15 najlepších kuchynských váh

Zoznámte sa s kuchynskými váhami!

Niekto váhy v kuchyni sa zdajú byť overkill, ale dobrá žena v domácnosti, ktorá miluje veľa a chutné variť, presné a spoľahlivé váhy pre výrobky sú jednoducho potrebné! Bolo rozhodnuté: kúpiť kuchynské váhy! Čo si vybrať?

Kritériá pre výber najlepších kuchynských váh

Typ váh

Všetky kuchynské (a nielen) váhy sú rozdelené do dvoch veľkých skupín: mechanických a elektronických. Významné plus prvé - nízka cena a nedostatok napájania. Elektronické váhy pracujú na sieti, batériách, batériách. Sú nielen presnejšie, ale môžu mať aj mnoho ďalších užitočných funkcií a atraktívny dizajn.

tara

Ako kontajner môže pôsobiť ako misa alebo platforma. Oba druhy majú svoje výhody. Miska je vhodná na postupné pridávanie sypkých a tekutých produktov (napr. Na miesenie cesta), platforma má širšie možnosti, pretože je možné na ňu položiť celkový výrobok (celé ryby) a dať misku s cesta alebo tekutinu.

Horný limit váženia

Toto je maximálna hmotnosť výrobku, ktorú môžu niektoré váhy vážiť. Pre rôzne modely sa pohybuje od 2 do 15 kg.

Presnosť váženia

Presnosť váženia je mimoriadne dôležitá pre prípravu pečeného tovaru a sofistikovaných gurmánskych jedál. V najlepších elektronických váhách je chyba 1-2 g, v mechanickom - od 10 do 50 g.

Ďalšie funkcie

Potrebné: tarovanie (váženie výrobku bez obalu). Užitočné: sekvenčné váženie, preťaženie a indikácia nabitia batérie / akumulátora, hodiny, teplomer, automatické vypnutie, stanovenie objemu, váženie kvapalín, možnosť upevnenia na stenu. Podivná funkcia počítania kalórií vo vážených potravinách je zvedavá - je užitočná pre tých, ktorí často konzumujú diétu.

Aká značka kuchynských váh je lepšia?

Najpresnejšie a najvhodnejšie kupujúci rozpoznať nemeckej kuchyne váhy značky Beurer, ale ich cena je asi 2-3 krát vyššia ako ich náprotivky. Nie je to zlé osvedčené modely vyrábané spoločnosťou Polaris, Scarlett. Váhy Redmond, ako aj ostatné kuchynské spotrebiče tejto značky sú pripojené k smartfónu. Čínske váhy, zastúpené širokou škálou značiek, od známych až po málo známe, sú optimálne z hľadiska pomeru ceny a kvality a majú všetky potrebné funkcie.

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie elektronické váhy s miskou1Bugatti UMA 5610 / 1011 690
2Beurer KS 549.9 / 102 200
3ProfiCook PC-KW 10409.8 / 102 390
4Maxwell MW-14519.8 / 101 300
5Polaris PKS 0323DL9.8 / 101 110
6Supra BSS-40959.7 / 101 170
7Vitesse VS-6019.7 / 101 774
Najlepšie elektronické váhy s platformou1Beurer KS 489.9 / 101 500
2Caso l 159.8 / 102 499
3Joseph Joseph TriScale9.7 / 103 600
4Supra BSS-40779.5 / 10660
5REDMOND SkyScales 741S9.5 / 102 125
6REDMOND RS-7219.4 / 101 625
7Polaris PKS 0832DG9.3 / 101 136
Najlepšie mechanické kuchynské váhy1Vitesse VS-12789.7 / 101 470

Najlepšie elektronické váhy s miskou

Bugatti UMA 56
11 690

Dôležitou výhodou týchto kuchynských váh je možnosť pridať a odvážiť ďalší produkt bez toho, aby sa odstránil predchádzajúci výrobok (sekvenčné váženie). Systém vypočíta hmotnosť každého výrobku samostatne. Na LED displeji - veľké, jasné číslice. Môžete si vybrať gramy alebo libry. Pohodlná premyslená forma misy (kužeľ). Nádobu je možné umývať v umývačke riadu. Váhy môžu zároveň slúžiť ako kuchynský časovač (1-90 min, 1-59 sek.). Napájané 2 prstovými batériami. Výrobca ponúka 9 farieb, môžete si objednať individuálny dizajn.

10 / 10
hodnotenie
Beurer KS 54
2 200
Masívne telo a misa s objemom 1,5 litra z leštenej nehrdzavejúcej ocele. Hmotnosť môže vážiť až 5 kg, cena delenia - 1 g, jednotky merania - gramy alebo unce. LCD displej je vybavený podsvietením, výsledok je zobrazený v jasných čísliciach s výškou 10 mm. Funkcia resetovania hmotnosti tary, automatické vypnutie po 2 minútach nečinnosti. Okrem toho - zabudovaný časovač a teplomer merajú teplotu vzduchu v interiéri. Ovládanie sa vykonáva pomocou pohodlných fyzických tlačidiel, misku je možné umývať v PMM.
Hlavné výhody:
 • odolná miska a oceľové puzdro;
 • pohodlná funkcia polevy;
 • veľké fyzické tlačidlá;
 • príjemné osvetlenie displeja;
 • K dispozícii je časovač a izbový teplomer.
nevýhody:
 • nebol zistený.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Tieto váhy sú mojím najlepším asistentom v kuchyni! Veľmi pohodlná funkcia polevy, keď po pridaní ďalšej zložky stačí nulovať hmotnosť a položiť ďalšiu do misky.
ProfiCook PC-KW 1040
2 390

Veľmi presné kuchynské váhy v kompletne oceľovom puzdre s najväčšou nádobou - 2 litre. Je vhodné použiť misku ako ďalšiu misku, odvážiť produkty a okamžite hnetieť, napríklad cesto. S hmotnosťou maximálne 5 kg. Po odvážení misky ju môžete otočiť a váhy použiť ako kuchynský stojan - šetrí miesto na stole. Meria objem kvapalín.

9.8 / 10
hodnotenie
Maxwell MW-1451
1 300

Váhy s dlhou životnosťou, zaberajú zaslúženú pozíciu v popularite hodnotenia kuchynských váh nie je prvý rok. A je tu dôvod, prečo ich milujeme: funkcie kalibrácie a sekvenčného váženia sú doplnené možnosťou váženia kvapalín (vrátane mlieka), pričom chyba je iba 1 g.

9.8 / 10
hodnotenie
Polaris PKS 0323DL
1 110

Veľmi obľúbený model elektronických kuchynských váh s miskou. Kupujúci, ako je presnosť čítania v ňom, pohodlné tlačidlá, veľký, jasný displej s jasne viditeľnými číslami. Môžete ju vážiť nielen v miske, ale aj priamo na kurte - priemer 12 cm je celkom dostačujúci na jablko, cibuľu alebo šálku múky. Hmotnosť táry sa vynuluje. Napájané 2 AAA batériami.

Hlavné výhody:
 • pohodlná odnímateľná miska
 • kompaktné skladovanie
 • dobrý displej s veľkými číslami (45x15 mm)
 • ukazuje nabitie batérie a preťaženie podložky
 • váži až 3 kg s chybou 1 g
 • automatické vypnutie
nevýhody:
 • je ťažké odstrániť priestor medzi gombíkmi, ak sa do nich dostanú drobky, cukor atď
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Kompaktné a veľmi pohodlné elektronické váhy pre kuchyňu. Páči sa mi jasný displej, a čo je najdôležitejšie, presné merania.
Supra BSS-4095
1 170
Váhy sú vybavené odnímateľnou kovovou miskou s objemom 2,5 litra, ktorú možno použiť samostatne ako misku. Zariadenie váži až 5 kg výrobkov, cena delenia je 1 g. Funkcia váhového úbytku uľahčuje pridávanie prísad počas procesu merania, indikuje preťaženie. LCD displej je vybavený podsvietením, vďaka ktorému sú čísla jasne viditeľné v každom svetle. K dispozícii je časovač a teplomer, ktorý meria teplotu v miestnosti. Pracujte s 2 batériami AAA, funkcia automatického vypnutia pri nečinnosti pomáha šetriť poplatky.
Hlavné výhody:
 • priestranná odnímateľná miska;
 • kontrastné osvetlenie displeja;
 • stabilná základňa na protišmykových nohách.
nevýhody:
 • ostré pískanie pri zapnutí.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Nádherné váhy, stali sa ozdobou mojej kuchyne! Funkčná a pohodlná je funkcia na odpočítanie hmotnosti táry, displej je svetlý. Ako bonus, stupnica stále meria teplotu v miestnosti.
Vitesse VS-601
1 774
Váhy z nerezovej ocele s objemovou miskou na 2 l. Maximálna prípustná hmotnosť je 5 kg, cena delenia je 1 g. Kontrastný LCD displej s jasným podsvietením a veľkými číslami vám pomôže vidieť výsledok váženia aj pri slabom osvetlení. Merné jednotky sú gramy alebo libry, je tu funkcia poklesu hmotnosti tary, indikácia prekročenia maximálnej hmotnosti a automatického vypnutia pri voľnobehu. Model je navyše vybavený časovačom a teplomerom. Všetky funkcie sú regulované konvexnými fyzickými tlačidlami na prednom paneli váh. Váhy sú napájané batériou „Krona“.
Hlavné výhody:
 • priestranná miska;
 • jasné podsvietenie displeja;
 • indikácia vybitia batérie;
 • K dispozícii je časovač a teplomer.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Odvážte jasne, rovno gramov do gramov, veľký svetlý displej. Používam váhy každý deň, pomáhajú udržať proporcie pri varení, v miske si môžete dať oba sypké výrobky, korenie a tekutiny (voda, mlieko).

Najlepšie elektronické váhy s platformou

Beurer KS 48
1 500

Populárne váhy nemeckej značky. Kompaktná veľkosť, veľké počty na displeji, sklenený povrch plošiny s dizajnovým vzorom. Merané s chybou nepresahujúcou 1 g, majú 4-miestnu tabuľku výsledkov. Spotrebitelia si všimli vysokú kvalitu materiálov a montáže, ako aj „nemeckú presnosť“ tohto modelu. Jedná sa o najpresnejšie kuchynské váhy s platformou.

9.9 / 10
hodnotenie
Caso l 15
2 499
Tieto kuchynské váhy sa vyznačujú svojou nosnosťou - do hmotnosti 15 kg. Každá misa alebo mixér ľahko padne na priestrannú plošinu 30x22 cm. Váhy samotné sú zároveň pomerne kompaktné, môžu byť uložené v zásuvke kuchynského stola. Teleso je štýlové, úplne vyrobené z nerezovej ocele. Žiaľ, ľahko zanecháva výtlačky. Displej s jasnými veľkými číslicami sa nachádza v uhle k hlavnej plošine, takže výsledok je jasne viditeľný pri zlom osvetlení a neprekrýva strany nádrže namontovanej na vrchu.
Hlavné výhody:
 • zvýšená nosnosť;
 • kompaktná;
 • široká platforma;
 • svetlý displej.
nevýhody:
 • stopy ľahko zostávajú na povrchu.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Tieto váhy - dar z nebies pre domácich milencov. Pomáhajú vážiť naozaj veľké množstvo zeleniny, výsledok je veľmi presný, displej je jasný a čísla sú veľké - všetko je jasne viditeľné bez okuliarov.
Joseph Joseph TriScale
3 600
Nezvyčajné skladacie váhy môžu vážiť až 5 kg výrobkov. Výsledkom je výstup v gramoch, librách, mililitroch, unciach alebo tekutých unciach. Po meraní sa zariadenie zloží kompaktne, ľahko sa umiestni do zásobníka na príbory alebo do vrecka - ak potrebujete sledovať objem porcií, dokonca aj na ceste. Na váženie môžete použiť akúkoľvek vhodnú nádobu, ktorá bude stabilne umiestnená na plošine. Ovládanie sa vykonáva dotykovými tlačidlami, existujú funkcie nulovania hmotnosti tary a automatického vypnutia.
Hlavné výhody:
 • ultra kompaktné;
 • pohodlný skladací mechanizmus;
 • veľký výber jednotiek.
nevýhody:
 • je ťažké vyčistiť miesta, kde sa mechanizmus pridáva.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Najkompaktnejšie váhy, ktoré sú vhodné vziať so sebou na ceste, zaberajú málo miesta vo vašej taške. Kontrola je jasná, každá nádoba je stabilne umiestnená na vrchu - ako veľká panvica, tak malá misa kvasníc alebo sódy.
Supra BSS-4077
660
Lacné kompaktné kuchynské váhy dokážu vážiť až 5 kg. Teleso je vyrobené zo štýlovej a odolnej nehrdzavejúcej ocele, takže ani pri páde nebude prasknúť. V ľavom hornom rohu je vhodný otvor na zavesenie - váhy umiestnite na háčik kuchynského zábradlia tak, aby boli vždy po ruke. Môžete vážiť v ktorejkoľvek nádobe a prednastaviť jej hmotnosť. Výsledok sa meria v gramoch, mililitroch, librách alebo šálkach. Váhy pracujú na 2 batériách AAA, ktoré vydržia dlhú dobu kvôli automatickému vypnutiu displeja.
Hlavné výhody:
 • robustné oceľové puzdro;
 • veľké čísla na displeji;
 • môže merať objem tekutiny;
 • pohodlný závesný otvor.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Váhy sú kompaktné a presné. Pri výrobe chlebového cesta, priamo vo vhodnej nádobe, vážim múku a iné prísady. Funkčnosť je úplne rovnaká ako drahšie modely.
REDMOND SkyScales 741S
2 125

Dávajú dostatok príležitostí pre ženy v domácnosti, ktoré sledujú svoju váhu a vyberajú si len zdravé jedlo pre rodinu. Tieto váhy môžu nielen vážiť výrobky, ale aj počítať kalórie v nich! Ukazujú tiež pomer bielkovín, tukov a sacharidov v produkte (prostredníctvom aplikácie Ready for Sky, kompatibilnej so systémom Android a iOS). Program zohľadňuje individuálne dietetické odporúčania.

9.5 / 10
hodnotenie
REDMOND RS-721
1 625

Tieto kuchynské váhy veľkosti knihy je ľahké vziať so sebou do chaty - zapadajú do tašky alebo aktovky. Príjemná drevená platforma na dotyk. Vstavaný displej sa zasúva do skrinky a šetrí miesto. Presnosť je pomerne vysoká (1 g až 5 kg hmotnosti, 2 g s hmotnosťou nad 5 kg). Tlačidlá sú veľmi citlivé - ľahko sa tlačia, ale niekedy pracujú náhodným dotykom alebo dokonca sklopením obrazovky.

Hlavné výhody:
 • dizajnu
 • hustota
 • indikátor preťaženia
 • gram-oz prepínanie
 • môže vážiť až 10 kg
nevýhody:
 • displej nie je chránený pred vlhkosťou, musíte si navyše kúpiť ochranný film
 • veľmi citlivé gombíky - reagujú aj pri náhodnom stlačení zo strany aj pri zložení
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Vo všeobecnosti som s týmito stupnicami veľmi spokojný! Chcel som presne farbu kuchyne - červenú, aby boli kompaktné a s tarcompensation. Tak to je. A zvyšok - maličkosti!
Polaris PKS 0832DG
1 136

Nízka cena platformy platformy sú veľmi populárne u kupujúcich. Dizajn platformy si môžete vybrať podľa svojho vkusu - kresby sú „chutné“ a rôzne. Najviac sa im páčili kupujúci 3D obrazov malín bobúľ a korenia. Nechajte najväčšiu váhu všetkých vodcov - 8 kg. Platforma je vyrobená z bezpečnostného kaleného skla, nie je poškriabaná, ľahko sa udržuje. Hygienické vlastnosti vo výške - sklo neabsorbuje šťavy ani pachy, aj keď výrobok umiestnite priamo na plošinu. Miesta zaberajú málo.

Hlavné výhody:
 • sklenená platforma s atraktívnym 3D aplikáciou
 • veľké čísla na LCD displeji
 • dotykové ovládanie
 • meranie objemu kvapalných produktov
 • maximálne - 8 kg
nevýhody:
 • batéria sa rýchlo posadí
 • skladovať iba v horizontálnej polohe
 • chyba môže prekročiť 1 g
 • minimálne - 50 g
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Dobre, nespomalte. Krásne. Jediným mínusom je, že presnosť je iná, skontrolovala som na kg 3 kg činiek, pričom tovar vo veľkom meradle bol tiež rozdiel troch gramov.

Najlepšie mechanické kuchynské váhy

Vitesse VS-1278
1 470
Elegantné klasické kuchynské váhy. Telo s miskou, vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele so zrkadlovo lešteným povrchom, tvorí elegantnú siluetu presýpacích hodín. Maximálne prípustné zaťaženie je 2,5 kg, presnosť merania je 20 g, nádoba obsahuje výrobky s objemom 1 l. Stupnica je veľká, s kontrastnými bielymi číslami na čiernom pozadí, takže výsledok merania je jasne odlíšiteľný. Značky stupnice sú v gramoch a librách - nemusíte počítať váhové jednotky zo zahraničných receptov.
Hlavné výhody:
 • robustné oceľové puzdro;
 • jasná stupnica;
 • jasnú kontrolu.
nevýhody:
 • malé prípustné zaťaženie.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Váhy sa používajú zriedkavo a na malé množstvo - počas varenia niektoré druhy zeleniny, cukru alebo vody. Páči sa mi to - meria to presne a rýchlo, a vzhľad vždy poteší - elegantná výzdoba kuchyne.

Takže nie je tak ťažké vybrať si kuchynské váhy, ktoré sú potrebné pre dobrú ženu v domácnosti, ak presne viete, na aký účel ich potrebuje, a aké množstvo je ochotná sa s nimi zúčastniť. Price Expert Vám praje príjemný nákupný zážitok a dobrú voľbu!

Loading...