Najlepšia voňavkárska voda pre ženy. TOP-10

Najlepšie vône podľa recenzií žien a mužov

Parfum je povinnou súčasťou obrazu skutočnej ženy - dobre upravený, zmyselný, štýlový. Nesprávne vybraná alebo „kričiaca“ vôňa však môže poškodiť povesť aj tým, že vytvorí mylnú predstavu o svojom majiteľovi.

V súčasnosti je parfuméria veľmi obľúbená - tento typ parfumu je veľmi odolný a nasýtený, kytica je odhalená hlbšie a plnšie ako v toaletnej vode. hodnotenie najlepších ženských voňavkárskych vôd zahŕňa populárne chute od slávnych výrobcov pre všetky príležitosti.

Lacoste Pour Femme
najprirodzenejšia voňavkárska voda


Na fotografii - dámska parfémová voda Pour Femme z Lacoste. Priemerná cena v Ruskej federácii: 3600 rubľov (50 ml).

Voňavkárska voda Lacoste Pour Femme mnohé ženy považujú za najlepšie. Potvrdzuje to obrovské množstvo obdivov - nielen žien, ale aj mužov. Nepodarilo sa nám nájsť nespokojné recenzie.Kvetinové drevené pižmo parfum je okamžite mäkké a odvážne, prírodné a očarujúce s tajomstvom, impulzívne a jemné. Táto vôňa je vytvorená pre moderné ženy, ktoré sa cítia slobodné a nie sú plaché o svoje túžby. Vrchné tóny kompozície sú jamajský korenie, zelené jablko a frézie. Poznámky "srdce": ibištek, bulharská ruža, jazmín, heliotrop biela. Základné poznámky: santalové drevo, semiš, kadidlo a céder.

výhody:

 • Nenápadné zloženie.
 • Vôňa, blízko k prirodzenej vôni čistého tela, ako väčšina žien a mužov.
 • Universal.

nevýhody: fanúšikovia tejto vône sú nespokojní s „skromným“ dizajnom fľaše.

Z recenzie Lacoste Pour Femme:

„Keď som prvýkrát počul Pour Femme, zamiloval som sa! Najlepšia parfuméria je neuveriteľne zmyselná a príjemná! Kúpil som si ho, potom som si kúpil aj priateľa a sestru. Teraz musíme súhlasiť - kto tam bude, ak pôjdeme niekde spolu. “

Hodnotenie: 10 z 10.

Čítať viac ...

Dior je j'Adore
najlepšia večerná parfuméria vody

Na fotografii - dámske parfémy J'Adore od Christian Dior. Priemerná cena v Ruskej federácii: 4300 rubľov (50 ml).

„Zbožňujem“ - takto sa prekladá názov slávnej vône z parfumov Christian Dior. Nádherná, elegantná kompozícia voňavkárskej vody J'Adore evokuje asociácie s luxusnou kvetinovou záhradou, zaplavenou mesačným svetlom, zlatými bublinkami šampanského a oslnivými večernými šaty. Kvetinová a ovocná kytica je hlboká a bohatá, s tóny broskyne, hrušky, mandarínky, melónu a bergamotu. V "srdci" kompozície: slivka, tuberóza, fialová, orchidea, jazmín, konvalinka a ruže. Základňa - pižmo, vanilka, ostružina, céder. Vlak tejto zmyselnej, citlivej a charizmatickej vône sa rozšíril pre také nádherné ženy ako Charlize Theron, Penelope Cruz, Jessica Alba.

výhody:

 • Ťažké a mnohostranné.
 • Odolná, "slučková" príchuť.
 • Pohodlná a atraktívna fľaša.

nevýhody: príliš rozoznateľný, stratil originalitu.

Z recenzie J'Adore:

„Najlepšie (pre mňa) parfumovú vodu! Úžasná kytica, bohatá, zmyselná! Určite - pre zvláštne príležitosti, slávnostné príležitosti, alebo keď sa chcete cítiť vítaní, šikovne ... Len zriedka ho používam, aby som nestratil tento magický pocit - keď sa v ňom obliekate, cítite sa ako bohyňa. “

"Milujem kvetinové vône, som veľmi ohromený poznámkami konvalinky, fialiek, ruží v J'Adore, ale ovocie začalo kaziť dojem." Až do otvorenia vône som doslova dusil ovocie. Našťastie je v rade J'adore ďalšia chuť - nemenej úžasná a bez obsedantného ovocia - J'Adore L'Absolu. Všeobecne platí, že Dior je najvyššia trieda, môžete vyzdvihnúť vôňu pre takmer každý vkus!

Hodnotenie: 10 z 10.

Euforia Calvina Kleina
najviac "oblak" parfém vody


Vo fotografii - Euphoria dámska parfémová voda od Calvin Klein. Priemerná cena v Ruskej federácii: 4500 rubľov (50 ml).

Svetlá luxusná parfumová voda pre sebavedomú ženu je Eufória. Parfém luxusný, stav, intenzívny. Má vysokú životnosť a zanecháva viditeľný vlak, po ktorom bude ľahké nájsť ten, ktorý ho nosí. Kvetinová orientálna vôňa, kompozícia je pomerne jednoduchá a zároveň brilantná a nezabudnuteľná: otvára sa granátové jablko, v „srdci“ je lotos a orchidea, základňa sa skladá z fialovej, mahagónovej, pižmo a jantárovej.

Výhody vône:

 • Znepokojujúce, tajomné.
 • Zmyselné a sexy.
 • Dlhé a udržiavané "vlak".

nevýhody: jedna extra kvapka, a on môže "škrtiť".

Z recenzie Euphoria:

„Eufória mi bola predložená manželom na výročie svadby, čo mi spôsobilo skutočnú eufóriu. Aká bohatá, hlboká, jasná, najlepšia vôňa tejto parfumovej vody - len „fúka vežu dole“! Určite nie každý deň. Pre špeciálne príležitosti, pre špeciálnu náladu a ... pre špeciálne ženy. Nie je to ani o veku, ale o tom, ako sa žena cíti sama. Ak sa cíti sexy, žiaduce, sebavedomý, 100% vôňa bude robiť. “

"Nepoznal som sa, ako nosiť tento parfém ... Ani raz som nevedel, aké je počasie (v horúčave nie je možné ani sa pozrieť na fľašu), druhý som prehodil a urobil poznámku ku mne. Teraz ho používam výlučne večer a na krku sú len dve malé tlačidlá. “

Hodnotenie: 10 z 10.

Pre ňu Narciso Rodriguez
Najhorúcejšia parfumová voda v našom rebríčku


Vo fotografii - ženská parfémová voda Pre ňu z Narciso Rodriguez. Priemerná cena v Ruskej federácii: 4600 rubľov (50 ml).

Silná a ľahká, vôňa krásy a mladosti je voňavá voda Narciso Rodriguez For Her. Patrí do skupiny kvetinových vôní dreveného pižma, kompozíciu tvorili: úvodné tóny - ruže a broskyne, stredné tóny - jantár a pižmo, základňa - pačuli a santalové drevo.

Čítať viac ...

Hodnotenie: 9,5 z 10.

Eclat D'Arpege z Lanvinu
voňavkárska voda s najčerstvejšou arómou


Na fotografii - Eclat D'Arpege dámska parfémová voda z Lanvinu. Priemerná cena v Ruskej federácii: 2500 rubľov (50 ml).

Ľahký, jemný, chladný Eclat D'Arpege, vydaný v roku 2002, je obľúbený medzi čerstvými vôňami tisícov žien. Pre niekoho je vôňa parfumu spojená s ľahkým letným vánkom, pre iných s ranným ranným slnkom v záhrade, a tretina so slnečným jarným dňom. Vôňa je kvetinová, ovocná, zloženie obsahuje nasledujúce poznámky: zelená lila, pivónia, broskyňové kvety, čajový list, čínsky osmanthus, petitgrain, céder, pižmo a jantár.

výhody:

 • Nie je to nepríjemné.
 • Vhodné pre každý deň.
 • Dosť regálov.
 • Primeraná cena.

nevýhody: príliš veľa ľudí ho chce nosiť.

Z recenzie Eclat D'Arpege:

„Eklu združujem s jarou, s sviežosťou ráno, s morským vánkom. Zdá sa mi tiež, že táto parfuméria je najvhodnejšia pre romantické dni, prechádzky (aj keď nie pod mesiacom). Budem si kupovať tretí v rade. “

„Neviem si predstaviť život bez tejto vône! V mojej zbierke je takmer hlavným. Vhodné pre akúkoľvek sezónu, nosím ho veľmi často. Chápem, ako som neuveriteľne šťastný - nikto v mojom kruhu ho už nepoužíva! Ale na ulici to počujem dosť často.

Hodnotenie: 9 z 10.

Prada cukroví
Najsladšia parfumová voda v našom rebríčku


Na fotografii - Prada Candy dámska parfémová voda. Priemerná cena v Ruskej federácii: 5250 rubľov (50 ml).

Skutočným darčekom pre sladký zub zo slávneho talianskeho módneho domu Prada je parfumovaná voda Candy. Teplý, obálkujúci, dávajúci pohodlie na chladný zimný večer a zároveň lákavý, atraktívny. Patrí do skupiny orientálnych gurmánskych chutí, kompozícia je pomerne jednoduchá: začína pižmom, siamský benzoín slúži ako pokračovanie a základom je karamel.

Čítať viac ...

Hodnotenie: 9 z 10.

Coco Mademoiselle by Chanel
najlepšia klasická parfuméria vody


Vo fotografii - ženský parfém Coco Mademoiselle voda z Chanel. Priemerná cena v Rusku: 5600 rubľov (50 ml).

Vôňa Coco Mademoiselle, prvýkrát vydaná v roku 2001, je verná tradíciám Chanelu - je hlboká, ženská, mierne sexy a nekonečne elegantná. Na rozdiel od mena, parfuméria voda nie je pre vzduch-mladé tvory, ale skôr skutočná dáma, ktorá je sebadôvera a nezávislý. Aroma chypre floral, počiatočné tóny kytice: mandarinka, pomarančový a pomarančový kvet, bergamot. Srdce: jasmín, mimóza, ylang, turecká ruža. Základ: vanilka, vetiver, pačuli, biele pižmo.

výhody:

 • Nádherný, nezabudnuteľný.
 • Noble.
 • Odolný, ekonomický.

nevýhody: ťažké, najmä pre mladé dievčatá av horúcom počasí.

Z recenzie vody Coco Mademoiselle:

„Pred 5 rokmi som z Paríža priniesol fľašu Coco Mademoiselle. Dovolím si to v súvislosti so zvláštnymi príležitosťami, aby som navodil pocit dovolenky ... sviatok života!

„Keď som bol študentom prvého ročníka v inštitúte, dali mi Coco Mademoiselle. Ihneď sa im nepáčilo - ťažké, udusené. Okrem toho som sa ho snažil nosiť na konci jari. Ležal som takmer 6 rokov, nedávno som to našiel, urobil som pár pshikov a ... Takmer som stratil svoju myseľ, keď sa mi otvoril za 20 minút! Úžasné, hlboké, fascinujúce. Potom to nevyriešil ... ".

Hodnotenie: 9 z 10.

Carolina Herrera 212 VIP
voňavkárska voda s najodvážnejšou arómou


Vo fotografii - ženská parfémová voda 212 VIP z Carolina Herrera. Priemerná cena v Ruskej federácii: 4450 rubľov (50 ml).

Jedna z najobľúbenejších vôní je dnes provokatívna a odvážna 212 VIP Carolina Herrera. Nečakaná, odvážna kombinácia exotického ovocia, drahého alkoholu, delikátneho pižma a sladkostí spôsobuje explóziu emócií u mužov aj žien. Aróma patrí do skupiny orientálnych gurmánov, otvára sa poznámkami mučenky a rumu, zachytáva ich pižmo a gardénia a kompozíciu dopĺňajú tenké fazule a vanilka.

výhody:

 • Jasný, jedinečný.
 • Zmyselné.
 • Steady.

nevýhody: úprimný, niektorí sa zdajú byť vulgárne.

Z 212 VIP recenzií:

„Pred tromi mesiacmi sa v mojej kabelke objavil zlatý„ rukáv “212. Poviem, že táto parfumérska voda je najlepšia, naozaj fúka! Na univerzite samozrejme nenosím tento zápach, ale na párty - len super! Chlapci sa k nemu hrnú ako muchy a dievčatá sa čudujúco čudujú, čo vonia tak dobre. “

„Šialená, zaujímavá a opojná aróma! Držte dlhú dobu, dajte elegantný vlak! Vyplní všetok priestor v miestnosti, kam vstúpite. Jeden VUT: trochu zle s dávkou, a budú škrtiť majiteľa a všetci okolo neho. Buďte opatrní pri tejto bombe! “

Hodnotenie: 8,5 z 10.

Ange ou Demon Le Secret by Givenchy
voňavkárska voda s najjasnejšou arómou


Na fotografii - ženská parfémová voda Ange ou Demon Le Secret z Givenchy. Priemerná cena v Ruskej federácii: 4700 rubľov (50 ml).

Na rozdiel od pôvodnej odvážnej a svetlej verzie Ange ou Demon z roku 2009, aktualizovaná verzia parfumérie vody z roku 2014 znie oveľa jednoduchšie: sladká, svieža, s trochou kyslosti. Ľahká ovocná kvetinová nenápadná vôňa, celkom jednoduchá a otvorená. Ten istý výrobca v pyramíde Le Secret identifikoval nasledovné zloženie: brusnica, jazmínový čaj, biely strom. Mnohí obdivovatelia značky Givenchy sa však cítia vo vôni horkých pačuli, zmyselných ruží a vzduchom tajomných leknín a pivónie. Mnoho žien vníma túto vôňu ako „neuveriteľne ženskú a sexy“, pravdepodobne vnímanie vône závisí od temperamentu a prirodzenej sexuality ženy.

výhody:

 • Jednoduché, nie klonovanie.
 • Má skrytú "príchuť".

nevýhody:

 • Nie je príliš odolný.
 • Neotvára sa okamžite a nie na akomkoľvek type pleti.

z recenzia o Ange ou demon je tajné z Givenchy:

„Mám rád obchod, hneď som ho kúpil. Rovnaký večer, sklamanie. Po pol hodine sa zápach stal omnoho slabším, po 3 hodinách som ho prestal cítiť vôbec. Ale kto by si myslel, že ho môj manžel tak miluje! Keď som to necítil, povedal, že vo mne voní „PLEASLY“. O niekoľko dní neskôr som začal cítiť niečo ... tajomné, aj keď sotva postrehnuteľné. “

"Nemôžem pochopiť, čo Ange ou Demon je v parfumovanej vode!" Mám sampler - nalial na seba ... Sladký kompot. Lepkavá, mierne kyslá. Ani anjel, ani démon "necíti." Ale môj priateľ od neho piskne, považuje to za najlepšie ... Podivné.

Hodnotenie: 8 z 10.

Dolce by Dolce & Gabbana
najlepšia kvetinová parfémová voda


Dámska parfémová voda Dolce & Gabbana Dolce je na fotografii. Priemerná cena v Rusku: 5500 rubľov (50 ml).

V roku 2014 predstavila Dolce & Gabbana Design House nový produkt: zmyselnú a jemnú kvetinovú vôňu Dolce. Na rozdiel od mena, parfuméria voda nie je príliš sladká, viac hlboká, romantická. Bude apelovať na mladé dievčatá, ako aj na dospelé dámy. Úvodné poznámky: neroli, papája kvet. Stredné: lekno, amarylis a biely narcis. Dokončenie zloženia pižma a santalového dreva.

Z recenzie spoločnosti Dolce:

„Som veľmi rád, že som konečne našiel svoju najlepšiu parfumovanú vodu na každý deň! Milujem kvetinové vône a Dolce je vynikajúcim predstaviteľom tejto série. Dobrou správou je, že je mäkká, nenápadne sladká. Jeden mínus nie je veľmi ekonomický, pretože počas dňa musíte aktualizovať niekoľkokrát. “

Čítať viac ...

Hodnotenie: 8 z 10.

Aká je najlepšia parfumová voda?

Na túto otázku nie je žiadna odpoveď a nie je možné. Súdiac podľa skúseností miliónov žien v celej histórii parfumérie môžeme bezpečne povedať, že ani jedna vôňa nemôže osloviť absolútne všetky ženy. Okrem toho, parfum je odhalený na koži rôznych typov svojím vlastným spôsobom, a to je nemožné predvídať - na koho sa vôňa hodí. Výber najlepšej parfumovej vody teda závisí nielen od chuti a temperamentu ženy, ale aj od vlastností jej pokožky.

Pozor, sú kontraindikácie, je nutná konzultácia s odborníkom.

Loading...