Najlepšie vitamíny pre mužov

Kto povedal, že byť človekom je ľahké?

Včasné plešatosti, hypertenzie, neurologických porúch a (dobre, kde bez nej) erektilnej dysfunkcie sú stavy, ktoré nie sú známe z počutia viac ako 75% moderných mužov. A ak nechcete byť medzi nimi, musíte vyzdvihnúť nie kladivo s klincami, ale vaše vlastné zdravie. Odporúča sa to urobiť skôr, než nastanú problémy. A jedným zo spôsobov, ako sa postarať o svoje zdravie, je brať dobré vitamíny počas obdobia zvýšeného fyzického, emocionálneho stresu, v offseason.

O najlepších vitamínov pre mužov a bude diskutovať v tomto článku.

Muži Formula Potential Forte
najlepšie vitamíny pre mužskú silu


Náklady na balenie kapsúl (30 kusov) je asi 800 rubľov.
Zloženie tohto bioaktívneho doplnku zahŕňa látky, ktorých účinok je zameraný na posilnenie mužského urogenitálneho systému, vrátane liečby erektilnej dysfunkcie. Okrem "tradičných" vitamínov a minerálov, komplex obsahuje extrakty z ženšenu koreňa, sassaparilla a dominian listy, ktoré sú bohaté na biologicky aktívne látky, ktoré majú stimulujúci účinok na sexuálne funkcie.

výhody, Muži Formula je jedným z najlepších vitamínových komplexov pre mužov, ktorí zažívajú stres, pociťujú pokles vitality a majú erektilnú dysfunkciu alebo pokles sexuálnej túžby. Hlavnou výhodou Men's Potenciál Forte Forte je, že v odporúčaných dávkach nespôsobuje vedľajšie účinky a môže byť použitý nielen na liečbu, ale aj na prevenciu sexuálnych porúch.

nedostatky, Časť lieku yohimbe robí pre mužov, ktorí trpia srdcovými arytmiami, nedostupnú formu. Okrem toho, cukrovka, ochorenie obličiek a hormonálne lieky sú tiež kontraindikácie pre užívanie tohto komplexu. Ďalší "ale." Ak je porucha účinnosti spojená so zhoršeným krvným obehom v panvovej oblasti, stres, post-traumatický syndróm - mužský vzorec bude fungovať tak, ako by mal. Ak je erektilná dysfunkcia dôsledkom problémov s krvnými cievami, tlakom, hormonálnou nerovnováhou a zlými návykmi, nástroj bude k ničomu.

zistenie, Áno, táto droga má dosť rigidný rámec, v rámci ktorého je jej príjem indikovaný a zakázaný. Ale ak používate zdravý rozum a predchádzajúce konzultácie s ošetrujúcim lekárom, potom muži vzorce patria medzi najlepšie pre zlepšenie zdravia mužov. hodnotenie: 10 bodov z desiatich.

recenzia. «Bola som podplatená nielen sľúbeným posilnením potencie, ale aj skutočnosťou, že výrobca sľubuje ochranu pred pohlavne prenosnými infekciami. Priznám sa, že ja sám som bol prekvapený, že tento efekt nastal po prvom kurze - objavil sa tón, nálada bola vynikajúca a mužská sila sa zvýšila. “.

Lamin Vision
doplnok výživy pre mužov


Balenie želatínových kapsúl (60 kusov) stojí okolo 2700 rubľov.

Moderný životný štýl - samostatná bolesť hlavy pre človeka. Je to potreba mať čas vybudovať si kariéru, zúčastniť sa na verejnom živote, nezabudnúť na osobné a zároveň vyzerať ako veľký mučeník, a nie víťaz. A ak sa dá nejaký čas nájsť, potom do konca dňa zostáva len voľná energia, aby sme sa dostali do postele.

Dôvodom je schopnosť tela liečiť sa, oslabovať sa vekom, nielen bunkovým, ale aj energetickým. Namiesto toho, aby sme povedali „vitajte v strednom veku“, odporúčame, aby ste zhodnotili Lamin Vision.

výhody, Zloženie tohto potravinového doplnku je nezvyčajné. Tu bylinné výťažky - Eleutherococcus a Paraguajský čaj, kvetový peľ a L-karnitín s vitamínom C. Na prvý pohľad to nevyzerá ako komplex vitamínov, že? Nebojte sa: všetko je v poriadku s vaším zrakom - Lamin skutočne nepatrí do multivitamínov, ale skôr do energetiky. Tento nástroj tóny, posilňuje imunitný systém a chráni pred negatívnymi účinkami prostredia.

So stratou vitality, vyblednutím aktivity v dôsledku prepracovania, častým stresom a nedostatkom odpočinku bude Lamin schopný obnoviť energetickú rovnováhu a nenechá vás upadnúť do priepasti krízy v strednom veku.

nedostatky, Bez ohľadu na to, aký dobrý je tento výživový doplnok, ale ak sa cítite de-energizovaný kvôli nedávnej chorobe, beriberi, nevyváženej strave, chronickej deprivácii spánku a iným "radostiam života" - Lamin bude k ničomu. Ak len preto, že v ňom nie je nič, čo by podporovalo nervovú sústavu - záleží na kvalite práce, rýchlo a pevne zaspíte, alebo si do rána vezmete hypotetické ovce.

zistenie, Zdá sa však, že výrobca proste chamtivý, tento komplex nenahrádza viac zdraviu prospešnými látkami ako peľ. Ale na druhej strane, pre mužov, ktorí dodržiavajú zdravý životný štýl, bude Lamin vynikajúcim spojencom v krátkom časovom období termínov a podobných krátkodobých epizód preťaženia. hodnotenie: 8 z 10.

recenzia. „Ráno zaznamenávam ľahšie prebudenia - skôr to bolo skutočné mučenie nútiť sa dostať sa z postele. Všetko ostatné je rovnaké, aj keď som Lamin užíval už mesiac. Očakávate viac za tieto peniaze. “

Aerovit
najlepšie vitamíny pre tvrdú prácu mužov


Náklady na balenie dražé (30 kusov) je asi 60 rubľov.

Komplex vitamínov Aerovit bol vytvorený pre mužov, ktorí sú príliš aktívni a / alebo sa venujú športu, tvrdej fyzickej práci, často v extrémnych podmienkach a často vystavení stresu.

Fyzické sily, pre všetky svoje zdanlivo nekonečno, po 30 rokoch sa vynakladajú rýchlejšie a rýchlejšie a ešte nebezpečnejšie môžu spotrebovať zdroje životne dôležitých orgánov na ich uzdravenie. Ako výsledok, skoky v krvnom tlaku, bolesti hlavy, gastritída "vziať z ničoho", nečakajte dlho čakať.

výhody, Zloženie Aerovity je navrhnuté tak, aby kompenzovalo nedostatok najdôležitejších vitamínov u ľudí, ktorí sú z akéhokoľvek dôvodu na „umelej“ dávke - suchých dávkach, konzervovaných potravinách, atď.

Ale to nie je všetko. Skutočne „mužská“ dávka vitamínov skupiny B - hlavných regulátorov nervových funkcií - robí Aerovit žiaducou a dokonca odporúčanou pre prácu súvisiacu s riadením vozidiel, pretože komplex pomáha zlepšovať koordináciu pohybov a reakcií. A ak vezmeme do úvahy, že absolútne všetko v ľudskom tele je podriadené nervovému systému, potom práca ako ponorka, pilot, priemyselný horolezec, atď. Tiež patrí do zoznamu indikácií pre prijímanie Aerovit. Jedným slovom, kde na vás pôsobia vibrácie, žiarenie, hluk, extrémne teploty, vysoký / nízky atmosférický tlak, prašný / znečistený vzduch, je miesto pre Aerovitu.

nedostatky, Predávkovanie liečivom s následnou nevoľnosťou, závratmi a inými príznakmi možno pripísať nevýhodám. Ale keďže samotný Aerovit nie je schopný kontrolovať, do akej miery je prijatý, pripisujeme to nedostatku zodpovednosti niektorých jednotlivcov v ich zdraví.

zistenie, Multivitamínový komplex, ktorý si každý môže dovoliť, je o Aerovit. A to platí nielen pre náklady na liek, ale aj na jeho spoľahlivosť. Použite ho podľa inštrukcií a po čase budete súhlasiť s naším hodnotením: hodnotenie: 10 z desiatich.

recenzia. «Aerovit som si vybral kvôli jeho dostupnosti, bola to škoda za drahšie lieky, ktoré študent nikdy nemal. Zhoda okolností alebo nie, ale po prvý raz zasadnutie prebehlo bez následkov vo forme nespavosti, bolesti hlavy a kŕčov v noci (ako to bolo vždy predtým). Všeobecne platí, že aj priatelia si všimli, že sa stal oveľa vyrovnanejším a pokojnejším.

Duovit pre mužov
najlepšie vitamíny


Náklady na balenie tabliet (30 kusov) je asi 420 rubľov.

Environmentálny faktor môže nielen urýchliť zmeny v tele súvisiace s vekom - výskyt vrások, vypadávanie vlasov, svalová slabosť, atď., Ale aj spúšťací mechanizmus, ktorý iniciuje rozvoj závažných ochorení.

Vitamín a minerálny komplex Duovit pre mužov je navrhnutý tak, aby „absorboval“ záťaž, ktorú telo prežíva pri vystavení škodlivým látkam, nadmerne vysokým a nízkym teplotám a iným nežiaducim environmentálnym faktorom.

výhody, V tomto komplexe sa osobitná pozornosť venuje ochrancom: vitamínom A a E, mangánu, zinku, selénu a jódu. Existujú však aj iné rovnako dôležité vitamíny a minerály, ktoré podporujú a posilňujú imunitný systém, optimalizujú metabolizmus a zabraňujú opotrebovaniu tela. Okrem toho Duovit neobsahuje glutén a cukor, preto muži trpiaci neznášanlivosťou gluténu a diabetes mellitus (rovnako ako tí, ktorí majú vrodenú citlivosť na tieto stavy) môžu mať komplex bez rizika pre zdravie.

Obzvlášť zaneprázdnení muži, ktorí sa snažia držať sa všade, ako napríklad podmienky na užívanie Duovity: 1 tableta denne - aj v najhustejšom pláne bude čas vypiť jednu tabletu denne.

nedostatky, Rozumná cena, vyvážený a zároveň "špecializovaný" komplex, jednoduchosť príjmu - jednoducho neexistujú žiadne nedostatky.

zistenie, 10 bodov z desiatich bude spravodlivé skóre.

recenzia, "Objednal som si pred 2 mesiacmi - pijem, poradil Duovit pre mužov ako najlepší vitamíny na vypadávanie vlasov, len šampón na vypadávanie vlasov nepomohol." Nehovoriac, že ​​teraz je hriva ako lev, ale po česaní už nie sú v umývadle žiadne vlasy a vyzerá to, že sa nejako stali živými. A hlavná vec je nárast veselosti: akonáhle začne jeseň - všetko, spadnem do režimu spánku - a tu sa energia naozaj objaví, som spokojný! “.

Čo potrebujete vedieť?

Ak chcete postaviť dom, zasadiť strom a porodiť syna, nie je ani minulosťou, ale pred minulým storočím, a tieto kritériá mužskosti v modernom obytnom priestore nestačia. Súčasný zástupca silnej polovice ľudstva musí každý deň dokázať svoju hodnotu, zatĺkanie nekonečných nechtov do už postaveného domu, vyberať a platiť za prestížnu kolégiu už narodenému synovi a chrániť pestovaný strom pred všetkými, ktorí sa snažia o jeho ovocie ...

Ale hlavnou "horkosťou" v živote človeka nie sú každodenné melodramá a finančné problémy, ale to, k čomu vedú.

Viete napríklad, že priemerný vek mužského srdcového infarktu sa vo vekovom meradle výrazne posunul? A ak sa pred sto rokmi muži odporúčali pravidelne navštevovať kardiológa po 40-45 rokoch, teraz to isté odporúčanie platí pre každého, kto prekonal 30-ročný míľnik.

Bez ohľadu na to, koľko by ste chceli veriť vo všemohúcnosť farmakológie, aj tie najlepšie vitamíny pre mužov sú nepravdepodobné, že by boli účinné, ak ste s láskavosťou pripútaní na svoje zlé návyky, len zriedka nechávate svoje známe miesto na počítači alebo v televízii a máte viac radosti zo štúdia výročnej správy svojho účtovníka. ako chodiť na čerstvom vzduchu.

Všeobecne platí, že žiadne tajomstvo Polichinel: organizovať svoj život tak, že má miesto nielen kariéru a "pevné" hobby, ale aj šport, dobrý odpočinok a zdravé stravovanie. A potom vitamíny budú hrať svoju úlohu, naplní vaše telo energiou a vašou hlavou s jasnými myšlienkami a čerstvými nápadmi.

Pozor, sú kontraindikácie, je nutná konzultácia s odborníkom.

Loading...