8 top tenisky značiek

Alebo ako platiť dvakrát

Dnes väčšina Rusov s priemernými príjmami dodržiava princíp „Nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci.“ Topánky, zvyčajne zaberajú významný stĺpec v rozpočte, takže jeho nákup by mal byť venovaná osobitná pozornosť. Poďme zistiť - aké značky tenisky nesklamú ich majiteľov.

Nike tenisky
najobľúbenejšie vo svete športu


Vo fotografii - pánske tenisky NIKE AIR MAX 2015 (GS) s airbagom na odpruženie členkových kĺbov. Priemerná cena v Ruskej federácii: 5445 rubľov.

Nike tenisky nie sú bezdôvodné prvé v našom zozname najlepších. Po pol storočia svojej existencie, Nike s istotou prekonal a opustil ďaleko za svojimi konkurentmi v oblasti športovej obuvi. Dnes je Nike jednou z najznámejších a najúspešnejších značiek, ktorá získala uznanie od profesionálnych športovcov a aktérov aktívneho životného štýlu.

Sortiment športovej obuvi je pravidelne aktualizovaný s prihliadnutím na módne trendy a zavádzanie najnovších technológií vo výrobe. Fanúšikovia spoločnosti Nike si cenia spoločnosť pre svoju dokonalú povesť a vysoko kvalitné športové výrobky. Zástupcovia značky boli slávni profesionálni športovci: basketbalový hráč Michael Jordan (séria Nike Air Jordan bola vydaná špeciálne pre neho), golfista Tiger Woods, futbaloví hráči Ronaldinho a Christian Ronaldo, tenisári Roger Federer a Rafael Nadal.

výhody:

 • Viacsmerová značka: tenisky pre beh, tímové športy, kopačky a modely pre mládež.
 • Neustále aktualizovaná zostava.

nevýhody: nebol zistený.

Od Nike tenisky hodnotenie: t

„Odkedy som si kúpil svoju prvú Nike (asi pred 15 rokmi), verím tejto spoločnosti - kvalita, dizajn, cena sú splnené. Nie som z nich vôbec unavený a svoje preferencie nemenia. “

„Obrovský rozsah Nike je úžasný! Rovnako ako polovica mesta v nich ide, však, žiadny z jeho priateľov nemajú rovnaký model ako ja.

Hodnotenie: 10 z 10.

adidas
vysoko kvalitné tenisky


Na fotografii - Adidas Springblade bežecké tenisky (kolekcia 2015). Priemerná cena v Ruskej federácii: 8990 rubľov.

Spoločnosť Adidas, založená v roku 1920 dvomi bratmi Dassler, niekoľkokrát zažila vzostupy a pády. Avšak vďaka podniku a tvrdej práci majiteľov spoločnosti, chytil jeho 20% trhu športovej obuvi (to nie je 35%, ako Nike, ale dosť veľa). Adidas vydala prvé futbalové topánky s vymeniteľnými hrotmi a prilákala svojich zákazníkov tri štvrtiny hráčov futbalu.

Dnes Adidas vyrába nielen spoľahlivé ortopedické topánky pre profesionálny šport a beh, ale aj praktické modely pre každodenný život v štýle retro alebo NEO. Adidas neberie do úvahy najnovšie technológie, uvoľňuje zbierky oblečenia a obuvi ako „CLIMACOOL“ (špeciálne materiály zachovávajú optimálnu telesnú teplotu v extrémnych podmienkach).

výhody:

 • Značka slávy, "klasiky žánru".
 • Kvalitné materiály, topánky nie sú roztrhané.

nevýhody: nebol zistený.

Z recenzií adidas:

„Najlepšie tenisky sú módne, štýlové, pohodlné! Jedna nevýhoda - ponáhľajú sa tak dlho, že sa začnú obťažovať ... ". T

„Kúpil som si futbalové topánky Adidas asi pred rokom, som veľmi rád. Dokonca aj v daždivom počasí, s istotou držím svoju rovnováhu, hrot je vynikajúci. Kvalita materiálu je špičková a cena je celkom prijateľná. Mám na mysli kúpu nového modelu tejto spoločnosti, keď ich dokončím. “

Hodnotenie: 9.5 z 10.

Nový zostatok
top mestské tenisky


Na fotografii - New Balance 574 tenisky Priemerná cena v Ruskej federácii: 3300 rubľov.

New Balance, ktorá vznikla pred viac ako 100 rokmi, sa pôvodne špecializovala na ortopedickú obuv av polovici 20. storočia spolupracovala s viacerými športovými tímami. Dnes je New Balance skôr obuvi pre každodenný život.

Modely tenisiek New Balance sú vyrobené z materiálov originálnej textúry a jasných farieb. Pre väčšie odpruženie je podrážka tenisiek vyplnená penou z gumy, vďaka čomu sú topánky pohodlné nielen na dlhé prechádzky, ale aj na beh a skákanie. Štýlový dizajn New Balance je obzvlášť atraktívny pre mladých milovníkov módy.

výhody:

 • Svetlý, štýlový, jedinečný.
 • Pekná textúra materiálov.
 • Primerané ceny.

nevýhody: nebol zistený.

Z recenzie na tenisky New Balance:

„Pred pár rokmi jeho syn kúpil prvý New Balance, bol potešený. Dnes má tri páry - koža, semiš a jeden veľmi jasný - na leto. Je pohodlný, pohodlný, nohy sa nepotia. Ťažká starostlivosť nevyžaduje topánky, umývam sa na písacom stroji na jemnom umývaní a stávajú sa takými, ako sú nové. “

„Pozrel som sa na mladých chlapcov a dievčatá na svetlých teniskách s písmenom„ N “na dlhú dobu a každý si myslel, že by sa mali kúpiť. Nakoniec splnil sen a tiahol sa po tejto topánke! Zdá sa mi, že ma každý závidí ... No, kto nemá NB “.

Hodnotenie: 9 z 10.

Reebok
najlepšie tenisky pre fitness


Vo foto - tréningovej topánke pre Reebok ZRX Training. Priemerná cena v Ruskej federácii: 4490 rubľov.

Reebok je jednou z najstarších spoločností v odvetví športovej obuvi. História spoločnosti začala pred 120 rokmi výrobou bežeckých topánok. V 80. rokoch minulého storočia si spoločnosť vybrala svoje miesto: výrobu obuvi pre aerobik a atletiku, hlavne pre ženy.

Škála modelov je pozoruhodná: okrem klasických tenisiek sú tu aj vysoké a teplé modely, závažia, bežecká obuv pre kardio tréningy, beh (vrátane cross country), tanec a cestovný ruch. Tenisky sa líšia svojím dizajnom: od retro až po ultramoderné, od klasických až po vzdorovito odvážne, ktoré umožnia každej žene vybrať si najlepšie tenisky podľa chuti.

výhody:

 • Veľké množstvo modelov.
 • Štýlový dizajn.

nevýhody: nebol zistený.

Z recenzie spoločnosti Reebok:

„Pracujem ako fitness tréner, takže nosím športové oblečenie častejšie ako ktorýkoľvek iný. Väčšina šatníkovej skrine - so štítkami «Reebok». Milujem túto spoločnosť veľmi veľa - všetko je štýlové, jasné, iné ... “.

"Som verný tenisky Reebok Classic niekoľko rokov." Návrh sa mení každý rok a model stále vyzerá zaujímavo, aj keď novým spôsobom. Je to škoda, že sa zúčastním starého páru. “

Hodnotenie: 8.8 z 10.

puma
najľahšie tenisky


Na fotografii - tenisky pre auto Puma FUTURE CAT SF Silver. Priemerná cena v Ruskej federácii: 4545 rubľov.

Puma je významnou nemeckou značkou, ktorá vznikla po rozpade spoločnosti bratov Dasslerovcov. Puma je zo zákona považovaná za prvého výrobcu futbalových topánok - topánok, ktoré boli následne vylepšené inými firmami.

Obaja futbalová obuv a bežecká a fitness obuv značky Puma sa vyznačujú jednoduchým tvarom, pevnou nohou a ľahkosťou. Ďalšou charakteristickou črtou značky je dokonalá kombinácia fitness a štýlu. Zvlášť zaujímavé sú pohodlné tenisky pre motoristický šport zo špeciálneho druhu kože.

výhody:

 • Primerané ceny modelov starých zbierok.
 • Jednoduchosť, pohodlie.

nevýhody:

Malý monotónny dizajn.

Z recenzie Puma:

„Milujem riadenie auta v teniskách Puma, obzvlášť pomáhajú, keď zabezpečujeme preteky. Pedále dokonale cítite, vytlačte ich hladko ... Áno, a nohy v týchto teniskách sa prakticky nepotia. "

„Kúpil som si Puma FAAS na rannú jazdu minulé leto a zdalo sa mi, že nie som v behu, ale lietam! Sú takí beztiažni, že ich sotva cítite!

Hodnotenie: 8,5 z 10.

Merrell
najlepšie zimné tenisky


Na fotografii - Merrell Polarand pánske izolované tenisky 6. Priemerná cena v Ruskej federácii: 7699 rubľov.

Spoločnosť Merrell je všeobecne známa pre profesionálnych športovcov, milovníkov lyžovania, cestovateľov. Spoločnosť získala niekoľko ocenení za najlepšie turistické topánky a etablovala sa ako prvotriedny výrobca vysoko kvalitných a spoľahlivých topánok.

Milovníci športového oblečenia Merrell ponúkajú skvelú alternatívu k klasickým zimným topánkam - príjemné teplé tenisky. Okrem zaujímavého dizajnu majú tieto topánky mnoho výhod: protišmyková podrážka, vodoodpudivý povlak, antibakteriálna stielka, zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu a samozrejme podšívka zo špeciálneho materiálu, ktorý udržuje teplo po dlhú dobu.

výhody:

 • Ľahké mrazuvzdorné materiály.
 • Ergonomický dizajn tenisiek.

nevýhody:

Vysoké ceny detskej obuvi.

Z recenzií spoločnosti Merrell:

„Už tretí pár zimných tenisiek Merrell kúpil môjho syna (13 rokov). Keď prichádza z prechádzky v zime, má sneh vo vreckách a pri golieri a nohy sú suché a teplé. Napriek tomu, že je ďaleko od šetrných, tenisky vydržia testy bez výrazného poškodenia. Najmladší vyrastú, budú nosiť.

"Najlepšie topánky pre tých, ktorí nemajú radi" posun "do kancelárie v zime. V týchto teniskách sa nohy nepotia, a potom na ulici nemrznú. “

Hodnotenie: 8 z 10.

Columbia
Najlepšie tenisky pre outdoorové aktivity


Na fotografii - pánske vodotesné tenisky Columbia Peakfreak Xcrsn Xcel Outdry. Priemerná cena v Ruskej federácii: 6599 rubľov.

V nominácii "Najlepšie tenisky pre turistiku a outdoorové aktivity" v našom rebríčku Columbia tenisky vyhrať. Viac ako 70 rokov vyrába Columbia oblečenie a obuv pre outdoorové aktivity. Špeciálne nepremokavé materiály so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu chránia pred mrazom, horiacim slnkom a vlhkosťou. Zariadenia na sledovanie stáli v extrémnych podmienkach.

Vo výrobe tenisiek Columbia používa také inovatívne technológie, ako Techlite - systém podpory nôh a amortizácie, Omni-Grip - poskytuje špeciálny dezén pre lepšiu priľnavosť a ďalšie. Väčšina modelov tenisiek je vyrobená z pravej kože, pokrytá vodou odpudzujúcim prostriedkom, majú ochranné podložky a pohodlnú stielku.

výhody:

 • Vysoká odolnosť topánok proti opotrebeniu.
 • Zavedenie inovačných technológií vo výrobe.

nevýhody:

Vysoké ceny.

Z recenzií Columbia:

„Kúpil som si tenisky Columbia predtým, než som sa vydal na prvú cestu, a viac ako 10 rokov zostávam verný tejto značke. Pohodlné, teplé, nekĺznuť po kameňoch, a musíte sa naozaj pokúsiť namočiť nohy v nich. Ale ak niečo, rýchlo sa uschne. “

„Columbia zimné bežecké topánky sú tou najlepšou voľbou! Nemajú sklz, nohy nemrznú a nepotia, pohodlné, členok dobre udržiavané. Užite si to! “

Hodnotenie: 8 z 10.

Yonex
Najlepšie tenisky pre tenis a bedminton


Na fotografii - tenisové tenisky Yonex SHT-PRO EX. Priemerná cena v Ruskej federácii: 6599 rubľov.

Japonská spoločnosť Yonex sa špecializuje na výrobu tovaru pre tenis, bedminton a golf. Zariadenie tejto spoločnosti je známe celému svetu pre dokonalú kvalitu a originálny, rozpoznateľný dizajn.

Tenisky Yonex - to najlepšie pre badminton a tenis. Poskytujú hráčovi maximálny komfort a ochranu pred zranením. Vylepšený systém odpruženia zaisťuje presnejšie a dynamickejšie pohyby okolo ihriska. Špeciálne vložky upevňujúce členok, aby sa predišlo dislokáciám a výronom. Ortopedická stielka odstraňuje záťaž z nohy a znižuje únavu športovca. Topánky vyrobené z moderných materiálov s vysokou odolnosťou voči opotrebeniu.

výhody:

 • Vynikajúca podpora nôh.
 • "Nezničiteľnosť" obuvi.

nevýhody:

Nie príliš široká škála modelov.

Z recenzie spoločnosti Yonex:

„Nedávno som si kúpil pekné tenisky Yonex pre badminton, nemôžem ich dosť. Noha je perfektne držaná, záťaž je odstránená, čo je s mojou plochou nôh mimoriadne dôležité. Po týchto teniskách nemôžem nosiť nič iné, zdá sa mi to nepríjemné. “

„Pred niekoľkými rokmi (dokonca som zabudol koľko) som si kúpil tenisky Yonex na tenis. Hrám pravidelne, aspoň raz týždenne, už som zlomil tri rakety a aspoň tenisky ako nové. Super kvalita!

Ktoré tenisky sú najlepšie?

Existuje mnoho dobrých výrobcov tenisiek, ale je tu odpoveď na túto otázku. Najlepšie z nich sú kvalitné tenisky, ktoré vám vyhovujú pre všetky ostatné parametre! A o chuťou, ako sa hovorí, nie argumentovať ...

Pozrite si video: Top babské tenisky na leto do 100 (Február 2020).

Loading...