Najlepšie termoprádlo - Top 9

Tepelné prádlo: pohodlie a teplo za každého počasia

Dnes nemusíte dať na "sto oblečenie", aby nedošlo k zamrznutiu v chladnom počasí. Jednoduché, praktické a krásne termoprádlo samo reguluje telesnú teplotu, odstraňuje pot a poskytuje maximálny komfort pre osobu.

Kritériá pre výber najlepšieho termoprádla

Typ termoprádla

Ak chcete vrstvené oblečenie potešil svojho majiteľa, musíte si vybrať presne podľa svojho účelu. Termoprádlo môže byť:

 • športu alebo absorpcie vlhkosti. Je určený na aktívnu fyzickú aktivitu na čerstvom vzduchu.
 • alebo úsporu tepla. Jeho hlavnou funkciou je udržiavať telo v teple, je vhodný aj na intenzívnu fyzickú námahu.
 • hybrid. Kombinuje vlastnosti oboch predchádzajúcich typov kombináciou materiálov s rôznymi vlastnosťami.

Pri strihaní a dizajne je spodná bielizeň rozdelená na pánske, dámske a unisex. Detské termoprádlo stojí od seba: podlieha zvýšeným požiadavkám na komfort a tepelne úsporné vlastnosti. Výrobcovia spravidla vyrábajú tri typy detského oblečenia: pre pasívne, poloaktívne a aktívne prechádzky.

Materiály a zloženie

Pre športové termoprádlo sa používa 100% syntetických materiálov: lepšia odolnosť voči vlhkosti a odolnosť. Bavlna a vlna sa používajú na každodenné spodné prádlo, ktoré má vysoké tepelne úsporné vlastnosti, ale odvádza vlhkosť horšie a opotrebováva sa rýchlejšie. Najteplejší spodná bielizeň je vyrobená z ovčej vlny merino, ale pri výbere 100% vlnenej bielizne by ste sa mali uistiť, že telo nepichne!

Na zlepšenie spotrebiteľských charakteristík sa do zloženia termoprádla pridávajú hodvábne a bambusové vlákna. Bielizeň so zmiešanými vlastnosťami (hybrid) má zmiešanú štruktúru: prírodné vlákna a syntetické v rôznych pomeroch, najčastejšie 50/50.

Je dôležité: Termoprádlo nie je fľaša na horúcu vodu, ale pohodlný spôsob na odstránenie vlhkosti z pokožky a udržanie telesného tepla. Bez „správneho“ vrchného oblečenia (membránový oblek av prípade potreby fleece poddev, polartek) termoprádlo nebude fungovať tak efektívne, ako uvádza výrobca.

Výrobcovia kvalitného termoprádla

Pri výbere najlepšie termoprádlo, musíte pochopiť, že na vyhodnotenie "oko" prítomnosť špičkových technológií v produkte nebudete úspešní. Cenový expert preto namiesto lacných produktov jednodňových firiem odporúča, aby uprednostňovali známe značky, ktoré pôsobia na trhu už mnoho rokov a oceňujú ich povesť. Slávne firmy Remeslo, ODLO, X-bionik, Marmot a iní ponúkajú veľmi širokú škálu termoprádla, opierajúc sa o športové a príležitostné možnosti: pánske, dámske, detské. Najobľúbenejšie značky: Norvège (Nemecko) a Guahoo (Fínsko-Čína) - nájdete ponuky pre celú rodinu a akúkoľvek situáciu.

Princíp „drahší, tým lepšie“ pri výbere termoprádla často funguje, ale nie vždy. V lacnom segmente sú tiež pomerne dobré modely, napríklad ležérne spodné prádlo. Comazo (Nemecko) a športu Brubeck (Poľsko). Ruskí výrobcovia však stále nemajú čo chváliť: ich lacné termoprádlo sa v skutočnosti často javí ako bežné spodné prádlo bez špeciálnych vlastností. Jedinou výnimkou sú produkty. redfox a "zliatina».

Top termálne prádlo - TOP-9

Cenový expert vybral 9 produktov najpopulárnejších a najskúsenejších značiek.

názov

Odhadovaná cena súpravy (tričko + spodky)

rysy

Hodnotenie na 10-bodovej stupnici

Craft aktívne

2100

najpohodlnejšie a funkčné syntetické termoprádlo

10

Janus

6000

kvalitné termoprádlo vyrobené z prírodných materiálov

9.9

Norfin Nord

3500

Výborné fleece termoprádlo pre rybolov a lov 9.7

9.8

Joha bavlna / vlna

3200

najlepšie termoprádlo pre deti

9.7

Norvège

5600

najobľúbenejšie termoprádlo

9.6

Brubeck Webster Termo

2900

Športové spodné prádlo za cenu každý deň

9.6

Teplý trend ODLO

5500

veľký výber dámskeho termoprádla pre šport a rekreáciu

9.5

Guahoo

5000

klasické pánske termoprádlo pre každodenné nosenie

9.4

Comazo

1500

dobré termo spodné prádlo

9.2

Pozrime sa na každý vybraný model.

1. Craft Active
najpohodlnejšie a funkčné syntetické termoprádlo


Priemerná cena v Ruskej federácii: 2100 str.

Prečo v našom hodnotení: efektívne pri nízkych nákladoch.

Termo prádlo Craft je vyrobené z veľmi tenkej, takmer beztlakovej polyesterovej priadze, ale zahrieva sa v pohode. Všetky "chyba" špeciálnych technológií väzba vlákien a krajčírskych funkcií. Spodná bielizeň je ideálne pripevnená k telu a vyrovná sa s odstránením vlhkosti. Price Expert ho považuje za najefektívnejší, najpohodlnejší a ideálne kombinujúci cenu a kvalitu.

klady:

 • široký rozsah;
 • dokonalé uchytenie;
 • ploché elastické švy;
 • predávané v súpravách a jednotkách.

nevýhody: nebol zistený.

Typické recenzie termoprádlo Craft aktívny:

„Craft Aktívne termoprádlo je najlepšie - je veľmi pohodlné, dobre udržiava teplo a aktívne odstraňuje vlhkosť! Nevyhnutné pre aktívnu zimnú zábavu a prechádzky s dieťaťom.

"Sedí ako temnota!" Nohavice sú presne na výšku (ako je uvedené na mriežke veľkosti), pás nie je zovretý, tričko má tvar, rukávy tiež úplne zakrývajú ruky. “

2. Janus
najlepšie termoprádlo vyrobené z prírodných materiálov


Priemerná cena súpravy v Ruskej federácii: 6000 p.

Prečo v našom rebríčku: 100% prírodné zloženie.

Vizitkou nórskej spoločnosti Janus je výroba termoprádla len z prírodných vlákien: merino vlny, bavlny a hodvábu. Jedná sa o kvalitné a drahé oblečenie pre pohodlný pobyt v chlade dospelých a detí všetkých vekových kategórií.

klady:

 • prírodný;
 • hypoalergénne;
 • rozmanitosť sortimentu a dizajnu.

mínus: cena.

Typické recenzie na termoprádlo Janus:

„Najlepšie termoprádlo! Kúpim druhú sezónu. Tenké, príjemné aj na nahom tele, nie je malé, vďaka pružnosti sa dobre hodí na postavu. “

„Veľmi kvalitné termoprádlo, radím všetkým, najmä tým, ktorí sú alergickí na syntetiku. A ak dostanete zľavu, potom je cena rozumná. "

3. Norfin Nord
najlepšie termoprádlo fleece pre rybolov a poľovníctvo


Priemerná cena v Ruskej federácii: 3500 r.

Prečo v našom hodnotení: sen rybára a lovca

Univerzálna spodná bielizeň je určená pre veľmi chladné počasie a miernu fyzickú aktivitu a podľa recenzií je vhodná na zimný rybolov a poľovníctvo. Materiál - 100% microfleece (NORfeece Micro) vám umožní rýchlo odstrániť vlhkosť a udržať teplo počas sedavej činnosti. Norfin Nord sa dá úspešne používať s vysokou fyzickou aktivitou, pričom na sebe má extra tenkú spodnú bielizeň.

klady:

 • teplé a mäkké;
 • je dokonale vymazaná a rýchlo schne;
 • elastické manžety a pás.

nevýhody: úzky rozsah.

Typické recenzie na termoprádlo Norfin nord:

„Štyri roky som ho používal na zimný rybolov a nákup som nikdy neľutoval. Veľkosť, ako som šil, veľmi pohodlné, suché, teplé.

"Môj osobný záver, termálne spodné prádlo Norfin Nord je hodné pozornosti a dokonale odôvodňuje svoj účel!"

4. Joha bavlna / vlna
najlepšie termoprádlo pre deti


Priemerná cena v Ruskej federácii: 3200 r.

Prečo v našom rebríčku najlepších: najlepšie jemné termoprádlo pre najmenších.

Spodná bielizeň Yoha je obzvlášť rešpektovaná informovanými rodičmi. To nielenže funguje, udržuje teplo a odstraňuje vlhkosť, ale poskytuje aj maximálny komfort pre malé deti. Joha nelepí, nerozdrví sa, je veľmi mäkká, hypoalergénna a široká škála vám umožní vybrať si "oblečenie" pre deti akéhokoľvek veku, počnúc narodením.

klady:

 • vysoká kvalita;
 • široký rozsah;
 • rôznych farieb.

mínus: nízka odolnosť voči opotrebeniu.

Typické recenzie na termoprádlo Joha:

„Bielizeň je veľmi mäkká, príjemná a dobre vyrobená, s plochými švami. Po mnohých praniach zostal vzhľad rovnaký - všetko je biele, nedeformované a bez peliet. “

„Odevy nosíme termoprádlo Joha a sme spokojní, cena je nižšia ako mnoho iných značiek a kvalita je na úrovni. To, čo ma rozrušilo, je, že časom dochádza k potiahnutiu látky, ale to nemá vplyv na ochranné vlastnosti. “

5. Norveg
najobľúbenejšie termoprádlo


Priemerná cena v Ruskej federácii: 5600 r.

Prečo v našom rebríčku najlepšie: termoprádlo pre celú rodinu.

Veľmi populárne a rôznorodé termoprádlo vyrobené v Nemecku, určené pre mužov, ženy, deti, bábätká a tehotné! Všetky nórske modely sú tenké, ľahké, úplne neviditeľné na tele a nie sú viditeľné pod oblečením. V tejto tepelne úspornej funkcii tohto termoprádla vykonáva "dokonale". Hlavnými materiálmi sú syntetický termolight, vlna merino, bavlna a modely s prídavkom hodvábu.

klady:

 • ľahký kvalitný materiál;
 • ploché švy;
 • anatomická forma
 • predávané v oboch jednotkách a súpravách - ľahko sa prispôsobia veľkosti.

nevýhody:

 • cena;
 • niektoré farebné schémy.

Typické recenzie :

„Sme veľmi radi! Nikdy som nebol mokrý, bol vždy teplý a príjemný na dotyk. Najdôležitejšou vecou je, že je tenká a nezaťažuje telo. Môžete povedať, že to necítite na sebe!

„Najlepšie termoprádlo je veľmi mäkké, tenké, nevyzerá ako vlna a je veľmi teplé. Umyte v aute, nevalí sa. Ploché švy!

6. Brubeck Webster Termo
najlepšie športové termoprádlo za cenu každý deň


Priemerná cena v Ruskej federácii: 2900 r.

Prečo v našom hodnotení: lacná zónová syntetika.

Termo prádlo Brubeck Webster Termo sa skladá z polyamidu, polyesteru a elastanu. Je celoročná a môže byť použitá v chladnom počasí až do -10 pre lyžovanie, hokej a iné zimné športy, ako aj v teplom počasí až +20 pre beh, horolezectvo, cyklistiku a motorku. Hlavným účelom je uvoľnenie potu a zachovanie mikroklímy tela.

klady:

 • trvanlivé;
 • bezproblémové;
 • existujú oblasti zvýšeného vetrania;
 • dokonalé uchytenie;
 • bakteriostatický.

nevýhody: nezachováva teplo (ale nie je na to určený).

Typické termálne prádlo Brubeck Webster termo:

„Za tieto peniaze je to celkom pracovný nástroj, zónová syntetika, určená pre aktívne zaťaženie. Aplikačné skúsenosti ukázali, že táto práčovňa pracuje s vlastnými peniazmi. “

„Nikdy by som neveril, že syntetika môže byť lepšia ako prírodné látky vo vlastnostiach, ak by si nekúpili sadu termálneho prádla Brubek. Nie je cítiť na tele, svetlo, zatiaľ čo lyžovanie veľmi rýchlo odstraňuje vlhkosť z oblečenia. “

7. Teplý trend ODLO
najlepšie dámske termoprádlo pre šport a rekreáciu


Priemerná cena za súbor v Ruskej federácii: 5500 r.

Prečo v našom hodnotení: dizajn + kvalita.

Termoprádlo švajčiarskej značky ODLO sa vyznačuje nielen svojou kvalitou a odolnosťou, ale aj svojím jasným dizajnom. Vykonáva sa z inovatívnych syntetických materiálov spoločnosti. Rôzne druhy strihu, veľkolepé farby a povrchové úpravy, perfektne zapadajúce na obrázku, robia toto termoprádlo obzvlášť atraktívnym pre fair sex.

klady:

 • vysoká kvalita;
 • široká škála modelov a farieb;
 • rozsah veľkostí (XS-XL).

mínus: cena.

Typické recenzie na termoprádlo odlomí:

"Veľmi mäkká, svetlá, teplá s dlhým rukávom, vzala L, sedí v pevne, krásne, hrdlo je stlačené, ale netlačí, vnútri hromadu, veľmi ľahké, som šťastný !!!"

„Cool, najlepšie termoprádlo je štýlové a dokonale obalí telo. Je pekné, že si môžete vybrať z rôznych farieb presne to, čo sa vám páči. "

8. Guahoo
Najlepšie pánske termoprádlo pre každodenné nosenie


Priemerná cena v Ruskej federácii: 5000 r.

Prečo v našom hodnotení: klasická verzia bez zvonov a píšťaliek.

Fínska značka Guahoo je v Rusku známa viac ako 10 rokov. Pod týmto názvom sa vyrába klasické termoprádlo pre každý deň a pre šport. Viskóza-akrylová syntetika (wormSoft) v kombinácii s bavlnou alebo merino vlnou je najlepším riešením pre akékoľvek počasie od chladného po veľmi chladné. Výrobca ponúka 5 variantov bielizne pre rôzne teplotné podmienky a 3 možnosti pre rôzne stupne fyzickej aktivity.

klady:

 • rôzne modely pre rôzne situácie;
 • ploché švy;
 • široká škála farieb.

nevýhody: Rez a kvalita švov nie sú dokonalé.

Typické recenzie na termoprádlo Guahoo:

„Najlepšie termoprádlo pre každý deň. Dobre sa tiahne, je vhodná pre vysoké i široké, ľahko sa vymazáva. Kolená sú vytiahnuté, ale to nie je kritické. “

„Suché, teplé, pohodlné, pletené tenké ploché švy vám umožnia nosiť pod priliehavým oblečením a vyzerať reprezentatívne. Z mínusov: slabá žuvačka a trochu zvláštny strih.

9. Comazo
dobré lacné termoprádlo


Priemerná cena v Ruskej federácii: 1500 r.

Prečo v našom hodnotení: zvládne svoju úlohu za málo peňazí.

Nemecká spodná bielizeň Komatso je lacná, ale pracuje podľa všetkých pravidiel termoprádla: odstraňuje pot a udržuje teplo. Sortiment 3 druhov bielizne pri rôznych teplotách od -10 do -35 stupňov.

klady:

 • cena;
 • prijateľnú kvalitu.

nevýhody:

 • časom značne roztiahnuté;
 • "Bolshemerka".

Typické recenzie Comazo:

"Toto termoprádlo nie je pre aktívne športy (príliš teplé), ale pokojne ísť do práce a domov je najlepšou voľbou pre tento druh peňazí."

„Bielizeň je veľmi príjemná na dotyk. Nevyťahuje sa, ale nezapadá ako spodná bielizeň. Len je potrebné brať na veľkosť menej - je to väčšie a po umytí sa tiež natiahne. “

Ktoré termoprádlo je lepšie kúpiť?

Ako vidíte, termálne spodné prádlo už nie je exotické: na ruskom trhu je toho veľa a zo dňa na deň sa stáva čoraz populárnejším. Pred nákupom, "Expertné ceny" odporúča jasne definovať, pre aké účely je kúpené termoprádlo, a potom to bude naozaj efektívne a dá vám teplo a pohodlie. Majte dobré nákupy!

Loading...