Najlepšie vitamíny pre ženy nad 30 rokov

Udržiavame mladosť a krásu

Vek 30 rokov sa považuje za „zlatý“. Žena je už za teen búrkou, sklamanie mládeže a bremeno vstupu do nezávislého života. Od 30 rokov - ako im nezávidieť? Majú všetko: rodinu (väčšinu), vlastný životný priestor a prácu (pre mnohých) a veľkolepé plány do budúcnosti, ktoré vyzerajú veľmi farebné.

Tento nádherný obraz môže stmavnúť len niekoľko ťahov. Malá. Vrchol kariérneho rastu s jeho stresmi, ťažkosťami s výchovou malých detí a rodinnými nezhodami v tejto otázke, nákupom vlastného bývania a súvisiacich finančných záväzkov.

Dokonca aj po 30 rokoch začínajú ženy pozorovať stále sa zvyšujúce príznaky zmien súvisiacich s vekom na koži - malé a nie veľmi vrásky, kruhy pod očami a čoraz viac ťažkostí v tom, aby sa ráno dostali do správnej formy. Získané kilogramy odchádzajú s posmešnou pomalosťou a zanechávajú za sebou úplne ne-dokonale elastickú pokožku, ktorá klesá bez „mastného rámu“.

A ako kontrolný záber na hlavu - štatistiky: takmer všetky chronické ochorenia, s ktorými 40-ročný a 50-ročný pacienti idú k lekárovi, pochádzajú z tohto „zlatého veku“.

Ste stále žiarlivý na 30-ročného? Alebo ste sami v tomto veku, keď je všetko v poriadku, ale prvé mraky sa už objavili na obzore?

Našťastie existuje mnoho metód a prostriedkov, ktoré sú schopné spomaliť a dokonca zastaviť proces premeny mladej a úspešnej ženy na trpiaceho, presunutím sa od lekára k lekárovi pri hľadaní všeliek na choroby a stále zlú náladu.

Jedným z týchto nástrojov sú vitamíny a minerály, o ktorých si s najväčšou pravdepodobnosťou zabudnete pri plánovaní dennej stravy. Lekárnici vám to však uľahčili ponúknutím vitamínov po 30 rokoch, a dnes budeme podrobne hovoriť o tých najlepších.

Dámska Formula 30+


Náklady na balenie kapsúl (30 kusov) je asi 800 rubľov.

Zloženie tohto vitamín-minerálneho komplexu je navrhnuté tak, aby vyhovovalo potrebám žien vo vekovej skupine od 30 rokov. Lady's Formula obsahuje vitamíny a minerály v biologicky dostupnej forme - to znamená, že telo nemusí prijať ďalšie kroky na absorbovanie týchto látok. Výťažky z liečivých rastlín, s ktorými je liečivo obohatené, obsahujú flavonoidy a iné prírodné zložky, ktoré majú priaznivý vplyv na zdravie žien.

výhody, Pôsobenie Lady's Formula je zamerané na zlepšenie funkcií ženského tela a prevenciu rôznych porúch a chorôb. Tento komplex zlepšuje mikrocirkuláciu krvi a lymfy a v dôsledku toho prísun živín do tkanív a elimináciu edému. Stimuluje produkciu kolagénu - prírodný proteínový rámec, ktorý podporuje elasticitu pokožky. Vitamíny sú "balené" vo vhodnej kapsule.

Ale čo je najdôležitejšie, vitamíny Lady's Formula sú zamerané na hlavnú príčinu problémov žien starších ako 30 rokov: postupné znižovanie produkcie pohlavných hormónov, ktoré vyvoláva mastopatiu, endometriózu, zníženie sexuálnej túžby a množstvo ďalších problémov. Výživový, tonizačný a antioxidačný účinok tohto doplnku pomáha predchádzať predčasnému starnutiu endokrinného systému a tým predlžuje mladosť celého organizmu.

Nevýhody. Prítomnosť biologicky aktívnych a bylinných zložiek spôsobuje, že Lady'sFormula sa neodporúča ženám trpiacim alergickými reakciami a individuálnou neznášanlivosťou na ktorúkoľvek zložku lieku.

zistenie, Skvelý nástroj pre každú ženu, ktorá sa stará o svoje zdravie a príťažlivosť. 10 bodov z 10.

Hodnotenie. «Som už 37, len nedávno som začal užívať Lady-s. Je mi ľúto, že nikto neodporučil. Dalo sa vyhnúť mnohým problémom. A tak ma hrozná suchosť kože mučila a stav mojich vlasov a môj celkový zdravotný stav v posledných rokoch sa nejako zhoršil, trochu prehriaty a ochorel som. Teraz tu pijem tento komplex druhý mesiac a som veľmi, veľmi spokojný. A stav pokožky je výrazne lepší a celkový stav. Dokonca aj spánok sa zlepšil. Takže neváhajte odporučiť - najlepšie vitamíny pre ženy, ktoré majú viac ako 30 rokov».

Bude priamy. Vitamíny pre srdce


Náklady na balenie tabliet (20ks) je asi 110 rubľov.

Ste prekvapení, ako sa vitamíny pre srdce dostali do tohto zoznamu? Bohužiaľ, je to dobrý dôvod: od veku 30 rokov sa riziko kardiovaskulárnych ochorení každoročne zvyšuje o 0,7–4,0%. Takýto rozdiel v percentách je zapríčinený prítomnosťou iných faktorov okrem veku, ktoré sú považované za provokujúce pre ochorenia srdca a ciev (dedičné predispozície, fajčenie, nedostatok odpočinku, častý psycho-emocionálny stres a stres, život alebo práca v ekologicky nepriaznivých podmienkach, atď.). Ak si pozorne prečítajte tento zoznam, bude jasné: každá moderná žena nejako spadne do rizikovej skupiny pre rozvoj srdcových a cievnych ochorení. Skutočnosť, že srdcové infarkty a mozgové príhody v posledných desaťročiach značne „vyzerali mladšie“, je všeobecne známe: vzácne televízne vysielanie alebo článok o zdraví ide bez toho, aby sa o tom zmienila.

výhody, Štruktúra Nepravity zahŕňa "špecializované" vitamíny a stopové prvky, ktoré podporujú činnosť srdcového svalu a zlepšujú regeneračné procesy v ňom. Špeciálne formy draslíka a horčíka normalizujú rovnováhu elektrolytov - druh paliva pre bunkové procesy, bez ktorých nie je možná plná práca srdca. Extrakty liečivých rastlín slúžia ako pomocné látky, ktoré normalizujú krvný tlak, regulujú kontraktilnú funkciu srdca a zabraňujú tvorbe aterosklerotických plakov na stenách ciev.

nedostatky, Jedinou nevýhodou - neželanosť užívania tohto komplexu tehotná a dojčiace.

zistenie, Vynikajúci komplex vitamín-minerál, ktorý je účinný ako profylaxia kardiovaskulárnych patológií u žien starších ako 30 rokov a ako súčasť komplexnej terapie urýchľuje zotavenie sa z ochorení srdca a ciev.

recenzia. «V priebehu rokov sa moje srdce stalo trochu nezbedným. To potom začne často poraziť, často, potom sa zdá, že zmrazí. Po všetkých vyšetreniach na klinike som dostal predpísané množstvo liekov a poslal. Vitamíny pre srdce. Dobrá vec, ale pôsobí len ako dodatok k liečbe. Rýchlo som sa zotavil. Teraz som len piť tieto vitamíny v kurzoch na udržanie zdravia ciev a srdca».

Complivit


Náklady na balenie tabliet (60ks) je asi 130 rubľov.

Complivit je komplex pozostávajúci z 11 vitamínov, 8 minerálov a kyseliny lipolovej. Action Complivit bol zameraný na zlepšenie metabolických procesov v tele. Bez ohľadu na to, ako nudné to môže znieť, tieto procesy sú základom všetkého. Vychádzajúc z vašej nadmerne násilnej reakcie na konflikt so svojím šéfom a končiacej neschopnosťou zaspať, dokonca aj s najsilnejšou únavou - všetky tieto problémy začínajú jednou vecou: porušením výmenných funkcií.

výhody, Zloženie vitamínov Complivit je navrhnutý tak, aby spĺňal každodennú potrebu najdôležitejších vitamínov a mikro a makro prvkov. Jeho technika sa odporúča v období zvýšeného fyzického alebo psychického stresu, čo je dôvod, prečo bol tento liek na zozname najlepších „vitamínov po 30 rokoch“. Pohodlie recepcie, premyslené zloženie a schopnosť posilniť imunitný systém a zlepšiť výkon plne spĺňajú požiadavky tridsať rokov - stále aktívne, ale už mierne unavené.

nedostatky, Complivit obsahuje vitamíny A a E - nevyhnutné pre telo, ale vyžaduje si dávkovanie. Preto, ak užijete viac vitamínov alebo doplnkov stravy, nezabudnite zabezpečiť, aby tieto látky neboli duplikované. Okrem toho musí byť s lekárom dohodnuté dlhodobé užívanie Complivitu - viac ako 1 mesiac.

zistenie, Produkt s vynikajúcimi, „vkusnými“ vybranými komponentmi, ktorý však potrebuje zodpovedný prístup k sebe. Nepochybujeme o vašom zdravom rozume a starostlivom prístupe k vášmu zdraviu, ale napriek tomu dávame Complivit známku 9 z desiatich možných.

recenzia. «V zime a na jar si vezmite celú rodinu. Všetky potrebné vitamíny a minerály v ňom, a cena je demokratická».

Opti-ženy z optimálnej výživy


Náklady na balenie kapsúl (60 ks.) Je asi 1200 rubľov.

Problémy s údajom, ktorý predbehol po pôrode a dojčení, „kancelárska existencia“ alebo nezdravá strava (alebo dokonca s kombináciou všetkých faktorov), začínajú naliehavo vyžadovať pozornosť po 30 rokoch. Prirodzene: mládež je stále v plnom prúde a ja by som rád, aby tento vzhľad zodpovedal tejto „výške“. Opti-Women je určený pre ženy, ktoré trvalo sedia na diéte alebo tvrdo pracujú na svojej postave na simulátoroch, a ktorí riskujú, že namiesto krásneho tela získajú nedostatok tónu, stresu a avitaminózy.

výhody, Dve kapsuly obsahujú dennú dávku 23 vitamínov a minerálov (vrátane zinku, horčíka, vápnika, železa). Tento doplnok je optimalizovaný presne tak, aby vyhovoval potrebám ženského tela: obsahuje fytoestrogény, flavonoidy a bylinné extrakty, ktoré regulujú reprodukčný systém (ktorý sa mimochodom spomaľuje niekde medzi 30 a 35 rokmi). Stručne povedané, ak ste zástancom nízkokalorickej diéty, držte sa vegetariánskej stravy a / alebo aktivujete aktívny životný štýl (vrátane tréningu v posilňovni, na štadióne alebo fitness klube), tento komplex vám umožní udržať optimálnu úroveň energie.

nedostatky, Odborníci sa domnievajú, že použitie fytoestrogénov, ktoré tvoria Opti-Women, je výrazne prehnané a tieto látky nie sú schopné mať žiadny účinok v dôsledku príliš malej dávky (iba 2 mg namiesto odporúčanej terapeutickej dávky, ktorá začína na 120 mg). Zároveň však tí istí odborníci varujú: ženy so zvýšenými hladinami estrogénu by nemali tento dodatok používať. Zostáva nejasné - fytoestrogény sú účinné alebo nie, ale vyhlásenia s diametrálne opačným významom sú alarmujúce. Ďalšie nuance: angelica extrakt, ktorý je súčasťou tohto doplnku stravy zvyšuje citlivosť pokožky na slnečné svetlo. Preto buďte opatrní pri opaľovaní alebo plážovom volejbale, najmä ak ste typ ženy s aristokraticky bledou pokožkou.

zistenie, Nejasné komentáre expertov mierne kazia eufóriu bohatého zloženia tohto komplexu a nadšené recenzie tých, ktorí už zažili Opti-Women. Preto je odhad 8 z 10.

recenzia. „Predtým som nemal rád vitamíny, maximálne askorbové a rybí olej. Ale v telocvični sme dôrazne odporúčali piť vitamíny a rozhodol som sa ich vyskúšať a neľutoval som to. Čo môžem povedať, vitamíny sú vynikajúce !!!! "

Čo potrebujete vedieť?

Otravné odporúčania - viesť zdravý životný štýl, vzdať sa zlých návykov a pravidelne navštevovať lekára - fungovať lepšie ako akékoľvek lieky, za predpokladu, že tieto odporúčania sú dodržiavané.

Preto sa nemusíte spoliehať na pomoc aj tie najlepšie vitamíny, ak sa vaše raňajky skladajú z šálky kávy a cigariet, a zvážte si dobrý odpočinok na pár hodín spánku pred zapnutím televízora.

Integrovaný prístup je skutočne dôležitý pre udržanie zdravia, aktivity a príťažlivosti v každom veku. Pamätajte na to, a problémy veku - 30 a 70-ročných - nebude mať vplyv na vás!

Pozor, sú kontraindikácie, je nutná konzultácia s odborníkom.

Loading...