6 najlepších výrobcov čalúneného nábytku

Trvanlivosť, spoľahlivosť, pohodlie

V našom článku vás oboznámime s najlepšími a najobľúbenejšími výrobcami čalúneného nábytku (to sú pohovky, stoličky, pohovky a iné podobné predmety). Výrobné závody, o ktorých sa bude diskutovať, sú medzi odberateľmi dobre zavedené. Je ľahké nájsť v mestských obchodoch alebo v internetových obchodoch (väčšina tovární má svoje vlastné internetové obchody). V tomto článku budeme hovoriť o kvalite nábytku (a nie dodávky, montáž a opravy, pretože to nie je vždy problém výrobcu!).

Tabuľka 1: Najobľúbenejší výrobcovia čalúneného nábytku

(Kde je to možné, ceny boli prevzaté z webovej stránky výrobcu. U predajcov sa náklady na nábytok môžu výrazne líšiť.)

výrobca

Orientačné cenové rozpätie pre 3-miestne sedacie súpravy

Krajina, vlastník značky

rysy

Pinskdrev

10 000 až 11 000 000 str.

bielorusko

V sortimente sa nachádzajú súpravy čalúneného nábytku, sedacích súprav (2, 3-miestne, rohové) tkaniny a kože, pohovky, kreslá, bankety, ako aj skriňový nábytok, matrace a rôzne drevené materiály.

súper

10000-40000 r.

Rusko

V sortimente - nábytok čalúnený (pohovky, gauče, stoličky, potiahnutia)

IKEA

10 000 až 12 000 str.

49000-55000 r.

Holandsko

V sortimente IKEA - rôzne domáce potreby. Čalúnený nábytok: pohovky, textil a koža, kreslá, obaly, pohovky s výberom matracov, poťahy na nábytok.

Borovichi-nábytok

10000-20000 r.

Rusko

V sortimente - čalúnený nábytok (17 rôznych sérií), nábytkové súpravy do kuchyne, skriňový nábytok, stoly, stoličky, stoličky, postele, matrace.

lagúna

15000-36000 str.

bielorusko

V sortimente - čalúnený nábytok (rozkladacie pohovky, rohové pohovky, kožený nábytok, modulárne systémy, kreslá, bankety, čalúnené stoličky), skrinkový nábytok všetkých druhov, stoly, postele, matrace, záclonové tyče, textil, záhradný nábytok

Živé pohovky (značka Moon)

15000-25000 r.

Rusko

V sortimente - čalúnený nábytok (predávaný pod menom Moon): rohové a rovné sedacie súpravy, koža a tkanina, ako aj stoličky a príslušenstvo t

Nábytok Holding

16000-30000 r.

Rusko

V sortimente - čalúnený nábytok (rôzne pohovky, vrátane prírodného dreva a na kovovom ráme, pohovky, pohovky, pohovky, kuchynské rohy), skrinkový nábytok (obývacie izby, kuchyne, chodby, detské, spálne, stoly, skrine, postele, komody )

Anderssen

30000-80000 r.

Rusko

Továreň je členom 8. marca. Pod značkou ANDERSSEN sa vyrába čalúnený nábytok - pohovky, pohovky, stoličky, pufs.

Nábytok Shatura

30000-60000 r.

Rusko

V sortimente - pohovky rôznych typov, vrátane kancelárskych, gaučov, polstrovaných stoličiek, kresiel, pohoviek, nábytku, stolov a stoličiek, modulárnych systémov, zrkadiel, vešiakov, regálov a podnoží, matracov, súprav do obývačky, spálne, kuchyne, detskej izby, chodba, knižnica. Kancelársky a hotelový nábytok

Allegro-Classic

50000-250000 r.

Rusko

V sortimente - pohovky. Dodáva čalúnený nábytok pre záujem IKEA.

avantgarda

60000-100000 r.

Rusko

V sortimente - čalúnený nábytok šetrný k životnému prostrediu (pohovky, kreslá, postele, vankúše, obklady) s detailami z prírodného dreva, súpravy do spální, ručne maľovaná povrchová úprava

Poďme hovoriť podrobnejšie o najlepších továrňach čalúneného nábytku:

Najlepší lacný čalúnený nábytok

Rozpočtový nábytok vôbec neznamená zlé. Dizajn je jednoduchší, nie tak drahý čalúnený materiál, namiesto masívneho dreva - napríklad drevotrieskové dosky. Ale lacný nábytok môže byť krásny, trvanlivý a spoľahlivý. Rozpočtové modely čalúneného nábytku v mnohých takých veľkých továrňach:

 • Pinskdrev
 • súper
 • Borovichi-nábytok.

Pinskdrev

Stánok spoločnosti CJSC Pinskdrev Holding Company:


Pohovky Pinskdrev:Drevospracujúci podnik v Pinsku existuje od roku 1880. Všetko začalo malou dielňou na výrobu preglejkových debien. V súčasnosti má podnik viac ako 44 podnikov.

Továreň vyrába pohovky (koža a tkaniny, klasické, rohové a kombinované), pohovky, kreslá, ako aj súpravy nábytku pre obývacie izby, spálne, kuchyne a jedálne, pre hotely a kancelárie, drevené materiály (preglejky, nábytkové panely atď.) a niektoré ďalšie produkty. Používajú sa materiály odolné voči životnému prostrediu, termo a vlhkosti. Všetky sú testované v skúšobných laboratóriách.

Sortiment je pomerne široký - od ekonomickej triedy (osmanská rozprávka 9769 s.) Po luxusné modely (Francesca sofa - 117,000 p.).

Odborníci spoločnosti monitorujú názory zákazníkov - to je zrejmé z odpovedí na špecializovaných stránkach. Všetky negatívne recenzie sú spracované, každý klient môže povedať o svojom probléme napísaním e-mailu na oddelenie kvality produktu alebo na horúcu linku, určiť číslo a dátum objednávky a jeho problém bude vyriešený. To naznačuje, že spoločnosť oceňuje každého zo svojich zákazníkov.

Výhody produktu:

 • široký rozsah;
 • Existuje mnoho modelov za prijateľnú cenu;
 • vyzerá draho;
 • vysokokvalitné čalúnenie;
 • švy sú silné, nerozlišujú sa

Nevýhody produktov:

 • spoje medzi vankúšmi v mäkkom skladacom nábytku sú veľmi nápadné, potrebujete matrac

Typické recenzie výroby čalúneného nábytku Pinskdrev:

„Nábytok je krásny, kvalitný, dodávaný v perfektnom stave. Pohovka vyzerá oveľa drahšie ako v skutočnosti. “

„Kúpili si pohovku Milford a stôl v Miláne. Boli veľmi potešení. Dobrý nábytok - pohodlné, vysoko kvalitné. Na pohovke - pohodlné miesto na spanie, veľká bielizeň zásuvka, ktorá je veľmi pohodlné.

„Kúpil som si sadu nábytku Manchester. Stolička je špičková trieda, nechcem z nej ani vstať)

súper

Súťažné pohovkyTováreň čalúneného nábytku "Rival" sa objavila na trhu koncom dvadsiateho storočia. To bolo tu, že prvýkrát v Rusku začal vyrábať nábytok. Takže spoločnosť má bohaté skúsenosti. Väčšina pohoviek „Rival“ je vybavená odnímateľnými krytmi, čo značne uľahčuje údržbu nábytku. Na vyplnenie dielov sa používajú hypoalergénne materiály. Transformačné mechanizmy, vďaka ktorým sa dá pohovka zložiť a zložiť, sa používajú len v ruskej výrobe (v súlade s GOST) alebo Franco-Belgian (v tomto prípade mechanizmus prechádza prísnou kontrolou). Továreň poskytuje záruku na výrobky - 18 mesiacov.

Výhody čalúneného nábytku Rival:

 • pohodlia;
 • elegantný vzhľad;
 • Odnímateľné kryty;
 • hypoalergénne plnivá;
 • trvanlivosť (chrbát a sedadlá v priebehu času „zlyhávajú“).

Nevýhody produktov:

 • obaly rýchlo strácajú svoju prezentáciu, sú pokrčené a uložené.

Typické recenzie na čalúnený nábytok továreň Rival:

„Za týždeň bude rok, odkedy sme si túto pohovku kúpili. Počas tejto doby tu bolo asi 350 transformácií (na sedenie - na spanie). Mechanizmus neprekrýva a nezasekáva. Keď som ho prvýkrát zozbieral a ráno som ho zložil, tak ráno, o rok neskôr, som ho zložil bez ďalšieho úsilia. “

"Používame rok, a nie je tam žiadny pocit, že si sadnete alebo klamete" v jamách. Zadná časť nespadá, drží sa presne. Spanie na ňom je vynikajúce. Pružnosť je veľmi pohodlná. Žiadna voľnosť. Sedenie je tiež pohodlné. Za rok nestratil tvar. Možno, že len čalúnenie sa počas tejto doby trochu natiahlo. “

Najlepší čalúnený nábytok priemernej cenovej kategórie

Do strednej cenovej kategórie sme pripisovali výrobcom kvalitného čalúneného nábytku, ktorého ceny za väčšinu výrobkov (najmä sedacích súprav) sa pohybujú v rozmedzí od 15 000 do 30 000. Predávajú svoj čalúnený nábytok za priemerné ceny:

 • lagúna
 • Živé pohovky
 • Nábytok Holding.

lagúna

Otvorené pódium výroby nábytku Laguna na výstave Furniture 2012


Pohovky Laguna:Plusy čalúneného nábytku Laguna: t

 • pekný dizajn, jasné hladké línie;
 • spoľahlivosť;
 • praktické čalúnenie (nenáročné, ľahko sa čistí);
 • pohodlne sedieť;
 • ľahko sa zloží;
 • priestranné zásuvky na bielizeň.

Nevýhody produktov:

 • niektorí kupujúci nábytok sa zdá príliš mäkké, nepohodlné spať.

Typické recenzie na čalúnený nábytok Laguna:

„Predám odvážne čalúnený nábytok od spoločnosti Laguna. Je jednoduchšie hádzať pohovku, než ju rozbiť. “

„Pohovka potešená jasnými, rovnými líniami. Interiér vyzerá štýlovo a nenápadne. Čalúnenie sa nezdá špinavé ani po niekoľkých mesiacoch. Avšak, to nie je celkom pohodlné spať: oddiel je tvrdý, posteľ je príliš mäkká, výsledok je boľavý späť ráno. Je lepšie spať, je lepšie ísť na posteľ. “

Nábytok Holding

Spálňa koncepcie Nábytok Holding


Pohovky Nábytok-HoldingNábytok-Holding Factory je známy výrobca nábytku na našom trhu. To tiež produkuje relatívne lacný čalúnený nábytok dobrej kvality (jeden z predajných hitov je Frogi osmanský, 15180 rubľov), zaujímavé detský čalúnený nábytok (detská pohovka-auto, 15270 rubľov), rovnako ako slušné pohovky priemernej cenovej skupiny (Arizona rohu pohovka , 30710 r.).

Výhody produktu:

 • spoľahlivosť, dlhá životnosť;
 • rôznorodý dizajn (vrátane neobvyklého nábytku pre deti);
 • materiály šetrné k životnému prostrediu;
 • Môžete si objednať nábytok podľa vlastného dizajnu a môžete si vybrať materiál, čalúnenie a farbu.

Nevýhody produktov: boli identifikované spoločné tvrdenia.

Typické recenzie na nábytok Nábytok Holding:

„Kúpil som si pohovku na objednávku podľa jej veľkosti. Samotný dizajn si zvolil. Ukázalo sa, že je to úžasné, vyzerá štýlovo a čo je najdôležitejšie - je to POHODLNÉ! “

„Priniesli dnes rohovú pohovku Brisia (čalúnenie Alpaco animo dezert). Dojmy: dve zásuvky na bielizeň sú veľmi priestranné. Vankúše na sintepuhe - čo potrebujeme. Lôžko s nezávislým pružinovým blokom nie je príliš mäkké. Páči sa mi to. Celkový pohľad na izbu s pohovkou je celkom dobrý. “

Najlepší výrobcovia luxusného čalúneného nábytku

Luxusný, drahý čalúnený nábytok nie je vhodný pre žiadny byt. Ale ak máte priestrannú izbu a dobrá oprava už bola vykonaná - stojí za to utrácať peniaze za naozaj kvalitnú pohovku alebo kreslo. Naozaj, v drahé nábytok sa používajú, najčastejšie, prírodné materiály (masívne drevo), prírodné tkaniny, ručne vyrábané, vysoko kvalitné doplnky. Vďaka tomu je tento nábytok nielen krásny, štýlový, ale aj trvanlivý, veľmi spoľahlivý a úplne bezpečný pre zdravie.

Najlepší čalúnený nábytok elitnej triedy vyrába továreň

 • Anderssen
 • Nábytok Shatura
 • Allegro-Classic
 • Avangard.

Anderssen

Kupujúci na stánku nábytkárskej továrne ANDERSSEN na výstave:


Stojan na detský nábytok ANDERSSEN


Pohovka a kreslo ANDERSSEN v kabíne (Nižný Novgorod)


Nábytkárska továreň ANDERSSEN - líder nášho rebríčka najlepších v skupine luxusného nábytku. Existuje len veľmi málo sťažností na tento nábytok. Tento nábytok často poskytujú odborníci. Pohovky ANDERSSEN sú ergonomické, bez námahy. Kupujúci nie sú úplne obmedzení vo výbere dizajnu. Továreň používa rôzne materiály a farby - dokonca aj vankúše pre jednu pohovku môžu byť požiadaní, aby urobili všetko v rôznych farbách. Transformačný čalúnený nábytok nemá koľajnice, žiadne pružiny, len veľmi málo pohyblivých častí, takže sa ticho zloží a rozloží a sedadlo sa nezráža.

Výhody produktu:

 • elegantný neobvyklý vzhľad;
 • príjemné na dotykové materiály;
 • nedostatok pískania a hluku;
 • Odnímateľné čalúnenie;
 • veľké možnosti pri výbere dizajnu;
 • premyslený dizajn - je transformovaný bez úsilia;
 • priestranné zásuvky na bielizeň a ostatné doplnky;
 • na povrchu rozloženého nábytku nie sú žiadne spoje, ktoré narúšajú spánok.

Produktové nevýhody: spoločné pohľadávky neboli identifikované.

Typické recenzie čalúneného nábytku ANDERSSEN:

„Pri montáži ide o štýlovú pohovku, ktorá je rozložená - pohodlná posteľ s matracom z nezávislých pružín. Povrch je mierne mäkký a úplne plochý, bez spojov. Z rozloženej pohovky Discovery je vytvorená veľká a mäkká platforma s vankúšmi a stolom, kde môžete rozšíriť všetky hračky a dokonca aj fitball. Dieťa bude hrať dosť a zaspať tu, a matka môže úplne ticho vykĺznuť, pretože v pohovke nič nezačne vŕzgať ani šustiť. “

„Obvykle je rozložená veľká pohovka, ktorá stojí za námahu. Pre ženu je niekedy ťažké odhaliť ju bez pomoci. Pri pohovke Aalborg, kde je ťažisko nízke, s jedinečným otočným dizajnom je potrebné veľa úsilia. Zapnete polovicu a zostane len hádzať najjemnejší matrac na pohovke. Ukázalo sa, že aj elegantné!

Nábytok Shatura

Salon Shatura


Pohovky ShaturaHistória nábytkárskej továrne Shatura začína v roku 1961 s výrobou skríň. Továreň teraz vyrába celý rad nábytku pre domácnosť a kanceláriu (obývacie izby a spálne, detské, kuchynské linky, nábytok do kúpeľní, pre kancelárie - aj pre riadiacich pracovníkov). Shatura dodáva svoj nábytok aj obchodom IKEA. Značka Shatura je jednou z najpredávanejších ruských značiek na svete.

Ponúka čalúnený nábytok Shatura: t

 • trvanlivosť;
 • spoľahlivosť;
 • krásny vzhľad;
 • dobré poučenie;
 • vysokokvalitné kovanie a čalúnenie;
 • Rukoväte nie sú vymazané.

Nevýhody produktov:

 • časté sťažnosti na službu (tak u predajcov, ako aj u samotnej spoločnosti).

Typické recenzie čalúneného nábytku Shatura:

„Shatura je najlepší čalúnený nábytok, silný, krásny, kvalitný. Izba mojich chlapcov je zariadená nábytkom tejto továrne. “

„Priniesli našu spálňu. Nábytok nie je len krásny! Kvalita je na vrchole. Masívne pevné ťažké steny. Fasádu zdobí sieťotlač, pokrytá hodvábne matným lakom. Rímsy, ozdobné profily na skrini - s patinovanými. Veľmi sa mi páči všetko. “

Aký druh čalúneného nábytku je lepšie vybrať?

Po prvé, samozrejme, musíte si vybrať nábytok významného známeho výrobcu. Koľko prípadov tam bolo, keď kupujúci, v pokušení nízkou cenou „gauča od družstva“, museli preplatiť za opravy, vyrovnať sa s nedostatkami alebo jednoducho kúpiť nový!

Druhý. Klienti ukladajú veľa sťažností na doručovacie služby (dlhodobo neprinášajú niečo, nekvalifikovaní zberatelia, nepresné poškodenia atď.). Veľa sťažností na zberateľov. Preto, pri nákupe, musíte sa pozrieť na vrátane hodnotenia obchodu! Odporúča sa objednať čalúnený nábytok od oficiálneho zástupcu spoločnosti alebo priamo v závode - bude menej problémov. Veľa šťastia s výberom!

Loading...