-EU

Najlacnejší kúpeľ svojej triedy. Pohodlie skladovania a prepravy
Krajina: Spojené štáty americké
Priemerná cena: 3790 rubľov.
Hodnotenie (2019): 4.7

Pohodlný tvar kúpeľa a veľký objem zadržiavacej vody (asi 20 litrov) umožňuje použitie HoMedics FB-350-EU na ponorenie nohy v akejkoľvek plnosti a veľkosti. Tento model bol vyvinutý ako univerzálny masér vhodný na použitie ženami aj zástupcami silnejšieho pohlavia. Dizajn výrobku k tomu vo veľkej miere prispieva - je skôr lakonický, vyrobený v neutrálnej modrobielej škále. Ďalšou vlastnosťou zariadenia je schopnosť zložiť štruktúru. V tejto forme kúpeľ zaberá minimum voľného miesta, je vhodné ho držať doma a môžete si ho vziať so sebou, keď cestujete do vidieckeho domu alebo do iného mesta. Zariadenie je vybavené gélovou opierkou, telo je vyrobené z kombinácie plastu a silikónu. HoMedics FB-350-EU funguje len v jednom režime, ktorý možno nazvať nevýhodou. Tento masážny prístroj je však porovnateľný s inými kombináciami veľkého objemu a kompaktnosti, ako aj s nízkymi nákladmi.

Umiestnenie: 3. VES DH 75 L

Najväčší počet dýz. Jednoduchá manipulácia a vynikajúce výsledky.
Krajina: Španielsko
Priemerná cena: 6 450 rubľov.
Hodnotenie (2019): 4.8

VES-DH 75 L priťahuje pozornosť predovšetkým veľkým množstvom príslušenstva. Súprava obsahuje až 9 trysiek, z ktorých 6 automaticky otáča masážne valce a uvoľňuje nohy bez fyzickej námahy. Kúpeľ je ideálny pre večernú relaxáciu - stačí naprogramovať prístroj pomocou tlačidiel na prednom paneli alebo použiť diaľkové ovládanie a vychutnať si kúpeľné procedúry doma. Zariadenie je vybavené centrom rotačnej pedikúry, ktorý obsahuje 3 dýzy - guľôčku, kefu a pemzu. K dispozícii je tiež infračervené kúrenie, regulácia teploty vody, časovač vypnutia, 3 druhy masážnych programov. Nevýhodou VES-DH 75 L je neprítomnosť drenáže a špeciálneho oddelenia pre aromatické prísady, pre ktoré sme mierne nižšie celkové hodnotenie. Výkon zariadenia - 390 W, hmotnosť - 4,86 ​​kg.

Umiestnenie: 2. Beurer FB50

Najlepšia voľba pre aromatické masáže. Kompaktný a pohodlný model
Krajina: Nemecko
Priemerná cena: 7 200 rub.
Hodnotenie (2019): 4.9

Masér od známeho nemeckého výrobcu zdravotníckej techniky Beurer GmbH je určený na bublinovú a vibračnú hydromasáž a tiež umožňuje "suchú" masáž chodidiel s pridaním aromatického oleja. 4 integrované magnety aktivujú bunky, uvoľňujú svaly a podporujú regeneráciu tkanív a 8 infračervených žiaričov dokonale zahrieva kĺby, vracia mobilitu a zmierňuje syndróm bolesti. Pomocou elektronického nastavenia je možné zvoliť požadovanú teplotu v rozsahu od 35 do 48 ° C a nastaviť čas procedúry (od 20 minút do jednej hodiny). Vaňa Beurer FB50 je veľmi pohodlná v prevádzke - dizajn je vybavený vstavaným časovačom a LCD displejom, na ktorom môžete sledovať informácie o stave zariadenia. Hmotnosť produktu je 5,2 kg, rozmery - 22,0 x 39,0 x 50,0 (cm).


1 HANSUN HS-888A

Najlepšia kvalita. Kompletná škála funkcií pre relaxačné a liečebné masáže.
Krajina: Čína
Priemerná cena: 19 900 rub.
Hodnotenie (2019): 5,0

Kúpeľný masážny prístroj HS-888A od odborníka z orientálnej medicíny spoločnosti HANSUN ovplyvňuje počet zabudovaných možností a výsledok ich vplyvu. S týmto zariadením budete nielen pripravovať nohy na pedikúru alebo sa zbaviť pocitu ťažkosti, ale aj normalizovať krvný tlak, urýchliť metabolizmus, a dokonca byť schopní produktívnejšie riešiť nadmernú váhu. Model je vybavený diaľkovým ovládaním, ktoré uľahčuje ovládanie a displej s menu v ruštine. Funkčnosť zariadenia predstavujú 4 druhy masáží, 7 trysiek, vyhrievaná a regulovaná teplota vody a časovač vypnutia.Ďalšou možnosťou je, že HANSUN HS-888A vykoná bodovú masáž a po ukončení všetkých procedúr jemne osuší vaše nohy. Rozmery výrobku sa tiež líšia od podobných horúcich vaní. Hmotnosť zariadenia - 9 kg, rozmery - 50,0 x 41,0 x 46,0 (cm).

Loading...