8 najlepších testosterón boostery

2018 hodnotenie: najlepšie testosterón boostery podľa športovcov

Pravidelné telocvične môžu skôr alebo neskôr čeliť vážnemu problému - ukazovatele rastu svalov a sily dosahujú určitý špičkový bod a ani tie najintenzívnejšie cvičenia nevedú k pokroku, alebo výrazne spomaľujú. Ako to? Toľko úsilia a výsledok nezodpovedá plánovanému.

To je miesto, kde špeciálne stimulanty prídu na pomoc - testosterón boostery. Ich použitie pomáha zvyšovať hladinu mužského hormónu v tele a ako bonus (obzvlášť dôležitý pre športovcov súvisiacich s vekom) zvyšuje libido a zlepšuje kvalitu sexuálneho života.

Okrem toho, mnoho "zatvrdnutý" a nie veľmi profesionáli zase na steroidy (aj keď často pripúšťajú, že len po kariére). V tomto prípade je potrebná liečba po ukončení liečby na obnovenie hormonálnych hladín.

Čo sú to testostery?

Lieky predávané v lekárňach na lekársky predpis. Športové doplnky nie sú, preto ich stručne zvážime:

Inhibítory aromatázy

Názvy - Anastrozol, Letrozole. Sú skutočne účinné a relatívne bezpečné so správnym príjmom liekov, ktoré normalizujú produkciu testosterónu a znižujú hladinu estrogénu.

tamoxifen

Ďalší liek na predpis, ktorý je považovaný za protinádorové, ale populárny u športovcov pre jeho schopnosť potlačiť estrogén. Avšak, liek je toxický a má veľa "bokom". Ale ani to nevystraší každého.

Prírodné športové posilňovače založené na prírodných zložkách:

Tribulus terrestris

Veľmi užitočné pre mužov burinu, v ruštine s názvom "Yakortsy plazivej." Obvykle sa vyrába vo forme kapsúl s rastlinným extraktom. Pri výbere stojí za to venovať pozornosť koncentrácii účinnej látky - saponínov. Možný rozsah - 35-95%.

Prekvapivo, v závislosti na situácii na trhu, je tribulus často pripočítaný s najviac dokázané účinnosti, potom sa nazýva k ničomu.

ekdysterón

Prírodná hormónová látka, ktorej prínos potvrdili aj sovietsky vedci. Je pravda, že testy boli vykonané na zvieratách. Prakticky bezpečný, ale v malých dávkach je účinok sotva pozorovateľný. Okrem stimulácie vylučovania vlastného testosterónu optimalizuje syntézu proteínov, kreatín. Preto funguje najlepšie v kombinácii s inými druhmi športovej výživy.

Stále existuje mnoho možností rastlinných, minerálnych, vitamínových prípravkov (všetky druhy yohimbe, forskolínu, kyseliny D-asparágovej, ZMA, atď.), Ktoré sú umiestnené ako posilňovače, ale sú skôr zaujímavé ako súčasť komplexných aditív a ich prínos je malý alebo žiadny. vôbec.

Najlepšie hodnotenie testosterónu zosilňovačov

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Top Tribulus na báze testosterónu zosilňovače1Tribulus Maximus (BioTech USA)9.6 / 101 200
2Tribulus 1500 (APS)9.5 / 101 500
3Tribuvar 1000 mg (SAN)9.3 / 101 500
Top Ecdysterone doplnky1Geosteron (GEON)9.5 / 101 400
2Akadémia-T Ecdysterón9.3 / 10500
Najlepšie kombinované testoster1Myotest zo siete SAN9.7 / 101 800
2TestoJack 200 od NOW9.5 / 101 790
3Testovací prášok (USPlabs)9.4 / 102 100

Top Tribulus na báze testosterónu zosilňovače

Tribulus Maximus (BioTech USA)
1 200 (90 tab.)

Otvorí náš rebríček najlepších testosters populárnej prísady od známeho výrobcu športovej výživy BioTech USA. Je to tabletová forma extraktu rastliny Tribulus Terrestris. Liek je navrhnutý tak, aby stimuloval telo k produkcii vlastného testosterónu. Neobsahuje steroidy, prirodzené a bezpečné, ak, samozrejme, neexistuje intolerancia alebo alergické reakcie.

Je pozoruhodné, že v každej časti je hlavná zložka prítomná v množstve 1500 mg a obsah saponínov je 79%. A to je veľmi slušný výkon. Odporúča sa užívať jednu porciu denne, ale skúsení atléti zvyčajne dávku zvyšujú. Pravda, robte to na vlastné nebezpečenstvo a riziko. Účinok príjmu sa prejaví asi za týždeň.

Hlavné výhody:
 • Prírodný prostriedok rastlinného pôvodu;
 • Účinná látka vo vysokej koncentrácii;
 • Primeraná cenovka.
nevýhody:
 • Účinné len v čase kurzu.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Pre mňa osobne je tento dodatok úplne funkčný. Používam ho na obnovenie hormonálnych hladín na PKT a celkom úspešne. Skrutka testosterónu nad zdravú normu je nepravdepodobné, že bude úspešná, ale nie sú tam žiadne negatívne dôsledky.
Tribulus 1500 (APS)
1 500 (90 kapsúl)

Ďalej v rebríčku najlepších testosterónových posilňovačov - Tribulus 1500. Booster od americkej spoločnosti APS Nutrition je jedným z najsilnejších a vysoko koncentrovaných prírodných stimulantov produkcie testosterónu na trhu. Výrobca je už dlho známy svojou túžbou vyrábať športovú výživu s najlepším výkonom v istom zmysle podľa princípu „vyššie, ďalej, silnejšie“ (aj keď je ťažké povedať, či všetky výrobky môžu byť schválené olympijským hnutím).

Každá časť doplnku (2 kapsuly) obsahuje 1500 mg bulharského extraktu z Tribulus Terrestris s obsahom 90% steroidu, 60% saponínov furostanolu, ako aj protogracilínu a protodioscínu. Posledná účinná látka je najdôležitejšia, pretože je zodpovedná za produkciu luteinizačného hormónu (LH) a zvýšenie hladiny testosterónu. Predpokladá sa, že v správnych množstvách je obsiahnutý len v závode „yakortsy creep“, ktorý rastie na území Bulharska a Slovenska.

Hlavné výhody:
 • Vysoký stupeň čistenia;
 • Pohodlné balenie;
 • Výsledok je zvyčajne viditeľný len o niekoľko dní.
nevýhody:
 • Kvôli slušnej koncentrácii niektorých ľudí je ťažké tolerovať.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
S takýmito vlastnosťami je tento kmeň takmer mimo konkurencie. Optimálne po liečbe steroidmi. Všimol som si zvýšené libido, ukazovatele výkonu sa trochu zvýšili. Nič nadprirodzené, ale funguje to.
Tribuvar 1000 mg (SAN)
1 500 (180 tab.)

Jeden z najznámejších výrobcov športových hál zo Spojených štátov prezentuje svoju verziu rastlinného testosterónového posilňovača. Spoločnosť SAN v oblasti športu má vynikajúcu povesť a zaslúži si dôveru značného počtu športovcov. A to všetko vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín a tým aj efektívnosti väčšiny výrobkov.

Tribuvar 1000 je založený na rovnakom kmeni, štandardizovaný pre 45% účinnej látky - saponínov. To je celkom normálny pomer. A aj keď podľa tohto ukazovateľa je prísada nižšia ako predtým spomenutí pretekári, používatelia zaznamenávajú skutočnú účinnosť a dobrú prenosnosť.

Pozitívny vplyv na organizmus je vyjadrený zvýšením výkonových indikátorov v tréningu, vytrvalosti, zlepšenej kvalite života, zvýšenom libide.

Hlavné výhody:
 • Osvedčená značka;
 • Nehormonálne prírodné zloženie;
 • Stimuluje syntézu proteínov udržiavaním pozitívnej rovnováhy oxidu dusnatého v tkanivách.
nevýhody:
 • Veľké pilulky nie sú veľmi vhodné na prehltnutie.
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Užívanie doplnkov pomohlo zvýšiť produktivitu školenia v oblasti železa. Nevšimol som si žiadne zjavné zvýšenie testosterónu, aj keď som nebral testy. Ale libido sa cíti silnejšie. Inými slovami - je to prínos, neexistuje žiadna škoda.

Top Ecdysterone doplnky

Geosteron (GEON)
1 400 (100 čiapok)

Koncentrát 20-beta-hydroxyacdysterónu od spoločnosti GEON - prírodný booster prírodného pôvodu, ktorý má schopnosť silného anabolického pôsobenia na organizmus bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Zvyšuje vylučovanie vlastného testosterónu, neutralizuje negatívne účinky prebytku kortizolu.

Výrobok vyniká na pozadí väčšiny konkurentov, pretože výrobca používal ekdysterón s vysokým stupňom čistenia - 98% a koncentrácia v každej kapsule je až 20 mg. Ako výsledok, spotrebiteľ Geosteron má právo očakávať zisk v "suchej" svalovej hmoty, sily, rovnako ako zníženie tuku vrstvy, ľahšie zotavenie po ťažkých cvičeniach.

Hlavné výhody:
 • zabezpečenia;
 • Stimulácia syntézy kreatínu;
 • Stabilizácia cukru v krvi.
nevýhody:
 • Nie je to lacné.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Pijem 4-5 kapsúl pred tréningom. Funguje to. Pri koncentrácii 20 mg som nevidel žiadne analógy. V skutočnosti je výsledok pociťovaný a čo je potrebné. Záver - vynaložené peniaze nie sú márne. Tí, ktorí túto výhodu nevidia, jednoducho nemusia čakať na momentálny zázrak.
Akadémia-T Ecdysterón
500 (120 kapsúl)

Ecdysterón z domácej značky Academy-T je športový doplnok založený na extraktoch z odnožov rastliny Levzeya Safrole (ktorá je bližšie k latinčine - Leuzea carthamoides), čo prispieva k prirodzenej produkcii testosterónu. Výsledkom užívania extraktu je zvýšenie sily, vytrvalosti a v dôsledku toho zvýšenie svalovej hmoty.

Okrem toho, vzorec lieku sa zlepšuje o ďalšie živiny: unikátna zmes extraktov z hrozna a jablka Vinitrox, vitamín B1, B2, B6. Preto „prídavkom“ k hlavnému účinku je uľahčiť zotavenie po fyzickej námahe, normalizácii srdcového rytmu, antioxidačnej funkcii.

Hlavné výhody:
 • Primeraná cena;
 • Zníženie hladiny cholesterolu a cukru v krvi
 • Stimulácia syntézy proteínov;
 • Znížená hmotnosť tuku.
nevýhody:
 • Veľká denná dávka (6 kapsúl) s najvyššou koncentráciou ekdysterónu (15 mg).
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Výsledky sú viditeľné pri pomerne vysokých dávkach. Prvá vec, ktorá okamžite zachytí oko - menej únavy pri tréningu. Pestovať svaly len na týchto pilulkách nebude fungovať. Pracuje dobre s prot a kreatínom.

Najlepšie kombinované testoster

Myotest zo siete SAN
1 800 (90 kapsúl)

Viaczložkový booster, ktorý nie je jasne vnímaný všetkými užívateľmi, ale napriek tomu sa považuje za skutočne fungujúci a účinný. Jedná sa o silný anabolický produkt, ktorého zloženie nie je len náhodný súbor zložiek, ale starostlivo navrhnutý a vypočítaná matica na prirodzenom základe.

3,4-Divaniltetrahydrofuran (Nettle Dvudomnaya), quercetin, Goryanka (30% Icarin), ohnivý koreň Monier (40% Osthole), 50% resveratrol, indol-3-Karbinol, monometionín zinočnatý, bioperín - to je to, čo dáva maximum Účinok je v tejto kombinácii.

Musíte pochopiť, že zosilňovače ako Myotest nie sú pre začiatočníkov. Môže sa to zdať chladné (možné vedľajšie účinky vo forme nevoľnosti a závratov v dôsledku slušnej koncentrácie účinných látok). Ale niektorí fanúšikovia "syntetiky" sú málo. V prvom rade je zmysel začať s niečím jednoduchším, druhý premýšľať o tom, či stojí za to vymeniť veľkosť svalov za zdravie.

Hlavné výhody:
 • Výkonný anabolický liek s trojitým účinkom;
 • Bezpečné a prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu;
 • Kontrola estrogénu.
nevýhody:
 • Slušná cena.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Dobré pilulky pre tých, ktorí nechcú "chemické". S dávkou musíte byť opatrní, kolíky normálne. Cíti sa lepšie ako tribulus. Výrobca má vo všeobecnosti rád, neuspeje.
TestoJack 200 od NOW
1 790 (60 čiapok)

To nie je naozaj športový doplnok, ale doplnok stravy pre udržanie zdravia mužov od slávnej americkej značky. Optimálne zloženie a účinnosť liečiva ho robia rovnako populárnym medzi športovcami, ktorí chcú pridať svalovú hmotu a vytrvalosť v dôsledku prirodzenej normalizácie mužského hormónu testosterónu.

Zloženie je úplne prirodzené: extrakt z Eurycoma longifolia (aka Tongat Ali), ZMA (zinok, horčík, vitamín B6), Maca peruánsky, bylina kozy, extrakt tribulus (45% saponínov), ženšenový koreň, kôra Muima Puama.

Indikácie na použitie sú veľmi rôznorodé. TestoJack 200 pomáha pri hormonálnych poruchách, poruchách reprodukčného systému, kardiovaskulárnych ochoreniach, osteoporóze a ďalších.

Hlavné výhody:
 • Nehormonálny rastlinný prípravok;
 • Spomaľuje proces starnutia;
 • Stimuluje rast svalov.
nevýhody:
 • Schopný zvýšiť hladinu testosterónu len na normálnu úroveň pre telo.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Neskúmal som test, ale skutočnosť, že existuje výhoda, je nesporná. Mimochodom, určite to nebude škodiť. Doplnky, ako je ľúto, nie je veľmi lacné. Avšak, ak budete mať extrakty oddelene, bude to oveľa drahšie.
Testovací prášok (USPlabs)
2 100 (240 g)

Výrobca umiestňuje tento výrobok ako silný stimulant na zvýšenie odolnosti s intenzívnym silovým tréningom vďaka dodatočnej produkcii mužského pohlavného hormónu testosterónu. Sľubným výsledkom je rast „suchej“ svalovej hmoty a ako príjemný „vedľajší účinok“, zvýšenie libida, zvýšenie sexuálnej aktivity.

Niet divu Koniec koncov, s živinami, ako je trimetylglycín, extrakty z Meleget korenia, mangostanu, zamatovej fazule, kyseliny D-asparágovej, agmatínu, L-karnitínu, liek je jednoducho odsúdený na úspech. Testovací prášok je dostupný vo forme prášku. Dávkovanie sa vykonáva pomocou odmerných lyžíc a na jej rozpustenie vo vode. K dispozícii je viacero príchutí.

Hlavné výhody:
 • Vyvážené zloženie;
 • Bezpečný s primeranou dávkou;
 • V banke 48 porcií.
nevýhody:
 • Prášková forma nie je vždy vhodná.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
To nie je "akordeón", ale dobrý prírodný doplnok, aby testosterón späť do normálu, ak je náhle znížená. Veľmi mi to pomáha. Vytrvalosť je lepšia, energia sa stala viac. Nie, že svaly rástli ako kvasinky, ale sila sa zvýšila.

Na záver

V našom rebríčku najlepších testosterón posilňovačov, sú uvedené len prírodné a legálne športové doplnky, ktoré majú optimalizovať vlastnú produkciu testosterónu bez hormonálnych injekcií. Inými slovami, s ich pomocou, je možné, aby úroveň androgénu na normu, a nie zvýšiť ukazovatele do nereálnej výšky. Pred zakúpením doplnku odporúčame, aby ste sa poradili s lekárom., Skutočná a kvalitná športová výživa by mala pomôcť dosiahnuť vážne výsledky, ale nie za cenu ľudského zdravia.

Loading...