5 najlepších smartfónov Lenovo

Vynikajúci zástupcovia "nebeských" produktov

Spoločnosť Lenovo je dnes považovaná za najväčšieho čínskeho výrobcu smartphonov, technologický gigant spoločnosti Lenovo rozširuje svoje produktové rady skôr o nejednoznačný spôsob - akvizíciou relevantných divízií od iných spoločností a práv na populárnu značku. Zároveň sa nedá povedať, že čínske návrhy boli zlé. Jednoducho povedané, „natívne“ smartfóny spoločnosti Lenovo sa nepovažujú za prestížne a vedenie spoločnosti sa aktívne snaží túto situáciu zmeniť. Najmä nie všetci fanúšikovia značky Motorola nadšene dostali správu o jej kúpe spoločnosťou Lenovo. Sú správne alebo nie - čas ukáže. A my vám prinášame prehľad najlepších (v rokoch 2016-2017) modelov smartfónov Lenovo, ktoré už zohľadňujú súčasnú realitu.

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Vlajková loď spoločnosti Lenovo1Lenovo Moto Z9.7 / 1015 690
Najlepšie Lenovo Intermediate Smartphone1Lenovo Moto M9.6 / 1012 500
Lenovo Best Long Term Smartphone1Lenovo P29.8 / 1012 500
Lenovo je najlepší Phablet1Lenovo Phab 2 Pro9.6 / 1019 000
Najpraktickejší smartphone Lenovo1Lenovo K6 Note9.5 / 1019 000

Vlajková loď spoločnosti Lenovo

Lenovo Moto Z
15 690 (pre model s kapacitou pamäte 32 GB)

Otvorí prehľad najlepších smartfónov Lenovo, samozrejme, vlajková loď - Lenovo Moto Z. Áno, slávna značka teraz patrí čínskej spoločnosti a na balíkoch týchto smartfónov sú obe verzie názvu produktu od spoločnosti Motorola alebo Lenovo. Na pozadí vlajkových modelov iných výrobcov sa líder nášho prieskumu vyznačuje zaujímavou implementáciou modulárneho dizajnu. Ak má LG G5 SE rozšíriť možnosti smartfónu, musí zmeniť štandardný segment prípadu na špecializovaný, čím sa dočasne odpojí batéria, potom pre Moto Z sa príslušná operácia vykoná rádovo jednoduchšie, keď „požadovaný modul“ aplikujete na zadný kryt. Navyše, tento koncept je tiež v tom, že v plnej miere umožňuje využitie vývoja tretích strán. Kompatibilné moduly teraz zahŕňajú 3-wattový stereo reproduktorový systém, dobrý fotoaparát s 10-násobným optickým zoomom, extra nabíjateľnú batériu a projektor. S posledným, je ľahké získať obrázok až 70 palcov vo veľkosti. Z ďalších výhod modelu stojí za zmienku značka Moto asistent, rozpoznávajúca rôzne gestá a pohyby.

Hlavné výhody:
 • efektívny modulárny dizajn;
 • užitočné a praktické softvérové ​​čipy;
 • produktívne plnenie a vysoko kvalitná obrazovka AMOLED.
nevýhody:
 • hybridný zásobník pre pamäťovú kartu alebo druhú kartu SIM;
 • Snímač odtlačkov prstov nie je fyzické tlačidlo;
 • malá kapacita vlastnej batérie.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Keď moji priatelia uvidia, aké jednoduché sú režimy pripojené, okamžite sa veľmi zaujímajú o ostatné možnosti smartfónu.

Najlepšie Lenovo Intermediate Smartphone

Lenovo Moto M
12 500 (pre model s pamäťou 32 GB)

Oficiálne bude značka Lenovo Moto predstavená 26. februára, hoci niektoré nové smartfóny spoločnosti sú už označené „správne“. Situácia s pravidlom Moto M je zložitejšia, pretože existuje niekoľko úprav zariadenia, propagovaných na rôznych trhoch. Predpokladá sa, že v domácich predajniach budú predávané zariadenia so sériovými číslami XT1663 a XT1662.

Upozorňujeme, že „mladšie“ sú oveľa zaujímavejšie. Je postavený na základe silnejšieho čipu, má viac pamäte RAM a väčšiu batériu. Atraktívnou vlastnosťou Moto M je účinný vodoodpudivý P2i náter. Chráni smartfón dobre pred dažďom a náhodným postriekaním, ale stále je lepšie, aby ste zariadenie nespadli do kaluže.

Ďalšou deklarovanou "funkciou" modelu je podpora technológie Dolby Atmos. Nie je hlásené, ako sa odborníkom spoločnosti podarilo realizovať viackanálový zvuk pomocou jedného reproduktora.

Dlhodobí priaznivci produktov, ktoré boli predtým vyrobené pod značkou Motorola, budú môcť oceniť výhody alebo nevýhody umiestnenia snímača odtlačkov prstov na zadnom kryte.

Hlavné výhody:
 • Vodoodpudivý povlak;
 • zaujímavý zvuk;
 • USB port verzia 3.1.
nevýhody:
 • nafúknutý cena;
 • kombo slot pre pamäťovú kartu a druhú SIM kartu;
 • nepodporuje všetky aktuálne LTE pásma.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Reproduktor je dobrý. Hlasné a bez zvukov tretích strán. Veľmi sa mi páčilo softvérové ​​rozhranie fotoaparátu. Všetko je jasné a zrozumiteľné. A kovové puzdro je spravidla bomba.

Lenovo Best Long Term Smartphone

Lenovo P2
12 500

Prvú generáciu smartfónov Lenovo s priestrannou batériou už potešili potenciálni kupci s veľkým nadšením. Cestovatelia, obchodní cestujúci a jednoducho aktívni užívatelia už dlho čakajú na takéto ponuky od popredných výrobcov, ale zatiaľ nie je na výber a nový produkt spoločnosti sa môže spoľahnúť na dobrý dopyt.

Model P2 je vhodne implementovaný na ovládanie režimu maximálnej úspory energie - pomocou mechanického spínača na bočnej strane. Aktivujte stav "len telefón" a vráťte zostávajúce možnosti do zariadenia tu s pohybom jedného prsta. Mimochodom, obchodníci Lenovo sľubujú až päť dní práce v núdzovom režime. V porovnaní s „dlhotrvajúcimi“ smartfónmi málo známych čínskych značiek je uvažovaný model oveľa tenší, lepší a funkčnejší. Zároveň je vybavený vynikajúcim displejom Super AMOLED, sviežim moderným plnením a skenerom odtlačkov prstov zabudovaným do fyzického kľúča.

Hlavné výhody:
 • veľmi vysoká autonómia;
 • pohodlný navigačný panel s integrovaným snímačom odtlačkov prstov;
 • pracuje na všetkých 4G frekvenciách, ktoré používame;
 • dobrý zvuk;
 • jasná a šťavnatá obrazovka.
nevýhody:
 • kombinovaný zásobník pre druhú SIM kartu alebo microSD;
 • kamera bez optickej stabilizácie;
 • priemerný vstavaný prehrávač.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Lenovo P2 je dobrý smartphone. Je veľmi výhodné, že 4G funguje na oboch sim kartách. Chic batéria. Zabudol som, keď som naposledy nabil telefón uprostred dňa.

Lenovo je najlepší Phablet

Lenovo Phab 2 Pro
19 000

Považujeme Lenovo Phab 2 Pro za najlepší smartphone s veľkým displejom od spoločnosti Lenovo. Hlavným znakom tohto modelu je podpora technológie rozšírenej reality Tango AR. Vďaka dvom samostatným kamerám a niektorým senzorom dokáže smartphone vytvoriť trojrozmerný obraz prostredia a sledovať svoje vlastné pohyby v reálnom čase. Taký priestorový navigátor alebo 3D skener, ktorý umožňuje napríklad získať veľkosť objektov bez pravítka.

Ak taký "trik", ktorý vás nezaujíma, a veľká uhlopriečka obrazovky je potrebné, dávajte pozor na model Phab 2 Plus. Bude to stáť rozpočet asi o tretinu lacnejšie, ale nemôže sa pochváliť vysokým výkonom. Najmladší zástupca radu moderných fabletov Lenovo je zbavený aj snímača odtlačkov prstov.

Starší model odporúčame, pretože je vybavený infračerveným modulom, ktorý umožňuje ovládať domáce spotrebiče, komunikuje rýchlejšie s LTE, podporuje všetky prúdové rozsahy v týchto sieťach (ide o modifikáciu so sériovým číslom PB2-690M) a Full HD rozlíšenie obrazovky. s uhlopriečkou 6,4 "nestačí.

Hlavné výhody:
 • Podpora technológie Tango AR;
 • vysoká rýchlosť výmeny v 4G sieťach (Cat.9);
 • infračervený port.
nevýhody:
 • hybridný slot "pamäťová karta / druhá SIM";
 • slabá batéria pre obrazovku s takou uhlopriečkou a rozlíšením;
 • platforma cenovej výkonnosti sa nezhoduje.
9.6 / 10
hodnotenie
recenzia
Cool vec je Tango. Je škoda, že veľkosť smartfónu nie je vreckový a procesor nie je najlepší.

Najpraktickejší smartphone Lenovo

Lenovo K6 Note
19 000

Cenovo najdostupnejšie a cenovo prístupné smartfóny od spoločnosti Lenovo sú pozoruhodné, ale model pre stredný rozpočet K6 Note môže byť pre mnohých zaujímavý. Po prvé, dostatočne priestranná dobíjateľná batéria, ktorá trvá približne pár dní. Samozrejme, ak využijete zariadenie bez fanatizmu.

Taktiež si všimneme jasnú obrazovku so správnymi farbami a veľkými zornými uhlami. Prekvapivo, jeho matica je schopná preukázať slušný kontrast a naozaj čiernu farbu. Kovové puzdro so zakriveným sklom dodáva atraktívnym modelom. Milovníci hudby tento smartphone ako možný nákup je lepšie, aby zvážila. To isté sa dá odporučiť a milovníkom príležitostne fotiť. Ak nebudú spokojní fanúšikovia seba.

Hlavné výhody:
 • priestranná batéria;
 • vysoko kvalitný displej;
 • dobrý predný fotoaparát.
nevýhody:
 • Kombinovaná zásuvka na karty;
 • žiadny režim rýchleho nabíjania;
 • priemerný zvuk.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Fotoaparát sníma vysokokvalitné obrázky, ale nie je stabilný. Smartphone musíte jasne opraviť, inak bude fotografia rozmazaná. Samostatný wow! batéria si zaslúži.

V našom preskúmaní by sa predstaviteľ inej podskupiny Lenovo ZUK vyzeral ekologicky. Napríklad model Z2 s vlajkovou loďou a veľmi atraktívnou cenovkou. Bohužiaľ, prakticky sa nevyskytujú v sieti masového obchodovania. Avšak aj uvažované modely vám umožňujú vybrať si dobrý smartphone od spoločnosti Lenovo pre akúkoľvek úlohu, stačí sa rozhodnúť o vašich prioritách. Happy nakupovanie!

Loading...