8 najlepších sprejov na vlasy

Lak na vlasy - pre dokonalý účes za každého počasia

Vyberte si vhodný lak na vlasy tak, aby vo vetre av daždi av horúčave vyzeral účes perfektne, nie tak jednoducho. Tak, že nákup zaručuje nielen veľkolepý štýl s dobrou fixáciou, ale aj bezpečnosť, mali by ste najprv venovať pozornosť určitým výberovým kritériám.

Čo hľadať pri nákupe?

 • štruktúra Hlavné zložky všetkých lakov na vlasy sú približne rovnaké. Preto hľadajte prítomnosť látok redukujúcich živiny - pantenol, glycerín, aminokyseliny a vitamíny. Ale malo by byť čo najmenej alkoholu, suší vlasy a pokožku hlavy.
 • Stupeň pevnosti predpokladá 6 úrovní, čím vyššia je, tým dlhší je štýl. Avšak majitelia dlhých tenkých vlasov by si mali zvoliť nízku úroveň, inak sa lak stane ťažšími a účes sa na chvíľu zamkne.
 • Vôňa väčšina lakov nie je veľmi príjemná. Čím vyššia je úroveň fixácie, tým ostrejšia a rušivejšia môže byť. Pri vysoko kvalitných výrobkoch sa však musí rýchlo erodovať.

Ktorá značka spreja na vlasy je lepšia?

Nemecká kozmetická spoločnosť je už dlho považovaná za lídra vo výrobe produktov na fixáciu vlasov. Schwarzkopf, Jeho produkty zahŕňajú rad produktov rôznych úrovní fixácie a patria do kategórie profesionálneho dizajnu. Tiež vysoko kvalitný sprej na vlasy vyrábaný výrobcami z Nemecka - Wella, SYOSS a NIVEA.
V Rusku je spoločnosť považovaná za jedného z lídrov v tejto oblasti. Estel, Napriek tomu, že jej výrobky patria do kozmetického masového trhu, vyznačuje sa pomerne vysokou kvalitou. Značka Stavropol sa naďalej teší menšiemu dopytu. "Charm"priťahuje nielen rozpočtovú cenu, ale aj neustále sa zvyšujúce kvalitatívne charakteristiky.

Takže hodnotenie najlepší lak na vlasy

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepší sprej na vlasy v strednej cenovej kategórii1Syoss Invisible Hold9.9 / 10440
2Kapous Lacca Normal9.8 / 10400
3Londa Trend UV ochrana ultra silná fixácia9.8 / 10300
4Schwarzkopf got2b "Oceľová západka"9.8 / 10400
5Taft Power "Cashmere Tenderness"9.4 / 10280
Najlepší prémiový sprej1Matrix Vavoom mraziaci sprej9.8 / 10750
2Estel vždy on-line9.8 / 10630
3Profesionálna silueta Schwarzkopf9.8 / 10720

Najlepší sprej na vlasy v strednej cenovej kategórii

Syoss Invisible Hold
440 (400 ml)

Invisible Hold lak patrí medzi špičku značky Syoss. Výrobca tvrdí, že je na vlasoch úplne neviditeľný, ale zároveň má neuveriteľne silnú fixáciu a je schopný držať vlasy 48 hodín. A špeciálna technológia na mikrosprejovanie, ktorá nespôsobuje, že kučery sú ťažšie, pomáha tomuto laku získať beztiažnosť. K dispozícii v objeme 400 ml av sonde 75 ml.

Tento lak chráni styling pred vlhkosťou, dokonale fixuje aj ťažké a hrubé vlasy, nedáva pocit lepkavosti, ľahko sa odstraňuje česaním. Odporúča sa striekať časté krátke kohútiky.

Hlavné výhody:
 • ekonomická spotreba;
 • pozoruhodná stabilita;
 • jemný suchý sprej.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Naozaj najlepší lak na vlasy! Mám v práci prísny kódex oblečenia, ktorý sa vzťahuje aj na účesy. Hladko mačú načechrané vlasy a lak ich pokojne drží celý deň!
Kapous Lacca Normal
400 (500 ml)

Taliansky lak na vlasy Lacca Normal má stredný stupeň fixácie a je ideálny na vytvorenie prirodzeného, ​​mobilného štýlu, ktorý bude vyzerať elegantne za každého počasia. Lak nevytvára tvrdý film na vlasoch, neobsahuje agresívne zložky a ponúka sa v troch objemoch: 750 ml na profesionálne použitie, 500 ml na domáce použitie a mini verzia 100 ml na cestovanie.

Lak je vybavený jemným dávkovačom, ktorým môžete ľahko pridávať objem vlasov na správnych miestach. Vlasy pod vplyvom laku sa nelepia a nerozdrvia, v prípade potreby sa rýchlo rozčesú. Vonia dobré ovocie.

Hlavné výhody:
 • prijateľné náklady;
 • Môžete zvoliť hlasitosť;
 • obsahuje UV filtre;
 • vhodné pre alergikov;
 • ekonomicky vynakladané.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Po tomto laku zachoval môj svadobný účes v škaredom mokrom počasí, som si uvedomil, že experimenty a hľadanie sú u konca! Odteraz je pre mňa najlepší a jediný.
Londa Trend UV ochrana ultra silná fixácia
300 (na fľašu 250 ml)

Ako uvádza samotný výrobca, vlasový lak Londa Trend je určený nielen na pevné upevnenie stylingu, ale aj na zachovanie krásy vlasov po dlhú dobu, ale aj na to, aby sa vlasy leskli a chránili ich pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia. Linka obsahuje prostriedky rôznych stupňov fixácie - tento lak má najsilnejší, uvedený na liekovke so štyrmi červenými štvorcami. Dodáva sa v jednom objeme - 250 ml.

Takýto lak sa vhodne nastrieka, rýchlo schne, nelepí sa a nespôsobuje, že vlasy sú ťažšie a pomáha im dobre upravený vzhľad aj po česaní. Udržiava dobre, nezanecháva stopy vo forme suchých bielych vločiek, ľahko sa umýva pravidelným šampónom.

Hlavné výhody:
 • primeranú cenu;
 • stability;
 • mierna spotreba;
 • UV ochrana.
nevýhody:
 • niektorí nemajú radi vôňu.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Už viac ako päť rokov používam len tento lak na vlasy a môžem s istotou tvrdiť, že som ešte nezaznamenal najlepšiu rovnováhu medzi cenou a kvalitou. Môže vydržať akékoľvek zlé počasie a vo všeobecnosti je skvelé!
Schwarzkopf got2b "Oceľová západka"
400 (300 ml)

Lak s najsilnejšou fixáciou, Schwarzkopf got2b poskytuje hyper-odolnú, cementovaciu fixáciu, plne odôvodňujúcu jeho meno. Neuveriteľne úsporné, nezanecháva lepivé plaky na vlasy, nelepí ich. Na hlavni je veľmi neobvyklý sprej v tvare lievika, ktorý vám umožní dať ho na požadovaný prameň vlasov.

nevýhody:
 • Docela ostrá vôňa citrusov.
 • Je vhodnejší pre zbierané účesy ako pre voľné vlasy.
 • Majiteľom suchých vlasov používajte opatrne - alkohol v kompozícii na druhom mieste.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Ak je potrebná ďalšia fixácia (aj keď je už viac), striekajú sa priamo na konkrétny prameň, ako to odporúča návod. Mám dosť ťažké vlasy, a to je jediný lak, ktorý sa s nimi vyrovná.
Taft Power "Cashmere Tenderness"
280 (225 ml)

Taft Power "Cashmere Tenderness" je dokonalým lakom na poškodené vlasy. Má jemnú parfumovanú arómu. Napriek silnej fixácii, vlasy zostávajú prirodzené a nie sú spolu lepené takmer deň. Copes aj s ťažkými vlasmi, čo im krásny lesk. Napriek malému objemu fľaše sa vďaka malej disperzii spotrebuje ekonomicky.

nevýhody:
 • Tenké a hladké vlasy sa krátko fixujú.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Curls udržuje celý deň, nie jeden zámok nebude uvoľniť. A vlasy sú živé a prírodné, a nie lepené hmoty. Postrek je taký malý, že sa vlasy vôbec nedeformujú. Snažím sa striekať niekde v 20-30 cm od vlasov.

Najlepší prémiový sprej

Matrix Vavoom mraziaci sprej
750 (500 ml)

Profesionálny vlasový sprej Mraziaci sprej od americkej spoločnosti Matrix je vybavený tenkým sprejom, ktorý je zabudovaný do uzáveru a je navrhnutý tak, aby vlasom poskytol prirodzený objem a zdvihol ich pri koreňoch. Má sladkú arómu. Dodáva sa v objeme 500 ml av darčekovej miniatúre 100 ml.

Tento lak dopadá na vlasy tenkým závojom, nedáva efekt prilby, nezanecháva stopy na oblečení, rýchlo schne, je ľahko hrebeň. Ak sa postrekovač horšie rozstrekne, mal by sa jemne otrieť teplou vodou.

Hlavné výhody:
 • nádherná výdrž;
 • UV filtre v kompozícii;
 • dosť dlho.
nevýhody:
 • drahé;
 • kvôli slušnému objemu nie je fľaša príliš pohodlná na držanie.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Moja dcéra má dlhé vlasy. Na mori ju odviezla do salónu, aby si priliehala copánky, ktoré majster upevnil týmto lakom. Trvalo dva dni, napriek plávaniu a spaniu! Kúpte si ten istý lak.
Estel vždy on-line
630 (400 ml)

Séria Estel Always On-line obsahuje tri laky na vlasy s rôznym stupňom fixácie - elastické, silné a ultra silné. Liekovky sa líšia farbou. Ako je vysvetlené výrobcom, prvá z nich je najvhodnejšia na vytváranie vĺn a kučier a na horúce tvarovanie; druhá je pre dlhé vlasy účesy, a tretí je pre zložité svadobné a večerné kompozície. Všetky tri produkty sa predávajú v rovnakom objeme 400 ml.

Vždy On-line dokonale fixuje vlasy, ktoré po upevnení zostanú mobilné a vyzerajú prirodzene, bez toho, aby vytvorili pocit parochne na hlave. Šťastie leží na prameňoch rovnomerne, nenechávajte kvapky a biele drobky.

Hlavné výhody:
 • veľmi hospodárne;
 • dobre držať.
nevýhody:
 • pôsobivé náklady;
 • fľašu veľkého objemu, ktorá je nepohodlná vziať so sebou.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Spĺňa všetky moje požiadavky, poslušne drží stočené kučery na mojich hrubých, dokonca aj vlasových vlasoch a nezmení účes na lepkavé hniezdo. Najlepšie lak na vlasy hodný profesionálne aplikácie salónu!
Profesionálna silueta Schwarzkopf
720 (500 ml)

Najlepší (podľa zákazníkov) sprej na vlasy na každodenné použitie. Plne v súlade s uvedeným ultrastrong fixácia, zatiaľ čo nie je lepenie a nie váženie vlasov. Dáva stylingový objem a krásny lesk, veľmi dobre vyprané. Hospodárne použitie vďaka minimálnej spotrebe a pohodlnému postrekovaču. Tento lak pomáha modelovať účes akejkoľvek zložitosti a uistiť sa, že bude trvať dlhú dobu. Má veľmi jemnú parfumovanú arómu.

nevýhody:
 • Fľaša je pomerne veľká - neustále v kabelke nie je veľmi pohodlné.
 • Pri použití na dlhých ťažkých vlasoch sa účinok fixácie a objemu trochu zníži.
 • Nie je to lacné.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Peeped tento lak z jej stylista, jej vlasy sa stáva živý, zdravý a lesklý. Objem dáva úžasné pre moje tenké vlasy. Považujem to za najlepšie profesionálne laky. Mám len jeden postrek na moju česanú vetvu - hneď sa chytí.

Aký lak na vlasy je lepšie kúpiť?

Napriek tomu, že hodnotenie ponúkané „Cenovým expertom“ je založené na skutočnej spätnej väzbe, malo by sa stať asistentom pri výbere lak na vlasy. Dokonca aj na vlasoch, ktoré majú podobnú štruktúru ako vlasy, sa stylingové výrobky môžu správať inak. Na uľahčenie výberu vám odporúčame, aby ste sa v prvom rade zamerali na najobľúbenejšie laky - a urobte svoj osobný názor.

Loading...