5 najlepších spinnerov na bidélko

Prehľad najlepších spinnerov na bidélko na zimu a na leto

Cez vzhľad nových umelých návnad, veľa rybárov chytiť ostrieža na spinners. V závislosti od sezóny, ako aj od charakteristík nádrže je potrebné zvoliť model s určitými parametrami. Použitie nástrah náhodne najčastejšie vedie k absencii uhryznutí.

Na jarný rybolov pri pradení sú najlepšie. Pracujú dobre v plytkých vodách, kde v tomto čase hejna pruhovaných predátorov lovia.

V lete schováva sa v tráve alebo hlbokých húštinách. Na prilákanie návnady cez trávnatú džungľu je potrebný non-lepidlo spinner. Ale pre lov hrbáčov v hlbokých jamách, môžete použiť vibrátory.

Úspešne baňa na jeseň pomáhajú ponorným gramofónom a ťažkým otrasom. Niektorí rybári zbierajú zlodeja banditov použitím techník strihového šplhania. Pre takéto rybárske plavidlá sa používajú vertikálne modely.

Zimný rybolov ostriežov z ľadu vzniká pomocou vertikálnych pradien. Niektorí z nich pracujú lepšie na prvom ľade, zatiaľ čo iní sú schopní provokovať pasívneho predátora do slepej uličky.

V našom rebríčku sú najlepšie návnady na ostrieža, ktoré získali súhlas rybárov a športovcov.

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepší univerzálny spinner na bidélko1Mepps COMET DECOREE # 0-29.9 / 10130
Najlepšie oscilujúce ozdoby na bidélko1Smith čistý9.9 / 10320
Najlepšie Vertical Lure on Bass1Rapala SM-Pirken9.9 / 10370
Najlepšie bass non-lepenie ostrieža1Rapala Minnow Spoon RMS059.9 / 10380
Najlepšia návnada pre čisto lov ostriežov1Ruská návnada "Lambada" 30 mm9.9 / 10400

Najlepší univerzálny spinner na bidélko

Mepps COMET DECOREE # 0-2
130

Rotujúce návnady francúzskej spoločnosti Mepps majú vedúcu pozíciu v chytaní dravca. Séria COMET DECOREE s veľkosťou návnad č. 0-2 bola vytvorená pre úrodu úrody, ako aj niektorí pokojní predstavitelia ichtyofauny. Kolík s COMET okvetným lístkom v rôznych farbách má uhol otočenia 45 stupňov. Pri vysielaní oscilácií sa vytvárajú tie, ktoré priťahujú pruhovaného predátora. Stabilná hra láka zachránil na stojaté vody, a na riekach. Hmotnosť gramofónu 0 je 2 g a číslo návnady 2 váži 4,5 g. Blesna sa môže používať od jari do jesene, a to ako v aktívnych rybách, tak v pasívnom dravcovi.

Hlavné výhody:
 • stabilné prehrávanie pri nízkych rýchlostiach vysielania;
 • vysoko kvalitná montáž;
 • akútna trojica
nevýhody:
 • nebol zistený.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Ozdoby Mepps COMET DECOREE № 0-2 - to je najlepšie návnada pre lov ostriežov. Chytám hlavne na jazerách z lode na čísle 2. Ak je však sústo slabé, obráťte sa na menšie modely. V úlovku sa nachádzajú aj plavidlá s plytkou vodou a skutočné hlbokomorské keporkaky.

Najlepšie oscilujúce ozdoby na bidélko

Smith čistý
320

Miniatúrne oscilujúce návnady Smith Pure spinningists sa používajú na lov ostriežov a pstruhov. Nástraha funguje dobre v rôznych podmienkach, v línii sú nástrahy s hmotnosťou od 1,5 g. Pre cielený lov pruhovaného dravca je lepšie obmedziť na návnadu s dĺžkou 30 mm a hmotnosťou 2,7 g. ring. Môžete animovať nástrahu ako pomalú, dokonca aj elektroinštaláciu a zášklby s následným zrýchlením vinutia. Zvonček je vyrobený z pevného kovu, vďaka širokému telu, nástraha funguje aj v hĺbke 20-30 cm.

Hlavné výhody:
 • funguje dobre v rôznych hĺbkach;
 • dobrá priechodnosť cez prekážky;
 • atraktívna hra.
nevýhody:
 • neboli odhalené.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Najviac pracujúcou návnadou v mojej zbierke je "pyré" od Smitha s hmotnosťou 2,7 g. Keď navštívim platené rybníky, chytím na to pstruhy. Ale na riekach a jazerách všeobecnej dostupnosti, návnada zvádza bidlá slušnej veľkosti.

Najlepšie Vertical Lure on Bass

Rapala SM-Pirken
370

Podľa názoru rybárov je jedným z najlepších a najefektívnejších zimných pradákov na bidélko Rapala SM-Pirken. Dĺžka modelu je 23 mm, hmotnosť - 2 g. Blesna má upravený profil, vďaka ktorému sa objavuje široká amplitúda hry. Na tele je vzor s jasnými bodkami. Na ostrý trojitý háčik je červená kvapka, ktorá dráždi ostrieža a je pre neho bodom pohľadu. Háčik je spojený s telom predlžovaním drôtu, čo vytvára imitáciu chvosta živých rýb. Počas vysielania, nástraha hrá odvážne s silnými vibráciami. Lžičku je možné úspešne aplikovať ako pre aktívne ryby, tak aj pre nepočujúcich.

Hlavné výhody:
 • zametacia hra;
 • zameriavací bod na háku;
 • atraktívne sfarbenie.
nevýhody:
 • pre linku sú prekrytia.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Na prvom ľade som vždy ísť von na ostrieža s malou nástrahou Rapala SM-Pirken (23 mm). Návnada sa dokonale ukázala v rôznych hĺbkach. Na začiatku zimy sa stretnú trofejní jedinci, ale v hluchých údoliach zahryznú väčšinou pokuty.

Najlepšie bass non-lepenie ostrieža

Rapala Minnow Spoon RMS05
380

V zbierke spinnerov slávnej spoločnosti Rapala sa nachádza nelepivá návnada Minnow Spoon RMS05. Je schopný prejsť hustými húsenicami rias, medzi kameňmi a háčikmi. V týchto oblastiach, ostrieža a jedno šťuky stike prenasledujú ich korisť. Charakteristickým znakom modelu je predĺžený tvar lyžice, ktorý má premenlivú hrúbku. Lyžica má ostrý háčik na háčkovanie. Drôtový štiepkovač prichádza až k bodnutiu, ktoré bráni háčikom v kopaní do podvodných prekážok. Pomalá rotácia je potrebná pre animáciu spinnerov. Môžete tiež viesť návnadu v krokoch, a to ako na samom dne av polovici-vody. Dĺžka lyžice je 50 mm, hmotnosť je 7 g.

Hlavné výhody:
 • vysokopriechodové spriadače;
 • jednoduchá animácia;
 • vynikajúce spracovanie.
nevýhody:
 • neboli odhalené.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Existuje niekoľko Minnow Spoon RMS05 rapals v mojom boxe. Oni zvádzajú ostrieža už počas pádu. Blesna s istotou prechádza cez všetky ťažké časti nádrže.

Najlepšia návnada pre čisto lov ostriežov

Ruská návnada "Lambada" 30 mm
400

Jedným z najlepších návnad pre rybacie rybky je domáca návnada Ruská návnada "Lambada" 30 mm. Forma modelu bola vypracovaná s vysokou presnosťou, čo umožňuje rybárom animovať ju rôznymi spôsobmi. S dĺžkou 30 mm váha váži iba 2,5 g. Vďaka svojej kompaktnosti a ľahkosti je návnada schopná aktivovať pasívneho predátora. Najlepší horizont pre rybolov bude 2,5-3 m. Okrem okouna v úlovku existujú také druhy rýb ako pstruh, lipan a rotan. Model je vybavený pohyblivým tričko s kvapkou, ktorá priťahuje pozornosť predátora. Odporúča sa použiť lyžicu s monofilnou šnúrou s priemerom 0,14-0,16 mm.

Hlavné výhody:
 • atraktívna hra;
 • ostré trojky;
 • presné rozmery.
nevýhody:
 • Existujú presahy pre rybárske vlasce.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Dlho hľadal zapojenie pre tento spinners. Zastavil sa pri malých častých zášklboch s pauzou 2-3 sekundy. Ostriež reaguje dobre na poklepanie na návnadu pozdĺž dna, nasledované 2-3 ostrými ťahmi.

Chytanie trollov je zaujímavá a fascinujúca aktivita. Je len dôležité vybrať správnu návnadu a správne ju predložiť predátorovi. Existujú obdobia, kedy školský predátor zhiruet. Potom môže byť chytený na všetkých spinneroch. Ale pre pasívne ryby, musíte si vybrať model, ktorý prinesie predátor z rovnováhy.

Pri výbere gramofónu by ste mali venovať pozornosť miernej rotácii okvetného lístka. Čím rýchlejšie spinner začína, tým lepšie funguje návnada. Počas veľmi pomalého zapojenia útočí na návnadu málo aktívny ostriežik.

Oscilujúce rozmetadlá môžu úspešne pracovať v rôznych hĺbkach. V plytkých vodách je vedenie zvolené rovnomerne a rýchlo. A môžete „dierovať“ hlboké diery.

S ohľadom na výber výrobcu je úlovok návnady ako svetoznáme spoločnosti a malé domáce firmy. Hlavnou vecou nie je kúpiť si falošné alebo čínske kópie. Môžu mať veľmi podobný vzhľad ako značkové výrobky, ale hra na falzifikáty nie je pre vnímavé ostrieža pôsobivá. Preto je lepšie objednať si práčky od oficiálnych predajcov alebo v špecializovaných internetových obchodoch.

Nemyslite si, že nákup kvalitných spinnerov vyrieši problém no-gnome. Stále musíte tvrdo pracovať, zbierať zariadenia a zdvihnúť techniku ​​hry. Ale to je krása rybolovu. Dobré všetko sústo na rybníkoch!

Loading...