10 najlepších satelitných prijímačov

Keď nie je dôležité len spracovanie

Preč sú dni, kedy satelitný prijímač existoval len ako prechodné spojenie medzi anténou a televízorom. Tieto zariadenia teraz nespracúvajú len prijímaný signál, ale môžu byť použité aj ako prehrávač médií, na ktorý stačí pripojiť disk Flash alebo externý disk. Umožňujú nahrávať zaujímavé televízne programy pre neskoršie prezeranie vo vhodnejšom čase. Sme pripravení prevziať organizáciu pripojenia k internetovým službám. V skutočnosti neexistujú prakticky žiadne klasické satelitné prijímače a vývoj obvodu sa pohybuje smerom k maximálna všestrannosť Televízne set-top boxy. Ide o také zariadenia, o ktorých sa bude diskutovať teraz, ale s dôrazom na príjem DVB-S / S2 / S2X.

Poradie najlepších digitálnych prijímačov 2019

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie Lacné Digitálne Prijímače1Openbox S3 CI HD9.1 / 103 200
2World Vision Foros Combo T2 / S28.9 / 101 590
Najlepšie satelitné prijímače strednej triedy1Gi S81208.7 / 106 800
2GS B532M8.0 / 106 900
Najlepšie digitálne prijímače high-end1VU + Zero 4K9.7 / 1012 240
2Opticum 4K HD519.6 / 1013 990
Najlepšie digitálne prijímače na Android1Formuler S Turbo 4K PRO9.2 / 107 800
2GOLDMASTER I-912B9.2 / 1012 600
3MECOOL KIII PRO9.1 / 1011 990
4Openbox AS4K CI Pro9.0 / 107 900

Najlepšie Lacné Digitálne Prijímače

Openbox S3 CI HD
3 200

Lacný digitálny prijímač s podporou technológie CI + a príslušného slotu. Model nie je prvou mládežou, ale dobrá funkčnosť a stabilná prevádzka neumožňujú odstrániť záujem používateľov o S3 CI HD. Napriek prítomnosti HD v názve konzoly, mali by ste sa zamerať na jeho použitie pre prijímanie hlavne SD kanálov.

Z mäkkých čipov prijímača treba spomenúť schopnosť pracovať s transpondérmi T2-MI a podporou viacerých kanálov zvuku (AC-3). Samozrejme, nie je v predvolenom stave, ale s firmvérom v145 a vyšším. Z materiálu - externý IR prijímač v súprave a ergonomický predný kryt. Oficiálne môže pracovať s kartami Tricolor a NTV-Plus. Existuje možnosť simultánneho výstupu televízneho obrazu cez rôzne rozhrania. Video z internetu je schopné vysielať, ale tento spôsob prevádzky stále nie je hlavný.

Hlavné výhody:
 • dostupnosť slotu CI +;
 • diaľkový IR prijímač;
 • je modulátor RF;
 • bohatá sada prepojovacích konektorov;
 • dobrá podpora.
nevýhody:
 • Existujú problémy s čítaním niektorých kariet;
 • Nie je najlepšou voľbou pre sledovanie internetovej televízie.
9.1 / 10
hodnotenie
recenzia
Výborný zvukový rozpočet pracovník! Vzali super-populárny S3 Mini ako základ, pridali CI slot (s podporou pre NTV + a Tricolor moduly), nainštalovali komponentný video výstup (dôležité pre majiteľov starých plazmových a LCD hrdiel, ktorí buď nemajú HDMI, alebo len jeden, ale tiež chcú DVD alebo BR palicu), a to všetko je umiestnené v kovovom puzdre.
World Vision Foros Combo T2 / S2
1 590

Tento digitálny prijímač získal takéto vysoké hodnotenie v našom ratingu pre jeho jedinečný pomer cena / výkon. Zariadenie je vybavené dvoma kanálovými voličmi, ktoré umožňujú prijímať televízne signály všetkých existujúcich štandardov. Pre takmer každého nie je Foros Combo stále schopný pracovať s DVB-S2X. Ale ona je „priateľská“ s transpondérmi T2-MI, tzn. je univerzálna možnosť pre prijímanie bezplatných federálnych kanálov a takmer nezávisí od existujúcich geologických podmienok. Úspora antény a satelitná časť prijímača sa nastavujú zo smartfónu pomocou špeciálnej aplikácie. Pre ďalšie rozšírenie funkčnosti Foros Combo sa pripojí USB adaptér Wi-Fi. Treba poznamenať, že tento spôsob komunikácie medzi set-top boxom a vonkajším svetom je najproblematickejší.

Hlavné výhody:
 • univerzálny ultrabudgetary "kombinovať";
 • schopný pracovať s transpondérmi T2-MI;
 • 3 spôsoby sťahovania zoznamov skladieb.
nevýhody:
 • Chcel by som viac pamäte;
 • Wi-Fi adaptér musí pravidelne „žonglovať“;
 • malý výber kompatibilných adaptérov;
 • Existujú nároky na stabilitu firmvéru.
8.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Otvorí kanály v kódovaní BISS, je možné zobraziť multiplexy zo satelitu v štandarde T2-MI. Tiež je tu možnosť prezerania cez internet (YouTube, atď.).

Najlepšie satelitné prijímače strednej triedy

Gi S8120
6 800

Tento satelitný prijímač sa líši od ostatných vo veľkom počte funkcií. Kupujúci dostane početné aplikácie, s ktorými môžete využívať rôzne online služby. Po zapnutí a počiatočnom nastavení budú k dispozícii ruTorrent, Mapy Google a YouTube. Tak, budete oveľa menej pravdepodobné, že spustenie počítača. Prečo sťahovať filmy a televízne relácie pomocou PC, ak je to teraz možné vďaka prijímaču, bez toho, aby ste sa rozptyľovali od sledovania satelitnej televízie? Zariadenie sa pripája k World Wide Webu cez ethernetový port. Ak máte záujem o bezdrôtovú metódu, budete si musieť zakúpiť modem USB s podporou Wi-Fi alebo 3G. Kvalitatívny model.

Hlavné výhody:
 • Veľké množstvo pluginov
 • Kvalitná montáž
 • Rýchle nastavenie
 • Podpora nahrávania televízora
nevýhody:
 • Žiadny modul Wi-Fi
 • Jeden USB port
8.7 / 10
hodnotenie
GS B532M
6 900

Čip stredne veľkých prijímačov General Satellite holding, technického partnera Tricolor, je považovaný za dvoj-tunerový dizajn. Vlastníci takýchto zariadení majú možnosť súčasne sledovať rôzne kanály na televízore a napríklad tabletu. Okrem toho budete potrebovať smerovač a klientsku aplikáciu na mobilnom miniaplikácii. Skutočné je aj sledovanie skriptov na dvoch televízoroch. Je pravda, že už bude musieť re-buy špeciálnu konzolu. Vo všetkých ostatných aspektoch nie je tento fotoaparát zaujímavý. Poznamenávame len to, že celá škála súčasných modelov: 531, 532, 533, 534, 5310, 5311 sú podstatou toho istého digitálneho prijímača. Jednoducho nepárne zariadenia sú ponúkané na výmenu s predávanými párnymi číslami a základný rozdiel medzi „pármi“ je v rôznych množstvách vnútornej pamäte (8 GB / 16 GB / žiadna, resp.).

Hlavné výhody:
 • dva DVB-S2 tunery;
 • zabudovaný prístupový modul pre Tricolor TV kanály;
 • dodatočnú službu operátora.
nevýhody:
 • jedného operátora;
 • potrebujete konvertor s dvomi výstupmi alebo deličom;
 • nepohodlné menu;
 • spúšťané "cudzími" diaľkovými ovládačmi.
8.0 / 10
hodnotenie
recenzia
Nechápem, prečo je Tricolor taká dislikovaná a zlé recenzie sú napísané o ňom. Osobne som prijímač používal už rok a som veľmi spokojný s nákupom.

Najlepšie digitálne prijímače high-end

VU + Zero 4K
12 240

Dokonca aj najjednoduchší model digitálneho prijímača kórejskej spoločnosti Marusys Co Ltd. poskytuje takmer dokonalú kvalitu príjmu a spracovania signálov satelitnej televízie. Hlavným kritériom pre výber vhodného zariadenia VU + je obraz toho, akú definíciu chcete vidieť na obrazovke, a ďalšie funkcie by mali byť tak obsiahle. Z nášho pohľadu je Zero 4K najlepším prijímačom. Samozrejme, ak nepotrebujete príjem z viacsmerových nemotorizovaných antén alebo podporu štandardov DVB-C / T2. Mimochodom, posledná položka je jednoduchšie implementovať jednoducho pomocou tunera príslušného typu (iba sedadlo pre modely Zero linky je len jedno). Okrem toho odporúčaný prijímač pracuje s transpondérmi T2-MI dobre a ak je potrebné sledovať káblové kanály, musíte sa zamerať na konzoly s dvomi slotmi. VU + Zero 4K je možné dodatočne vybaviť dokovacou stanicou na pevný disk (PVR KIT), ktorá umožňuje používať funkciu nahrávania programu bez toho, aby sa pozerala na kapacitu disku.

Hlavné výhody:
 • vynikajúca kvalita obrazu pri akomkoľvek rozlíšení;
 • podporuje takmer všetky dostupné normy;
 • pracuje správne so všetkými modulmi podmieneného prístupu;
 • Väčšia flexibilita a rozšíriteľnosť.
nevýhody:
 • žiadny gigabitový ethernet.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
4K televízor Samsung. Ovládajte vlastné diaľkové ovládanie bez akýchkoľvek problémov. Obraz je šťavnatý. Moduly sa nepoužívajú. NTV + Ultra HD - všetko funguje.
Opticum 4K HD51
13 990

Naše hodnotenie pokračuje veľmi populárny model modulárny digitálny prijímač nachádza na predaj pod rôznymi obchodnými značkami. Zoznam podporovaných štandardov závisí od konfigurácie. Hlavný tuner zariadenia pracuje so všetkými formátmi satelitného vysielania, vrátane S2X. Je možné nainštalovať druhý selektor, napríklad DVB-C / T2, ktorý tiež umožní prijímať bezdrôtové kanály. So všetkými súčasnými internetovými službami Opticum 4K HD51 komunikuje menej úspešne. Na rozdiel od prijímača uvedeného vyššie, dizajn tohto modelu vám umožní nainštalovať pevný disk do puzdra. Na druhej strane, takáto univerzálnosť má negatívny vplyv na rozmery. Jasnou výhodou HD51 je prítomnosť gigabitového LAN rozhrania. Minimálne, šírka pásma káblového Ethernetu sa nestane prekážkou pri streamovaní ultra-vysoko kvalitných filmov. Na tom istom YouTube alebo IPTV sa tento obsah stáva stále viac a viac.

Hlavné výhody:
 • úspešný univerzálny dizajn;
 • výkonná hardvérová platforma;
 • potenciálne schopný pracovať s akýmikoľvek normami;
 • gigabitový ethernet port.
nevýhody:
 • ťažko prispôsobiteľné.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Zakúpil som tento prijímač pre zobrazenie DVB-C MTS pomocou modulu MTS CAM. Spočiatku, obraz OpenPli stál, nepodarilo sa chytiť kanály na káblovej televízii, chytil som ho na DVB-T2, ale nie všetky. Požiadal som o OpenATV. Na tomto obrázku boli nájdené káblové kanály, kanály Ultra HD.

Najlepšie digitálne prijímače na Android

Formuler S Turbo 4K PRO
7 800

Významnou výhodou digitálnych prijímačov na systéme Android je ich počiatočná kompatibilita s mobilnou technológiou. A beží pod kontrolou nielen operačného systému so zeleným robotom. Povedzte, čo sa vám páči, a smartfón poskytuje flexibilnejšiu a úplnejšiu kontrolu nad konzolou, čo vám umožní prispôsobiť sa tak sám, ako aj komponenty farmy antény, a to je celkom vhodné na prezeranie streamovaného videa (alebo naopak). S profilovými možnosťami je odporúčaný formát Formuler S Turbo 4K PRO tiež na úrovni: slot CI +, v ktorom môžete inštalovať najnovšie verzie modulov podmieneného prístupu všetkých populárnych operátorov, video dekódovanie je podporované až po štandard HEVC4K, práca s internetovými službami je dokonale implementovaná surfovanie po webe. V prijímači nie sú žiadne kritické chyby, ale existujú zvláštnosti. Napríklad veľkosť podporovaných pamäťových kariet je obmedzená na 32 GB a rýchlosť káblovej siete Ethernet je 10/100 Mbps. Nejako nepresvedčivé pre prácu s "ťažkým" obsahom.

Hlavné výhody:
 • schopnosť inštalovať akékoľvek moduly podmieneného prístupu;
 • H.265 kodek HEVC s plnou podporou 4K;
 • dokonale integruje s smartfónmi;
 • diaľkový IR prijímač;
 • Vrátane adaptéra Wi-Fi.
nevýhody:
 • podporuje pamäťové karty do 32 GB;
 • žiadna gigabitová LAN;
 • SD kanály majú vysoký jas.
9.2 / 10
hodnotenie
recenzia
I oficiálne a Tricolor funguje, a NTV +, žiadny problém. Aktivácia je super. Kanály sa otvoria okamžite. Pri prepínaní kanálov nie je žiadna závada. S EPG sú malé problémy, ale pre mňa to nie je kritické. Všeobecne, odporúčam, za tieto peniaze ... 4K je super.
GOLDMASTER I-912B
12 600

Najpokročilejší "vagón" nášho rebríčka najlepších digitálnych prijímačov. Ste pripravení plne pracovať so všetkými bežnými štandardmi a typmi zdrojov televízneho obsahu. Vrátane riadených motorizovaných antén, spolupracuje s prístupovými kartami a operátorskými CAM modulmi (CI + verzia 1.3), ako aj s pripojením na akékoľvek internetové zdroje v súlade s individuálnymi nastaveniami. Zariadenie umožňuje inštaláciu pevného disku a je riadené chladným diaľkovým ovládaním s priestorovými polohovými snímačmi a klávesovou jednotkou. Tradičná sada zručností typických digitálnych set-top boxov sa vývojári rozhodli rozšíriť o podpornú technológiu ZigBee. V dôsledku ich úsilia sa GOLDMASTER I-912B naučil vykonávať funkcie riadiaceho centra "inteligentného domova". Jednoducho povedané, umožňuje kombinovať digitálne televízne a bezpečnostné funkcie: sledovacie kamery, rôzne senzory, externú sirénu. A starší model linky (I-912A) sa môže pochváliť aj záložným zdrojom napájania a integrovaným 4G modulom.

Hlavné výhody:
 • prakticky akékoľvek štandardy digitálnej televízie;
 • multifunkčný ovládací panel;
 • vám umožní vytvoriť jednoduchý "inteligentný domov" systém.
nevýhody:
 • prepínanie dlhých kanálov;
 • vyskytli sa problémy so službou YouTube;
 • nie je premyslený vetrací systém.
9.2 / 10
hodnotenie
recenzia
Vyhrievané nie moc, 2 GB RAM pre oči, nič visí, všetko letí. CI + moduly MTS, Tricolor a NTV fungujú dobre, Oscam na 5, obraz potešený. Z trhu dal všetko, čo si vyberiete.
MECOOL KIII PRO
11 990

Sotva niekto v reálnom živote bude 100% využitie talentu tejto konzoly, aj keď v našom preskúmaní je prezentovaný vďaka svojej hlavnej vlastnosti - počiatočná schopnosť pracovať so všetkými populárnymi zdrojmi digitálneho televízneho signálu. V malom prípade MECOOL KIII PRO bolo miesto pre hybridný prijímač, ktorý podporuje štandardy DVB-C / T2 / S2 a pre plnohodnotnú televíznu skrinku, čo vám umožňuje pohodlne organizovať prístup ku všetkým možným internetovým zdrojom. Majte na pamäti, že natívny firmvér zariadenia úspešne zvláda tento druhý, ale aby ste získali vysokokvalitný obraz zo satelitov, je lepšie ho nahradiť alternatívnym. Mimochodom, výmena „odtoku“ je tiež užitočná, pretože v srdci firmvéru je „jednoduchý“ Android a väčšina z nich je jeho špeciálna televízna verzia, aj keď je neoficiálna. No, chladiaci systém tejto konzoly je potrebné zlepšiť.

Hlavné výhody:
 • pracuje so všetkými relevantnými zdrojmi televízneho obsahu;
 • možnosť okamžitej pomoci.
nevýhody:
 • existujú sťažnosti na nízku citlivosť prijímača DVB-C / T / T2;
 • pre vysoko kvalitné satelitné "čísla" vyžaduje blikanie;
 • existujúci chladiaci systém stojí za rafináciu.
9.1 / 10
hodnotenie
recenzia
Pokiaľ ide o mňa, kvalita obrazu je super. Pohodlne, v jednej krabici môžete získať všetok obsah bez obmedzení. Jedná sa o mini počítač na Android + satelitný a pozemný TV.
Openbox AS4K CI Pro
7 900

Pomerne slušné AS4K CI Pro zručnosti zamestnancov môžu byť ďalej vylepšené vybavením použiteľných USB komponentov, ako je 3G modem alebo DVB-T2 tuner. Ďalšou otázkou je, či takéto zväzky sú účelné, pokiaľ je ešte praktickejšie pripojiť prvý k smerovaču, a tento model vám umožňuje prijímať bezplatný balík federálnych kanálov z transpondéra T2-MI, napríklad satelitu Express AM-6 (53 ° E). Rovnako ako v predchádzajúcom prípade odporúčame aj verziu PRO prijímača, ktorá sa vyznačuje zvýšenou kapacitou pamäte.

Z výhodných funkcií zariadenia si zaslúži osobitnú pozornosť jeho schopnosť súčasne zaznamenávať tri televízne kanály (alebo jeden transpondér). A niektorí potenciálni kupci môžu mať záujem o rozšírenú programovú príručku - s programom na 7 dní.

Hlavné výhody:
 • CI + slot a univerzálna čítačka kariet;
 • podporuje prácu s transpondérmi T2-MI;
 • súčasne zaznamenávať tri programy;
 • schopný pracovať s 3G modemom a DVB-T2 tunerom cez USB rozhranie;
 • Vrátane diaľkového IR prijímača, adaptéra Wi-Fi a diaľkového ovládania.
nevýhody:
 • problémový softvér;
 • komplexnosť realizácie všetkých možností pre nepripraveného používateľa.
9.0 / 10
hodnotenie
recenzia
Všimol som si stabilitu tunera. Tiež nemôžem povedať o vstavaný operačný systém. Toto je dar z nebies! Full Android poskytuje prístup k akejkoľvek aplikácii. Tu môžete sledovať televíziu a hrať hry. A pripojím sa cez prijímač k fotoaparátu smartfónu. Zaujímavý zážitok!

Ako vidíte, výber je dostatočne bohatý a umožňuje každému vybrať si digitálny prijímač podľa svojich potrieb. Zároveň by sme nemali zabúdať na to, že univerzálnosť lacných modelov je stále relatívne podmienená, a demonštrovať, napríklad, kvalitný satelitný príjem, môže ukázať priemerné výsledky v iných "disciplínach".Na druhej strane, pevná cenovka prijímača nezaručuje jeho ideálnu prácu z krabice z hľadiska vyberavého užívateľa.

Majte dobré nákupy!

Loading...