13 najlepších sprchy

Aký druh sprchy poteší dušu a telo?

Obrovský sortiment sprchovacích kabín, európskych aj čínskych, predstavuje pre kupujúceho ťažkú ​​voľbu. Rôzne existujúce modely môžu zmiasť kohokoľvek, aby sme nemuseli utrácať peniaze navyše, určite jasne určujete funkčnosť, ktorú potrebujete.

Po prvé - aký druh sprchy nestojí za kúpu?

Lacné sprchy hoci populárne kvôli nízkym cenám, môžu mať značné nevýhody. Preto, bez ohľadu na to, ako veľmi sa čínski výrobcovia chvália, bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažia napchať svoje kabíny s mnohými rôznymi funkciami, bez ohľadu na to, ako hovoria o spoločnom taliansko-fínsko-americkom dizajne a výrobe, bez ohľadu na to, akú cenu láka cena, kvalita čínskych modelov je horšia ako skutočne európske. Pri inštalácii "čínsky" sú často ťažké, pretože zlé-kvalitné diely. Počas prevádzky, palety mnohých modelov vrzanie a praskanie, neschopný odolať zaťaženie, môže sklo rozpadať v jednom okamihu, všetky lesklé duše, frézy, perá, kanvy, hydromasáže prestanú fungovať, kabína začne prúdiť, akryl lesklý biely v obchode rozširuje a zmení žlté. Záručný servis často nie je plne k dispozícii.

Lacní európski výrobcovia v praxi zase tú istú Čínu. Napríklad sprchy TIMO, o ktorých sa vyrábajú vo Fínsku, sa skutočne vyrábajú v Číne. Mimochodom, kvalita sprchových kútov TIMO je veľmi dobrá - ale nie je jasné, prečo je tento spotrebiteľský podvod potrebný. A nie je potrebné hovoriť ani o dobrom záručnom servise.

V rovnakej dobe, Appollo, Aquamarine a mnoho ďalších čínskych výrobcov neskrývajú svoj pôvod, rozvíjať infraštruktúry a podnikania a cítiť sa skvele na ruskom trhu.

Ak je preto rozpočet obmedzený - medzi rozpočet čínske sprchy je možné vybrať správny model, Opatrne pristupujte k nákupu, pozrite sa na kvalitu komponentov a materiálov, z ktorých sú vyrobené, požiadajte predajcov o záruky, pridelte inštaláciu skúseným remeselníkom - a lacný sprchovací kút Vám bude dobre slúžiť.

Pozor na výber sprchovacích kabín od ruských výrobcov. Je bezpečnejšie vybrať si kabínu spoločnej európskej a ruskej výroby.

Upozornili sme na ťažkosti a na hodnotenie - najlepšie sprchy pre recenzie majstrov a kupujúcich.

Ido Showerama 8-5 (Fínsko)
najlepšia otvorená sprcha bez strechy


Ido Showerama je kvalitný sprchovací kút od slávneho fínskeho výrobcu. Všetko je premyslené do najmenších detailov, dizajn bral do úvahy požiadavky na funkčnosť a pohodlie. Model je možné zvoliť v rôznych veľkostiach, s temperovaným 6 mm priehľadným, matným, vzorovaným alebo tónovaným sklom. Paleta je vyrobená z mramoru, vďaka čomu je masívna a udržateľná.

výhody: Prítomnosť ručnej kanvy a plnohodnotnej tropickej sprchy, sklo je inštalované v hliníkovom profile, sú tu kvalitné tesnenia, odtok pôvodného tvaru.

nevýhody: drahé náhradné diely

Naše hodnotenie: 9,9 z 10

recenzia: „Neexistuje žiadna pleseň a pleseň, nemusíte mazať niečo silikónové každý mesiac. Skutočná dažďová sprcha, v starej verzii bola len ručná kanva. Ak je však niečo rozbité, časti je ťažké nájsť a ceny uhryznú. Ale napriek tomu to určite odporúčam! “

Čítať viac ...

IFO Solid SKR (Švédsko)
najlepšia vonkajšia sprcha s hydromasážou


Odhadovaná cena: 70 000 rub.

Sprchová kabína IFO Solid SKR od švédskeho výrobcu má moderný lakonický dizajn. Zvláštnosťou tohto modelu je absencia viditeľných švov, a to, že sa v nich akumuluje voda a nečistoty.

výhody: 10 ročná záruka, dostupnosť termostatu

nevýhody: mechanická hlavová sprcha

Naše hodnotenie: 9,7 z 10

recenzia: „Na trhu je veľa uzavretých sprchovacích kútov. Je v nich dusno. Preto voľba padla na otvorenú kabínu, ale ja som tiež chcela hydromasáž. Švédi, samozrejme, monitorujú kvalitu. “

Albatros T09 A900 MS (Taliansko)
najlepší hydromasážny box s nízkou paletou


T09 A900 MS - dobrá hydromasážna kabína so strechou slávnej talianskej značky Albatros. Steny a paleta sú vyrobené z vysoko kvalitného európskeho akrylu bielej farby. Priehľadné dvere z bezpečnostného tvrdeného skla, hlavová sprcha s tropickým dažďovým efektom, hydromasáž, vertikálna masáž, sedadlo, tri poličky, z ktorých dve sú pôvodne ukryté v puzdre a vynikajúca kvalita všetkých častí robí sprchový kabín najlepším v tejto kategórii.

výhody: skutočná talianska kvalita, schopnosť modernizovať a inštalovať turecké kúpele.

nevýhody: pre takúto funkčnosť sú náklady stále príliš vysoké

Naše hodnotenie: 9,8 z 10

recenzia: „Porovnával som medzi čínskymi partnermi a týmto sprchovým kútom. "Čínsky" za túto cenu, samozrejme, sú viac funkčné, ale kvalita, chlapci, je neporovnateľný. Prakticky nič na sťažovanie. V tomto stánku, aj vôňa porovnáva priaznivo.

Čítať viac ...

LAGARD LYRA H (Nemecko)
najlepší hydromasážny box s vysokou paletou


Odhadovaná cena: 87 000 rub.

Sprchová kabína LAGARD LYRA H je vyrobená z nárazuvzdorného červeno-horúceho skla hrúbky 8 mm. Vysoká silná akrylová panvica vám umožní kúpať malé dieťa. Tropická sprcha, hydromasáž, LED svetlá, elektronické ovládanie, rádio, ventilácia, ozonácia, ochrana pred vypnutím, ochrana pred tlakom vody, príslušenstvo od firmy Hansgrohe robí sprchový kút multifunkčným, pohodlným a štýlovým. Montáž je absolútne bez silikónu.

výhody: Silná panvica, prítomnosť tureckého kúpeľa.

nevýhody: Vysoká cena

Naše hodnotenie: 9,8 z 10

recenzia: „Veľmi kvalitná hydromasážna kabína a vysoká vanička vám umožnia kúpať si malé dieťa, už nepotrebujeme detskú kúpeľ. Cena je len pomerne veľká, ale nemecká kvalita stojí za to. “

Jacuzzi Amea Twin Premium (Taliansko)
najlepší hydromasážny box s otvoreným kúpeľom


Odhadovaná cena: 189 000 rub.

Ohromujúca séria sprchovacích kabín Twin od elitnej talianskej výrobcu Jacuzzi, ktorej meno hovorí samo za seba. Na tvorbe tejto zbierky sa podieľal známy taliansky dizajnér Carlo Urbinati. Pohodlný a praktický kúpeľ je harmonicky kombinovaný s hydromasážnym sprchovým stĺpikom, s hlavovou sprchou, zrkadlom, poličkou, sedadlom. Okrem toho má kúpeľ obrovské rozmery: 180 cm dlhé a 86 cm široké, vysoko kvalitné kovanie a povrchová úprava robí tento komplex nádherným.

výhody: Vyzerá elegantne a exkluzívne.

nevýhody: Vysoká cena

Naše hodnotenie: 9,5 z 10

recenzia: „Jacuzzi - najlepší sprchovací kút! Dokonca aj keď idem do kúpeľne, cítim sa ako dáma z aristokratickej rodiny, a keď tento kúsok dizajnu používam, som bastard s blaženosťou “.

Novitek Evelyn (Fínsko)
najlepší hydromasážny box s uzavretým kúpeľom


Novitek Evelyn je novinkou od slávneho fínskeho výrobcu. Hlboký plný kúpeľ s objemom 170 cm a objemom 240 litrov umožní vniknúť do peny. A ak chcete absolvovať hydromasážnu procedúru, potom máte k dispozícii hydromasáž nôh, chrbta a krku. Horná tropická sprcha uvoľní únavu a dodá silu. Mixér má päť polôh a je vybavený termostatom. Doplňte rádio v kabíne, zrkadlá, dve sedadlá a dve police.

výhody: Veľká vaňa, kabína sa ľahko prispôsobí dvom, existuje mnoho užitočných funkcií.

nevýhody: Vysoká cena

Naše hodnotenie: 9,8 z 10

Recenzie: "Vynikajúci hydromasážny box s vaňou. Dlho si vybral a požiadal o cenu. Vzhľadom k tomu, že nie sme obmedzení veľkosťou, chceli sme veľkú vaňu s hydromasážou, aby sme sa mohli so svojím manželom vykúpať. Veľmi spokojní. Cena je vysoká, ale ... Alebo kúpiť čínsky a zmeniť ju za 3-4 roky, alebo fínsky - a vychutnať si kvalitu 15-20 rokov.

Čítať viac ...

Am.Pm Bourgeois (Nemecko - Taliansko)
najlepší hydromasážny box s tureckým kúpeľom a nízkym podnosom


Kolekcia sprchových kútov Bourgeois od európskeho výrobcu, špeciálne navrhnutá pre malé kúpeľne, je výškou dokonalosti a prepracovaného štýlu.

Hotel Am.Pm Bourgeois sa skladá z hydromasážnej kabíny a parného kúpeľa. Hydromasážna kabína je vybavená ovládacím panelom s dotykovým displejom, ôsmimi vertikálnymi tryskami Active Jet, troma tryskami pre chrbát, hlavovou dažďovou sprchou a sprchovou hlavicou.

Parný kúpeľ funguje na digitálnom riadiacom systéme. Vykonáva mnoho zdravých funkcií: odstraňuje toxíny, hydratuje a omladzuje pokožku, zlepšuje imunitný systém, znižuje stres. V kabíne je rádio na príjemné posedenie, ventilátor, zrkadlo, poličky na šampón, sedadlo. Akrylátová paleta vysoká 16 mm.

výhody: Kvalita európskej konštrukcie, pohodlie, hydromasáž, parný kúpeľ, stabilný dizajn, vysokokvalitný akryl.

nevýhody: Vysoká cena, nekvalitný príjem rádia.

Naše hodnotenie: 9,5 z 10

recenzia: „Existujú určité nevýhody, ale vo všeobecnosti si myslím, že som si vybral najlepší sprchovací kút pre seba. Kompromis medzi lacnou Čínou za 30-40 tisíc rubľov a drahé európske zhromaždenie 180 000 rubľov.

Čítať viac ...

Luxus 532 (Česká republika)
najlepší hydromasážny box s tureckým kúpeľom a vysokým podnosom


Kabína Luxus 532 je vyrobená vo forme štvoruholníka s hlbokou panvou, ktorá má tiež priehľadný obrys v tvare polkruhu, ktorý mu dodáva osobitnú eleganciu. Vďaka veľkej veľkosti v šírke a výške môžu dvaja ľudia pohodlne spať v kabíne. Dizajn poskytuje mnoho užitočných funkcií, dokonca aj telefón a hlasitý telefón sú vybavené. Tónované okná na dverách vás zbavia typu vodného kameňa, hydromasáže, špičkovej tropickej sprchy, svetiel, rádia, políc, sedadiel a samozrejme parného generátora pre turecké kúpele prinesú veľa radosti z úpravy vody.

výhody: Farebné sklo, pôvodný tvar kúpeľa.

nevýhody: Napriek európskej kvalite je záruka len 1 rok.

Naše hodnotenie: 9,6 z 10

recenzia: „Dobrý priestranný sprchovací kút, nič prestávky, funguje správne. Kúpené pred 8 mesiacmi, a my sme stále šťastní. Masáž krásne, niekedy dokonca len kvôli nej, a ja idem. Všetko sa robí úhľadne a efektívne. Jej priatelia žiarli. Teraz podporujú svojich manželov. “

Čítať viac ...

Grande Home ITC 1812
najlepšia hydromasážna skrinka s fínskou saunou


Odhadovaná cena: 290 000 rub.

Aby sme určili víťaza v tejto nominácii, museli sme vystúpiť na krk našej vlastnej piesne a vybrať si model od čínskeho výrobcu. Dôvodom je, že Európania nevyrábajú sprchy v kombinácii s fínskou saunou. Ponúkajú jednoducho kúpu samostatnej skrinky so saunou a samostatného hydromasážneho boxu. Na obranu tohto výrobcu možno povedať, že jeho výrobky sú zamerané výlučne na európsky trh, a preto je skôr kvalitatívne. Opísaný model má elektronický termostatický mix, dotykový ovládací panel, hydromasážne trysky z mosadze, ozonizátor, hlavovú sprchu s LED chromoterapiou, parnú saunu, infračervenú saunu, FM rádio, hliníkový profil, tvrdené sklo.

výhody: multifunkčný model, kvalita dielov je vysoká, dobrá úroveň služieb.

nevýhody: Čínsky výrobca - niektorí môžu byť upozornení, ale alternatíva - opäť len čínske modely.

Naše hodnotenie: 9,3 z 10

recenzia: „Veľmi kvalitný a multifunkčný model hydromasážnej sprchy. Líši sa v prítomnosti fínskej infračervenej sauny. V tom istom komplexe a tureckom kúpeli a saune. Priatelia teraz nejdú do sauny, ale ku mne J ".

Luxus 023D (Česká republika)
najlepšia lacná hydromasážna kabína


Odhadovaná cena: 22000 rub.

Česi boli vždy vyznamenaní schopnosťou zobrať to najlepšie z tých istých Nemcov a stelesniť vo svojich modeloch. Luxus to potvrdil. Vysokokvalitné materiály, dobrý dizajn a najnovšie technológie obsiahnuté v tejto sprche - to najlepšie z lacných. Vysoko pevné akrylové, priehľadné 5 mm sklo, pevne stojaca nízka paleta, elegantné drevené vložky na sedadle a na stenách - to všetko zdobí kabínu a vnáša spoľahlivosť. Formulár (štvrtina kruhu) vám umožní nainštalovať ho do každej kúpeľne. Kabína je vybavená všetkými potrebnými funkciami: tropický vrch, ako aj multifunkčná ručná sprcha; zadná hydromasáž so 6 nastaviteľnými tryskami; pohodlné police na mydlo a šampón, zrkadlo, sedadlo; rádio, multifunkčné diaľkové ovládanie, stropné osvetlenie a ventilácia. Tu je všetko premyslené pre pohodlie a príjemnú zábavu.

výhody: Udržateľný dizajn, pohodlie, akrylové materiály, 5 režimov prevádzky hydromasážneho zariadenia.

nevýhody: Existujú ťažkosti pri samo-montáži.

Naše hodnotenie: 9,6 z 10

recenzia: „Rozmerná sprcha a zariadenie je impozantné.“ K dispozícii je hydromasáž, svetlá, rôzne stojany, police. Nemá zmysel porovnávať s drahšími modelmi, pretože všetko vyhovuje. Dúfam, že to bude trvať dlho. “

RAVAK BLIX BLCP4
najlepšie dať sprchu


Odhadovaná cena: 27 000 rub.

Veľmi ľahká designová sprcha od českého výrobcu. V skutočnosti ide len o transparentné bezpečnostné sklo s hrúbkou 6 mm, ktoré je inštalované v hliníkových profiloch. Dvere sú posuvné, čo šetrí priestor v kúpeľni. Ergonomická rukoväť uľahčuje otváranie. Všetky sklenené časti sú pokryté ochrannou vrstvou proti usadeninám nečistôt a vápna.

výhody: Lacné, vysoko kvalitné diely.

nevýhody: V základnej konfigurácii nie je žiadna paleta, musíte si kúpiť viac.

Naše hodnotenie: 9,7 z 10

recenzia: „Letecký model. Všetko je veľmi jednoduché a premyslené. Čo ešte potrebujete na to, aby ste sa vydali do sprchy? Nepotrebujem všetky tieto hydromasáže a iné kudrlinky. Mimochodom, z vody na okuliaroch naozaj nie sú žiadne škvrny. “

ECO 200 Comfort
Najlepšie letné sprcha dať


Odhadovaná cena: 15 300 rub.

Keď máte veľký veľký vidiecky dom, ktorý tiež nemrzne v zime, potom v zásade si môžete vybrať niektorú z vyššie uvedených kabín. Ale najčastejšie v krajine žijeme v lete, a táto sprcha je to najlepšie miesto pre to. Kabína môže byť inštalovaná kdekoľvek a v zime na demontáž a uvedenie do domu. Jednotka má 200-litrovú nádrž s vykurovacím výkonom 2 kW, ktorá môže ohrievať vodu na teplotu 50 ° C. Kabína je pokrytá markízou odolnou voči vlhkosti, je tu ventilačná mriežka, rám je vyrobený z oceľového profilu a tácka je vyrobená z drevených lamiel.

výhody: Lacná, ideálna sprcha na leto v krajine.

nevýhody: Krátka životnosť, ale ak umiestnite kabínu pod kôlňu, potom môže trvať niekoľko sezón.

Naše hodnotenie: 10 z 10 (jednoducho preto, že v tejto kategórii nemá rovnosť)

recenzia: „Kúpil, priniesol, postavil, nalial vodu, vyhrieval, osprchoval sa. Nie je potrebné čakať na slnečné dni, kabína má ohrievač a nádrž má 200 litrov. Skvelá možnosť dať.

AM.PM Admire Suite
najlepší elitný multifunkčný sprchový komplex


Odhadovaná cena: od 985 000 rub. v závislosti od konfigurácie

Obdivovať Suite nie je len dobrá sprcha so súborom funkcií, to je celá kúpeľňa, ktorá tvorí dizajn domu. Môžete si vybrať akékoľvek zariadenie v závislosti od Vašich prianí a možností. Ide o vynikajúcu hydrofunkčnú kabínu s parným kúpeľom, aromaterapiou, chromoterapiou, vodopádom, dažďovou sprchou, batériou s termostatom, tvrdeným sklom 8 mm, Bluetooth, dverami s dreveným obložením a saunou 4,5 kW s elektronickým ovládaním , s obložením smrekovca a plne funkčným WC s toaletou a bidetom. Toto je naozaj elitný komplex.

výhody: Exkluzívny model, ktorý bude klásť dôraz na najvyššie postavenie svojho majiteľa.

nevýhody: Kúpeľňa a WC za cenu auta.

Naše hodnotenie: 9,0 z 10

recenzia: "Toto sú sprchové komplexy" Maserati ". Som si istý, že len málokto má také zariadenie. “

Aký druh sprchy je lepšie kúpiť?

Pri výbere najlepšej sprchovacej kabíny rozhodnite o jej účele a funkčnosti, ktorá je pre vás nevyhnutná. Nemá zmysel preplácať za tie marketingové zvončeky a píšťalky, ktoré nikdy nebudete používať. Ďalej vyberte tvar a výšku palety, ako aj rozmery kabíny. Vyhodnoťte, ako sa budete cítiť v kabíne pri ošetrovaní vody. Ak to chcete urobiť, vstúpte do kabíny a zdvihnite ruky ohnuté v lakťoch, ako pri umývaní hlavy. Ak sa vaše lakte nelepia na nič - toto je vaša veľkosť.

Ak je voda v kohútiku tvrdá, spôsobí vodný kameň na sklenených častiach kabíny. Preto odporúčame kúpiť nie priehľadné kabíny, ale s tónovaným, matným alebo vzorovaným sklom.

A ďalšie dôležité odporúčanie: Neinštalujte sami. Na prvý pohľad sa zjavné úspory môžu počas ďalšej prevádzky zmeniť na vážne problémy. Použite služby alebo servisné strediská alebo profesionálov.

Majte pekné nakupovanie!

Loading...