10 najlepších online obchodov s oblečením

Alebo ako rýchlo a lacno aktualizovať svoj šatník

Každoročne sa zvyšuje počet užívateľov, ktorí nakupujú oblečenie prostredníctvom internetu. Existujú dôvody na to: po prvé, nie je potrebné ísť z obchodu do obchodu pri hľadaní vhodnej veci, po druhé, je oveľa výhodnejšie objednať tovar cez internet, pretože cena nezahŕňa náklady na prenájom miestnosti a nie sú žiadne ďalšie poplatky. Okrem toho môžete nakupovať tovar z európskych skladov a nemusíte chodiť nakupovať do zahraničia.

Rebríček najobľúbenejších internetových obchodov s oblečením - TOP 10

Poradie zahŕňa najlepšie, známe a populárne on-line obchody s oblečením s dobrou povesťou. Pri zostavovaní TOP-10 boli zohľadnené pozitívne a negatívne hodnotenia zákazníkov, ako aj rozsah produktov a kvalita poskytovaných služieb v kontrolovaných predajniach. Na základe toho bol každý obchod hodnotený.

názov

rysy

hodnotenie

Asos

Moderný, "pokročilý" obchod

10

Proskater.ru

Kvalitné oblečenie pre šport

10

OTTO

K dispozícii je veľa veľkostí

9

Lamoda

Pohodlná obsluha

9

Wildberries

Veľký výber

9

InCity

Dobrá kvalita značky

9

Ostin

Štýlové oblečenie

9

QUELLE

Skutočné modely

8

Kira plastinina

Originálne, svetlé veci

7

aliexpress

Lacné oblečenie

7

Asos - moderný internetový obchod s oblečením


V internetovom obchode Asos si môžete vybrať oblečenie, obuv a doplnky z neuveriteľne širokého sortimentu, ktorý sa pravidelne aktualizuje. Celkovo stránka obsahuje viac ako 40 000 modelov od 850 firiem. Ceny sú potešujúce: náklady na tovar sú uvedené v rubľoch a niekedy je pomer cena-kvalita niekedy prekvapujúci: môžete získať veľmi slušné veci veľmi rentabilne. Konštantné predajné a diskontné kódy. Okrem toho, na mieste môžete získať radu od stylistov, kúpiť alebo predať vinobranie a použité predmety, dozvedieť sa o módne trendy, zúčastniť sa súťaží. Tento internetový obchod je neuveriteľne obľúbený u mladých ľudí na celom svete.

klady:

 • Bezchybná reputácia internetového obchodu.
 • Unikátne produkty.
 • Dobrý pracovný help desk.

nevýhody:

 • Pomerne dlhá dodacia lehota.
 • Pre kupujúcich je niekedy ťažké určiť správnu veľkosť alebo nie je k dispozícii.

Z recenzie o internetovom obchode Asos:

"Awesome, sama je najlepší internetový obchod, zaujímavé stránky! Už viac ako rok nakupujem len oblečenie - netreba tráviť čas na nákupoch. “

„Nikdy som nemal problém s veľkosťou. Pre tých, ktorí pravidelne využívajú služby internetových obchodov, nie je táto otázka relevantná. Ak nemôžete určiť - existuje mnoho článkov v sieti na pomoc začiatočníkom. "

ohodnotenie: 10 z 10. Najlepší internetový obchod s oblečením pre milovníkov nakupovania cez internet.

Proskater.ru - najlepší obchod so športovými potrebami


Stránky internetového obchodu predstavujú širokú škálu detského a športového oblečenia pre šport a outdoorové aktivity. Široký výber kvalitného príslušenstva: hodinky, okuliare, batohy a tašky. Môžete si tiež kúpiť v súčiastkach korčule a snowboard. Stránka prezentuje produkty takých značiek ako NIKE, QUIKSILVER, WRANGLER, BURTON, ROXY, NEFF a mnoho ďalších. Každý výrobok má vysoko kvalitné fotografie a podrobný popis, takže je veľmi ťažké urobiť nesprávnu voľbu. Tam je časť zľavnené produkty, kde si môžete urobiť vyjednávania. Dodacie práce v celom Rusku, v mnohých miestach je možnosť montáže, návratový systém funguje hladko.

klady:

 • Európskeho tovaru.
 • Slušná služba.

nevýhody:

 • Ceny sú v obchodoch, cena niektorých tovarov je príliš vysoká.
 • Nie všetky miesta majú dopravu zdarma.

Z recenzie o internetovom obchode Proskater.ru:

„Neustále objednávam oblečenie na kvalitu snehu, nikto nemá. Komponenty možno objednať aj on-line, bude to oveľa lacnejšie ako v obchode. “

ohodnotenie: 10 z 10. Kvalitné, originálne veci.

OTTO je najlepší online obchod s oblečením veľkých veľkostí.


Okrem pánskeho, dámskeho, detského oblečenia a obuvi predstavuje internetový obchod OTTO viac ako dvetisíc kusov odevov veľkých veľkostí. Ženy si môžu vybrať pre seba veci nielen štandardných veľkostí, ale aj vyzdvihnúť niečo, v závislosti na ich výške. Internetová stránka obchodu má pohodlný vyhľadávací systém pre produkty podľa kategórií, napríklad kancelárske oblečenie, večerné šaty, nepremokavé oblečenie pre deti. Vysoko kvalitné výrobky od známych značiek ako North Face, Guess, Levi´s, Bruno Banani a mnoho ďalších.

klady:

 • Nízke ceny s vynikajúcou kvalitou.
 • Nie sú žiadne problémy s vrátením tovaru.

nevýhody:

 • Doprava zdarma.

Z recenzie O online obchode s odevmi OTTO:

„Najlepšie veci sú tie, ktoré prichádzajú zo skladu v Nemecku. Je pravda, že čakanie trvá dlhšie, ale stojí to za to! “

„Spočiatku som neveril, že takéto vysoko kvalitné oblečenie sa dá kúpiť za smiešne ceny, ale o tom som bol presvedčený viac ako raz. Teraz sa celá rodina v Otte oblieka. “

ohodnotenie: 10 z 10. Ak nie je k dispozícii doprava, môžete zatvoriť oči vzhľadom na prednosti internetového obchodu.

Lamoda - najlepší internetový obchod s rýchlou a bezplatnou dopravou


V internetovom obchode Lamoda si môžete kúpiť oblečenie značky Lacoste, Camelot, Helly Hansen, Jennyfer a mnoho ďalších. Cenové kategórie sú rozdielne: existujú produkty za prijateľné ceny pre všetkých, existujú exkluzívne drahé položky od značiek ako Just Cavalli, Iceberg, Boss Orange. Spolu predstavovali viac ako dva milióny pozícií. Stránka má časti tovaru so zľavami, novými produktmi, prvotriednym oblečením, športovými potrebami. Existuje aj bonusový systém, rôzne spôsoby platby.

klady:

 • Bezplatné a rýchle doručenie po celom Rusku, vzhľadom na čas na vyskúšanie pred kúpou.
 • Možnosť nákupu prémiového oblečenia s vážnou zľavou.

nevýhody:

 • Sťažnosti na služby zákazníkom.

Z recenzie o internetovom obchode Lamoda: t

„Zo všetkých on-line obchodov s oblečením je Lamoda to najlepšie! Voľba je obrovská, objednávky sa okamžite prinášajú, môžete si vyskúšať to, čo sa nehodilo - odmietnuť. Obliekam sa tam! “

ohodnotenie: 9 z 10. Jeden bod je odstránený pre negatívnu spätnú väzbu zákazníkov na zákaznícky servis (nezdvorilí operátori, niekedy objednávky sú „stratené“).

Wildberries - najlepší internetový obchod s oblečením


Internetový obchod Wildberries predstavuje širokú škálu oblečenia a obuvi od renomovaných výrobcov, len asi dvetisíc značiek. Môžete si vybrať oblečenie ekonomickej triedy aj prémiovej úrovne. Okrem predaja, pravidelní zákazníci poskytujú špeciálne zľavy. Dodávka je bezplatná v celom Rusku, v mnohých mestách fungujú prepravné miesta.

klady:

 • Výber oblečenia pre každý vkus.
 • 24-hodinová servisná služba.
 • Špeciálne programy pre stálych zákazníkov.

nevýhody:

 • Niektoré ceny tovarov sú príliš vysoké.
 • Ťažké a dlhé konanie o návrate.

Z recenzie o obchode s oblečením Wildberries online:

„Systém dodávky bol upravený, nikdy som nemal žiadne problémy, aj keď som urobil dosť veľa objednávok. Vždy načas, kuriéri sú zdvorilí, čakajú, kým sa snažia o veci. “

„Nie je to lacné, ale stojí za to: je to pohodlné, rýchle, nemusíte chodiť nakupovať celé hodiny.“

ohodnotenie: 9 z 10. Napriek pohodliu objednávania, odstránime jeden bod pre časté sťažnosti na návratový systém a relatívne vysoké ceny.

INCITY - najlepší online obchod s oblečením značky


Internetový obchod predstavuje oblečenie, obuv a doplnky značky INCITY. Spoločnosť Modny Continent, ktorá vyrába tovar pod touto značkou, je jednou z najväčších federálnych sietí s vynikajúcou reputáciou. Oblečenie rôznych štýlov, pre rôzne vekové kategórie. Stránka má časti pánskeho a dámskeho oblečenia a starala sa aj o deti. Kupujúci môže získať certifikát do školy krasokorčuľovania. Stránka má predajnú sekciu, existujú propagačné akcie, napríklad doprava zdarma.

klady:

 • Bezchybný servis.
 • Hodná kombinácia ceny a kvality.

nevýhody:

 • Nie príliš veľký sortiment.

Z recenzie O obchode INCITY:

„Prilákajú nielen prijateľné ceny, ale aj jedinečnosť vecí, kvalitu. Kúpil som si tam svoje obľúbené šaty, sotva som si to zobral - nikdy som nevidel také veci nikde inde. “

ohodnotenie: 9 z 10. Ak by bol sortiment širší, bolo by možné dať "10".

Ostin - najlepší internetový obchod s oblečením pre mužov


Na stránkach internetového obchodu Ostin milovníci štýlového a moderného oblečenia si určite vyberú tú správnu vec pre seba. Príjemne prekvapený radom pánskeho oblečenia: predstavil veľa svetrov, košele, nohavice, bundy a doplnky. Kvalita tovaru je „na vrchole“, materiály sú odolné. Položky z minulých zbierok sú vystavené s vážnou zľavou, je tu klubový program, ktorý vám umožní ušetriť až 30% nákladov.

klady:

 • Vysoko kvalitné oblečenie.
 • Atraktívny systém zliav.
 • V mnohých mestách sú obchody, kde si môžete vybraný model prezrieť alebo zakúpiť.

nevýhody:

 • Len platené doručenie, čiastočné odmietnutie je možné len v rámci Moskovskej oblasti.

Z recenzie O online obchode s odevmi Ostin:

„Značka sa osvedčila v mnohých krajinách sveta, má mnoho„ fanúšikov “, som v popredí.“

„Európska kvalita vecí, módne modely, veľa veľkostí, dodávka do bytu - čo by mohlo byť lepšie?“.

ohodnotenie: 9 z 10. Bolo by pekné mať väčší sortiment takýchto úžasných vecí.

QUELLE - internetový obchod módneho cenovo dostupného oblečenia


Na internetovej stránke internetového obchodu QUELLE si môžete vybrať lacné a kvalitné veci: oblečenie, obuv, domáce potreby. Prezentované mnoho moderných značiek: NEXT, VENCA, S.OLIVER, TAMARIS, TOM TAILOR a ďalšie. Výrobky z aktuálnych zbierok, katalógy sú pravidelne aktualizované. Oblečenie je možné zvoliť podľa štýlu, prezentujú sa aj veľké veľkosti. Široká ponuka spodného prádla a pyžamu pre celú rodinu.

klady:

 • Pohodlie a jednoduchosť objednávok.

nevýhody:

 • Nie vždy fotografia na stránke zodpovedá prijatému produktu.
 • Vážené doručenie.

Z recenzie O online obchode QUELLE:

„Vzhľadom na ceny je to prijateľná kvalita vecí. Prečo si každý myslí, že blúzka za 200 rubľov by mala mať kvalitu, ako keby stála 2000? To sa nestane ... ". T

„Už 7 rokov objednávam oblečenie v QUELLE, veľmi pohodlné. Niekedy je dodávka oneskorená a veľkosť sa nehodí, ale nikdy nebol problém s vrátením peňazí. “

vyhodnotenia: 8 z 10. Môžete bezpečne odstrániť dva body za skutočnosť, že niekedy prinášajú zlé výrobky, ktoré kupujúci videl na fotografii.

Kira Plastinina - najlepší internetový obchod pre mládež


Online obchod Kira Plate - to je oblečenie a obuv "pre amatérske." Nie všetci ocenia jasné, originálne, "odvážne" veci. Okrem toho, vzhľadom na nízke náklady, tovar sa nelíšia trvanlivosť. Ale sú to mladé módne ženy, ktoré ocenia možnosť aktualizovať celý šatník štýlovými a módnymi vecami, pričom utrácajú skôr „skromné“ množstvo peňazí. Sortiment zároveň poteší: prezentuje sa mnoho štýlov a farieb. Stránka má časť nových produktov, predajňu (časť „predaj“), často sa jedná o propagačné akcie. Bežní zákazníci využívajú zľavy na karte až do výšky 10% a pri narodení - 20%. Bezplatné doručenie je vo veľkých mestách Ruska.

klady:

 • Zaujímavá dizajnérka.

nevýhody:

 • Nie vždy kvalitné materiály.

Z recenzie O online obchode s odevmi Kira Plastinina:

"Mám dve dospievajúce dcéry a tento obchod je pre nás darom z nebies!" Neviem, kde inde by som mohol kúpiť toľko oblečenia za obmedzenú sumu peňazí. Mimochodom, môžem si vybrať aj niečo pre seba. “

ohodnotenie: 7 z 10. Tri body môžu byť odstránené kvôli tomu, že niektoré veci strácajú atraktívny vzhľad po prvom praní.

Aliexpress je najlepší online obchod s lacným oblečením


Hlavnou výhodou čínskeho internetového obchodu Aliexpress - neuveriteľne nízke ceny za oblečenie, obuv, doplnky, vybavenie a dokonca aj nábytok. Sortiment možno nazvať naozaj obrovský - výrobky z niekoľkých desiatok čínskych výrobných spoločností. Kvalita vecí je iná, ale ak si vyberiete pre seba niekoľko osvedčených značiek, ako napríklad SnowImage (bundy a bundy), môžete získať produkty slušnej kvality. Keďže stránka obsahuje mnoho rôznych predajcov, pozornosť by sa mala venovať ich reputácii, aby nákupy boli len zo spoľahlivých a dôveryhodných.

klady:

 • Nízke ceny a široká ponuka.

nevýhody:

 • Dlhé dodanie.
 • Kupujúci má určité riziká pri výbere spoľahlivého predajcu.

Z recenzie O internetovom obchode Aliexpress:

„Oblečenie pre celú rodinu sme si objednali 2 roky - boli sme nespokojní len s termínom dodania, inak neboli žiadne sťažnosti.“

„Objednávku som zaplatil, po ktorom bol v zmrazenom stave, teraz nie je možné vrátiť sa. Správa stránky odpovedá, že predávajúci je "zrušený" a nič sa nedá urobiť. "

ohodnotenie: 7 z 10. Internetový obchod stráca s najlepšími obchodmi s oblečením kvalitu, pohodlie a spoľahlivosť - ale vyhráva podľa ceny.

Ktorý internetový obchod s oblečením je lepší?

Odpoveď na túto otázku závisí od vkusu a preferencií každého zákazníka. Ak človek dodržiava určitý štýl oblečenia a zostáva verný zvolenej značke, bude mať rád obchody ako Ostin, INCITY. Ak chcete niečo nové, potom by ste sa mali pozrieť na stránky Wildberries, QUELLE. Kvalitný tovar nájdete v internetových obchodoch OTTO, Asos, Proskater.ru. Milovníci ušetriť na stránkach Aliexpress, Kira Plastinina. Pre tých, ktorí nechcú dlho čakať na balík, je vhodné zistiť vopred termín dodania a najprevádzkovejšou možnosťou je obchod Lamoda.

Loading...