5 najlepších farieb obočia

Nie v oku, ale v obočí - vyberáme si trvalé a neškodné farbivo na obočie!

Majitelia tmavých vlasov majú šťastie - nasýtená farba obočia je zvyčajne daná prírodou. Prírodné blondínky sú ťažšie: musíte zvoliť správny tón, hľadať "svoju" značku, neustále odtieň. Pri zmene obrazu s podobnými problémami sa však stretávajú dievčatá rôznych typov farieb. Maľované obočie a mihalnice rýchlo strácajú svoj tón. A agresívne chemické zloženie silného činidla môže nepriaznivo ovplyvniť pokožku a videnie. Preto je dôležité nájsť kompromis - optimálne odolnú a neškodnú farbu.

Na trhu s kozmetikou existuje mnoho ponúk farbív na obočie a mihalnice. V Rusku sú najobľúbenejšími zákazníkmi značky Rocolor, Schwarzkopf, Estel, Refectocil, Studio, Art LINE, Concept. Všetky linky zvyčajne obsahujú niekoľko základných odtieňov farby: čierna, hnedá, modro-čierna. Menej časté sú grafit, červená, tmavá blond, mahagón. Pre odtiene blond v niektorých paletách nájdete svetlé farby. Čo je farba obočia lepšia, učíme sa z našej hodnotenie:

1. miesto
farba na obočie Schwarzkopf Igora Bonacrom
pre profesionálnu kvalitu


Naše hodnotenie: 9,1 z 10

Odhadované náklady: asi 750 rubľov

farby: modro-čierna, čierna, hnedá

Farba obočia Bonaghrom - dobrá radosť, ale drahá. Len 15 miligramov tohto farbiva na obočie od Schwarzkopf bude stáť zákazníkov 2-3 krát viac ako mnoho profesionálnych produktov na farbenie vlasov. Ale kvalita „Igora Bonacrom“ je naozaj vynikajúca. Vzorec znamená, že absolútne neštiepi mihalnice, nezanecháva škvrny na koži. Balenie obsahuje praktickú súpravu na prípravu a aplikáciu náterových hmôt a podrobné pokyny. Výrobca odporúča použiť dva rôzne odtiene - pre riasy o niečo tmavšie ako pre obočie.

V balíku: krémová farba, pleťová voda - aktivátor, odmerná nádoba, špachtle na aplikáciu, ochranné pásy.

klady: Profesionálny nástroj, ktorý nedotkne oči, obsahuje vhodný aplikátor na aplikáciu.

nevýhody: Drahá cena, malá paleta odtieňov.

Pozitívny a negatívny prehľad o farbive obočia Schwarzkopf Igora Bonacrom:

„Dal som za to takmer 800 rubľov a neľutujem to vôbec! Výsledok trvá dlho, žiadne alergické reakcie, farba je luxusná! Vyzerá veľmi prirodzene a na riasach a na obočiach. Najlepšie farbenie obočia, aké som kedy skúšal. “

„Snažil som sa. Je to 10 krát drahšie ako obyčajný náter, ale nič sa vôbec nelíši, okrem podivného aplikátora, ktorý je nepohodlný na použitie! Zamyslite sa nad tým, či stojí za to preplácať obrovské množstvo za „módne“ balenie a špachtľu, ktorá nebude vhodná. “

2. miesto v rebríčku najlepších
Farby obočia od Estel - “ONLY looks” a “Enigma”
pre lásku verejnostiNaše hodnotenie: 9 bodov z 10

Odhadované náklady: 150 rubľov "LEN vyzerá", 300 rubľov "Enigma".

farby: “LEN vyzerá” - grafit, modro-čierna, čierna, hnedá; Okrem základných tónov, paleta Enigma obsahuje svetlohnedú, hnedo-medenú, smaragdovú, bordovú a purpurovo-čiernu.

Farby na obočie „Estel“ spolu s produktmi spoločnosti „Rocolor“ sú najobľúbenejším produktom na ruskom trhu. Obidve línie, „ONLY looks“ a „Enigma“, obsahujú bohatú paletu odtieňov. Na rozdiel od vodcu ratingu je množstvo finančných prostriedkov v nich vyššie (20 ml farby Enigma a 50 ml). S ekonomickou spotrebou takéhoto množstva stačí na rok alebo šesť mesiacov používania. Ďalšou výhodou Estel je neutrálny PH “ONLY look” a trblietavé pigmenty Enigma..

V balíku: fľaša, vývojka, nádoba a miešačka, ochranné listy (v náteroch Enigma).

klady: bohatá paleta farieb, ekonomická spotreba, vhodná pre citlivú pokožku, priaznivý pomer ceny a kvality.

nevýhody: „LEN vyzerá“ obsahuje amoniak a resorcinol, môže spôsobiť alergické reakcie.

Pozitívna a negatívna spätná väzba:

„Najlepšie farbivo na obočie - lacná cena a luxusný výsledok! Zafarbím jej 10 rokov, obočie nespadlo. “

„Za svoju cenu, všeobecne, nie je zlé, ale koža škvrny viditeľne. Myslím, že túto farbu obočia musíte používať opatrne. “

Na treťom mieste v zozname najlepších
farba na obočie RoColor
pre mäkký vzorec a lacnú cenu

Naše hodnotenie: 8,5 bodov

Odhadované náklady: asi 50 rubľov

farby: čiernohnedá

Vo farbe RoColor nie je peroxid vodíka a resorcinol, preto je výrobok vynikajúci pre alergikov a poskytuje jemné farbenie mihalníc a obočia. V závislosti od frekvencie zafarbenia obalu trvá RoColor rok a pol: farba má ekonomickú spotrebu. Je to nádherná fľaša asi 40 - 50 rubľov. Ďalším príjemným bonusom je pohodlný obojstranný aplikátor, ktorý sa ľahko čistí a je vhodný na starostlivosť o obočie a mihalnice (napríklad pri použití olejov alebo špeciálnej maskary).

V balení: fľaša na farby, tekuté okysličovadlo, zmiešavacia nádrž, obojstranný aplikátor na aplikáciu.

klady: Priaznivá cena, pohodlný aplikátor, veľké množstvo finančných prostriedkov, hypoalergénny vzorec.

nevýhody: zlá farebná paleta, množstvo odporúčané výrobcom pre jednu zmes je príliš veľa na to, aby sa aplikovalo.

Pozitívna a negatívna spätná väzba na farbivo RoColor:

„RoColor používam už dlho. Jediná dobrá farba obočia z lacného, ​​podľa môjho názoru, ktorá môže byť rozmazaná každý týždeň a viac. Veľmi mäkký vzorec a podľa môjho názoru sa obočie z neho stáva ešte silnejším. “

„Nepoužil som celú trubicu - RoColora som sa zbavil po dvoch použitiach. Farba nemusí byť zlá, ale farba sa ukázala byť veľmi neprirodzená, nedbalá a posledná dokonca odlišná na rôznych obočiach)) “.

4. miesto
Koncepcia obočie
pre dlhodobý účinok


Naše hodnotenie: 8,3 bodov

Odhadované náklady: 100 rubľov

farby: čiernohnedá

Concept Eyebrow Paint obsahuje peroxid vodíka, ale neobsahuje amoniak, preto ho možno pripísať aj segmentu neškodných produktov. „Koncepčný“ červený obal je označený „len pre profesionálne použitie“, ale podľa posudkov sa nelíši od používania iných farieb a môže byť použitý doma. Vo fľaši - asi 50 ml. farbenie emulzie, jeden box je zaručené, že vydrží dlho.

V balení: farba, oxidačné činidlo, kefa, zmiešavacia nádrž.

klady: Dlhotrvajúci výsledok farbenia, jednoduché miešanie a aplikácia.

nevýhody: Dlhý výsledok čakania (20-25 minút), v zložení je peroxid vodíka, je ťažké ho nájsť v obchodoch.

Pozitívna a negatívna spätná väzba:

"Super! Je to o niečo lacnejšie ako ostatné farby obočia zo stredného cenového segmentu, ale kvalita sa mi páči oveľa viac. Áno, musíme počkať, ale výsledok je na obočie 3 týždne a zároveň nespôsobuje podráždenie. “

„Páči sa mi farba: leží veľmi hladko, nezanecháva škvrny na koži. Ale v mojom meste ho vôbec nemôžem nájsť (kúpil som ho na dovolenke). Prepáč, že sa musím vrátiť k RoColor. “

5. miesto
ateliér na obočie
dobré a odolné


Naše hodnotenie: 8 bodov

Odhadované náklady: 130 rubľov

farby: čiernohnedá

Podľa názoru všetkých, ktorí sa snažili „Studio“, je farba ideálna pre tých, ktorí potrebujú neškodný, ale výkonný nástroj na farbenie obočia. Farba trvá po použití „Studio“ aspoň tri týždne. Napriek stabilnej receptúre farba nenatlačí obočie, nedráždi pokožku a má konzistenciu vhodnú na aplikáciu.

V balení: farba, vývojár.

klady: Dlhotrvajúci výsledok, nezanecháva pokožku okolo obočia a očí, nepreteká.

nevýhody: Žiadny aplikátor, nepohodlné miešanie, dlhý čas farbenia (20 minút), kompaktné balenie.

Pozitívne a negatívne recenzie pre Studio Eyebrow Paint:

„Táto farba je len dar z nebies! Farba trvá takmer mesiac, ale z nej nie je žiadna suchosť ani strata obočia. Mám dokonca strach predstaviť si, koľko jedného balenia je pre mňa dosť. “

„Čierna je nočná mora. Nie je ani čierny ani sivý. To tiež dáva niečo nazelenalé v dennom svetle. Myslím, že problém je, že výrobca sa vôbec nestaral o to, ako to všetko dávkovať. Priateľ s rovnakou farbou výsledok bol úplne iný.

Akú farbu je lepšie si vybrať a ako maľovať obočie doma?

Pri výbere farieb pre obočie je najlepšie zamerať sa na vaše ciele. Ak je nutné produkt používať po celý čas, môže byť vhodné uprednostniť rezistentné farby, ale výhodne bez amoniaku a peroxidu. Môžu byť aplikované menej často, čím sa minimalizuje poškodenie kože okolo očí. Ak z času na čas zafarbíte obočie a riasy, najlepšie bude neškodné farbivo s jemným hypoalergénnym zložením.

Je celkom možné maľovať obočie a riasy nezávisle. Procedúra má zriedka viac ako 10-15 minút a výsledok vám ušetrí čas na dennom make-upu.

Existuje niekoľko základných pravidiel pre výber farieb pre obočie:

  1. Nástroj by mal byť 1-2-krát tmavší ako vlasy (Blondínky sú tiež vhodné pre bohaté hnedé tóny).
  2. Nepoužívajte agresívne farby s amoniakom pri akejkoľvek chorobe rohovky.
  3. Je lepšie vopred aplikovať na oblasť okolo očného tukunajmä na citlivej pokožke.
Pozor, sú kontraindikácie, je nutná konzultácia s odborníkom.

Loading...