9 najlepšie giroskuterov

Inteligentný prístroj gadget na kolieskach alebo „pešo“

Keď sa pozrieme na moderné, štýlové zariadenie nazývané hoverboard, môžeme s istotou povedať, že sny o lietajúcom skateboarde z populárneho filmu Back to the Future 2, 1989, sa stále podarilo splniť, aj keď s určitou korekciou. Áno, hoverboard nelieta, ale manévrovateľnosť, rýchlosť, ľahkosť, šetrnosť k životnému prostrediu a futuristický dizajn z neho urobili skutočne fantastické zariadenie. Dobrý hoverboard, on je gyroboard, on je mini-sigway, on je tiež smartway - to je radosť, príjemná zábava, a ľahké športové zaťaženie, a korčuľovanie na čerstvom vzduchu, a veselé stretnutie s priateľmi, a obraz, a tisíce pevných názorov.

Je ľahké ho zvládnuť - dieťa si poradí, proces učenia je intuitívny. Integrovaný stabilizačný systém vám ušetrí pred pádom.

Výber modelov gyroskopov je pomerne veľký. Hlavné technické vlastnosti, ktorým by ste mali venovať pozornosť pri nákupe - výkon elektromotora, kapacita akumulátora, rýchlosť a vzdialenosť jazdy. Ale hlavný rozdiel medzi rôznymi modelmi gyroboardov je vo veľkosti kolies, čo v konečnom dôsledku ovplyvňuje tak rýchlosť pohybu, ako aj priepustnosť a nosnosť.

Zvážte najobľúbenejšie a najlepšie modely vznášadiel, ktoré sú prezentované na ruskom trhu.

Hodnotenie najlepších giroskuterov koncom roku 2018 - začiatkom roku 2019

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie gyroskopy s priemerom 6,5 palca1Polaris PBS 06039.7 / 1013 609
2Hoverbot A-6 PREMIUM9.6 / 1021 000
3HOVERBOT A-3 SVETLO9.4 / 1010 000
Najlepšie hoverboard s priemerom kolesa 8 palcov1HIPER ES809.7 / 1010 000
Najlepšie hoverboard s priemerom kolesa 10 palcov1Smart Balance AMG 109.6 / 107 490
Najlepší prémiový giroskuter1Razor Hovertrax 2.09.8 / 1031 900
2Xiaomi Ninebot mini9.7 / 1024 480
Najlepšie "off-road" gyroskopy1Smart Balance 9 Off-Road9.8 / 1010 990
2kaktus CS-GYROCYCLE_AR_BK9.6 / 1015 180

Najlepšie gyroskopy s priemerom 6,5 palca

Polaris PBS 0603
13 609
Hmm ... Polaris? Nie, táto technika nemá žiadny vzťah k známemu výrobcovi snežných skútrov a štvorkoliek. Mimikry tohto hoverboardu však nie sú len v názve: podľa dizajnu sú príliš podobné tomu istému WMotion WM6 alebo Besshof AJ-PY6-1.

Obraciame sa však na vlastnosti. Líši sa priaznivo od ostatných modelov s 6,5 "kolesami." Polaris "zvýšená nosnosť: nie 100 kg, ale všetkých 120. Súčasne sa dá rozptýliť až 15 kilometrov za hodinu a pár 350-wattových bezkefkových motorov môže prekonať až 15 stupňov. , Bolo však potrebné zaplatiť za ňu so zvýšenou hmotnosťou (pre 10-kilogramový limit Polaris prešiel) a zníženým počtom najazdených kilometrov na jeden poplatok.

Dobrá voľba pre tréning: s krátkym stlačením tlačidla napájania sa vznášadlo začne v režime „tréningu“ s obmedzenou rýchlosťou pohybu a rotácie. Keďže my, ako obvykle, čítame návod len ako poslednú možnosť, bude pokojnejšie dôverovať Polarisovi teenagerovi.

Čo sa týka ostatných, Polaris je klasickým predstaviteľom svojej triedy: lítium-iónové batérie, motory a kontrolér známy spolužiakmi. Mám preplatiť maximálnu rýchlosť na niekoľko km / h? Rozhodnite sa sami.

Hlavné výhody:
 • Manévrovateľnosť a dobrá maximálna rýchlosť vďaka výkonným motorom
 • Dobrá výška
nevýhody:
 • Nedostatočná zásoba energie
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Dobrý hoverboard pre dieťa 10 rokov. Môžete ho nielen jazdiť, ale aj zabávať. Ak by mohol stále vyskočiť po schodoch ...
Hoverbot A-6 PREMIUM
21 000
Známy výrobca elektrických skútrov a elektrických skútrov nemohol prejsť popri populárnom príslušenstve hipster. Čo je za hlasným slovom "Premium" v názve? Dva bezkartáčové motory s celkovým výkonom 700 W, lítium-iónová batéria s kapacitou 4,4 ampérhodín - všetko sa zdá byť vynikajúce, rovnaké plnenie ako Polaris. Avšak s miernym znížením maximálnej rýchlosti (tu je to 12 km / h), „vznášadlo“ váži o jeden kilogram menej s rovnakou kapacitou.

Giroskuter má už tri jazdné režimy, spojené do pamäte regulátora. Ich prepínanie však nie je veľmi pohodlné: na tento účel je potrebné, aby sa telo prepínalo do vertikálnej polohy a pomocou tlačidla napájania sa môže zvoliť požadovaná farba indikátora. Na pokročilejších zariadeniach z rovnakého "Hoverbot" to môže byť vykonané na cestách s mobilnou aplikáciou. Takže to nie je taký "Premium" a "Premium", ak sa pozriete toľko.

Ale napriek tomu sa hoverboard ukázal ako silný a celkom pekný. Poplatok stojí za túto cenu.

Hlavné výhody:
 • Dostatočné zásobovanie energiou aj v najdynamickejšom režime jazdy
 • Dobrá rovnováha
nevýhody:
 • Nepohodlný prepínač režimu jazdy
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Giroskuter dobre zostavený a dobrá jazda. Mojich 76 kg nie je pre neho určite problém. Batérie sa rýchlo nabíjajú, takže sa môžete bezpečne usadiť do zásuvky v kaviarni.
HOVERBOT A-3 SVETLO
10 000
Zdá sa, že väčšia rozpočtová verzia sa zameriava na dizajn: tu sú obe kolesá štylizované na odlievanie áut a svetlé farby (dokonca aj uhlíkový vzor a niečo viacfarebné lysergín, odpúšťajú nám takéto združenia Federálnej služby pre kontrolu liekov).

Technické charakteristiky sú tu však zjavne horšie. Celkový výkon týchto dvoch motorov už nie je 700, ale 500 W, takže maximálna rýchlosť klesla na 10 km / h. Najpodivnejšie je, že výkonová rezerva s rovnakou kapacitou batérie je menšia - zdá sa, že komponenty výkonovej časti sú tu lacnejšie a majú nižšiu energetickú účinnosť.

V záujme spravodlivosti však výrobca nezachránil „srdce“ kontrolóra. Stabilizácia funguje dobre, vznášadlo je citlivé na pohyb stredu hmoty a netrpí „brzdami“ v reakcii. Takže sa hodí pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov. Zavedené kolesá robia dobrú prácu s odpismi, čo je veľmi príjemné pre vznášadlo s takou štandardnou veľkosťou.

Hlavné výhody:
 • Zostavte kvalitu
 • Riadenie pohodlia
nevýhody:
 • Drahé pre takúto moc a rezervu energie
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Vzal dieťa ďalšiu verziu v starom dizajne. Batérie stále držia náboj bez problémov, s plastom nie sú žiadne problémy. Samozrejme, teraz je tento model ešte zaujímavejší, ale máme toho dosť.

Najlepšie hoverboard s priemerom kolesa 8 palcov

HIPER ES80
10 000
Hoverboard vyšiel silný, aj keď ťažký. Jeho tvorcovia jasne kladú komfort a trvanie lyžovania ako prioritu, nie maximálnu rýchlosť: pre model 700 wattov je maximálna rýchlosť 10 km / h príliš malá. Na druhej strane, bez ohľadu na to, čo sa dá povedať, nehovoriť skútre pretekárskou technikou, ale s takou rýchlosťou na „shaitan-board“ hnutí, nie je vôbec vnímané ako na bicykli alebo skútri.

Ale pre pohodlie sme tento model dali jednoznačne päť. Nie sú žiadne problémy s manévrom a ťahaním: regulátor je dokonale kalibrovaný. Kolesá dokonale absorbujú nevyhnutné menšie nezrovnalosti, a pokiaľ ide o vôľu, hoverboard nie je celkom puzoter. Aj v našej realite nie je zbytočné.

Hlavné výhody:
 • Pohodlné riadenie
 • Skôr mäkké a široké kolesá
nevýhody:
 • Upravená maximálna rýchlosť
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Minulé leto pevne korčuľovalo. Jediné, čo zistím, že je nosiť, pretože jeho veľkosť a hmotnosť nie je príliš pohodlné. Stále ho však idem do parku v kufri môjho auta, takže nemusím nosiť.

Najlepšie hoverboard s priemerom kolesa 10 palcov

Smart Balance AMG 10
7 490
Kde je hoverboard bez hlasného mena? Takže tu skratka AMG jasne odkazuje na svetoznámy "dvorný" tuningový štúdio Mercedes-Benz. Samozrejme, že Smart Balance je v pohybe úplne non-turbocharged V12, a pár 700-watt elektromotorov celkom, a miesto top-end "hudba" tu sú bežné Bluetooth reproduktory. Takže ak je to AMG, potom možno v triede "najlepší hoverboard je až 10 tisíc".

Cena poukazuje na hlavnú nevýhodu tohto modelu: rovnako ako u všetkých lacných letúnov sa tu používa príliš krehký plast. Ak ste predtým nikdy necestovali na hoverboard, stojí za to byť opatrní. Je však ťažké vytýčiť kvalitu plastov v výčitkách konkrétneho modelu, ale v tomto cenovom segmente je ťažké očakávať to najlepšie.

Pozrime sa však na nadmernú hmotnosť: aj susedné gyroskopy Smart Balance v rade vážia o 2-3 kilogramy menej.

Hlavnou výhodou tohto modelu je to, že v podstate je vylepšeným modelom SUV 10, ktorý sa stal lepším a spoľahlivejším, keď k cene nepridal. Giroskuter sa zbavil chyby s neschopnosťou vypnúť, keď s charakteristickým vŕzganím vinutí motora sa výkonové tranzistory prehriali a vzlietli. Softvér radiča je výrazne zlepšený: vyvažovanie je jednoduchšie, riadenie sa stáva citlivejšie.

Hlavné výhody:
 • Slušná svetlá výška
 • Pneumatické kolesá prehĺtajú hrče pre svoju triedu dobre
nevýhody:
 • Zakázaný hlasový pozdrav
 • V skutočnosti je to zbytočná hudba.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Prijaté ako darček. A bol však zapojený: hračka je zábavná, ľahko sa učí, plne zvláda stúpania pod moju váhu.

Najlepší prémiový giroskuter

Razor Hovertrax 2.0
31 900

Koľko? Áno, je to presne cena najľahšieho a v žiadnom prípade nie je najvýkonnejším vznášadlom. Ale nezabudnite, že toto je skutočný model značky, a nie čínske razenie jedného dizajnu pre desať rôznych značiek.

Hovertrax 2.0 si zaslúži spomenúť, ak je to len preto, že je to jediné vznášadlo, ktoré môže byť na letisku prihlásené. Akýkoľvek iný model so zabudovanými batériami z dôvodu zákazu prepravy lítium-iónov v batožine nie je schopný - tu stačí odstrániť batériu LG a odniesť ju do príručnej batožiny. A aj keď sa nikdy nebudete vznášať na letisku s vami, schopnosť rýchlo vymeniť batérie nebude stále zbytočná.

Druhá konštrukcia čipu v technológii riadenia motora a vyvažovania. Keď zapnete napájanie, Razor automaticky nastaví horizontálnu hodnotu pri všetkých kalibráciách, ktoré nepotrebuje. No, počas jazdy nie je žiadny pocit trhnutí, že lacné gyroscoolery „sú chorí“ a snažia sa udržať rovnováhu s krátkymi a silnými prúdovými impulzmi na vinutiach elektrických motorov - na cestách je holiaci strojček úplne hladký.

Bohužiaľ, mnohí ho vydesia z moci: len 350 wattov celkom, a potom na vrchole. Kým Číňania už chvália kilowattov moci, Hovertrax sa bude zdať pomalý a nudný ... ale naozaj trvanlivý a kvalitný.

Hlavné výhody:
 • Vynikajúce spracovanie
 • Samostatné vyváženie a ovládanie mäkkého motora
 • Batéria s rýchlym uvoľnením
nevýhody:
 • Nízka hustota výkonu
 • Vysoká cena
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepšie hoverboard, podľa môjho názoru. Vyrobené v USA a vyrobené v Číne sú dva veľké rozdiely. Dosť na vyskúšanie Razor na cestách.
Xiaomi Ninebot mini
24 480

Čínska spoločnosť Xiaomi, založená o niečo viac ako pred piatimi rokmi, vytvorila prielom nielen v oblasti smartfónov, ale aj „nahliadla“ do sveta inovatívnej mobilnej dopravy, ktorou bola Xiaomi Ninebot mini. A nech tento model vyzerá trochu odlišne od gyrobordov opísaných v našom článku, v skutočnosti, a princíp fungovania - to je všetko rovnaké samovyvažovacie mini-segway bez ručného riadenia. Puzdro prístroja je vyrobené z horčíkovej zliatiny odolnej voči nárazom, čo ho robí veľmi trvanlivým a celkom ľahkým. Dva motory s bežnou kapacitou 350 W a súbor tridsiatich nabíjateľných Li-ion batérií typu 18650 umožňujú maximálny dosah jazdy 22 km pri rýchlosti 16 km / h pre dospelého s hmotnosťou 85 kg. Po nainštalovaní špeciálneho softvéru do smartfónu môžete diaľkovo ovládať hoverboard, nepretržite monitorovať prevádzku všetkých jeho systémov, zapnúť alarm a kedykoľvek gadget uzamknúť. Toto high-tech vozidlo s výkonným procesorom, rôznymi „mysliacimi“ senzormi a svetlou výškou 80 mm zaisťuje dokonalú plynulosť pohybu a jednoduché ovládanie.

Hlavné výhody:
 • Inteligentné elektronické plnenie;
 • výrazný dizajn;
 • veľká svetlá výška;
 • ochrana proti prepätiu, skratom, prehriatiu;
 • prispôsobenie povrchu vozovky;
 • rýchle zrýchlenie vďaka okamžitému výkonu 2100 W;
 • vysoko pevné horčíkové puzdro;
 • diaľkové ovládanie a ovládanie prostredníctvom smartfónu.
nevýhody:
 • nízke užitočné zaťaženie;
 • cena.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Toto nie je môj prvý hoverboard, takže môžem porovnať. Takže Xiaomi Ninebot mini sa cíti najlepšie. Je to ako jazdiť pred, napríklad, na Nissane, a potom preniesť na Porsche. Výnimočný komfort.

Najlepšie "off-road" gyroskopy

Smart Balance 9 Off-Road
10 990
Kolesá s agresívnym behúňom, obklopené normami gyroskopov a dokonca s priemerom 9 palcov, sa nedobrovoľne tlačia na pohyb z asfaltu. A to nielen v lete - na tomto hoverboarde sa im podarí úspešne sa korčuľovať v zime, snežiť pod kolesami na odbočkách. Mimochodom, to je dôvod, prečo sú tu krídla čisto symbolické, ale nezabudnú na ne. Samozrejme, to neznamená, že by ste mohli jazdiť do skutočnej špiny na hoverboarde, je to „off-road“ iba podľa štandardov svojej triedy a nič viac.

Výkon je tu 800 wattov, čo nie je zbytočné. Okrem toho, s pomocou smartfónu, môže majiteľ ľahko nastaviť mnoho parametrov, nastavenie hoverboard, aby sa zmestili jeho preferencie. Môžete dokonca "heslo-chrániť" vaše zariadenie na ochranu proti krádeži (tam by mal byť vtip o Bokovky-lupiči, unesenie gyroscooters iných ľudí z anti-café). Batéria vydrží až 25 kilometrov na jedno nabitie, a preto môžete odpustiť malú nadváhu (13,5 kg). Existuje aj jednoduchý spôsob samo-vyváženia. Ak si spomenieme, že toto je jeden z mála „zimných“ modelov ... Všeobecne platí, že dobrý hoverboard, dajte dva!

Hlavné výhody:
 • Primeraná práca pri nižších teplotách
 • dizajn
 • Nastavenie z mobilnej aplikácie
nevýhody:
 • Odliatky, nie pneumatické, kolesá sú stále drsné
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Giroskuter je stále hračka, ale musí to byť zábava. Takže tento model je rozhodne mimo súťaže: na snehu v zime? Prečo nie?
kaktus CS-GYROCYCLE_AR_BK
15 180
"Cactus", ktoré majú veľmi podobný dizajn, vyzerá bledšie v charakteristikách: tu sú kolesá o pol palca menšie, a maximálne zaťaženie nie je 120 kg, ale 100. Hmotnosť je celkom "dospelý" - 14 kilogramov. Výkon elektromotorov - 350 wattov.

V spravodlivosti však konštatujeme, že menej výkonný a závažnejší "kaktus" v porovnaní so systémom Smart Balance 9 Off-Road má výrazne hrubší a odolnejší plast. A pre takýto plán to nie je dôležité. No, menej agresívny dezén je ešte plus: je to pohodlnejšie na asfalte, takže tento model dokonca vyhrá trochu univerzálnosť.

Hlavné výhody:
 • Axiálne motory
 • Jednoduchosť riadenia
nevýhody:
 • Nie najpôsobivejšia maximálna rýchlosť.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
8,5 palcové široké kolesá - to je výhodné. Áno, a vyniká z väčšiny modelov v štýle fikcie 80. rokov.

Čo je lepšie kúpiť hoverboard?

Napriek jednoduchosti a jednoduchosti riadenia gyroboardu, výber gadgetu môže byť oveľa závažnejším a komplikovanejším postupom. V prvom rade by ste sa mali chrániť pred falzifikátmi a modelmi s nízkou kvalitou, ktoré zamorujú trh. K tomu musíte kúpiť modely známych značiek av obchodoch, ktoré poskytujú záruku.

Oddelene stojí za to venovať pozornosť pevnosti a pevnosti tela, pretože nikto nie je poistený proti nárazom a kolíziám.

Ďalej ... toto sú vaše osobné preferencie: veľké alebo malé kolesá, štandardný vzhľad alebo špičkový dizajn, klasické monochromatické farby alebo avantgarda, futuristické, so vstavanými reproduktormi, Bluetooth, podsvietením LED, diaľkovým ovládaním alebo bez všetkých týchto zvonov a píšťaliek. Našťastie existuje alternatíva.

Majte pekné nakupovanie!

Pozrite si video: AKO NA SIXPACK + NAJLEPŠIE CVIKY (Október 2019).

Loading...