10 najlepších televízorov 43 palcov

Preskúmanie najlepších televízorov s uhlopriečkou obrazovky 42 - 43ʺ podľa recenzií odborníkov a bežných zákazníkov

Televízory s uhlopriečkou obrazovky 107-109 cm sa dnes už nepovažujú za veľké. Skôr je univerzálna z hľadiska možnosti umiestnenia. Sú ideálne pre obývaciu izbu alebo spálňu a dokonale zapadajú do interiéru veľkej kuchyne. Pokiaľ ide o vlastnosti a funkčnosť, výber je široký a rozmanitý. Existujú jednoduché a lacné modely, rovnako ako pomerne pokročilé modely, pre šance, ktoré budete musieť zaplatiť viac. V našom hodnotení - najlepšie v roku 2018-2019, TV na 42-43 palcov pre každý vkus a rozpočet!

Dôležité kritériá pre výber najlepších 43-palcových televízorov

S uhlopriečkou je jasné, že rámec hodnotenia je jasne vymedzený. Preferencie návrhu sú individuálnou záležitosťou. Preto berieme do úvahy všeobecne akceptované hodnoty, ktoré je potrebné jasne definovať pred nákupom.

Rozlíšenie displeja

Plné hd, Nie je to zlé pre 43-palcovú uhlopriečku. Najmä vzhľadom na skutočnosť, že vysielanie, hoci teraz bude úplne digitálne, ale doteraz dostupné väčšinou len v kvalite SD, kábloví, satelitní alebo IP televízni poskytovatelia nemajú väčšinu HD kanálov, a veľmi málo v 4K, takmer no. A filmy, hudobné video, všetky druhy zábavných videí sú stále bežnejšie v rozlíšení 1080p.

Ultra HD, Dnes dominujú televízory s touto obrazovkou. Sú dobre pripravené na prezeranie prvotriedneho HD obsahu. Dokonca aj v podmienkach nedostatku 4K, moderné zariadenia nemajú problémy s škálovaním pôvodného obrazu na kvalitu, ktorá je mu najbližšie. Prakticky všetky televízory 2018 od veľkých spoločností podporujú presné prehrávanie videa, ktoré bolo zachytené v HDR.

výrobca

Spravidla sú najlepšie televízory 43ʺ ponúkané veľkými tromi - Sony, Samsung, LG. Televízory, ktorých značka je lepšia av čom postupne uprednostňujú každého, sa rozhodnú pre seba.

Televízory kórejskej značky nesporní lídri predaja vďaka mnohým faktorom: najväčší sortiment so širokou škálou cien za takmer akúkoľvek peňaženku, vysokokvalitný obraz, najlepšia implementácia platformy Smart TV. A samozrejme, všadeprítomná reklama zohráva svoju úlohu. Nevýhody možno pripísať na vady ruského zhromaždenia, nie celkom prirodzené farby, parazitické odtiene na bielom.

produkty Sony je reprezentovaný menším počtom modelov, ale všetky sa môžu pochváliť vynikajúcou kvalitou vďaka malajzijskému alebo európskemu zhromaždeniu. Realistické snímky z konkurencie. Bohužiaľ, existujú nevýhody: vysoká cena, núdza Smart, "ostré" hlavne pre platené aplikácie. Posledne menovaný je však čiastočne vyriešený. Ako sa hovorí, Google pomôcť.

Medzi najviac rozpočet TV Číňan vyzerá viac či menej slušné. BBK, Na uznanie značky sa nikdy nepokúšal vymyslieť japonský alebo európsky pôvod. Mnohé ďalšie značky sú veľmi podobné, často zostavené z lacných komponentov na princípe „čo bolo“. Pravidlom je, že v sieti sa objavuje veľa nadšených recenzií v najlepších tradíciách čiernej PR. Nákup niečoho takého na diaľku a bez dôkladného overenia je skôr vyrážka.

Poradie najlepších televízorov v roku 2019 s uhlopriečkou obrazovky 43 palcov

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie lacné televízory s uhlopriečkou 43 palcov1LG 43LK50009.5 / 1022 197
2Samsung UE43N5000AU9.4 / 1024 238
3Philips 43PFS40129.3 / 1022 999
4BBK 43LEM-1051 / FTS2C9.0 / 1017 490
Top 42-43ʺ Full HD LED televízory s platformou Smart TV1LG 43LK62009.8 / 1029 542
2Sony KDL-43WF8049.7 / 1041 192
3Samsung UE43N5500AU9.7 / 1028 500
Top 4K 42-43 palcové televízory1Sony KD-43XF80969.9 / 1055 900
2LG 43UK67109.8 / 1032 950
3Panasonic TX-43FXR6009.7 / 1033 990

Najlepšie lacné televízory s uhlopriečkou 43 palcov

LG 43LK5000
22 197

Docela pekné a pevne vyrobené lacné TV s obrazovkou 43 palcov. Pokiaľ ide o funkčnosť, je minimalistický: neexistuje žiadna platforma Smart TV, Wi-Fi, LAN, ako aj podpora HDR a niektorých softvérových vylepšení. Inak by to bolo drahšie. Jednou z hlavných výhod hodnotového modelu je však jeho dostupnosť.

LG 43LK5000 je najlepšou voľbou pre tých, ktorí chcú získať dobrý televízny prijímač v jeho klasickom zmysle, ale s určitou korekciou na modernú realitu vo forme kompatibility so všetkými dostupnými formátmi vysielania. Tuner zachytí analógový signál, ktorý však už nie je relevantný, „palubná“, káblová, satelitná „číslica“ - DVB-T2 / C / S2.

Pre pripojenie externých zdrojov signálu sú k dispozícii 2 konektory HDMI (zadná a bočná), 1 port USB, cez ktorý sa prehráva obsah z vymeniteľných jednotiek. Audio systém pozostáva z 2 reproduktorov s celkovým výkonom 10 wattov. Podporovaný je virtuálny priestorový zvuk.

Hlavné výhody:
 • Rozlíšenie FHD 1080p, funkcia zoomu;
 • Priama osvetľovacia matica Direct LED;
 • Technológia zvyšuje sýtosť a jas pre 6 farieb - Dynamic Color;
 • Systém na zníženie hluku;
 • Vstavané hry.
nevýhody:
 • Žiadny zvukový výstup pre slúchadlá (tam sú optika);
 • Jednojadrový procesor.
9.5 / 10
hodnotenie
recenzia
Televízor je celkom dobrý. Neexistovala žiadna túžba platiť za zbytočné, podľa môjho názoru, Cmart, náchylný k "výhovorky", ako je "nedostatok pamäte." Pripojil som televízny box od čínskych kamarátov s bežným železom. A som šťastný.
Samsung UE43N5000AU
24 238

Ďalší dobrý rozpočet TV s 43-palcový displej, teraz od Samsungu. Pre kórejskú značku, ktorá „jedla psa“ na vývoji systémov Smart TV, je televízia bez inteligentných funkcií vzácnosťou, ale je k dispozícii v sortimente. A to nie je zlé, pretože takýto formát je veľmi žiadaný. Napríklad starší ľudia, ktorí nemajú sklon k zábavnej sieti.

Model UE43N5000AU je vyrobený v príjemnom firemnom dizajne. Rozlíšenie 43-palcového displeja je 1920x1080 px (FHD). Pre potlačenie šumu a rušenia, zvýšenie jasnosti a kontrastu je k dispozícii technológia Clean View, ktorá vytvára širokú paletu farieb - Wide Color Enhancer.

Pripojenie externých zariadení, ako sú prehrávače diskov BD, multimediálne prehrávače, televízne prijímače, počítače alebo notebooky, je dostupné prostredníctvom rozhrania HDMI 1.4 (2 ks). K dispozícii je tiež USB port pre prezeranie multimediálneho obsahu z vymeniteľných Flash kariet, pevných diskov. Zvukový systém - 2x10 wattov.

Hlavné výhody:
 • Cenovo dostupná cenovka;
 • Hyper Real procesor;
 • Štandard kvality obrazu PQI - 300, Motion Rate (vyhladenie dynamických scén) - 60;
 • Všedný digitálny vysielač - DVB-T2 / C / S2;
 • Režimy "Kino", hra, obrázok na obrázku.
nevýhody:
 • Vstavaný prehrávač nepodporuje niektoré formáty;
 • Zobrazovacie uhly nie sú dokonalé.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Slušná televízia od dobrého výrobcu s veľmi slušnou kvalitou obrazu a za primeranú cenu. Kúpil som rodičov za sledovanie káblových digitálnych kanálov. Zvyšok jednoducho nepotrebujú. Spokojný.
Philips 43PFS4012
22 999

Televízory s krásnym logom Philips od spoločnosti TP Vision od dnešného čínskeho Hong Kongu nie sú také populárne ako napríklad výrobky z juhokórejských značiek a ich obchody nie sú s nimi balené. Ak ich však objektívne porovnáte s konkurenciou na takomto kritériu, ako je kvalita obrazu, len veľmi málo ľudí to pripúšťa.

Aktuálnym príkladom je model 43PFS4012. Nie nové (2017), ale táto skutočnosť v žiadnom prípade neznižuje zásluhy. Základom displeja je matica IPS. Preto sú pozorovacie uhly spravodlivé 178 ° / 178 °. Rozlíšenie - 1080p Full HD. Podsvietenie je priame LED. Veľmi dôležitý pri vytváraní realistického obrazu je technológia Digital Crystal Clear, ktorá bola v čase bývalej spolupráce jasne zdedená po „holandčine“.

V súčasnosti si spoločnosť Philips nezvykne na výkonnosť platformy Smart TV. Tu je problém vyriešený radikálne - inteligentné funkcie a sieťové pripojenia nie sú podporované. A dobre: ​​nič visí, nezpomaluje.

Hlavné výhody:
 • Príjem všetkých typov vysielania - DVB-T2 / C / S2;
 • 3 konektory HDMI (s funkciou EasyLink) pre jednoduché pripojenie externých prehrávačov;
 • USB port na nahrávanie a prehrávanie mediálnych súborov z diskov;
 • 3,5 mm audio výstup pre slúchadlá;
 • Režim Eco, automatické vypnutie časovača.
nevýhody:
 • Diaľkové ovládanie nie je veľmi pohodlné, vyžaduje závislosť;
 • Slabý zvuk
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Dobrý obraz, jednoduché nastavenia. Nedostatok Inteligentná dôstojnosť skôr ako nevýhoda. Pripojené k káblu, dosť dosť. Potom, možno, budem kupovať Android box s normálnym "železo".
BBK 43LEM-1051 / FTS2C
17 490

Veľmi cenovo výhodná televízia s uhlopriečkou 43 palcov od spoločnosti BBK. Samozrejme, že sú televízory, ktoré sú ešte lacnejšie, ale s kvalitou a spoľahlivosťou, všetko je úplne tenké. Tento model tiež nie je štandardom, ale odôvodňuje jeho náklady. Akési čestné "čínske" ruské zhromaždenie.

Štandardná konštrukcia pre naše dni: tenké plastové rámy, malé elegantné nohy z rovnakého materiálu. 43-palcový displej - 1080p Full HD. Maticovo vizuálne primeraná kvalita. Čerpá zo seba takmer všetku zodpovednosť za obraz, ktorý tu stojí za to. Zo softvéru "pomocníci" len systém redukcie šumu.

Žiadna inteligentná televízia. Ale neexistujú žiadne nepríjemné brzdy. Chce, môžete sa pripojiť cez HDMI (3 ks). Samostatný Android set-top box, akýkoľvek externý prehrávač alebo počítač, notebook s príslušným konektorom.

Hlavné výhody:
 • Cenovo dostupná cenovka s uspokojivou kvalitou;
 • Trojitý tuner pre digitálne formáty DVB-T2 / S2 / C;
 • Dodávané voliteľné kompaktné diaľkové ovládanie;
 • Prehrávanie multimédií USB 2.0;
 • 3,5 mm jack pre slúchadlá, koaxiálny digitálny audio výstup.
nevýhody:
 • Obmedzené pozorovacie uhly;
 • Slabý zvuk
9.0 / 10
hodnotenie
recenzia
Vzal to kvôli nízkej cene a normálnemu obrazu. Pracuje väčšinu času v režime TV prijímača, pre vysokokvalitné video je väčší TV. Čo povedať? Spokojnosť, pol roka žiadne problémy boli odhalené.

Top 42-43ʺ Full HD LED televízory s platformou Smart TV

LG 43LK6200
29 542

Líder kategórie "inteligentných" Full HD televízorov s obrazovkou 43 palcov - model 43LK6200 2018 uvoľnený od spoločnosti LG. Prečo práve ona? Vychádza z najoptimálnejšej rovnováhy medzi kvalitou obrazu, funkčnosťou, jednoduchosťou správy a možnosťami inteligentnej inteligentnej televíznej platformy. Navyše takmer všežravý vstavaný prehrávač.

Rozlíšenie obrazovky je 1920 x 1080 pixelov. Matrix IPS, medzi ktorého vlastnosti patrí dobrá farba a skutočne pohodlné pozorovacie uhly. Typ podsvietenia - Direct LED. Technológia HDR Active poskytuje rozšírenie kontrastu a vysokého detailu v tieňoch a svetelných podmienkach pri sledovaní prémiového obsahu nasnímaného v HDR10 PRO, HLG.

Podľa výrobcu má televízia umelú inteligenciu. To sa prejavuje v schopnosti rozpoznať reč. Môžete požiadať o predpoveď počasia, otvoriť konkrétne video alebo aplikáciu, nastaviť čas vypnutia. Áno, mimochodom, budete musieť komunikovať prostredníctvom Magic Remote.

Hlavné výhody:
 • Výkonný procesor (4-žilový) s podporou škálovania rozlíšenia;
 • Optimalizácia čistoty zobrazenia pohybujúcich sa objektov - 100 TM (True Motion);
 • Technológia zvýraznenia farieb Dynamic Color;
 • Digitálny tuner DVB-T2 / C / S2;
 • 2 konektory HDMI, 2 porty USB.
nevýhody:
 • Žiadny konektor pre slúchadlá;
 • Čierna farba je skôr tmavosivá.
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Ukazuje veľmi dobre. Vyzerá to skvele, stojan je pohodlný a roztomilý. WebOS je jasný, rýchly a stabilný, čo umožňuje výhody domácej siete. Konzola je v pohode. Pohodlne si objednajte televízor cez mikrofón.
Sony KDL-43WF804
41 192

Z hľadiska kvality, prirodzenosti obrazu, táto 43-palcová televízia je najlepšia v kategórii, ale keďže sa hodnotia aj iné vlastnosti, nedosiahla sa na vrchole trochu. A stratil s lídrami len v jednej veci: „inteligentná“ platforma Android TV nie je zlá, ale stále nie je taká stabilná, univerzálna a čo je najdôležitejšie, rýchla, ako napríklad Tizen a WebOS z „Kórejčanov“.

Inak je všetko veľmi pevné. Prísny a štýlový firemný dizajn, vynikajúca kvalita zostavenia (Malajzia), štíhle telo, vďaka podsvieteniu Edge LED, inteligentnému ovládaniu hlasom. Podpora HDR zabezpečuje prezeranie relevantného obsahu s vysokým stupňom detailov.

Pomocou výkonného obrazového procesora X-Reality ™ PRO je možné efektívne redukovať šum, škálovanie s nízkym rozlíšením na Full HD. Technológia Live Color sa zaoberá zlepšovaním reprodukcie farieb, špeciálny algoritmus pre dynamické podsvietenie zvyšuje kontrast.

Hlavné výhody:
 • Motionflow ™ XR 200 Hz (pôvodná frekvencia - 50 Hz);
 • 16 GB vnútornej pamäte;
 • Plnohodnotný digitálny DVB-T2 / S2 / C tuner;
 • ClearAudio + režim spracovania zvuku;
 • Podpora pre audio kodeky Dolby Digital, DTS.
nevýhody:
 • Na Play Play je málo aplikácií;
 • Niekedy visí.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Skvelá televízia s dobrou kvalitou zostavenia. Obraz je krásny. Zvuk je podľa môjho názoru stále slabý. Proti by sa mohli držať a viac pomáhať, ale zdá sa, že ťahá bez otázok. Myslím si, že výber je plne odôvodnený.
Samsung UE43N5500AU
28 500

Televízor od inej značky z „krajiny rannej sviežosti“ by sa mohol s LG stretnúť s šampionátom v tejto kategórii, ale iné veci, ktoré sa mu rovnajú, rovnako ako všetky modely Samsungu vo vzorke 2018, sú schopnosti zabudovaného prehrávača výrazne znížené. Čítať súbory v mnohých populárnych formátoch (AVI: DivX, Xvid), ktoré úplne odmieta, nepodporuje zvukový kodek DTS.

Tu je obrázok objednávky. Piata séria nevykazuje horšie výsledky ako v minulom roku. Rozlíšenie displeja FHD 1080p je samo o sebe dobré, ale je tu aj špeciálna funkcia Ultra Clean View, ktorá vyrovnáva skreslenie vstupného signálu a zvyšuje jasnosť. Optimalizácia technológie renderovania farieb PurColour. Micro Dimming Pro (lokálne stmievanie) je zodpovedné za kontrast a detail. A čo náš čas bez podpory HDR.

Platforma Smart TV na platforme OS Tizen 2018 je pravdepodobne najlepšia. Rýchlosť, stabilita, funkčnosť je mimo pochvalu. Jediná škoda je, že diaľkové ovládanie UE43N5500AU je najčastejšie a neexistuje hlasové ovládanie.

Hlavné výhody:
 • Technológia Kontrast Enhancer;
 • Parameter kvality obrazu (PQI) - 500;
 • Digitálny DVB-T2 / S2 / C tuner, 3x HDMI, 2x USB, Wi-Fi, Ethernet;
 • Procesor - 4 jadrá;
 • Herný režim.
nevýhody:
 • Vysoká pravdepodobnosť svetla v rohoch;
 • Takmer zbytočný USB prehrávač.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
TV ako. Kvalita obrazu je vo všeobecnosti pohodlná. Prekvapený Smart. Bola tu obava, že ako obvykle by sa človek musel vyrovnať s periodickými „brzdami“, ale nič také nebolo zaznamenané.

Top 4K 42-43 palcové televízory

Sony KD-43XF8096
55 900

Bez ohľadu na to, ako dobre a pokročilí Kórejci dominujú na trhu, hodnotenie najlepších 4K televízorov na 42 -43 palcov nemôže urobiť bez slávnej japonskej značky. Skutočný znalec kvalitných a realistických obrázkov, bez „parazitických“ odtieňov, ocení model 2018 - KD-43XF8096.

Veľkosť obrazovky je 42,5ʺ (108 cm), rozlíšenie 3840 x 2160 (Ultra HD), podporuje rozšírený dynamický rozsah 4K HDR. Vynikajúce prirodzené podanie farieb poskytuje technológia Triluminos Display a algoritmus 4K X-Reality PRO zvyšuje rozlíšenie každého pixelu, čím zaisťuje dokonalú čistotu. Implementuje sa funkcia interpolácie snímok Motionflow ™ XR 400 Hz (matica - 60 Hz).

Trochu o Smart TV. Je to celkom šikovné, jasné a pohodlné. Platforma Android TV poskytuje množstvo príležitostí na surfovanie a zábavu. Vyhľadávanie filmov alebo televíznych relácií v aplikáciách je rovnako jednoduché ako kedykoľvek predtým, pretože diaľkové ovládanie hlasom je k dispozícii na televízore.

Hlavné výhody:
 • Štýlový prémiový dizajn;
 • Kvalitná montáž;
 • Tuner DVB-T2 / C / S2;
 • 4 konektory HDMI a 3 USB;
 • Dobrý priestorový zvuk.
nevýhody:
 • Skôr veľká cena;
 • Len 2 konektory HDMI.
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Ukazuje, že televízor je naozaj super. Nech si fanúšikovia niektorých značiek myslia, že jedovaté farby sú krásne. Kúpili sme si niečo, čo vyzerá pekne. Platili viac, ale nielen za značku. Aj pre vynikajúcu kvalitu vo všetkom.
LG 43UK6710
32 950

Vynikajúci 43-palcový televízor UHD TV 6 od spoločnosti LG: druh pomerne cenovo priaznivého rozpočtu a funkčnosť nie je taká jednoduchá. Dizajn s tenkými kovovými rámami a pohodlným stojanom je tiež celkom dobrý. Maximálne rozlíšenie obrazovky je 3840 x 2160 pixelov, a ak je vstup menší, ide o štvorjadrový procesor schopný eliminovať šum a zlepšiť kvalitu obrazu na 4K.

Matica IPS zaručuje vynikajúce pozorovacie uhly, dobrú reprodukciu farieb. Podsvietenie Direct LED mierne zahusťuje telo, ale líši sa viac ako jedna strana, rovnomernosť. Vlastná technológia Ultra Luminance robí obraz živším a bohatším, Active HDR 4K poskytuje presné video detaily v HDR10 Pro, HLG. Pre štandardný dynamický rozsah existuje funkcia zvýraznenia kontrastu „HDR efekt“.

Inteligentná platforma funguje na aktualizovanej televízii WebOS Smart TV.K dispozícii je prehliadač, obchod s firemnými aplikáciami, hudobný prehrávač, LG Channels Plus (Megogo) a mnoho ďalších.

Hlavné výhody:
 • Diaľkové ovládanie s univerzálnou sadou funkcií - Magic Remote;
 • Umelá inteligencia, rozpoznávanie reči;
 • Príjem pozemnej, satelitnej a káblovej digitálnej televízie (DVB-T2 / S2 / C);
 • Dynamický index ostrosti obrazu True Motion - 100 (natívna frekvencia - 50 Hz);
 • Audio systém Ultra Surround - 20 W, dekodér DTS, Bluetooth.
nevýhody:
 • Z IPS displeja by sa nemala očakávať hĺbka čiernej;
 • Digitálna kapacita matice - podmienené 10 bitov (8 + FRS).
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Veľmi dobrý stroj za málo peňazí. Vzhľadom k tomu, uhlopriečka potrebovala 40-43 palca, a rozpočet bol obmedzený, sa nepočítajú veľa. Úprimne povedané, táto "lyžiarska" prevýšila očakávania. Ako verný pes vykonáva hlasové príkazy.
Panasonic TX-43FXR600
33 990

Lacný 43-palcový model UHD TV od slávnej japonskej značky. Je pravda, že sa vyrába na území Bieloruskej republiky, ale to by nemalo byť trápne. Budovanie kvality susedov je pomerne slušné. Vzhľad v štýle minimalizmu: tenký čierny rám (strieborný analógový TX-43FXR610), stojan na nohy.

Matrix 10-bit (8 + FRS) IPS so skutočne pohodlnými pozorovacími uhlami bez skreslenia - 178 ° / 178 °, podsvietenie je priame LED. Na palube je dobrý procesor Quad-Core Pro (4 jadrá). Technológia Adaptive Backlight Dimming Plus sa používa na zvýšenie kontrastu. Zobrazovací index je 1300 Hz BMR, skutočná frekvencia je 60 Hz. Režim HDR je podporovaný pre 3 formáty: štandardný HDR10, HLG a perspektívny HDR10 +.

Smart platforma je postavená na operačnom systéme My Home Screen 3.0. Veľmi šikovný, nie buggy, ale súbor aplikácií značne orezaný. Ak porovnáme Panasonic TX-43FXR600 od konkurentov z kórejských firiem, obraz je zaujímavejší a jasnejší, ale „inteligentné“ vlastnosti sú výrazne slabšie.

Hlavné výhody:
 • 4K rozlíšenie, štýlový dizajn;
 • Automatický systém zlepšenia jasu;
 • Športové a herné módy;
 • Nízke oneskorenie vstupu;
 • Univerzálny tuner DVB-T2 / C / S2.
nevýhody:
 • Prosthetsky bullet DU;
 • Priemerná kvalita zvuku.
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Plne spokojný s TV. Hľadanie cenovo dostupného 4K s Wi-Fi pre streamingové video. Panasonic v tomto ohľade nesklamal. Obraz je vynikajúci, jasný a hladký. Pohodlné pozorovacie uhly. Hung na stene - to vyzerá dobre.

Ktorý 43-palcový televízor je lepšie kúpiť?

Čím vyššia je cena, tým viac funkcií, niečo také môže opísať sortiment televízorov s uhlopriečkou obrazovky 107-109 cm, dokonca aj lacné značky nemajú prakticky žiadne lacné plnohodnotné modely (s 3D, Smart TV atď.). Zvyčajne si človek musí vybrať jednu vec. V prémiovom segmente je situácia iná - veľa závisí od kvality obrazovky, ktorá sa musí kontrolovať na prítomnosť mŕtvych pixlov a zvýraznení.

Najlepší 43-palcový televízor má svoj vlastný. Napríklad v tejto veľkosti len 4K UHD model 8 séria od Sony, Zvyšok hodnotenia najlepších televízorov s obrazovkou 42-43 palcov zodpovedá priemernej alebo počiatočnej úrovni. Takže, ak chcete náhle, voľba je zrejmá. Len peniaze budú musieť stráviť veľa. V skutočnosti sú všetky modely japonského výrobcu vo svojich kategóriách najlepšími v kvalite obrazu. Je škoda, že funkcie Smart sú také, takže by ste nemali očakávať rýchlosť a výkon ako mobilné zariadenia.

Ak je potrebné Smart, potom sú výrobky jednoznačne preferované. kórejské spoločnosti, Tam je subjektívny názor, že dnes Tizen 4.0 os Samsung sa prejavuje najviac dobre, LG je na päty s WebOS Smart TV. To znamená, že televízory týchto značiek sú istým druhom univerzálnych kombinácií. Prakticky nikto výrobca nemá úplne dokonalú Smart TV, ale 42-palcový a 43-palcový má šťastie: modely s touto uhlopriečkou najčastejšie majú rýchly a stabilný internet. Kvalita obrazu všetkých modelov prezentovaných v prehľade je celkom dobrá, ale neexistuje rovnaká prirodzenosť farieb ako „japonský“.

Nie je to zlé Panasonicdobre ukazujú jednotlivé modely z Philips, dokonca aj medzi rusko-čínskymi lacnými remeslami môžete nájsť niečo, čo stojí za to. Je škoda konečne zistiť, či je táto alebo tá televízia podobná alebo nie, len počas prevádzky. Ak áno, má zmysel simulovať proces v obchode. Vezmite si so sebou svoju obľúbenú jednotku flash, hrajte si s nastaveniami, skontrolujte vybratú inštanciu pre zlé pixely, nadmerné svetlo alebo výpadky.

A potom - vychutnajte si prezeranie!

Loading...