12 najlepších Bluetooth slúchadiel

Bez drôtov oveľa pohodlnejšie!

Technológia Bluetooth bola prvýkrát uvedená do mobilných telefónov pred viac ako desiatimi rokmi. Teraz je podporovaná prevažnou väčšinou tlačidlových zariadení a prakticky akýmkoľvek smartfónom alebo tabletom, nehovoriac o laptopoch. Ale ak už skôr používali „modrý zub“ používatelia hlavne na prenos súborov, zvonení alebo fotografií, v súčasnosti sú bezdrôtové komunikačné možnosti žiadané z iného dôvodu. Konkrétne - organizovať spojenie rôznych periférií.

V tomto rebríčku sú najlepšie Bluetooth headsety z rokov 2018-2019, ktoré si zaslúžia dobré recenzie od expertov aj bežných zákazníkov.

kategóriemiestonázovhodnoteniecena
Najlepšie Bluetooth slúchadlá pre hudbu1Beyerdynamic Aventho Wireless9.9 / 1029 990
2Bowers & Wilkins PX9.8 / 1026 990
3Bose QuietComfort 35 II9.7 / 1023 990
4Marshall Major II Bluetooth9.3 / 107 299
5SVEN AP-B770MV9.3 / 102 740
Najlepšie Bluetooth Headsety pre podnikateľov1Plantronics Explorer 110/1159.7 / 103 290
2Jabra hovorí9.3 / 101 999
3Sony MBH229.2 / 101 920
4Plantronics Voyager Legenda9.0 / 106 300
Najlepšie Bluetooth slúchadlá pre šport1AfterShokz Trekz Air9.8 / 109 990
2Plantronics BackBeat FIT9.5 / 107 000
3Monster iSport Dosiahnite bezdrôtovú sieť9.4 / 103 990

Najlepšie Bluetooth slúchadlá pre hudbu

Beyerdynamic Aventho Wireless
29 990

Na základe káblových slúchadiel T51i, ktoré sú už dobre známe milovníkom kvalitného zvuku, je tohtoročná Beyerdynamic nepochybne horúcim novým produktom: Aventho Wireless Bluetooth headset s reproduktormi Tesla (nedávno používané len v štúdiových modeloch) a funkciou inteligentnej kalibrácie zvuku pre individuálne preferencie. ,

Dural prípady, celkový štýl letectva slúchadlá pred 70 rokmi - skvelá kombinácia retro tém a moderných technológií, dizajnéri tu pracovali o nič menej ako inžinieri. Zvolený štýl nezkazí ďalšie „zvraty“ a tlačidlá: celá kontrola je citlivá na dotyk.

Jednoducho nebudeme opisovať zvuk. Verte mi, že je lepšie si to vypočuť - aj bez prispôsobenia „charakteru“ slúchadiel pre seba, dávajú taký vysoko kvalitný zvuk, že ho môžete hodnotiť len sami. Ak k tomu pridáme dokonalý štýl a čo najbližšie k dokonalej ergonómii, potom nám zostane len pogratulovať Beyerdynamicovi k víťazstvu v rebríčku najlepších Bluetooth slúchadiel. V roku 2018 sa stanú nespornými favoritmi milovníkov hudby, ktorí sa vyhýbajú bezdrôtovým technológiám.

Hlavné výhody:
 • Odkaz v zmysle štýlu práce dizajnérov
 • Top Tesla reproduktory
 • Priestranná batéria
 • Kvalitný mikrofón (je to Beyerdynamic!)
nevýhody:
 • Priemerné zníženie hluku
9.9 / 10
hodnotenie
recenzia
Zavolal by som tento headset na otvorenie roka. Nezáleží na tom, ako sa mi páči Bang & Olufsen, ale som pripravený ich zmeniť.
Bowers & Wilkins PX
26 990

„Produkt roka“ podľa verzie „Čo Hi-Fi?“ Sa teší ako oku, tak uchu. Pre Bowers & Wilkins, tento model bol prvý, kde je aktívna eliminácia hluku prítomná - niečo, čo sa práve implementuje, napríklad pri natáčaní slúchadiel, v slúchadlách, ktoré predstierajú najvyššiu triedu zvuku, je určite ťažšie robiť.

Okrem obvodov na redukciu hluku, ktoré umožňujú použitie niekoľkých algoritmov na výber, je tu zabudovaný ďalší prvok hi-tech - snímače priblíženia v každom pohári. Stačí, keď zdvihnete akýkoľvek pohár (najprirodzenejšie gesto, keď chcete niekoho lepšie počuť), pretože zvuk sa automaticky pozastaví. Trochu, ako je, ale je to naozaj pohodlné.

Pokiaľ ide o zvuk, ani my nemôžeme nájsť chybu s detailom alebo citlivosťou. Slúchadlá sú obzvlášť dobré, samozrejme, s káblovým pripojením k vysokokvalitnému zdroju a vypnutým „denoiserom“ - nikto nemôže povedať, že prvá palacinka vyšla ako hrboľatá, ale stále nespĺňa uznávaných kvalitných majstrov Bose. Ale s Bluetooth pripojením, zvuk stráca trochu, a to je skôr dôsledok samotného protokolu, ako je nedostatok digitálnej časti B & W audio cestu.

Za čo sme odstránili časť bodov v hodnotení? Navštívte špecifický dizajn čelenky. Pre veľkých milovníkov hudby sa tieto „uši“ nezdajú byť veľmi pohodlné, čo je neslušné pre audio zariadenia tejto úrovne. Ak vezmeme do úvahy, o koľko pohodlnejšie je Beyerdynamic a cena je úplne rovnaká ...

Hlavné výhody:
 • Podpora AptX HD, AAC
 • Štýlový dizajn, kvalitné materiály
 • Vysoko citlivé reproduktory
nevýhody:
 • Drsná čelenka
 • Práca s potlačením hluku nezasahuje do hudby, ale je cítiť vo zvuku
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Nielen kvalitný zvuk, ale aj rešpektovaná spoločnosť, ktorej meno hovorí veľa pre pochopenie ľudí.
Bose QuietComfort 35 II
23 990

Čo sa stalo synonymom QuietComfort? To je pravda, kvalita aktívneho zníženia hluku je veľmi blízko k ideálu. V aktualizovanom modeli Bose neznižuje nastavovaciu lištu - dokonca ani v metre, ktorá sa dá len ťažko nazvať vhodným miestom na počúvanie vašej obľúbenej hudby, cudzie zvuky sa dostanú mimo hranice „komfortnej sféry“.

Tento Bluetooth headset bude najlepšou voľbou pre tých, ktorí potrebujú hudbu v akomkoľvek prostredí. Prepracovaná ergonómia, efektívny „hluk“, dobrá autonómia - to je vhodné na tento účel. Zvuk tiež zodpovedá prestíži značky, aj keď nedostatok podpory pre AptX stále poukazuje na to, že priložený audio kábel nie je len to. Ratingové body však odčítame.

Ak sa však QuietComfort 35 II nepovažuje za „čisto hudobné“ slúchadlá, a to ako bezdrôtové slúchadlá, potom stojí za zmienku vysoko kvalitný mikrofón a podpora hlasových asistentov (Siri, Google Assistant). Ak sú lídrami v hodnotení bluetooth headsety, ktoré sú jedinečne určené pre tých, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu zvuku, potom je to skôr otázka cieľovej skupiny milovníkov miniaplikácií a navyše obvyklých hipsterov. Dobre, Google, aké je konečné skóre, aby Bose?

Hlavné výhody:
 • Efektívna redukcia šumu
 • Energické a dobre detailné "dno" - opäť kúzlo smerom k mládežníckemu publiku
 • Spoľahlivosť telefónneho pripojenia
nevýhody:
 • Obmedzený prenos zvuku cez Bluetooth
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Najlepší Bluetooth headset pre váš telefón, aby ste mohli počúvať hudbu na cestách. A mikrofón pri volaní funguje dobre.
Marshall Major II Bluetooth
7 299

Ikonická (bez nadsadky) firmy Milton Kings sa neobmedzuje len na špičkový segment - tento model Bluetooth headsetu nie je tak drahý. Je pravda, že autor okamžite mylne pripomenul, čo je v Marshallovom low-end kombo zosilňovači - a gitarová technika pre nich sa stala skutočnou „tvárou“ a teoreticky by mala vždy zodpovedať objemu mena.

Takže sa musíte vysporiadať s týmito slúchadlami, usilovne bojovať s predsudkami. Očakáva sa, že „vycpávka“ je jednoduchá - napríklad aktívna eliminácia hluku ako v novinke z roku 2018, Marshall Mid A.N.C., tu nie je, a dokonca aj 40-milimetrové reproduktory sú jednoduchšie. Slúchadlá sa však môžu pochváliť vynikajúcou autonómiou na jedno nabitie, slušnou ergonómiou a proprietárnym zvukom, ktorý sa dokonale hodí pre rockovú hudbu. Budete počúvať dubstep so slúchadlami Marshall, naozaj?

Takže, ak nie ste pokročilým audiofilom, rozpočet je limitovaný primeraným rámcom a Queensrÿche alebo Doro Pesch už dlho boli v playlistu, potom rozhodne stojí za to požiadať o slúchadlá.

Hlavné výhody:
 • Dobrá hodnota za peniaze
 • autonómie
 • Pohodlné nosenie
nevýhody:
 • Mierne hlučný Bluetooth modul
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
V spore s konkurentmi (osobne za mňa) vyhrali aspoň kvôli značke, ale zvuk tu nie je zlý vôbec.
SVEN AP-B770MV
2 740

Najpokrokovejší model bezdrôtových slúchadiel SVEN by sme zaradili do rozpočtovej pozície v tejto kategórii. Aj keď sa jej mladšie „sestry“ môžu pochváliť prácou na modernejšom protokole, ako aj možnosťou alternatívneho káblového pripojenia, pokiaľ ide o praktickosť a pohodlie z dlhodobého nosenia, sú zreteľne horšie ako AP-B770MV. Ale pohodlie ovládacích prvkov nášho kandidáta pár čerpaných - úzke pevné prúžky kľúčov na oboch šálok nevylučujú dostať "nie je tam". Aspoň najprv. Headset mikrofón je jeden, a to je veľmi citlivé a široko-smerové. Preto sa oplatí počítať s čitateľným prenosom vašej reči na hlučnej ulici. Na druhej strane, slúchadlá s plnou veľkosťou sú s väčšou pravdepodobnosťou voľbou pre domácnosť alebo kanceláriu a za takých podmienok SVEN AP-B770MV vykonáva svoje funkcie na pevných štyroch.

Hlavné výhody:
 • nedostatok lesklých povrchov;
 • dobré trvanie práce na jednom poplatku;
 • pohodlné.
nevýhody:
 • žiadne káblové rozhranie;
 • Žiadne aktívne potlačenie hluku.
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Veľmi dobré slúchadlá Bluetooth, slúžili verne viac ako dva roky. Prežili mnoho pádov, striel a hodov. Za takú sumu - skvelý zvuk a vynikajúca vitalita.

Najlepšie Bluetooth Headsety pre podnikateľov

Plantronics Explorer 110/115
3 290

Ak hodnotíme túto náhlavnú súpravu primárne pre kompletný set, potom je jasne zameraná na použitie motoristov. Mimochodom, budú mať k dispozícii nielen nabíjanie z „zapaľovača cigariet“ a pohodlný držiak, ktorý sa dá zavesiť na mriežku dúchadla, ale aj možnosť ovládania smartfónu pomocou hlasového asistenta. Bohužiaľ, zodpovedajúci komponent gadgetu nie je Russified, takže bude potrebné komunikovať s Cortana, Siri alebo asistentom Asistenta Google v angličtine, španielčine alebo francúzštine. Je to práve táto skutočnosť, ako aj potreba predbežného manuálneho odomknutia smartfónu pred kontaktovaním asistenta a neumožnili nám hodnotiť Plantronics Explorer viac, aj keď je náhlavná súprava veľmi dobrá, pokiaľ ide o prenos zvuku a výkon systému znižovania hluku. Trvá jedno nabitie batérie približne sedem hodín nepretržitej konverzácie a zariadenie môže byť v režime „hibernácie“ po dobu šiestich mesiacov.

Hlavné výhody:
 • kvalita prenosu zvuku v oboch smeroch;
 • integrácia s hlasovými asistentmi hlavných operačných systémov;
 • vynikajúcu autonómiu.
nevýhody:
 • zlé umiestnenie hlavného tlačidla;
 • hlasové rozhranie
9.7 / 10
hodnotenie
recenzia
Pekný Bluetooth headset s jednoduchým, ale elegantným dizajnom a množstvom objemu. Partneri ma dobre počujú, aj keď je úroveň hluku aktívna.
Jabra hovorí
1 999

Vyzdvihnite si slušnú ponuku od spoločnosti Plantronics za rozpočtovú pozíciu v rebríčku najlepších Bluetooth-náhlavných súprav (napríklad model M75), ale v tejto kategórii sú naše sympatie na strane Jabra Talk. Samozrejme, že zázraky z bezdrôtového headsetu v hodnote pol tisíc rubľov nie je potrebné. Avšak kvalita hlasového prenosu je tu veľmi slušná, a ak váš smartfón „dokáže“ pracovať s VoLTE, potom to bude ešte lepšie, pokiaľ gadget podporuje technológiu HD Voice.

Slabú stranu modelu možno považovať za jeho ergonómiu a konkrétne za ovládacie prvky. Za štýlovým strieborným obložením s logom výrobcu je multifunkčné tlačidlo. Je to vhodné v "pracovnej" polohe náhlavnej súpravy, ale aby sa zabránilo náhodným kliknutiam, je lepšie skryť zariadenie vo vrecku alebo kabelke, keď je vypnuté. V tomto prípade je zodpovedajúci spínač umiestnený vo veľmi nepohodlnom mieste, ku ktorému je ťažký prístup - nad zvukovým sprievodcom reproduktora. Na druhú stranu, keď ste spolu, môžete odpovedať na hovory stlačením tlačidla s ramenom.

Hlavné výhody:
 • skvelý zvuk pre rozpočtovú náhlavnú súpravu;
 • rozumnú cenu.
nevýhody:
 • zlé rozloženie tlačidla napájania;
 • Nabíjačka nie je súčasťou dodávky.
9.3 / 10
hodnotenie
recenzia
Funguje dobre s iPhone, vrátane plynulej interakcie so Siri. Hovory zaberajú jedno kliknutie. Hudba sa prehráva čisto, všetky zvuky z aplikácií na slúchadlách sa prenášajú. Za svoju cenu - najlepší lacný Bluetooth headset.
Sony MBH22
1 920

Kvalitná a ľahká náhlavná súprava Bluetooth pobavená podporou kodekov AAC - musíte súhlasiť, je nepravdepodobné, že by počúvanie hudby malo prioritu majiteľ mono slúchadlovej súpravy. Výrobca sa rozhodol urobiť bez ovládania jedného multi-kľúča (to je plus pre pohodlie), a bez dotykového ovládania (to je plus pre cenovú dostupnosť): majiteľ má tri tlačidlá, ktoré sú celkom dobre umiestnené. Napríklad tlačidlo odpovedania sa nedá stlačiť náhodne - funguje to dole a nie smerom k hlave, takže musíte použiť dva prsty so štipkou.

Zvuk slúchadiel je čitateľný a má dobrú hlasitosť, takže s ním môžete hovoriť na hlučných miestach. Samozrejme, že nie je dosť vankúšiky do uší rôznych veľkostí v súprave, niekoľko funkcií, ako je rýchle volanie na posledné číslo ... Ale nakoniec, je to rozpočet model, a to odôvodňuje svoje peniaze.

Hlavné výhody:
 • Dobrý zvuk
 • autonómie
nevýhody:
 • Priemerná ergonómia bez prispôsobenia
9.2 / 10
hodnotenie
recenzia
Dobrý Bluetooth headset pre váš telefón. Ucho nie je únavné, spojenie so smartfónom je dobré a zvuk je jasný a hlasný. To z náhlavnej súpravy takého plánu a potreby.
Plantronics Voyager Legenda
6 300

Tento headset je určený pre tých, ktorí chcú hovoriť počas jazdy. Je pohodlne pripevnený k uchu bez toho, aby rušil pozornosť používateľa. Vstavaná batéria s plným nabitím trvá 7 hodín - je to dobrý výsledok pre takéto malé zariadenie. Dosiahnuť svojich tvorcov pomocou technológie Bluetooth 3.0. Neexistuje žiadna podpora NFC tu, takže pripojenie k smartfónu trvá nejaký čas. Headset má k dispozícii tri mikrofóny naraz. Dva z nich sa používajú na prenos reči, zatiaľ čo tretí sa snaží zachrániť pred vonkajším šumom. Prípad zariadenia je príjemný na dotyk, čo je dôležité. Má tiež ochranu pred vlhkosťou, takže pri odchode z auta v daždivom počasí nemôžete odstrániť slúchadlo. Hovor sa prijme dotykom dotykového panela. Keď vyberiete headset, senzor sa vypne a pripojenie z smartfónov sa automaticky preruší. Využitie všetkých týchto technológií ovplyvnilo cenovku - nie pomenovať lacné slúchadlá.

Hlavné výhody:
 • Ochrana proti vlhkosti
 • Zníženie hluku
 • Pohodlné použitie
 • Dobrá životnosť batérie
 • Dobrá počuteľnosť
nevýhody:
 • Vysoká cena
 • Vyžaduje jedinečný adaptér na dobíjanie
9.0 / 10
hodnotenie

Najlepšie Bluetooth slúchadlá pre šport

AfterShokz Trekz Air
9 990

Trekz Air od AfterShokz je Bluetooth headset, ale nie slúchadlá. Ako to? Ak ste už oboznámení s touto spoločnosťou, potom nebuďte prekvapení, a ak nie, potom budeme vysvetľovať: značka je "trik" značky bolo použitie kostnej vodivosti pre prenos zvuku (priamo do stredného ucha), skôr než tradičné zvukové žiariče. To znamená, že máme jednu z mála náhlavných súprav, ktoré poskytujú nulovú zvukovú izoláciu z okolitého sveta: pri behu po mestských uliciach a iných „neskomorových“ cvičeniach to zaručuje najvyšší stupeň bezpečnosti.

Samozrejme, audiofile takúto technológiu nehovorí a Trekz Air je v prvom rade náhlavnou súpravou na rozprávanie počas behu alebo hore nohami. Hoci sa Beethovenovi podarilo písať hudbu úplne analogicky, v skutočnosti, namiesto high-tech headsetu, mal obyčajnú drevenú palicu. A áno, ľudia so sluchovými problémami sa zaujímajú najmä o Trekz Air: sú pre ne vhodné mnohé bezdrôtové slúchadlá?

Hlavné výhody:
 • Bezpečnosť pri cvičeniach na ulici
 • Vysoko kvalitná ochrana potu
 • Jednoduchosť a ergonómia
nevýhody:
 • Špecifický zvuk
 • Nepríjemnosť z rozprávania na hlučnom mieste
 • Music? Čo je to hudba?
9.8 / 10
hodnotenie
recenzia
Ako športové slúchadlá sa Trekz Air, podľa môjho názoru, stal najlepším modelom - nie medzi analógmi, ale zo všetkých.
Plantronics BackBeat FIT
7 000

Tento Bluetooth headset prichádza na záchranu počas vášho ranného behu. Autori dodali špunty do uší tvrdou čelenkou, takže pri vykonávaní akýchkoľvek cvičení slúchadlá neodletia. To však predstavuje jedno obmedzenie. Čelenka má pevnú veľkosť, preto sa tento model nehodí na každú hlavu. V tomto ohľade by objednávanie headsetu Plantronics BackBeat FIT v internetovom obchode malo byť vykonávané s opatrnosťou, prednostne poskytovaním všetkých potrebných parametrov vopred online konzultantovi. Inak je to úžasný exemplár, vynikajúci zvuk vynikajúcej kvality. Po športovaní môžete headset dodať do dodaného puzdra.Zariadenie sa nebojí pádov (kvôli minimálnej hmotnosti a pogumovanému telu) ani dažďu.

Hlavné výhody:
 • Jedinečný vzhľad
 • Výborná kvalita zvuku
 • Bluetooth 3.0
 • Minimálne rozmery a hmotnosť (24 g)
 • Ochrana proti vlhkosti
nevýhody:
 • Povinná montáž
 • Vysoká cena
9.5 / 10
hodnotenie
Monster iSport Dosiahnite bezdrôtovú sieť
3 990

Dobrá kvalita zostavenia a zvuk, veľmi intuitívne ovládanie hmatom sú jednoznačné výhody zariadenia Monster iSport Achieve Wireless Bluetooth. Jediná vec, ktorú nevyhnutne nájdeme, je večný problém bezdrôtových slúchadiel s diaľkovým ovládaním, kde je batéria ukrytá: toto „zavesenie“ sa začne hýbať na úteku, nevedomky vytiahne slúchadlá z uší. Koniec koncov, zdá sa, že je to plastový klip - to je lacný detail, ale majiteľ nemá čo opraviť konzolu, musíte použiť fantáziu.

Tento nesprávny výpočet nie je až taký smutný, ale zábavný, inak je náhlavná súprava viac než dobrá pre vaše peniaze. Dobre, nie sme zvyknutí na "úpravu súboru" ...

Hlavné výhody:
 • Dobrý zvuk
 • Batéria s dlhým chodom
 • Spoľahlivá fixácia v ušiach
nevýhody:
 • Žiadny vzdialený zámok na oblečenie. Vôbec nie.
9.4 / 10
hodnotenie
recenzia
Pre lacné slúchadlá, zvuk je dobrý, a to aj vzhľadom na nedostatok podpory pre novo vyrobené AptX.

Sloboda od káblov v čase zvyšuje komfort pri používaní akéhokoľvek technického zariadenia a bezdrôtové slúchadlá sú živým príkladom. Aj keď nenájde rôznorodejšiu triedu v podstate súvisiacich zariadení. Ale vidíte, priaznivcov aktívneho životného štýlu Slúchadlá s technológiou Bluetooth vyžadujú svetlo, nie odletujúce od hlavy a niekedy chránené pred rovnakou vlhkosťou na najvyššej úrovni. motoristi rozhodujúce sú voľné ruky a schopnosť neustále monitorovať zvukové prostredie, aj keď sú v dôležitých obchodných rokovaniach. Z viacerých dôvodov milovníkov hudby Môžu uprednostniť model káblovej náhlavnej súpravy, ale žiadny z nich súčasne neposkytuje súčasné pripojenie k dvom zdrojom signálu.

Každá úloha má svoje vlastné riešenie a my vám budeme radi, ak vám toto hodnotenie pomôže.

Loading...